Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Таргета под 20 си сменя любимците като носни кърпи. Предполагам,че до края на следващата година ще започне да залязва,пък и без това ме дразни,да се маха по-бързо.:g2:

Ами те Гери Никол и Тита не успяха да се задържат така както очаквахме, а камо ли Денис. Въпреки, че и за Галин се очакваше да залезе бързо и въпреки, че има спад, не може да се каже, че е отписан. Иначе Денис е с много противен фейс. Но мамицата му, страшно музикално пишлеме е. Всичките му песни са много силни като музика и си пее много добре. Но очаквам и той да прибягне до кючеците бързо бързо. 

Обожавам:

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Ами те Гери Никол и Тита не успяха да се задържат така както очаквахме, а камо ли Денис. Въпреки, че и за Галин се очакваше да залезе бързо и въпреки, че има спад, не може да се каже, че е отписан. Иначе Денис е с много противен фейс. Но мамицата му, страшно музикално пишлеме е. Всичките му песни са много силни като музика и си пее много добре. Но очаквам и той да прибягне до кючеците бързо бързо. 

Обожавам:

 

 

Тита тази година пуска предимно поп неща и надали и тя очаква някакви мегахитове,така че е нормално да има спад при нея. Дори Криско редеше флоп след флоп като пускаше рап и поп неща. За Гери Никол не знам какво да кажа "Шефе шефе" е голям хит,но да видим какво ще пусне другия месец.Според мен отново ще се засили.

Като цяло Теофиков може да си мечтае за бума,който предизвикваха тези двете и особено Гери.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, xroflx9 каза:

Тита тази година пуска предимно поп неща и надали и тя очаква някакви мегахитове,така че е нормално да има спад при нея. Дори Криско редеше флоп след флоп като пускаше рап и поп неща. За Гери Никол не знам какво да кажа "Шефе шефе" е голям хит,но да видим какво ще пусне другия месец.Според мен отново ще се засили.

Като цяло Теофиков може да си мечтае за бума,който предизвикваха тези двете и особено Гери.

Тита от Антилопа си върви надолу. Последната и песен е яка, но на дали ще направи някакви впечатляващи гледания. 

Иначе Шефе шефв е хит, да. Но щом с такава чага не стигна 15-20милиона,не знам дали изобщо ще успее някога... 

Общо взето само Криско си задържа статута. И не бих казал, че е имал кой знае какви флопове 

Незаменим е с над 7 млн за 5 месеца. За година ще е минал 10млн. 

Втория му дует със Слави пък вече е 11 милиона за 10 месеца. 

Рап песните му с Павел и ВенциВенц и първата с Дим и Боро Първи също гонят 20 милиона.

Общо взето само с V:rgo му флопна. Иначе и аз си помислих. 

Чудя се как успява да задържи този интерес. Има доста по добри рапъри от него. Да не кажа, че повечето са по добри. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Тита от Антилопа си върви надолу. Последната и песен е яка, но на дали ще направи някакви впечатляващи гледания. 

Иначе Шефе шефв е хит, да. Но щом с такава чага не стигна 15-20милиона,не знам дали изобщо ще успее някога... 

Общо взето само Криско си задържа статута. И не бих казал, че е имал кой знае какви флопове 

Незаменим е с над 7 млн за 5 месеца. За година ще е минал 10млн. 

Втория му дует със Слави пък вече е 11 милиона за 10 месеца. 

Рап песните му с Павел и ВенциВенц и първата с Дим и Боро Първи също гонят 10 милиона.

Общо взето само с V:rgo му флопна. Иначе и аз си помислих. 

Чудя се как успява да задържи този интерес. Има доста по добри рапъри от него. Да не кажа, че повечето са по добри. 

Незаменим и аз се изненадвам как постигна такъв интерес. Явно е хит сред децата. Иначе новата на Тита не върви много зле засега за 4 дни има половин милион. А Шефе Шефе остана в сянката на дуетите на Ема и Теофиков и поради някаква причина дори не влезе в Трендинг. Всъщност то от чистия поп  жанр чий е последния хит? Мисля че е на Миро с шедьовъра "Гълъбо".

Както и да е поздрав с този уникат.:

 

 

Преоткрих я заради топ фразата "u say we're just friends,but friends don't know the way u taste"😋. Като цяло ако в чалгата продължават да се появават Теофикчета,Даннчета и Кички сериозно се замислям дали да не се завърна отново към световната музика,още повече ако Риана наистина пусне албум след 2 месеца.💕

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Невероятен хит! 

Единственият!

Емануелция е всенародна любимка, па нека си джафкат единици, които все пак споделят нейни хитове!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Единственият!

Емануелция е всенародна любимка, па нека си джафкат единици, които все пак споделят нейни хитове!

 

Ами да, на работа пицарчето не пропуска участие на Емануела. В края на декември пак ще ходи. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Ами да, на работа пицарчето не пропуска участие на Емануела. В края на декември пак ще ходи. 

Има вкус пицарчето, знае коя е най - голямата! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Най любимото ми от всичко на Емануелица. Дали плаче по отминалите времена, когато хитовете и тресяха държавата? С Ася направо премазваха лидерките в Пайнер. Само Андреа от Пайнер им бе конкуренция. 

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За една година Емануела е издала 6 песни. Дали не драпа за хит... 🤣 Ама няма! 

И това как гърмеше:

Още млада и не така изхабена и разчикрантена беше 😁

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Роксана с хита на есента😬😂

Btw @Slavi "Да гори" вече е аут от топ 100 а другата още е в първата половина.😥

Яка е на Рокса. Силно напомня на този хит:

 

Иначе предполагам, че Да гори ще се завърне обратно. Иначе е ясно, че кючеците се задържат повече 😆

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, не съм вярвал, че тази песен ще ми стане толкова любима в момента! Браво, Пресо! ❤️ 😘 Най-добрата от неклипираните песни със сигурност!  ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...