Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Успех след 3 години някой да помни въобще Джулия, Десита, Аднан, Арти, Боро и Тита и другите там измислени и който да било. Галена и Преслава си остават топа в чалгата и ще са успешни сигурно до 45-50 годишни. :1000 (29):

Още много вафли трябва да се продадат, че да се налива в бездънната яма, която е кариерата на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, че същата история я приказваш от една, може би 2 години? И видяхме как в последната половин година този жанр в България беше пратен да спи в крайпътна канавка, докато държавата тресеше сланини на Шефки, Горящи в любов, Емнуелини Скорпионски клетви и лелички, пеещи за любов на двойно по-малки от тях момчета.

Най-гледаните песни са на Криско и Тото, със двойно повече гледания от най-гледаната чалга. Това че Гери-Никол флопна с две поредни песни, не означава че чалгата е спечелила войната. Глътката свеж въздух дойде със "Да гори в любов" и много пуснати песни наведнъж, но ще видим и тази година как ще са нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните песни са на Криско и Тото, със двойно повече гледания от най-гледаната чалга. Това че Гери-Никол флопна с две поредни песни, не означава че чалгата е спечелила войната. Глътката свеж въздух дойде със "Да гори в любов" и много пуснати песни наведнъж, но ще видим и тази година как ще са нещата.

 

Кой Криско? Този, който вече открито участва в кавъри на кючеци от 90-те ли?

 

Най-големите постижения на конкуренцията са песните "Чужди усмивки" и "Мърдай". Други мегахитове от 2018?

 

Ми, че то в чалгата има 10 пъти повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой Криско? Този, който вече открито участва в кавъри на кючеци от 90-те ли?

 

Най-големите постижения на конкуренцията са песните "Чужди усмивки" и "Мърдай". Други мегахитове от 2018?

 

Ми, че то в чалгата има 10 пъти повече.

1. Криско и Слави - "Гледай как се прави" (36 517 541гл. / 205К лайка / 24 946 ком.)

2. Тото - "Чужди усмивки" (22 583 934гл. / 145К лайка / 7 407 ком.)

3. Криско, Боро, Димчо - "Мърдай" (16 418 534гл. / 95К лайка / 5 567ком.)

4. Криско и Тита - 'Искам да бъда с теб" (11 471 256гл. / 111К лайка / 19 341 ком.)

5. Тита - "Фотошоп" (10 459 961гл. / 87К лайка /15 520 ком.)

6. Скандау - "Хайвера" (8 167 940гл. / 71К лайка / 4 435 ком.)

7. Боро Първи - "Да не питат" (8 117 861гл. / 67К лайка / 2 554 ком.)

8. Павел и Венци - "Хавана" (8 020 138гл. / 63К лайка / 4 532 ком.)

9. Гери Никол - "Над закона" (7 877 276гл. / 75К лайка / 13 308 ком.)

10. Скандау - "Кокаина" (7 234 624гл / 69К лайка / 6 093 ком.)

 

 

1. Анелия - "Зоопарк" (15 850 505гл. / 63К лайка / 2 346 ком.)

2. Емилия и Емрах - "По такива си падам" (13 214 893гл / 66К лайка / 2 461 ком.)

3. Фики - "Аз измръзнах" ( 12 981 512гл. / 70К лайка / 4 437 ком.)

4. Емануела и Джордан - "Купих ти сърце" (12 060 176гл. / 54К лайка / 1 389 ком.)

5. Анелия и Джулия - "Бръм" (11 412 672гл. / 55К лайка / 2 143 ком.)

6. Емануела - "Нотариално заверен" (10 827 234гл. / 44К лайка / 1 116 ком.)

7. Джена - "Хулиган" (10 352 549гл. / 39К лайка / 1 489 ком.)

8. Преслава - "Обратно в играта" ( 10 249 852гл. / 40К лайка / 1 392 ком.)

9. Преслава - "Да гори в любов" ( 9 574 093 гл. / 57К лайка / 2 075 ком.)

10. Джулия - "Твоя бях" (8 226 431гл. / 35К лайка / 1 046 ком.)

 

Бях правил тая статистика преди месец. Сам можеш да видиш космическата разлика в най-гледаните, а лайковете на песен със 7млн. има повече от Анелия със 16млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Криско и Слави - "Гледай как се прави" (36 517 541гл. / 205К лайка / 24 946 ком.)

2. Тото - "Чужди усмивки" (22 583 934гл. / 145К лайка / 7 407 ком.)

3. Криско, Боро, Димчо - "Мърдай" (16 418 534гл. / 95К лайка / 5 567ком.)

4. Криско и Тита - 'Искам да бъда с теб" (11 471 256гл. / 111К лайка / 19 341 ком.)

5. Тита - "Фотошоп" (10 459 961гл. / 87К лайка /15 520 ком.)

6. Скандау - "Хайвера" (8 167 940гл. / 71К лайка / 4 435 ком.)

7. Боро Първи - "Да не питат" (8 117 861гл. / 67К лайка / 2 554 ком.)

8. Павел и Венци - "Хавана" (8 020 138гл. / 63К лайка / 4 532 ком.)

9. Гери Никол - "Над закона" (7 877 276гл. / 75К лайка / 13 308 ком.)

10. Скандау - "Кокаина" (7 234 624гл / 69К лайка / 6 093 ком.)

 

1. Анелия - "Зоопарк" (15 850 505гл. / 63К лайка / 2 346 ком.)

2. Емилия и Емрах - "По такива си падам" (13 214 893гл / 66К лайка / 2 461 ком.)

3. Фики - "Аз измръзнах" ( 12 981 512гл. / 70К лайка / 4 437 ком.)

4. Емануела и Джордан - "Купих ти сърце" (12 060 176гл. / 54К лайка / 1 389 ком.)

5. Анелия и Джулия - "Бръм" (11 412 672гл. / 55К лайка / 2 143 ком.)

6. Емануела - "Нотариално заверен" (10 827 234гл. / 44К лайка / 1 116 ком.)

7. Джена - "Хулиган" (10 352 549гл. / 39К лайка / 1 489 ком.)

8. Преслава - "Обратно в играта" ( 10 249 852гл. / 40К лайка / 1 392 ком.)

9. Преслава - "Да гори в любов" ( 9 574 093 гл. / 57К лайка / 2 075 ком.)

10. Джулия - "Твоя бях" (8 226 431гл. / 35К лайка / 1 046 ком.)

 

Бях правил тая статистика преди месец. Сам можеш да видиш космическата разлика в най-гледаните, а лайковете на песен със 7млн. има повече от Анелия със 16млн.

 

И? То и флопът на Гери-Никол има повече от "Да гори в любов". Това какво доказва? Нищо.

 

"Да гори в любов", "Шефката", "Грешка беше" и "Зоопарк" още тази година ще достигнат 20 млн. Фикьо, Емилия, Емануела ще заковат на 15 млн. Няма база за сравнение с парчета с двойно по-малък трафик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И? То и флопът на Гери-Никол има повече от "Да гори в любов". Това какво доказва? Нищо.

 

"Да гори в любов", "Шефката", "Грешка беше" и "Зоопарк" още тази година ще достигнат 20 млн. Фикьо, Емилия, Емануела ще заковат на 15 млн. Няма база за сравнение с парчета с двойно по-малък трафик.

По-голям хит в България за 2018 нямаше. Всичко останало е фейк. :)

Момчетата ще имат концерт в Арената. Мисля че Април месец. Да видят чалгарките какво означава връх. Очакват се поне 10К души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата е чистата, неподправена балканска музика и никога няма да умре докато и нас ни има.

Айде, бе. Аз пък мислех, че е ориенталска и циганска музика, която се използва за параван с цел да се развращава и затъпява обществото, както и да се прокарват разни идеологии. Чиста и неподправена била. А народната музика какво е? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голям хит в България за 2018 нямаше. Всичко останало е фейк. :)

Момчетата ще имат концерт в Арената. Мисля че Април месец. Да видят чалгарките какво означава връх. Очакват се поне 10К души.

 

Вярно е, но Мария го е казала вече - за птичката и лястовичката. :3fdb8960598fa63e:

 

Всичко останало е фейк, вика. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата е чистата, неподправена балканска музика и никога няма да умре докато и нас ни има.

Това като някой ми го изтъкне като факт, ако беше пред мен щеше да се научи да брои до поне 20 - избитите зъби от устата му! :3fdb8960598fa63e:

Чалгата не е балканска музика. В Гърция, Албания, Румъния, Сърбия няма чалга. То е поп или поп фолк. В България поп фолк наричате един бизнес на димитровградски мафиот, който успешно наложи селянки-курви. В Гърция съм виждал с очите си че такава пародия на музика няма. Там естрада, поп и поп фолк е едно и няма монопол както се случи 90-те в България. Повечето хора плюят чалгата заради този монопол, който стана известен със сръбски и гръцки песни, който беше пример за пошлост и деградация на обществото което го слуша. Музика създадена по сръбския поп фолк, но последните години се опитва да създаде собствен стил - неуспешно.

 

Пайнер не е музиката на България и никога няма да бъде, поне докато циганите не станат повече от българите.

 

Айде със здраве, че взеха да ми опъват нервите. Все едно да споря със маймуни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това като някой ми го изтъкне като факт, ако беше пред мен щеше да се научи да брои до поне 20 -избитите зъби от устата му! :3fdb8960598fa63e:

Чалгата не е балканска музика. В Гърция, Албания, Румъния, Сърбия няма чалга. То е поп или поп фолк. В България поп фолк наричате един бизнес на димитровградски мафиот, който успешно наложи селянки-курви. В Гърция съм виждал с очите си че такава пародия на музика няма. Там естрада, поп и поп фолк е едно и няма монопол както се случи 90-те в България. Повечето хора плюят чалгата заради този монопол, който стана известен със сръбски и гръцки песни, който беше пример за пошлост и деградация на обществото което го слуша. Музика създадена по сръбския поп фолк, но последните години се опитва да създаде собствен стил - неуспешно.

 

Пайнер не е музиката на България и никога няма да бъде, поне докато циганите не станат повече от българите.

 

Айде със здраве, че взеха да ми опъват нервите. Все едно да споря със маймуни.

 

Мило , недей! Избива те на агресия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер не е музиката на България и никога няма да бъде, поне докато циганите не станат повече от българите.

 

Айде със здраве, че взеха да ми опъват нервите. Все едно да споря със маймуни.

 

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десислава манеле албумът беше топ.

 

 

Иначе при нас огромно влияние оказва близостта ни до Азия, дори и във фолклора. Много е жалко иначе, че в българския фолк не се използват повече живи български инструменти. Могат да излязат гениални композиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голям хит в България за 2018 нямаше. Всичко останало е фейк. :)

Момчетата ще имат концерт в Арената. Мисля че Април месец. Да видят чалгарките какво означава връх. Очакват се поне 10К души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това като някой ми го изтъкне като факт, ако беше пред мен щеше да се научи да брои до поне 20 - избитите зъби от устата му! :3fdb8960598fa63e:

Чалгата не е балканска музика. В Гърция, Албания, Румъния, Сърбия няма чалга. То е поп или поп фолк. В България поп фолк наричате един бизнес на димитровградски мафиот, който успешно наложи селянки-курви. В Гърция съм виждал с очите си че такава пародия на музика няма. Там естрада, поп и поп фолк е едно и няма монопол както се случи 90-те в България. Повечето хора плюят чалгата заради този монопол, който стана известен със сръбски и гръцки песни, който беше пример за пошлост и деградация на обществото което го слуша. Музика създадена по сръбския поп фолк, но последните години се опитва да създаде собствен стил - неуспешно.

 

Пайнер не е музиката на България и никога няма да бъде, поне докато циганите не станат повече от българите.

 

Айде със здраве, че взеха да ми опъват нервите. Все едно да споря със маймуни.

Тогава защо се подвизаваш редовно във форум като този, носейки аватар и подпис на една от селянките-курви от мафиотския бизнес по твои думи? Не е нужно да принизяваш попфолка, за да покажеш колко голям фен си на поп и хип-хоп музиката и обратното. През годините съм се научил третирам всеки жанр еднакво с добрите и лошите му страни и така непрекъснато разширявам музикалните си хоризонти. Хубаво е човек да бъде широко скроен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сериозното доказателство, че повече гледания =/= по-голям хит.

"Чужди усмивки" кърти държавата месеци наред, на Слави и Криско "както блесна, така и угасна".

 

През годините съм се научил третирам всеки жанр еднакво с добрите и лошите му страни и така непрекъснато разширявам музикалните си хоризонти. Хубаво е човек да бъде широко скроен.

+1!

Да не говорим, че общо-взето за жанра съдим по изпълнителя - колко от "Пайнер" имат песни, които са чист поп? А Криско с два кавъра на чалги не се смята за чалга - и се пуска по заведения, където поп-фолка е заклеймен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия проект на Смядово е доста добър. За първи път от 2 години може да се каже, че отново е лидера в чалгата. С 2 песни в топ 5 на попнейбъла отдавна никой не е сънувал...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...