Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Изобщо не харесвам Дрейк. Музиката му е тъпанарска и е прехвален. Туца може да е супер нагла, ама така се успява в този бранш, аз съм на нейна страна. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.11.2022 г. от 22:58, Emanuela.Carey каза:

Този станал много махленска лелка напоследък. Само с жени се кара.

 

 

преди 17 часа , Putin каза:

Изобщо не харесвам Дрейк. Музиката му е тъпанарска и е прехвален. Туца може да е супер нагла, ама така се успява в този бранш, аз съм на нейна страна. 

Много го е яд, че Туца го е резнала за първо място. Тъпа маймуна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да... Грамитата. Другото изгубило тежестта си признание. :D

Ще бъда честен, че половината имена и песни дори не ги знам. Присъствието на Бионсе с де що издаде пък беше очаквано. Но ми е забавен Дебюта - от там най-позната ми е Анита, която пее от 2010 и има дует с Кралицата на попа през 2019, но е номинирана за Дебют за наградите през 2023. 😃

Дано да дадат нещо на Адел, колкото и да й е очевиден спада Easy on Me и албума са си добри и успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво чета аз сега бе - леля ти Марая е била в топ 3 на Билборд тази година с песен, различна от коледната. Ааама ХА!

А Мадона кога? А Селинче? За 2022 говорим, не за друго. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туца е демоница, която за съжаление или не - слушаме ежедневно. С риск да изненадам, или точно обратното - Кардиган по мое мнение е най-силната й песен цялостно.

  • Ooo 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Balkandji1 каза:

Ама какво чета аз сега бе - леля ти Марая е била в топ 3 на Билборд тази година с песен, различна от коледната. Ааама ХА!

А Мадона кога? А Селинче? За 2022 говорим, не за друго. ;)

Това го коментирах по-напред в темата и беше адресирано към онези, които спореха, че нямала хит от години. А тази песен се скъсваха да я въртят навсякъде цяло лято и продължават. Беше номер 1 в I-Tunes US цяла седмица. Песента е хит и в Европа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рири днес минава 70М различни месечни слушатели в Spotify. Само ТС(83М), Ариана(82М) и Дуа(74М) са имали повече от жените, но те са го постигали с цели албуми и куп актуални хитове в стрийминг ерата.

Не ми се мисли колко ще я издигне перформънса на superbowl.

Змията колкото и да се опитва, колкото и албуми с 100 ремикси на синглите да издаде, никога няма да е по-голяма от тази жена, която всичко постига с лекота и без да си мърда пръста.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , i810 каза:

Това го коментирах по-напред в темата и беше адресирано към онези, които спореха, че нямала хит от години. А тази песен се скъсваха да я въртят навсякъде цяло лято и продължават. Беше номер 1 в I-Tunes US цяла седмица. Песента е хит и в Европа.

Ми тя и наша Рени беше в класацията на сигналточкабеге, ма това направи ли поредната и боза хит?

Иначе като преброим у вас, явно Мара е била хит и в Европа, няма да споря 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Ми тя и наша Рени беше в класацията на сигналточкабеге, ма това направи ли поредната и боза хит?

Иначе като преброим у вас, явно Мара е била хит и в Европа, няма да споря 

Но си прав, в България има два мегахита. Моя грешка беше. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.11.2022 г. от 22:18, Putin каза:

Изобщо не харесвам Дрейк. Музиката му е тъпанарска и е прехвален. Туца може да е супер нагла, ама така се успява в този бранш, аз съм на нейна страна. 

Туца поне има топ лирика, а Тюфлейк има провлачен гаден глас и като цяло уби рапа и РНБ-то с глупостите си. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Туца поне има топ лирика, а Тюфлейк има провлачен гаден глас и като цяло уби рапа и РНБ-то с глупостите си. 

Ма го резна от първото място. Ся газ пикае сигурно. 

  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ма го резна от първото място. Ся газ пикае сигурно. 

Тази седмица засега води Дрейк в маратона за първото място на хот 100.

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Само да не говорим за купуване!!!
Taylor Swift's 'Delicate' Music Video Launches Meme About ...

Ама между другото, откакто наделя много погрозня. В Бланк спейс беше топ. После качи едно 10 кила и стана голяма леля. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама между другото, откакто наделя много погрозня. В Бланк спейс беше топ. После качи едно 10 кила и стана голяма леля. 

Никога не ми е била нито красива, нито секси, нито провокативна, нито нищо. Дефиниция за асексуален човек е тейбъл.

  • Like 4
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

уоу, билети за предстоящото турне на Тейбъл се предлагали по 28 хилки на черно, щото редовните били изкупени ????? Свирки да върти, а ме съмнява чисто логистично най-малкото, кво им е толкоз интересно на тия концерти .... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

уоу, билети за предстоящото турне на Тейбъл се предлагали по 28 хилки на черно, щото редовните били изкупени ????? Свирки да върти, а ме съмнява чисто логистично най-малкото, кво им е толкоз интересно на тия концерти .... 

бе не знам, преди години стадиона не беше съвсем пълен, а билети пак нямаше. Тия трикове ги знаем.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой модератор трие коментари, които са по темата и причината каква е? Направете го още веднъж и няма да спра да сезирам администрацията на форума, докато не ви махнат от този пост. Каква е тая цензура, това свободен форум за коментари ли е или Приднестровска Република Транснистрия? Поп музиката не е само Туца и Стефка, има и други изпълнители.

по тема: Туца наистина се наложи като най-голямото име в поп музиката на новото време. Мислех си, че Ариана ще го направи, защото е много по-талантлива, но пък не е толкова нахална и умна като Туца.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен 10s не беше добро десетилетие за Top 40. Онзи ден докато превъртах парчета от 00s се замислих колко по вибрантна и непринудена е била продукцията до пенсионирането на LMFAO да кажем. Наложиха се едни, мудни, минималистки течения като монототен trap и gloomy pop, които изпиха живеца и креативността на авторите, до степен всяка втора песен да бъде римейк. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

Тази седмица засега води Дрейк в маратона за първото място на хот 100.

Водеше, демона пусна още ремикси снощи. Нахалница и безсрамница, гнусна!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...