Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как ще ги няма никакви? Десислава наскоро пак излъга, че ще пуска фолклорен албум. :1000 (30):

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Сега пък фолклорен? А оня в Испания? В Англия? С тях какво стана?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Сега пък фолклорен? А оня в Испания? В Англия? С тях какво стана?

За фолклорния говори от над 10 години, не знам къде е изненадата.

Испанския е Estoy Aqui, а тоя от Англия- Slavatronika. Можеш да ги чуеш под една или друга форма в нета. Жалко, че не заложи на тях и хората дори не знаят, че ги има, но това е Десислава, все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С червена роза бързо ме свали.

 

"Прощавай, може ли едно фламенко с вас?"

- Бандерас ми шептеше с нежен глас!

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален обаче не омръзва. Почти три месеца след излизането й, няма ден който да не съм я слушал. Една от най-яките песни на Галена, а се развива и като една от най-хитовете й! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тази година ще си е на Галена, минлата по-скоро на Петя я броя и Емануела. Но за тази "Феноменален" се разви много през януари месец, някак си в началото не беше такова нещо, за "Сърце" е ясно, че е най-добрия проект до този момент. Преслава, ако иска да е конкуренция, трябва много да мисли и да пусне нещо като "Мястото". От друга страна точно то ме изненадва в какъв златен хит се превръща и не омръзва толкова години. Те направо полудяват в дискотеката на него, беше качила клипче в Инстаграм и е голямо дране, определено й попада в топ 10 на златните хитове вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тази година ще си е на Галена, минлата по-скоро на Петя я броя и Емануела. Но за тази "Феноменален" се разви много през януари месец, някак си в началото не беше такова нещо, за "Сърце" е ясно, че е най-добрия проект до този момент. Преслава, ако иска да е конкуренция, трябва много да мисли и да пусне нещо като "Мястото". От друга страна точно то ме изненадва в какъв златен хит се превръща и не омръзва толкова години. Те направо полудяват в дискотеката на него, беше качила клипче в Инстаграм и е голямо дране, определено й попада в топ 10 на златните хитове вече.

Рано е да се съди чия ще е годината, дори първият месец не е приключил.

Но по-важното за мен е: защо изпитваме такава нужда категорично да обявяваме, че една е номер 1 и всички други са зад нея? Остатък от Пайнерската пропаганда на миналото десетилетие? Какво значение има дали Преслава е с един милиметър пред Галена или пък Емануела с милиметър и половина над всички? Миналата година имаше четири лидерки - двете обичайни заподозрени + Емануела и Анелия, а Джена също изненада приятно. И какво, светът се срина ли, когато няма едноличен номер едно?

Това не са спортни състезания, че да ни е важно кой е първи, кой втори и кой трети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано е да се съди чия ще е годината, дори първият месец е приключил.

Но по-важното за мен е: защо изпитваме такава нужда категорично да обявяваме, че една е номер 1 и всички други са зад нея? Остатък от Пайнерската пропаганда на миналото десетилетие? Какво значение има дали Преслава е с един милиметър пред Галена или пък Емануела с милиметър и половина над всички? Миналата година имаше четири лидерки - двете обичайни заподозрени + Емануела и Анелия, а Джена също изненада приятно. И какво, светът се срина ли, когато няма едноличен номер едно?

Това не са спортни състезания, че да ни е важно кой е първи, кой втори и кой трети.

Само Клеа може да е номер едно. После вече все тая, важното е да има по някоя хубава песен. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален си е хит. То и няма каква песен да я измести през януари. Освен на Десита.

 

Сърце е доста скучна песен. Даже се чудя на Жалка, защо спъва Феноменален. :mf_surrender:

 

Новата на Боро и Тита е много тъпа. И тя ще флопне до 3 млн, предполагам. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Госпожата от Айтос на рождения си ден ли възнамерява да промотира новия си трак?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Госпожата от Айтос на рождения си ден ли възнамерява да промотира новия си трак?

 

И без това ми се стори тъпа песен. :1000 (29): По-добре да се запали записа на клипа дето го е правила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, какво според теб не е тъпа песен, мудна песен, скучна песен... Какво трябва да направят, за да бъдат поздравени поне веднъж? И аз мрънкам за мазнотиите, но понякога се чудя и на такива мнения като твоето, в смисъл не може само да се критикува... Ако нивото на продукция само на десет изпълнителя беше като това на "Сърце" щяхме да се гордеем. Ивана пък си личи, че иска да влезе във форма и да се завърне, хайде малко да им дадем шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, какво според теб не е тъпа песен, мудна песен, скучна песен... Какво трябва да направят, за да бъдат поздравени поне веднъж? И аз мрънкам за мазнотиите, но понякога се чудя и на такива мнения като твоето, в смисъл не може само да се критикува... Ако нивото на продукция само на десет изпълнителя беше като това на "Сърце" щяхме да се гордеем. Ивана пък си личи, че иска да влезе във форма и да се завърне, хайде малко да им дадем шанс.

Първо да чуем песента и после да коментираме. Няма как да се хареса на всички, това е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, какво според теб не е тъпа песен, мудна песен, скучна песен... Какво трябва да направят, за да бъдат поздравени поне веднъж? И аз мрънкам за мазнотиите, но понякога се чудя и на такива мнения като твоето, в смисъл не може само да се критикува... Ако нивото на продукция само на десет изпълнителя беше като това на "Сърце" щяхме да се гордеем. Ивана пък си личи, че иска да влезе във форма и да се завърне, хайде малко да им дадем шанс.

 

Песните на Теофиков, Десита, Мило мое на Максим, Феноменален, Да гори в любов, последните на Емануела, Джена и Лорена.. Ако говорим за баладичност - Грешка беше, Мило мое (на Теофиков ), последната балада на Янева.

 

Има и нетъпи песни, както виждаш. ДОри по моя вкус. А той до голяма степен е подобен на масовия.

 

Ивана изобщо не мисли да се завръща. Просто ще си пуска по песен на годината. Щом при Венета я чухме да говори "за пари", значи не й се влага, както преди. Глория е същата. Така че очакванията ми (базирани на онзи лайв клип), не са много по-различни от мнението ми за последните N-песни на Глория. Безвкусни, еднообразни, пяти сто пъти - не във фолка, а в собственото им творчество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано е да се съди чия ще е годината, дори първият месец не е приключил.

Но по-важното за мен е: защо изпитваме такава нужда категорично да обявяваме, че една е номер 1 и всички други са зад нея? Остатък от Пайнерската пропаганда на миналото десетилетие? Какво значение има дали Преслава е с един милиметър пред Галена или пък Емануела с милиметър и половина над всички? Миналата година имаше четири лидерки - двете обичайни заподозрени + Емануела и Анелия, а Джена също изненада приятно. И какво, светът се срина ли, когато няма едноличен номер едно?

Това не са спортни състезания, че да ни е важно кой е първи, кой втори и кой трети.

 

Скъпа Боро Първа, нима и в световен музикален мащаб не е същото дередже от 100 години насам? Коя е най-продавана - Мадона, Марая, Селин? Коя има най-силния глас, коя има най-големи хитове, коя най-много награди... Надпреварата е стимул и мотивация за самите изпълнители да предлагат максимума от себе си, а за нас - истинско вълнение, ако любимият ти певец завърши годината на 1-во място.

 

Мисля, че щом има класации, призове, постижения и рекорди, то това си е едно своебразно конно надбягване (с кобили) ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...