Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

И според мен Риана има повече хитове от Бритни. Но както казах това не я прави най - успялата. Тейлър има по малко хитове, но е спечелила повече пари с музика. Сега ако я настигне по пари ще стане първата минала милиард само с музика. 
Риана обаче е без аналиг като бизнес дама. Тя е толкова над втората и третата, че е направо смешно да се сравняват. Мога да видя защо е заебала музиката. Иначе Бритни има crazy, stronger and me against the music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Blueberry каза:

Разбирам защо си мислиш, че на Риана повечето хитове са актуални - защото ти ги слушаш редовно. Ако съдим по ТикТок Бритни е много по-релевантна музикално от Рири, да не говорим, че има актуален Top 10 Billboard hit

 

Е как ще ги слушам само аз, като снимките които съм прикачил показват точно обратното.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама къде казах, че ги слушаш само ти. 

Знам каква е статистиката в стрийминга, мислех, че говорим за бройка хитове. За актуалността не е окей да се сравнява по Тикток, знам, просто идеята ми е, че Бритни не е останала само с хитовете, които ти помниш :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грамитата пак си уважиха Бионсето, не знам какво е това незаслужено боготворене. 

Честито на Хари за албум на годината :) И на този шедьовър за клип на годината

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Американската Преслава! Гадна вещица!

Дори й скандираха името като Хари взе нагрдата за албум. Тейлър даже стана да го подкрепи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Грамитата не знам дали има какво да им се коментира вече. Пълен абсурд за поредна година. Но тази жена, която е спечелила Song of the year ме кефи, нека е нещо различно. :D

Напук на опита за превръщането на Адел в персона нон-грата реших най-накрая да си взема 30 и да го изслушам отново целия. Съвсем различно е усещането, когато вече се кефиш силно и на трите сингъла, албумът си е доста добър в цялостност и единствено предварителните очаквания към Адел прецакаха ерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да коментираме Доджа? Буквално от потенциална нова поп принцеса с мега попадения като Say so, Kiss Me More, Streets, Woman...и като цяло целият албум Planet HER, се превърна в смях и потрес след всяка изява и визия.

 

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Може ли да коментираме Доджа? Буквално от потенциална нова поп принцеса с мега попадения като Say so, Kiss Me More, Streets, Woman...и като цяло целият албум Planet HER, се превърна в смях и потрес след всяка изява и визия.

 

Точно в това и е чара на нея, с по-нестандартно поведение достига до хората. Същата беше и като пускаше всички изброени песни.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Може ли да коментираме Доджа? Буквално от потенциална нова поп принцеса с мега попадения като Say so, Kiss Me More, Streets, Woman...и като цяло целият албум Planet HER, се превърна в смях и потрес след всяка изява и визия.

 

 

Никога не ми е била приятна, като си работи с Dr. Luke.

Кеша я бие по всичко и заслужава да е над нея в класациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Starboy каза:

Точно в това и е чара на нея, с по-нестандартно поведение достига до хората. Същата беше и като пускаше всички изброени песни.

Не точно, тук имаше светът в краката и изглеждаше брутално.

https://vm.tiktok.com/ZMY6rTKok/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбива ме класацията на Билборд за най-велики рапъри. Същия цирк като Грамитата. Не знам как след толкова години пробутване на Бионсе, Джей Зи и ко не е станало ясно, че има огромна разлика между това да си естествено най-големия и това някой да те е натрапил уж като такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

Разбива ме класацията на Билборд за най-велики рапъри. Същия цирк като Грамитата. Не знам как след толкова години пробутване на Бионсе, Джей Зи и ко не е станало ясно, че има огромна разлика между това да си естествено най-големия и това някой да те е натрапил уж като такъв.

Голямо бутане на тия двамата, верно. Иначе едва ли е случайно точно сега когато се заговори, че ще е гост на Риана на СБ. Даже и Run This Town е качил наново в канала си за да трупа гледания.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Beyonce какви нови хитове има, че вечно печели Грамита??? Тя няма една песен с над 100 млн гледания в последните години. Шакира е 100 пъти по-успешна от нея. Нищо, че основно прави хитачки за испаноговорящата аудитория.

Според мен Риана имаше много хитове в годините, които са минали и заминали. Бритни поне има от 2000ните няколко евъргрийна.

Бритни е супер актуална с биполярността си и вероятно затова е често в Тикток. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2013-2014 им се получаваше натрапването на Куин Би и приятели, затова си продължиха в същия дух и в следващите 10 години. Ама вече стана смешно. Не може да карат Адел и Хари с далеч по-успешни и не по-малко влиятелни ери да се чувстват неудобно, че са спечелили вместо нея.

Риана ако не беше толкова мързелива и Бритни ако не беше се сблъскала с нейните си проблеми днес щяха да са къде-къде над семейство Картър (като нова продукция имам предвид, иначе като класики си ги разбиват тъй или иначе).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе и Джей Зи наистина са вечно бутани и с незаслужени награди. Омръзна ми от тях, честно. Бионсе въз основа на какво е с толкова Грамита?! Явно с пари всичко се купува....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе има някакъв пиедестал в асоциацията и ѝ дават награди за щяло и нещяло. Четох обаче, че най-големите награди се избират от жури от автори на музика, а Бионсе има проблеми с повечето от тях, тъй като в годините многократно (според някои източници - непрекъснато) е присвоявала техни песни и се е писала като автор, без да запише тях. Има много съдебни дела, но като цяло тя печели, защото може да си подсигури по-добри адвокати. Но все пак не е никак харесвана в съюза и никога няма да получи награда като Албум на годината.

За мен грозното е, че за втори път, в който тя загуби, се намира по някой който да крещи за нея. Сега с Хари стана така, помним Тейлър 2009 година (но там за мен е грешка на VMA - каква е логиката да дадеш най-добро женско видео на Тейлър Суифт, а видео на годината - на Бионсе, дето пак е жена и в клипа и песента не участват мъже...).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Бионсе има някакъв пиедестал в асоциацията и ѝ дават награди за щяло и нещяло. Четох обаче, че най-големите награди се избират от жури от автори на музика, а Бионсе има проблеми с повечето от тях, тъй като в годините многократно (според някои източници - непрекъснато) е присвоявала техни песни и се е писала като автор, без да запише тях. Има много съдебни дела, но като цяло тя печели, защото може да си подсигури по-добри адвокати. Но все пак не е никак харесвана в съюза и никога няма да получи награда като Албум на годината.

За мен грозното е, че за втори път, в който тя загуби, се намира по някой който да крещи за нея. Сега с Хари стана така, помним Тейлър 2009 година (но там за мен е грешка на VMA - каква е логиката да дадеш най-добро женско видео на Тейлър Суифт, а видео на годината - на Бионсе, дето пак е жена и в клипа и песента не участват мъже...).

Обичайната логика, за всеки по нещо. Иначе ще се обидят и няма да пеят/дойдат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе е супер натрапен продукт в музиката и винаги съм го казвал. Всичко при нея е някакъв луд ПР за това колко пари са и предлагали тук, колко награди взела и т.н. като поне според мен повечето от това са измислици на нея и екипа й.

Как за бога от невероятното и творчество в последните 15 години за което е награждавана повече от Адел, нито една песен на стана поне среден хит? Билборд хот 100 е базиран на стрийминг и продажби, а страхотните й песни там ги няма...

Споменавайки Адел... това е феномен в музиката, чийто награди никога не са били оспорвани, защото песните й се знаят в целия свят а албумите й 21 и 25 вероятно са едни от най-продаваните и слушаните за последните 20 години. Сори, но Бионсе не е на това ниво и след всичките напъни да се изкара богинята на музиката, песните й не се слушат масово. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...