Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Току що, -A. каза:

Моя тон няма как и никога не е бил такъв, разбирате ли?

Марая Кери преди 20 години може и да е била глобална икона, към днешна дата е същото като Бренда - коледна певачка.

Едната обаче си седи у дома и си печели кинтите без да и пука особено, докато другата се скъсва да ходи и да пее песента облечена като клоун и между другото НА ПЛЕЙБЕК. Голяма певица, няма що. Няма едно живо изпълнение в последните 10 години.

 

Първо обиждаш, че Марая е "стара мумия", а Бренда Лий е на цели 77 години. Да се смееш, ли да плачеш ли... "Старата мумия" всъщност е по-млада от въпросната баба с 25 години. Къде тази възрастна жена Бренда очакваш да ходи да ти пее и промотира, при положение, че тя от леглото не може да стане сигурно. Смешно е и неуместно дори да се правят подобни сравнения. Марая ще си промотира, защото сега е нейното време, колкото и да не ти харесва този факт. Ще се изкефя и тази година да счупи поредните рекорди с коледната си песен. То по-велика от нейната, така или иначе няма. ;) Облечена като клоун и Марая Кери са две несъвместими неща. Твърде жалко е човек, който слуша баба Шер, която е пълна с кич, да ми коментира стил и класа, които Марая притежава в изобилие. ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, i810 каза:

Първо обиждаш, че Марая е "стара мумия", а Бренда Лий е на цели 77 години. Да се смееш, ли да плачеш ли... "Старата мумия" всъщност е по-млада от въпросната баба с 25 години. Къде тази възрастна жена Бренда очакваш да ходи да ти пее и промотира, при положение, че тя от леглото не може да стане сигурно. Смешно е и неуместно дори да се правят подобни сравнения. Марая ще си промотира, защото сега е нейното време, колкото и да не ти харесва този факт. Ще се изкефя и тази година да счупи поредните рекорди с коледната си песен. То по-велика от нейната, така или иначе няма. ;) Облечена като клоун и Марая Кери са две несъвместими неща. Твърде жалко е човек, който слуша баба Шер, която е пълна с кич, да ми коментира стил и класа, които Марая притежава в изобилие. ;) 

Как не Ви е срам да говорите така за възрастните хора като Бренда ? Вие баба нямате ли? Грях на душата Ви! Предполагам, че няма никакъв проблем да става от леглото, но виждам, че Вие имате такъв с възрастните хора. 
 

Единственото което разбива Марая Кери от две десетилетия е кантара в тоалетната.

Да сравнявате Шер с тази дама е смешно. Шер е една истинска феминистка и революция, докато втората спеше с най-влиятелния мъж за да има хитове! Продажница!

Виждам, че за плейбека нищо не казвате, но ви разбирам. Последното лайф изпълнение на Марая беше на ниво Селена Гомез, нито един верен тон. Едната обаче всички си я знаят като “бездарна” с другата уж с рекорд на Гинес за глас. Смях в залата!

  • Like 1
  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Как не Ви е срам да говорите така за възрастните хора като Бренда ? Вие баба нямате ли? Грях на душата Ви! Предполагам, че няма никакъв проблем да става от леглото, но виждам, че Вие имате такъв с възрастните хора. 
 

Единственото което разбива Марая Кери от две десетилетия е кантара в тоалетната.

Да сравнявате Шер с тази дама е смешно. Шер е една истинска феминистка и революция, докато втората спеше с най-влиятелния мъж за да има хитове! Продажница!

Виждам, че за плейбека нищо не казвате, но ви разбирам. Последното лайф изпълнение на Марая беше на ниво Селена Гомез, нито един верен тон. Едната обаче всички си я знаят като “бездарна” с другата уж с рекорд на Гинес за глас. Смях в залата!

Заповядай!!! Топли, парещи LIVE изпълнения на Марая от няма и две седмици. Значи, ти можеш да наричаш стара мумия Марая, а друг като ти каже на любимките, че са баби, не се брои. ;) Каквото почукало, такова се обадило. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, i810 каза:

Заповядай!!! Топли, парещи LIVE изпълнения на Марая от няма и две седмици. Значи, ти можеш да наричаш стара мумия Марая, а друг като ти каже на любимките, че са баби, не се брои. ;) Каквото почукало, такова се обадило. 

Само Вас залъгва с тези евтини лайф записи! Това го правеше Андреа през 2009. Марая както винаги закъснява!

Какво нещо е живота, пред 90-те толкова много хитове (благодарение на мъжа, видяхме че Джей Ло също изпраска 3 номер едно хита по същия начин) а към днешна дата народа да те помни само с една коледна песен. :( 

Тръгнала да патентова, че била кралицата на Коледа. Психопатка! Радвам се, че са решили,е това е комично и са го отхвърлили.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Само Вас залъгва с тези евтини лайф записи! Това го правеше Андреа през 2009. Марая както винаги закъснява!

Какво нещо е живота, пред 90-те толкова много хитове (благодарение на мъжа, видяхме че Джей Ло също изпраска 3 номер едно хита по същия начин) а към днешна дата народа да те помни само с една коледна песен. :( 

Тръгнала да патентова, че била кралицата на Коледа. Психопатка! Радвам се, че са решили,е това е комично и са го отхвърлили.

И поредна обида към Марая, че чупила кантара, че била психопатка и т.н. Ти чупиш тъпометъра с поредния ти издишащ коментар, поради липса на аргументи. Нямам време да се занимавам с теб. Кралицата на Коледа е само една, дарлинг. Приеми фактите и внимавай да не се задавиш с тях. Поднасям ти и чаша студена вода, за да охладиш малко страстите. ;) 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, i810 каза:

И поредна обида към Марая, че чупила кантара, че била психопатка и т.н. Ти чупиш тъпометъра с поредния ти издишащ коментар, поради липса на аргументи. Нямам време да се занимавам с теб. Кралицата на Коледа е само една, дарлинг. Приеми фактите и внимавай да не се задавиш с тях. Поднасям ти и чаша студена вода, за да охладиш малко страстите. ;) 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, -A. каза:

Стара мумия - Не мога повече да понасям тази дама. Надявам се, че Бренда Лий ще заеме първо място тази година.

Стига злоба бе. Жената е била феномен на млади години, представи си в каква еуфория и младост е живяла.

И твоята се е отчела с песни в топ 100, а и знаеш че двата й топ албума са по продавани от двата топ албума на Марая, така че и ти печелиш.

Защо не можеш да я понасяш, какво в нея те облъсква?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

 

Не е моето, съжалявам! Не бих си я пуснала за Коледа. А що се отнася до Селена Гомез, която също нахрани, мацката е топ. Младо момиче с нюх към модерното и актуалното звучене. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Стига злоба бе. Жената е била феномен на млади години, представи си в каква еуфория и младост е живяла.

И твоята се е отчела с песни в топ 100, а и знаеш че двата й топ албума са по продавани от двата топ албума на Марая, така че и ти печелиш.

Защо не можеш да я понасяш, какво в нея те облъсква?

Абсолютно всичко, но най вече самата и personality.

Моята скоро ще се отчете и със саундтрак към един филм. ;)

Току що, i810 каза:

Не е моето, съжалявам! Не бих си я пуснала за Коледа. А що се отнася до Селена Гомез, която също нахрани, мацката е топ. Младо момиче с нюх към модерното и актуалното звучене. 

На мен Селена Гомез ми е любимата певица, дарлинг. Храня си я с любов.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, i810 каза:

Първо обиждаш, че Марая е "стара мумия", а Бренда Лий е на цели 77 години. Да се смееш, ли да плачеш ли... "Старата мумия" всъщност е по-млада от въпросната баба с 25 години. Къде тази възрастна жена Бренда очакваш да ходи да ти пее и промотира, при положение, че тя от леглото не може да стане сигурно. Смешно е и неуместно дори да се правят подобни сравнения. Марая ще си промотира, защото сега е нейното време, колкото и да не ти харесва този факт. Ще се изкефя и тази година да счупи поредните рекорди с коледната си песен. То по-велика от нейната, така или иначе няма. ;) Облечена като клоун и Марая Кери са две несъвместими неща. Твърде жалко е човек, който слуша баба Шер, която е пълна с кич, да ми коментира стил и класа, които Марая притежава в изобилие. ;) 

 :roll1:Ох, топ си, момиче, много ме кефиш.

Коя албумна ера на Мария ти е любимия период от нейната кариера?

От кога я харесваш?

Кои са трите нейни песни, които са ти най-любими?

Какво мислиш за шанаджийския ход в момент на борба и леко отчаяние да направи римейк на Fantasy в лицето на Heartbreaker и въпреки, че е "пята" песен да закове пореден номер 1 хит през 1999? :D

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, сега прочетох всички коментари. Страшна злоба от -A към Марая. Това е породено от някаква болка, че е била мега успешна на времето и дори към днешна дата е успешна по един или друг начин. -А изпитва нещо от рода на хомофобия спрямо Марая - Марайофобия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Balkandji1 каза:

 :roll1:Ох, топ си, момиче, много ме кефиш.

Коя албумна ера на Мария ти е любимия период от нейната кариера?

От кога я харесваш?

Кои са трите нейни песни, които са ти най-любими?

Какво мислиш за шанаджийския ход в момент на борба и леко отчаяние да направи римейк на Fantasy в лицето на Heartbreaker и въпреки, че е "пята" песен да закове пореден номер 1 хит през 1999? :D

Марая е моето слабо място и моят болезнен мазол. :D Настъпиш ли ме по него, ставам зла. :D  Харесвам я още от далечната 1995 година. Фенка съм в истинския смисъл на думата. Следя я изкъсо, откакто се помня. :D Купувам като облъчена нейните албуми, колекционирам психопатски всичко и педантично я защитавам от всеки, който дръзне да скочи срещу нея. :D Обожавам личността й. А като прочетох автобиографичната и книга, без всякакво съмнение я обикнах още повече, с цялото си същество. Усетих цялата болка, с която е живяла, докато е била малко, бедно момиченце. Сблъсквала се е с толкова много за крехката си възраст, че това до голяма степен и е помогнало да се превърне в оцеляващ вид. Чудовищният и талант,  винаги ме е карал да настръхвам. Обожавам нейния глас, баладите са ми най-голямата слабост. Що се отнася до любим период, наистина ме затрудняваш ужасно много. Няма как да избера само една ера, защото всяка е специална с нещо. Да ме поставиш в рамки, карайки ме да избирам само една ера, е все едно да ме притиснеш до стената, опирайки ми нож в гърлото. :D НО обожавам албумите - "Music Box", "Daydream", "Butterfly". Сякаш в тези три албума винаги откривам спасение, когато искам да избягам от всичко, което ме заобикаля. Аз съм баладичен типаж. Умирам за баладите на Марая. Интересното е, че колаборациите с разните черни нейни приятелчета, винаги са ме кефели безкрайно. Някакси, все ме нацелва. Що се отнася до "Heartbreaker", наистина не намирам прилика с "Fantasy". 😮 

преди 24 минути, Balkandji1 каза:

Боже, сега прочетох всички коментари. Страшна злоба от -A към Марая. Това е породено от някаква болка, че е била мега успешна на времето и дори към днешна дата е успешна по един или друг начин. -А изпитва нещо от рода на хомофобия спрямо Марая - Марайофобия.

Абсолютно! Не е нормално млад човек да е толкова озлобен. Чак граничи с агресия. 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, i810 каза:

Марая е моето слабо място и моят болезнен мазол. :D Настъпиш ли ме по него, ставам зла. :D  Харесвам я още от далечната 1995 година. Фенка съм в истинския смисъл на думата. Следя я изкъсо, откакто се помня. :D Купувам като облъчена нейните албуми, колекционирам психопатски всичко и педантично я защитавам от всеки, който дръзне да скочи срещу нея. :D Обожавам личността й. А като прочетох автобиографичната и книга, без всякакво съмнение я обикнах още повече, с цялото си същество. Усетих цялата болка, с която е живяла, докато е била малко, бедно момиченце. Сблъсквала се е с толкова много за крехката си възраст, че това до голяма степен и е помогнало да се превърне в оцеляващ вид. Чудовищният и талант,  винаги ме е карал да настръхвам. Обожавам нейния глас, баладите са ми най-голямата слабост. Що се отнася до любим период, наистина ме затрудняваш ужасно много. Няма как да избера само една ера, защото всяка е специална с нещо. Да ме поставиш в рамки, карайки ме да избирам само една, конкретна ера е все едно да ме притиснеш до стената, опирайки ми нож в гърлото. :D НО обожавам албумите - "Music Box", "Daydream", "Butterfly". Сякаш в тези три албума винаги откривам спасение, когато искам да избягам от всичко, което ме заобикаля. Аз съм баладичен типаж. Умирам за баладите на Марая. Интересното е, че колаборациите с разните черни нейни приятелчета, винаги са ме кефели безкрайно. Някакси, все ме нацелва. Що се отнася до "Heartbreaker", наистина не намирам прилика с "Fantasy". 😮 

Абсолютно! Не е нормално млад човек да е толкова озлобен. Чак граничи с агресия. 

Разбрах.

Аз съм й фен от 1994, когато светът беше завладян от "Without You". Тогава бях на 9 години и разбрах за съществуването на тази певица. Песента е излезнала пролетта като сингъл, но до България достигна и помете всички през лятото. Помня го това лято с тази балада. Като се върнахме от морето, директно в музикалния магазин да видя аз коя е тази певица. Хоп - купих си албума "Music Box". И като се побърках по тоя Dreamlover, полудях! Аз съм от другият тип нейни фенове - на по-бързите й песни.

Фаворити са ми Fantasy, Honey, Dreamlover, All I Want For Christmas Is You, Emotions, Can't Let Go, Touch My Body.

Общо взето през 90-те, като бях дете, помня всеки нейн албум с брутална еуфория по музикалните канали и сред децата в махалата и училище, всички я харесваха.

През септември 1995, когато чух Fantasy за първи път по радиото щях да изкудурдясам от кеф. Все я пускаха вечер по едно радио и аз се намирах вън на футболното игрище. Една от вечерите си бях наумил да я запиша на касетка, но виж ми акъла - седя и чакам на игрището да пуснат първите й акорди и тогава се втурвам към дома ми на бегом. Щях да се пребия по стълбите от бързане, но успях да я запиша половината песен.

После 1997, като излезна "Honey" и тя показа секси имидж си спомням, че момчетата от махалата признаваха, че си бият чекии на тоя клип. :D

През 2005 пък бях на върха на щастието, че разби излюзиите на всички, които я бяха "погребали" и покори цяла Америка отново.

 

 

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Оффгф, пак тая тъпа Мера. Вчера стана въпрос, хората я знаят заради Кен Лий. Типична Глория - 1000 хита на хартия, на практика 2. Тъпа гъска.

Ама то се иска ум, драги. Ти броиш хитовете от гледна точка на това кое се пускало през 2022. Животът и музиката не са се случвали само през 2022.

Аман от вашия ограничен манталитет "кое се пуска към днешна дата".

Има песни, били по 8 седмици на първо място и целия свят се е вълнувал от тях тогава, но видите ли господинът роден години след това, не ги помнел!

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Ама то се иска ум, драги. Ти броиш хитовете от гледна точка на това кое се пускало през 2022. Животът и музиката не са се случвали само през 2022.

Аман от вашия ограничен манталитет "кое се пуска към днешна дата".

Има песни, били по 8 седмици на първо място и целия свят се е вълнувал от тях тогава, но видите ли господинът роден години след това, не ги помнел!

И да носим от 1000 кладенеца вода Мера няма да има повече запомнени хитове, а бТВ преди седмица като баба ти Хлора и тя пя на плейбек в Канада. Трътката тъпа, щото вече не може сигурно 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

И да носим от 1000 кладенеца вода Мера няма да има повече запомнени хитове, а бТВ преди седмица като баба ти Хлора и тя пя на плейбек в Канада. Трътката тъпа, щото вече не може сигурно 

Бе със сигурност може повече от теб. А и жената е на 52 години, не е длъжна да пее като на 20.

Да кажеш, че музиката и светът имат история и събития в тях, не е носене на вода от 1000 кладенеца, а факт. Отново ти казвам - живееш с илюзията, че каквото помниш ти и хората, с които общуваш, само то има тежест. Генерална грешка. По тази логика би трябвало да изтрием от историята постиженията на Елвис Пресли, Бийтълс, Майкъл Джексън понеже ти и връстниците ти не ги помните към днешна дата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Balkandji1 каза:

Разбрах.

Аз съм й фен от 1994, когато светът беше завладян от "Without You". Тогава бях на 9 години и разбрах за съществуването на тази певица. Песента е излезнала пролетта като сингъл, но до България достигна и помете всички през лятото. Помня го това лято с тази балада. Като се върнахме от морето, директно в музикалния магазин да видя аз коя е тази певица. Хоп - купих си албума "Music Box". И като се побърках по тоя Dreamlover, полудях! Аз съм от другият тип нейни фенове - на по-бързите й песни.

Фаворити са ми Fantasy, Honey, Dreamlover, All I Want For Christmas Is You, Emotions, Can't Let Go, Touch My Body.

Общо взето през 90-те, като бях дете, помня всеки нейн албум с брутална еуфория по музикалните канали и сред децата в махалата и училище, всички я харесваха.

През септември 1995, когато чух Fantasy за първи път по радиото щях да изкудурдясам от кеф. Все я пускаха вечер по едно радио и аз се намирах вън на футболното игрище. Една от вечерите си бях наумил да я запиша на касетка, но виж ми акъла - седя и чакам на игрището да пуснат първите й акорди и тогава се втурвам към дома ми на бегом. Щях да се пребия по стълбите от бързане, но успях да я запиша половината песен.

После 1997, като излезна "Honey" и тя показа секси имидж си спомням, че момчетата от махалата признаваха, че си бият чекии на тоя клип. :D

През 2005 пък бях на върха на щастието, че разби излюзиите на всички, които я бяха "погребали" и покори цяла Америка отново.

 

 

Толкова е хубаво усещането да срещаш себеподобни. Аз се влюбих през 1995 година точно във "Fantasy".  От тази песен започна всичко за мен . След това чух "Without You" и се сдобих постепенно с първите и албуми. Оказа се, че бях изпуснала толкова много. Но такива бяха времената. Чакахме с нетърпение да я пуснат по радиото или гледахме МТV. Едно момче, което я беше открило преди мен като певица имаше пиратско издание с "Best Ballads". Подари ми го естествено, защото беше влюбен в моя милост. :D И така си остана без него, макар че много, много я харесваше. Никога няма да забравя как ми увисна ченето в мига, в който чух и видях "Without You". Струваше ми се непосилно човешко същество да взима такива висини с гласа си. Къде ме връщаш само...Бяха незабравими времена. Стояла съм по цели нощи, за да я видя по MTV и чак, когато мине нейна песен, тогава си лягах да спя, макар да бях на училище на другия ден в ранни зори. Купувах си списание "Паралели" и "Хай Клуб". Стаята ми беше пълна с плакати на Марая и изрезки от вестници, на които имаше статии с нея. Изрязвах всичко и го съхранявах. Пазя си тези неща и до ден днешен. Носят ми сантиментална стойност. Жалко, че хората, които не са се докоснали пълноценно до нейния талант и творчество, не могат да разберат, колко много са изгубили. Лесно е да се плюе.... 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, i810 каза:

Толкова е хубаво усещането да срещаш себеподобни. Аз се влюбих през 1995 година точно във "Fantasy".  От тази песен започна всичко за мен . След това чух "Without You" и се сдобих постепенно с първите и албуми. Оказа се, че бях изпуснала толкова много. Но такива бяха времената. Чакахме с нетърпение да я пуснат по радиото или гледахме МТV. Едно момче, което я беше открило преди мен като певица имаше пиратско издание с "Best Ballads". Подари ми го естествено, защото беше влюбен в моя милост. :D И така си остана без него, макар че много, много я харесваше. Никога няма да забравя как ми увисна ченето в мига, в който чух и видях "Without You". Струваше ми се непосилно човешко същество да взима такива висини с гласа си. Къде ме връщаш само...Бяха незабравими времена. Стояла съм по цели нощи, за да я видя по MTV и чак, когато мине нейна песен, тогава си лягах да спя, макар да бях на училище на другия ден в ранни зори. Купувах си списание "Паралели" и "Хай Клуб". Стаята ми беше пълна с плакати на Марая и изрезки от вестници, на които имаше статии с нея. Изрязвах всичко и го съхранявах. Пазя си тези неща и до ден днешен. Носят ми сантиментална стойност. Жалко, че хората, които не са се докоснали пълноценно до нейния талант и творчество, не могат да разберат, колко много са изгубили. Лесно е да се плюе.... 

Точно за това става въпрос, бяха съвсем други времена - на по-щастлив живот, с по-високи ценности и качества във всяко едно отношение - от хранителната индустрия та чак до музиката. Виж с годините как се измени популярната музика, през 90-те всичко беше златен хит, в наши дни кое от популярното сега ще остане във времето като класика и златен хит?

България беше далеч по-бедна, но хората бяха по-усмихнати и щастливи. Сега има повече пари, а хората са по-недоволни и озлобени от всякога. И в световен план не е по-различно, това повлия и на музикалните течения.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Изпълнителят с най-много песни в десетилетния ТОП 100 на най-успешното десетилетие в историята на музиката има 8 хита там или казано с други думи, почти 10% от класацията за края на десетилетието принадлежи на един изпълнител. Кой ли е той? :3fdb8960598fa63e:

 

Не се въртят много песни от 90те, и почти никой не иска да се сеща за този период. Особено в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Fast каза:

Не се въртят много песни от 90те, и почти никой не иска да се сеща за този период. Особено в България.

Добре че е тва истина, не въртят Мера. Уитни си я въртят, бекстрит бойс си ги въртят, Брита с бейбито си го пускат. Дори тва от читаник го пущат.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Fast каза:

Не се въртят много песни от 90те, и почти никой не иска да се сеща за този период. Особено в България.

Тогава защо най-продаваните албуми в музикалната история са от това десетилетие?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Mariah Carey’s “All I Want For Christmas Is You” is in a CLOSE battle with Brenda Lee’s “Rockin Around The Christmas Tree” for #1 next week on the Billboard Hot 100.

Brenda’s song is increasingly likely to take the #1 spot.

 

@WindWalkerMonk, stream RATCT!!! 

Шики, ние вече бяхме номер 1 три години под ред. Регистрирахме си номер 1 хита, не ламтим всяка година за едно и също.

Междувременно баба Бренда ти е сготвила бобена чорба. Можеш да похапнеш, след като намериш и й занесеш ченето, че е забравила къде го е оставила.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...