Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 28 минути, SG каза:

Тейлър не спря да пуска ремикси и щуротии, за да попречи дори на Коледните песни да са номер 1... Що за кралска кобра?😄

Манипулативна кощрамба. И девствената ципа да си пусне в itunes и spotify за Коледа друг ще е номер 1.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Balkandji1 каза:

Манипулативна кощрамба. И девствената ципа да си пусне в itunes и spotify за Коледа друг ще е номер 1.

Това 99% ще е така. Но нека все пак да не подценяваме останалия 1% и какво може да е замислил изключителния ум на Лисичката. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

No local girliezz 

Screenshot-20221206-125325-Twitter.jpg

Мен ме изумява саркастичната злоба, която определен кръг потребители, считащи се за оригинални писачи, излъчват спрямо Марая Кери. Подбира смехотворни колажчета, които целенасочено е дирил под дърво и камък, за да принизи нечий успехи и за да си задоволи духовната злоба.

Подздравления за безплодния ти труд, но нито Билборд, нито световните продажби ще промениш с тази картинка. 431 класации! Само вижте за какво цифра на конвейр става въпрос и паднете от стола. Може би Мадона е била номер 1 във всички 38 класации на 38 радио станции в Танзания и тази цифра е добавена тук. Хейтъри и злоба, брат, които си губят времето да променят доказани факти с изсмучени от пръстите недоказуеми измишльотини с цел просто някой да им обърне внимание. Лягай да спиш!

На другата злоба Fiklena, дето твърди, че не знае коя е Марая Кери, за да дразни, бих отговорил: "Знай си инсулиновите инжекции, злобо. Ти затова си опряла до тях. Зла си."

И така поред на номерата мога да ви изредя всички, ама мълчите и трептите от гнявче и страхче. Измушляци.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха Марая пак очаквано разцепва. Хората я обичат тая песен и това си е 🥰

Но песснта на тайлър, която я изпреварва също доста ми харесва!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Balkandji1 каза:

Мен ме изумява саркастичната злоба, която определен кръг потребители, считащи се за оригинални писачи, излъчват спрямо Марая Кери. Подбира смехотворни колажчета, които целенасочено е дирил под дърво и камък, за да принизи нечий успехи и за да си задоволи духовната злоба.

Подздравления за безплодния ти труд, но нито Билборд, нито световните продажби ще промениш с тази картинка. 431 класации! Само вижте за какво цифра на конвейр става въпрос и паднете от стола. Може би Мадона е била номер 1 във всички 38 класации на 38 радио станции в Танзания и тази цифра е добавена тук. Хейтъри и злоба, брат, които си губят времето да променят доказани факти с изсмучени от пръстите недоказуеми измишльотини с цел просто някой да им обърне внимание. Лягай да спиш!

На другата злоба Fiklena, дето твърди, че не знае коя е Марая Кери, за да дразни, бих отговорил: "Знай си инсулиновите инжекции, злобо. Ти затова си опряла до тях. Зла си."

И така поред на номерата мога да ви изредя всички, ама мълчите и трептите от гнявче и страхче. Измушляци.

 

Аз дори не видях какво сте писали последно за Мара. Шейда ми е към Тейлър!!!

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Аз дори не видях какво сте писали последно за Мара. Шейда ми е към Тейлър!!!

Тогава може и позволявам. :D Хи-хи-хи. Ха-ха-ха, хоу-хоу-хоу, казваше едно време Дядо Мраз.

Видях, че се наддига вълна от негативизъм към Кери още онзи ден, в която я наричат "локална" звезда, затова реагирах по този начин.

А между другото точно ти, ако беше тийнейджър през 90-те, щеше да си един от най-големите фенове на Марая. Времената бяха други и песните й звучаха като злато, което се лее и звучи от радиото и телевизията.

Сега е друго. Старото звучи ретро. Песни, били хитове на годината, едва се знаят от младите хора и музиката звучи съвсем различно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

No local girliezz 

Screenshot-20221206-125325-Twitter.jpg

1. Мадонна - 40 години кариера

2. Риана - 17 години кариера

3. Чудовище - 14 години кариера

4. Кейти Пери - 15 години кариера

5. Шакира - 21 години кариера

6. Бритни - 23 години кариера

7. Ариана - 9 години кариера

8. Адел - 15 години кариера

 

Интересно :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен от няколко на най-симпатичната певица в гореприложения ТОП 8:

Считайте, че отдавна не следя изкъсо световната сцена, но за Ариана нямаше как да не се разбере и да не се чуе. Тези Тейлъри, Шакири не вървят!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

 

А между другото точно ти, ако беше тийнейджър през 90-те, щеше да си един от най-големите фенове на Марая. Времената бяха други и песните й звучаха като злато, което се лее и звучи от радиото и телевизията.

 

Шанс. Аз съм голям фен само и единствено на Рири от световните звезди. Най-хитова, различна и успешна певица на 21ви век. Нереално подценявана е на награди и официални церемонии на постижения, но това не променя фактът че е чартс/стрийминг терминатор, дори и без да издава албум/лийд сингли вече почти 7 години. 

Та, в този ред, мислиш ли, че имаше шанс да мине Мара на #1 на хот 100 ако не беше спряла да издава музика, точно когато чарта се покорява главно със стриймове и трендове в тик ток? Според мен да и то много лесно. Вече толкова лесно се правят #1 дебюти, че е нереално. Това че Бионсе нямаше лийд #1 от 2009 и сега го постигна с Break my ass, както и Ники която чакаше над 10 години за номер едно хит и сега го постигна с тик ток тренд песен, говори доста.

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

 

Тези Тейлъри, Шакири не вървят!

Шакира на световната сцена е далеч по-позната от локалното американско глезено от тати девойче ТС. Най-малко защото е хванала и за нея са разбрали цяла една различна категория заради този хит. Ако Мария е кралицата на коледа, така и Шакира е кралица на световното, откъм песни.

3.3B 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Шанс. Аз съм голям фен само и единствено на Рири от световните звезди. Най-хитова, различна и успешна певица на 21ви век. Нереално подценявана е на награди и официални церемонии на постижения, но това не променя фактът че е чартс/стрийминг терминатор, дори и без да издава албум/лийд сингли вече почти 7 години. 

Та, в този ред, мислиш ли, че имаше шанс да мине Мара на #1 на хот 100 ако не беше спряла да издава музика, точно когато чарта се покорява главно със стриймове и трендове в тик ток? Според мен да и то много лесно. Вече толкова лесно се правят #1 дебюти, че е нереално. Това че Бионсе нямаше лийд #1 от 2009 и сега го постигна с Break my ass, както и Ники която чакаше над 10 години за номер едно хит и сега го постигна с тик ток тренд песен, говори доста.

Шакира на световната сцена е далеч по-позната от локалното американско глезено от тати девойче ТС. Най-малко защото е хванала и за нея са разбрали цяла една различна категория заради този хит. Ако Мария е кралицата на коледа, така и Шакира е кралица на световното, откъм песни.

3.3B 

 

Да ти кажа честно, изпитвах страх през 2009-2010, че Риана много бързо регистрира номер 1 хитове в Хот 100 и е тръгнала да настига Марая.

По-натам през годините позагубих поглед над световната сцена, а Риана стана по-слабо активна. Защо го направи? Четох за бебе, значи е била бременна, но толкова години...?

Не се учудвам, че са я подтискали на награди и церемонии. Същата съдба има и Марая, кралица на класациите, а нелюбима на наградите Грами и МТВ по ред причини. Имат склонността да подтискат някои талантливи изпълнители определени кръгове в музикалната индустрия, за да бутат напред други...

Това за новите правила на ХОТ 100 не ми харесва, сякаш обезценява правилата на класацията в предни десетилетия. Все пак винаги се е съставяла от радио ротация и продажби. Платени стриймове ги считам за продажба, но тренд Тик-ток - извинете?

Имай предвид, че Америка си цени много ревностно златни изпълнители като Бийтълс, Елвис Пресли, Майкъл Джексън. На самата Марая с годините прогресивно й ставаше все по-трудно да прави следващи номер 1 хитове. Имаше дискусии и критика относно това дали заслужава да мине Елвис, когато почна да го наближава по брой номер 1 хитове... Мисълта ми е, че музикалната индустрия едва ли ще позволи на некачествени, случайни и незаслужили изпълнители да счупят най-големите рекорди в музиката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.12.2022 г. от 15:32, Willy каза:

Аз дори не видях какво сте писали последно за Мара. Шейда ми е към Тейлър!!!

Ама сра и на нея в устата с тая класация. Иначе как няма Коледната й песен да стане номер 1 като и по време на полет я пускат. Това се нарича налагане яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.12.2022 г. от 15:00, Blueberry каза:

1. Мадонна - 40 години кариера

2. Риана - 17 години кариера

3. Чудовище - 14 години кариера

4. Кейти Пери - 15 години кариера

5. Шакира - 21 години кариера

6. Бритни - 23 години кариера

7. Ариана - 9 години кариера

8. Адел - 15 години кариера

 

Интересно :P

Друго интетесно е че вълнуващата част от кариерата на Бритни приключи през 2007, хайде ако сложим и Circus 2009-та въпреки, че в тази ера вече плейбека и аутотюна бяха на макс. От тогава до сега с няколко изключения никой не беше доволен от музиката и като цяло от пътя на кариерата и. Въпреки това тя е единствената от иконите на онова десетилетие, която можем да видим в класации като тази. Ако животът на Бритни се беше развил по друг начин, ако нямаше своите ментални проблеми и т.н. можеше да бъде най-голямата звезда на всички времена.. уви не всичко, което е възможно е писано да се случи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадонна е изключително прехвалена, до ден днешен не разбирам какво толкова видяха хората в нея, но вероятно за времето си е била провокативна. Нито е особено талантлива, нито има хубава енергия, лъха на гнус и злоба. Ариана да се стяга и да пуска нов албум, минаха вече 2 години и половина от дуета с чудовището Гага, вече трябва да се е пречистила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде скандална е била като за 80те и 90те. Преди нея провокативното за една певица е било да й се вдигне леко роклята или да се покаже някъде по фитнес дрешки. А Мадж си е направо като звезда от филм за възрастни, която се закача с религията и на всичкото отгоре се популяризира с име, което е символ за християнството. Но и при нея си го има историческия фактор, не се знае дали щеше да е чак такава емблема ако половината свят си беше останал социалистически.

Иронично, досетилетия по-късно една Майли примерно се опита да стане подобна звезда от ново поколение покрай Bangerz, но на нея това й сложи край на кариерата и после нито таланта, нито хубавите песни можаха да я издигнат отново.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски тъжен ден за поп музиката.

Селин Дион обяви, че е болна от Stiff Person Syndrom. 

Обяви нови дати за турнето през 2024, но предполагам, че това е края на една от най-успешните музикални кариери евър!

@WindWalkerMonk, толкова ме е яд, че няма да чуя на живо любимата ми нейна песен.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Putin каза:

Мадонна е изключително прехвалена, до ден днешен не разбирам какво толкова видяха хората в нея, но вероятно за времето си е била провокативна. Нито е особено талантлива, нито има хубава енергия, лъха на гнус и злоба. Ариана да се стяга и да пуска нов албум, минаха вече 2 години и половина от дуета с чудовището Гага, вече трябва да се е пречистила.

Точно така, моето момче, хубаво си разбрал нещата.

Тя дебютира през 1983 година, а тогава обществото е с много по-пуритански разбирания. Мадона е символ на премахването на старомодния модел на по-голяма нравственост. Тя вкарва развратнически тип енергия, енергия на революция и счупване на бариерите.

Съвсем естествено е поведението й да грабна вниманието на публиката през 80-те. Никога не е битувало мнението, че има певчески талант. Тя печели с провокация, идейност и оригиналност. Те и затова нея често наричат "истински артист", защото тя истински талантлива певица не е.

В по-късен етап през 90-те сексуалната й провокация с започва да губи своя ефект, самата Мадона одъртява и се качва на влака на електронната музика. Стил, който в Европа е изключително популярен. Премества се да живее в Англия - родината на електронния саунд.

По въпроса за злоба - замисли се - винаги е била комплексирана от факта, че не може да пее като Хюстън и Кери, свързва се с провокация и известна надменност. В опитите си да е интересна направои какво ли не - увлечение по Кабала и магии, разврат в нейни клипове, конфликти с нейни колеги.

Противоречив образ е.

Виж я тук как лъже, че не знаела, че тя е певицата с най-много хитове :D

 

А виж тук какво си позволява да каже Мадона за Марая Кери........ и респективно кой предизвиква хаос в центъра на Лондон :D

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е тъжно за Селин. През 2019 се канех да отида на нейн концерт, но беше твърде далеч и се отказах. Надявам се поне малко да се подобри и да успее да си реализира датите, пък на който му се получи да отиде ще е късметлия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти за Селин.... странно заболяване, дано не я прикове към количка, имаше едно 20 години живот за кариерата й още. Това с новите дати за 2024 е безумно, защо просто не отмени всичко, докато докторите не закрепят нещата... толкова далеч в бъдещето да се насрочват турнета, дето не се знае какво ще става с нея....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мене Чиконе винаги ме е кефила. Има много хъс в нея, за разлика от другите, може би само Уитни е била боец в кариерата си. 

Мадонна хич не пее зле и то още в младите й години. Има доста видеа на живо, нищо специално няма в гласа й, но си пее.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам само да кажа... ;) Тези дни все не ми остава време за писане тук, но ви  прочетох... 😜

“All I Want For Christmas Is You” на MARIAH CAREY удари #1 в iTunes USA!!!
“All I Want For Christmas Is You” остава #1 Worldwide iTunes!!!

ПоздравленияMC! #КралицатанаКоледа

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.12.2022 г. от 19:35, Willy каза:

Шанс. Аз съм голям фен само и единствено на Рири от световните звезди. Най-хитова, различна и успешна певица на 21ви век. Нереално подценявана е на награди и официални церемонии на постижения, но това не променя фактът че е чартс/стрийминг терминатор, дори и без да издава албум/лийд сингли вече почти 7 години. 

Та, в този ред, мислиш ли, че имаше шанс да мине Мара на #1 на хот 100 ако не беше спряла да издава музика, точно когато чарта се покорява главно със стриймове и трендове в тик ток? Според мен да и то много лесно. Вече толкова лесно се правят #1 дебюти, че е нереално. Това че Бионсе нямаше лийд #1 от 2009 и сега го постигна с Break my ass, както и Ники която чакаше над 10 години за номер едно хит и сега го постигна с тик ток тренд песен, говори доста.

Шакира на световната сцена е далеч по-позната от локалното американско глезено от тати девойче ТС. Най-малко защото е хванала и за нея са разбрали цяла една различна категория заради този хит. Ако Мария е кралицата на коледа, така и Шакира е кралица на световното, откъм песни.

3.3B 

Пепел ти на клавиатурата, леля Ракел и бургаската кралица Туци не харесват това! 

@zai4eto82 здрасти!  

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...