Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не се знае дали и Джулия нямаше да е на тяхното ниво ако беше изгряла тогава. Но пък се знае, че при едно сравнение само на последните 2 години нейното ниво не е много по-различно от тяхното, даже на моменти е по-хитово от някои. На база на това ми се иска да гледаме- кой как е днес. На Джулия й липсва само и единствено широкото признание от по-добрите времена за жанра, останалото си го има. А щом в днешните трудни времена й се е получило по някакъв начин да изпъкне сред всички други нови, очевидно има защо. И други са ги помпали във времето, но невинаги се е получавало.

Аз не я глася точно за лидерка вече, но за Топ 3 име спокойно става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се знае дали и Джулия нямаше да е на тяхното ниво ако беше изгряла тогава. Но пък се знае, че при едно сравнение само на последните 2 години нейното ниво не е много по-различно от тяхното, даже на моменти е по-хитово от някои. На база на това ми се иска да гледаме- кой как е днес. На Джулия й липсва само и единствено широкото признание от по-добрите времена за жанра, останалото си го има. А щом в днешните трудни времена й се е получило по някакъв начин да изпъкне сред всички други нови, очевидно има защо. И други са ги помпали във времето, но невинаги се е получавало.

Аз не я глася точно за лидерка вече, но за Топ 3 име спокойно става.

Топ 3 няма да помирише даже, докато не се откажат Галена, Преслава, Анелия, Емануела, Джена, Яница, Теди и още поне 5 имена :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга топ-ът за вчера:

 

1. Галена - Сърце 206К

2. Галена - Феноменален 76.3К

3. Джена - Яко ми е 76.1К

4. Слави и Криско - Едно ферари 64К

5. Анелия - Сърцето ми 56К

 

------

 

Случвало ли се е преди някоя певица да е едновременно на 1-во и 2-ро място с две свои самостоятелни песни? Това ми прилича на рекорда на Марая Кери от 2005 в класацията Билборд Хот 100.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смени си ника на ЧернаСтанция и чао!

 

Да наричаш песен като "Сърце" простотия.. явно си за преглед.

Ти пък в качеството си на каква раздаваш така свободно препоръки за посещения при лекар? Не си ли уж, за да следиш да се спазват някакви правила и да има нормално общуване?! Всеки има право на различен вкус, както и да изрази мнението си. И аз не я намирам за нещо повече от поредната песен, която ще е безинтересна след месец и какво? И мен ли ме пращаш за преглед? Мери си думите и се опитвай да се държиш адекватно на табелката си... и ни уведоми колко предупреждение ще си сложиш за обида на потребител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо - имаше бис. Второ - как разбра, че е слязла бясна от сцената? Да не би да беше зад кулисите? ;) Спри с твоите фантасмагории.

Бяла е бясна, но заради кралица Емануела!

 

И аз на моменти се чудя дали не е така, но истината е, че в този форум си живеем с представата за постигнатото от по-дългогодишните имена в предишни години (а то е много повече от на Джулия) и се заслепяваме какви са реално фактите. Никой освен Емануела и Анелия няма повече на брой хитове от Джулия за годината. Най-много и Галена да споменем, благодарение на Шефката. Със сигурност е много подценявана само защото не е от 'онези' големи.

Какви хитове е имала Коя? Имаше дует с Анелия, едва ли и името са й научили покрай него - притурка в хита.

 

На нея 'върхът' на кариерата й досега е в две от най-слабите години за жанра евър, в които дори и някои от големите имена изглеждат обезличени, макар и в някои периоди да се правят успешни опити за нещо различно. Тук трябва да си зададем въпроса дали някое от вече познатите ни имена щеше да изпъква като едно време ако му се беше налагало да се развива в тази ера? Ами не мисля, най-много някои като Галена и Цветелина Янева, които са по-разнообразни. Тъй че това коя излъчвала звездност е относително- другите просто си носят тяхната от предишни години.

На концертите изобщо не минава вяло. Пусни си тези от 2017 и 2018 и ще чуеш, че хората си пеят с нея, особено на последния. А и песните й през 2018 значително задобряха, доста се отличават една от друга, а и от други.

Ти пак се сбърка нещо. Усещам, че не слушаш достатъчно Клея! Предписвам ти клеева терапия! :Vishenka_05:

 

Не се знае дали и Джулия нямаше да е на тяхното ниво ако беше изгряла тогава.

Щеше да е на ниво Глория Атанасова от Оникс ТВ. Или максимум Мария Десислава от Севеком. „Тогава всеки ден имаше дебютантки, бая от които къде-къде по-завладяващи. Още по-минимален шанс щеше да има да се забележи Коя.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък в качеството си на каква раздаваш така свободно препоръки за посещения при лекар? Не си ли уж, за да следиш да се спазват някакви правила и да има нормално общуване?! Всеки има право на различен вкус, както и да изрази мнението си. И аз не я намирам за нещо повече от поредната песен, която ще е безинтересна след месец и какво? И мен ли ме пращаш за преглед? Мери си думите и се опитвай да се държиш адекватно на табелката си... и ни уведоми колко предупреждение ще си сложиш за обида на потребител.

 

Обяснение за действията си модераторите дължат единствено на човека, който ги е назначил за такива. Ти не си този човек, така че се въздържай от ненужен офтопик в тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди година-година и нещо бяха плъзнали слухове, че Джена и свекърва й Надя Стоева се ненавиждат. Одеве изгледах интервю отпреди месеци на Джена и мъжа й. Там Джена споменава, че докато е била бременна, са живели в Катуница и Пловдив - цялата рода била разположена в тези две населени места. Дали й се изплъзна от устата без да иска или не, след малко тя каза, че нервите й не издържали в Пловдив, не й понесло...... И сега живеят в София.

 

Ма много интересно как нервите на човек не издържат в град, хвален от всеки негов посетител като хем голям, хем много по-спокоен от столицата, а пък в София нервите й издържат при наличието на повече стрес и по-замърсен въздух.

 

Bitch Надя Стоева дали няма пръст в тези нерви? :3fdb8960598fa63e:

 

Мачкай, Наде, мачкай, българска селянке!

 

Nadya-Stoeva201803121.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък в качеството си на каква раздаваш така свободно препоръки за посещения при лекар? Не си ли уж, за да следиш да се спазват някакви правила и да има нормално общуване?! Всеки има право на различен вкус, както и да изрази мнението си. И аз не я намирам за нещо повече от поредната песен, която ще е безинтересна след месец и какво? И мен ли ме пращаш за преглед? Мери си думите и се опитвай да се държиш адекватно на табелката си... и ни уведоми колко предупреждение ще си сложиш за обида на потребител.

 

 

Значи той може да ни нарича простаци и да ни казва, че ще горим в ада и на кладата понеже харесваме Галена, а аз ще му мълча?

 

Ти закрилник ли си му, или нещо друго? С този заповеднически тон обаче не си познал човека. Не се меси в неща, които не ти влизат в работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не отрича, че е в топ 10, но е някъде между осмо и десето място, а вие я гласите за лидерка.

От една страна съм съгласен за топ 10, но ако броим отзад напред, а мястото е примерно междуд 98 и деветдесет и десето :)

 

Коя? за да влезе в топ 10 дори тряя не просто да се пенсионират, а да се преместят в алтернативно измерение бая народ. И дори пак не съм много сигурен ...

 

Все пак се мъчи цяла петилетка почти, докато например Клеа направо взриви жанра още се дебютната си песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От една страна съм съгласен за топ 10, но ако броим отзад напред, а мястото е примерно междуд 98 и деветдесет и десето :)

 

Коя? за да влезе в топ 10 дори тряя не просто да се пенсионират, а да се преместят в алтернативно измерение бая народ. И дори пак не съм много сигурен ...

 

Все пак се мъчи цяла петилетка почти, докато например Клеа направо взриви жанра още се дебютната си песен.

Мисля, че дори Мария и Цура Янева са по-харесвани.

 

А Клея е Герганата на десетилетието. Скоро никоя няма да повтори успеха й.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че дори Мария и Цура Янева са по-харесвани.

 

А Клея е Герганата на десетилетието. Скоро никоя няма да повтори успеха й.

 

Тия двете може и да не са кой знае колко харесвани, даже напровив, е Мара си има и хитовете от едно време , когато беше просто симпатична простакеса. Ама поне ги знаят хората кои са. Коя? дори да запише трио с Мадона и Рики Мартин, или да я вземат във Спайс Гърлс на мястото на Виктория, най-доброто на което може да се надява е да се сетим, че е бившата на онова момче, дето работеше със Зайка на пиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двете може и да не са кой знае колко харесвани, даже напровив, е Мара си има и хитовете от едно време , когато беше просто симпатична простакеса. Ама поне ги знаят хората кои са. Коя? дори да запише трио с Мадона и Рики Мартин, или да я вземат във Спайс Гърлс на мястото на Виктория, най-доброто на което може да се надява е да се сетим, че е бившата на онова момче, дето работеше със Зайка на пиците.

Да, за Клея научихме доста повече за една седмица.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди година-година и нещо бяха плъзнали слухове, че Джена и свекърва й Надя Стоева се ненавиждат. Одеве изгледах интервю отпреди месеци на Джена и мъжа й. Там Джена споменава, че докато е била бременна, са живели в Катуница и Пловдив - цялата рода била разположена в тези две населени места. Дали й се изплъзна от устата без да иска или не, след малко тя каза, че нервите й не издържали в Пловдив, не й понесло...... И сега живеят в София.

 

Ма много интересно как нервите на човек не издържат в град, хвален от всеки негов посетител като хем голям, хем много по-спокоен от столицата, а пък в София нервите й издържат при наличието на повече стрес и по-замърсен въздух.

 

Bitch Надя Стоева дали няма пръст в тези нерви? :3fdb8960598fa63e:

 

Мачкай, Наде, мачкай, българска селянке!

 

Nadya-Stoeva201803121.jpg

Тази винаги ми е била много гадна и студена. Като мащехата на Снежанка е. :gun_bandana: Беше голям шок за мен като разбрах, че е на 50 години, видимо изглежда на 65.

 

А пък за Джена не ми се говори даже, заслужава си го. Помним как като се зажениха се отрече от родителите си и ги накара в ефир да изказват преклонение пред фамилия Стоеви, айде нема нужда! Патица! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази винаги ми е била много гадна и студена. Като мащехата на Снежанка е. :gun_bandana: Беше голям шок за мен като разбрах, че е на 50 години, видимо изглежда на 65.

Да взима съвети от Славка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джулия й липсва само и единствено широкото признание от по-добрите времена за жанра, останалото си го има.

Няма харизма, няма глас, няма кой знае каква визия, не се отличава, няма стил, няма яки клипове, на сцената стои като препариран тапир, дърта е, няма нюх и чак тогава идва липсата от широко разпознаване, но то е в следствие на споменатите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом са решили да правят сръбски кавъри, да направят на тази прекрасна балада. На Емилия би й паснала много! :Vishenka_05:

 

Ма да кавърдисат това докато не е завладяло и БГ. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата ме блокира, но намира време да лайква. Имам някаква надежда все пак.

 

IMG-20190124-143442.jpg

Прави се на недостъпна! Пробвай да й коментираш снимка, да видим дали няма да те блокира окончателно :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...