Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Новия проект на Смядово е доста добър. За първи път от 2 години може да се каже, че отново е лидера в чалгата. С 2 песни в топ 5 на попнейбъла отдавна никой не е сънувал...

Не че я омаловажавам, но конкуренцията никак не е силна в момента. Много ясно, че ще изпъкне измежду проектите на Татяна, Мария и при условие, че новата на Анелия не се забелязва достатъчно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че я омаловажавам, но конкуренцията никак не е силна в момента. Много ясно, че ще изпъкне измежду проектите на Татяна, Мария и при условие, че новата на Анелия не се забелязва достатъчно.

Едната и песен вече е стара, а продължава да държи позиции. Не падна след излизането на новатс и. Преслава видя, че има хит и пак я домързя, а уж имаше снимани няколко парчета...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едната и песен вече е стара, а продължава да държи позиции. Не падна след излизането на новатс и. Преслава видя, че има хит и пак я домързя, а уж имаше снимани няколко парчета...

Това, че има снимани песни не означава, че трябва да ги пусне веднага. Вероятно през февруари или март ще пусне следващата. Радвам се, че започна да разрежда песните и да ги обмисля повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че я омаловажавам, но конкуренцията никак не е силна в момента. Много ясно, че ще изпъкне измежду проектите на Татяна, Мария и при условие, че новата на Анелия не се забелязва достатъчно.

Конкуренцията не е била по-силна през последното десетилетие. Все пак излезе това:

 

Пайнер търсят нови таланти

http://www.payner.bg/news.php?p=konkurs-za...zpalniteli-2019

Eто, сериозно се клати работата на Димитровград, след дебюта на Клеа! Сигурно се надяват да се яви и тя, но няма да ги удостои с тази чест. Тя вече е любимка на България.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на Татяна почнаха да скачат активно.

Явно някой пак е пазарувал гледания.

 

На мен директно ми се пускаше тя след песента на Галена. Може и от това да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Тоти ми тръгва след всякакви песни, а предимно слушам чуждестранни. Аз си я бях пуснал само веднъж до средата. Оня ден си вършех нещо из нас и почна пак, та я чух докрая този път.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://streamable.com/rcuwh

 

Нямах си работа. :1000 (29):

Какво мислиш за хита на Ивчето - "Седнали, пийнали за луди млади години"? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо се подвизаваш редовно във форум като този, носейки аватар и подпис на една от селянките-курви от мафиотския бизнес по твои думи? Не е нужно да принизяваш попфолка, за да покажеш колко голям фен си на поп и хип-хоп музиката и обратното. През годините съм се научил третирам всеки жанр еднакво с добрите и лошите му страни и така непрекъснато разширявам музикалните си хоризонти. Хубаво е човек да бъде широко скроен.

Аз пиша във форума, защото слушам тази музика, но когато ти говоря с факти е по-добре да замълчиш. Точно ти за обективност и музикални хоризонти си последния човек който може да си припише тези качества, защото един пример: Галена има успех - хващаш се за минимални недостатъци, за да я принизиш. Това ли наричаш отсяване на доброто и лошото? Аз съм везни и мисля, че го умея по-добре от теб. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Фаст за какво третиране говориш, като дори не можеш да си обективен и реалист по отношение на поп-фолк музиката. Дори Кели и фена на Андреа видяха положителното и признаха проекта на Галена "Сърце", ти търсиш във всяка нейна постъпка, проект, изказване, сценична проява нещо негативно.

Твоето поведение на е е разширяване на хоризонтите, а деградация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех след 3 години някой да помни въобще Джулия, Десита, Аднан, Арти, Боро и Тита и другите там измислени и който да било. Галена и Преслава си остават топа в чалгата и ще са успешни сигурно до 45-50 годишни. :1000 (29):

 

Абе те и Ивана, Глория, Нелина, Милко Калайджиев, сестрите Цветелина и Екстра Нина, че и Деса бяха топ народни певици, правеха вокални чудеса с гласовете си, а на диванчето по ТВ Планета течеше захарен сироп от устата на водещите, обсипвайки тези скромни девойки с водопад от комплименти. Но към днешна дата ник`ви ги нема, а изявите им стават все по-скромни и редки, сигурно защото пазят таланта си за по-добри времена. Не, че искам да кажа, че без Пайнер не могат, но когато шефа вдигна ръце от тях, дори дърводелски изпълнения като Пресли и Галче блеснаха. Е да де, не блеснаха заради талант, а само и единствено, щото шефа ги подпря, но все пак. Да не си помислиш нещо за подпирането? - нищо лично против мечтаещата за пералня и палавницата от ваната. Казвам само, че вдигне ли ръце и от тях, а това време вече дойде, тепърва ще видим колко са добри срещу вятърните мелници... :ad:

 

 

Гледанията на Татяна почнаха да скачат активно.

Явно някой пак е пазарувал гледания.

 

Явно само Татяна и разни треторазрядни пазаруват, а Пресли, Галена, Анелия, Емилия, Фики, Галин, Емилия от АРА аудио видео не знаят какво е това... :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе те и Ивана, Глория, Нелина, Милко Калайджиев, сестрите Цветелина и Екстра Нина, че и Деса бяха топ народни певици, правеха вокални чудеса с гласовете си, а на диванчето по ТВ Планета течеше захарен сироп от устата на водещите, обсипвайки тези скромни девойки с водопад от комплименти. Но към днешна дата ник`ви ги нема, а изявите им стават все по-скромни и редки, сигурно защото пазят таланта си за по-добри времена.

Как ще ги няма никакви? Десислава наскоро пак излъга, че ще пуска фолклорен албум. :1000 (30):

 

 

Тита вече е с 1 милион, а Галена още не..

Разликата е доста малка, до няколко часа и Галка ще ги е направила. И двете парчета се движат прилично, стават си хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...