Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, i810 каза:

ТЯ ГО НАПРАВИ ОТНОВО!!! КРАЛИЦАТА НА КОЛЕДА Е #1 В BILLBOARD HOT 100!!! MARIAH CAREY - "ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU" Е НА ВЪРХА!!! ТОЛКОВА СЕ ВЪЛНУВАМ..............

FB_IMG_1670872894580.jpg

Чудесно!

Одеве даже специално посетих сайта на Билборд, за да проверя класацията, дори не знаех в кой ден се актуализира. И сега ти ме изненадваш с тази новина. Много се радвам.

Това май е четвърта поредна година, в която ставаме номер 1, нали?

Знаеш ли колко седмици общо имаме на върха с тази песен?

То, ако така е тръгнало, година по година ще натрупаме бая седмици на номер 1. Да не вземе да подобри постиженията на We Belong Together и One Sweet Day?

А представяш ли си, като мине това десетилетие да натрупаме най-много седмици на първо място за песен? Ще не и трето десетилетие, в което титлата е за нас. Уникална жена с уникална кариера на тази Марая Кери.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

 

Знаеш ли колко седмици общо имаме на върха с тази песен?

 

1. Марая 88 седмици на върха на хот 100
Риaна 60
Битълси 59
Дрейк 54
БойзТуМен 50
Usher 47
Бионсе 43
Майкъл 37
 

едит: Видях че мислиш само за коледната песен.
 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

1. Марая 88 седмици на върха на хот 100
Риaна 60
Битълси 59
Дрейк 54
БойзТуМен 50
Usher 47
Бионсе 43
Майкъл 37
 

Егати, брат! Тази Риана за супер кратко време им е разказала играта, много силно постижение.

Вадя си извод, че песните й явно се задържат по-дълго на първо място.

Учудвам се, че Уинтни Хюстън не е в този списък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Чудесно!

Одеве даже специално посетих сайта на Билборд, за да проверя класацията, дори не знаех в кой ден се актуализира. И сега ти ме изненадваш с тази новина. Много се радвам.

Това май е четвърта поредна година, в която ставаме номер 1, нали?

Знаеш ли колко седмици общо имаме на върха с тази песен?

То, ако така е тръгнало, година по година ще натрупаме бая седмици на номер 1. Да не вземе да подобри постиженията на We Belong Together и One Sweet Day?

А представяш ли си, като мине това десетилетие да натрупаме най-много седмици на първо място за песен? Ще не и трето десетилетие, в което титлата е за нас. Уникална жена с уникална кариера на тази Марая Кери.

Новината вече официално краси страницата на Билборд още с влизането в нея. 🥰  Да, за четвърта поредна година е под номер 1 с тази песен. Чупят се и нови рекорди. Отивай в страницата да ги четеш... 😀 Толкова съм щастлива, все едно аз съм станала първа в Хот 100. Ни приемам,.ни предавам....😀

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Леле, майко! Май ще се случи точно това, което предвидих!

По 3-4 на година си прави. Тази май ще са 3, щото Тейбъл Суифт й отне една с 100 ремикси и промоции.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Егати, брат! Тази Риана за супер кратко време им е разказала играта, много силно постижение.

Вадя си извод, че песните й явно се задържат по-дълго на първо място.

Учудвам се, че Уинтни Хюстън не е в този списък.

Дори и за по-малко от 10 години е това на Риана, защото първият й #1 сингъл е от лятото на 2006, а последният от зимата на 2016. Само през 2010 от април до декември има 4 #1s.

Уитни е била 31 седмици на върха btw.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, i810 каза:

Новината вече официално краси страницата на Билборд още с влизането в нея. 🥰  Да, за четвърта поредна година е под номер 1 с тази песен. Чупят се и нови рекорди. Отивай в страницата да ги четеш... 😀 Толкова съм щастлива, все едно аз съм станала първа в Хот 100. Ни приемам,.ни предавам....😀

Супер! Радвай се от сърце!

Аз не знаех за този рекорд, мислех, че Шер го държи с "Believe":

image.png.2f33d5ea4a47d7a481a9443adcfd5de7.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи още след няколко години най-големите хитове на Марая в Билборд ще се преподредят така:

1. All I Want For Christmas Is You ...

2. One Sweet Day 16 weeks at #1

3. We Belong Together 14 weeks at #1

4. Fantasy 8 weeks at #1

5. Dreamlover 8 weeks at #1

----

Помнещите я само с Кен Ли нещо да кажат, че тя никога не е била номер 1 в Билборд? :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да обобщим кааното до тук с малко статистика...

 

MariahCarey "All I Want For Christmas Is You" се завръща на No1 в Billboard Hot 100 за първи път тази година и за 9-та седмица, ставайки първата песен в историята, достигнала No1 в четири отделни класации (2019, 2020, 2021 и 2022)! "All I Want For Christmas Is You"отбеляза 36,2 милиона стрийма (нагоре 19%), 29.9 милиона ротации от слушателите на радио ефирната аудитория (нагоре близо 1%) и продаде 6000 изтегляния повече (нагоре 23%) в САЩ, 2-8 декември. Песента оглавява Streaming Songs за 17-та седмица, класацията Holiday 100 за 54-та седмица и царува на върха на най-великата класация за песни на всички времена. "All I Want For Christmas Is You"е 19-ия Hot 100 No1 на Марая, повече от всеки друг солист и 2-ра само до рекордните 20 на Бийтълс! Марая Кери е първият изпълнител, стигнал No1 в класацията от 4 десетилетия след първия ѝ номер едно, „Vision Of Love. ” Суперзвездата удължава рекорда си за най-много седмици, прекарани под No1 в историята на Hot 100 (88 кумулативни седмици)!

319538218_693632042318995_3209549972527206613_n.jpg

319712442_1295763544582312_2322131129632691884_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май е време форумните правила да бъдат осъвременени, най-вече Мара да смени Ракел като христоматийния пример за теми, които не вълнуват никого ;)

@zai4eto82 Здрасти. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Май е време форумните правила да бъдат осъвременени, най-вече Мара да смени Ракел като христоматийния пример за теми, които не вълнуват никого ;)

@zai4eto82 Здрасти. 

Темата е създадена с тази цел. Има кой да се вълнува, както се вижда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

И къде точно видя "нафталин" в заглавието на темата? 

Ако ще пишеш нещо съществено, без само излишно да спамиш, би било чудесно. Поне излагам факти, а не спамя като теб. "Нафталин" можеш да си наръсиш вкъщи из гардеробите, ако имаш нужда. ЧАО!

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Balkandji1 каза:

@-A. Как е леля ти Бренда? Чух, че първото място за празниците й се разминало. Ийй начиии :D  :D  :D

Прекрасно е, почива се у дома.

Няколко пъти вече обясних защо Бренда не е номер едно, но ще го направя пак.

Днешна актуализация на Spotify USA:

RATCT - 2.152.113

AIWFCIY - 1.468.610

Над 650 хиляди РАЗЛИКА, което е кошмарно уж за лидерката Марчелис.

В продажби са горе-долу еднакви, Мария води с лека преднина, но ето ви я разликата:

1. Youtube - Мара там е качила трака си 3 пъти - две официални видеа и топик докато Бренда Ли не съществува, има само фен клипове. Съответно губи доста точки защото ютюб също допринася точки за чарта. 

2. Радио и масивно промо - сладката Марая промотира по предавания и радиа, докато Бренда пие топъл чай до камината и не си е показвала носа от сто години. 

Иначе в световен мащаб е ясно, че на Мара трака е по-голям хит, но САЩ направи своя избор и той е Бренда Ли! 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Прекрасно е, почива се у дома.

Няколко пъти вече обясних защо Бренда не е номер едно, но ще го направя пак.

Днешна актуализация на Spotify USA:

RATCT - 2.152.113

AIWFCIY - 1.468.610

Над 650 хиляди РАЗЛИКА, което е кошмарно уж за лидерката Марчелис.

В продажби са горе-долу еднакви, Мария води с лека преднина, но ето ви я разликата:

1. Youtube - Мара там е качила трака си 3 пъти - две официални видеа и топик докато Бренда Ли не съществува, има само фен клипове. Съответно губи доста точки защото ютюб също допринася точки за чарта. 

2. Радио и масивно промо - сладката Марая промотира по предавания и радиа, докато Бренда пие топъл чай до камината и не си е показвала носа от сто години. 

Иначе в световен мащаб е ясно, че на Мара трака е по-голям хит, но САЩ направи своя избор и той е Бренда Ли! 

 

 

Миличък, златничък, говори се, че AIWFCIY ще постави рекорд за най-много седмици на първо място в Билборд през това десетилетие, докато Бренда пие чай до камината си и не прави нищо по въпроса да качи песента си официално в youtube. Коментирай.

На Марая това ще й е трети път с най-голям хит за десетилетието.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Именно затова ти говоря, аз отивам на концерт, но за мен 100 евро не са пари. Тва за мен не значи нищо, и оная мумия Дион я слушах. Ако тва за теб ме прави шизофреник Ок, дреме ми. Никой не те харесва, ти си болен човек, хората те отбягват защото ги нападаш за глупости. 

Като тва за Мера, ми купи си и ти, не стой само на село. Тоя изрод ще ти бичи плейбека и толкова.

@-A. Коментирай, че бутат Туца да режисира Wonder woman. 

Не ме изненадва, Туца е голям фактор в САЩ. Дори не е за Wonder Woman, DC имаха прес преди няколко дни и потвърдиха, че засега 3 част е абсолютно парализирана и най-вероятно отпада. Доколкото разбрах Туца ще режисира филм ПО СОБСТВЕН script, което е още по-сканалдано.

 

@SG, коментирай, че Селена е номинирана за Golden Globe. :P Съмнява ме да и дадат наградата, но адски престижно и кют. Все повече си създава име в индустрията което е адски важно. Вече спокойно мога да кажа, че в дългосрочен план мисля, че ще е най-успешния Дисни продукт от последните години.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

 

@SG, коментирай, че Селена е номинирана за Golden Globe. :P Съмнява ме да и дадат наградата, но адски престижно и кют. Все повече си създава име в индустрията което е адски важно. Вече спокойно мога да кажа, че в дългосрочен план мисля, че ще е най-успешния Дисни продукт от последните години.

Поздравления за нея, както съм казвал сериалчето и ролята й ме кефят. Селена като цяло ми надмина очакванията за кариерно развитие, но някак все още не мисля, че тя ще е най-успешната Дисни звезда в дългосрочен план. Вече не твърдя, че ще е и Деми, де. Най-голям потенциал сякаш има Зендая, която освен че още преди години имаше ном за Златен глобус също така участва и в далеч по-сензационни продукции и имам наблюдения, че на нея се гледа някак по-насериозно, а не като на ex-act или инфлуенсърка. След още някой и друг успешен проект може да е сред най-големите в Холивуд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, pacho каза:

Леля Шаная пресъздава визия от преди 25 години. :D Лаченка си е обаче.

 

 

Жестока е. Чудесно е да я види човек толкова свежа и позитивна на тази възраст след трудностите, през които е преминала.

Тук не сме коментирали, че тя е оригиналната Тейлър Суифт, но в по-огромен мащаб. Ако не беше спряла да пее горката ни Лисичка вероятно нямаше да има шанс да е чак такава любимка на Америка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...