Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На орален секс.

За жалост, няма как да й прати палава снимка, за да я предизвика, щом е вече блокиран :( Аз пък нямам фейсбук, за да я пробвам, пуууууу :mf_surrender: :feminist_en: :gun_bandana: :beware_mods:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост, няма как да й прати палава снимка, за да я предизвика, щом е вече блокиран :( Аз пък нямам фейсбук, за да я пробвам, пуууууу :mf_surrender: :feminist_en: :gun_bandana: :beware_mods:

 

Ако и публикувам на стената палава снимка, може и да се навие да ме отблокира :gun_bandana:

Първо ще пробвам с песента !

 

 

Както си и мислех...

 

 

Почна да ме зарибява. Цял ден си я пея! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте подредбата на изпълнителите в новата корица на канала на Планета - Галена и Преслава след Арти :roll1:

 

Нормално, време е това поколение да си намери новото място. А то не е на върха на матрицата. Съжалявам, такъв е живота. :whistling:

 

В тази връзка, да забелязвате, че съвсем случайно Джулия е 10-ят фолк-идол в Сигнал?

А да забелязвате, че тя преди 2 седмици спомена, че би участвала в риалити като "Капките"?

Защо ли не се учудвам, че оня ден официално съобщиха от Нова ТВ, че ще има "Капки" и в 2019?

 

Нали, всички знаем, че Нова ТВ вече показаха голям среден пръст на Преслава и тя рипна да опровергава в профила си...

 

Случайности? Не мисля... :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да забелязвате, че тя преди 2 седмици спомена, че би участвала в риалити като "Капките"?

Защо ли не се учудвам, че оня ден официално съобщиха от Нова ТВ, че ще има "Капки" и в 2019?

 

Нали, всички знаем, че Нова ТВ вече показаха голям среден пръст на Преслава и тя рипна да опровергава в профила си...

 

Това е чудесно, че Джулия диктува правилата в най-гледаната българска телевизия сред по-младите. Целият Холдинг на Нова работи за Жула от Варна. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е чудесно, че Джулия диктува правилата в най-гледаната българска телевизия сред по-младите. Целият Холдинг на Нова работи за Жула от Варна. :3fdb8960598fa63e:

 

Джулия вече диктува всичко в Пайнер и никой не смее да се обади. А познай защо? И защо всички бяха в тъпо настроение след концерта за РД.... без нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше ли Ломската? :3fdb8960598fa63e:

Споко, догодина ще е Арти.

 

 

А Галена все така ще разбива с рекорди. В същото време той ще обяснява, че пикът й бил отдавна отминал според сентенции на Камелия. На другия ден Галена едновременно на 1-во и 2-ро място със самостоятелни песни. Да са живи и здрави тея Джулии и Артита, всяка година да мачкат така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена беше качила на стори в ИГ снимка от Елевент с едно бивше гадже! :gun_bandana: :3fdb8960598fa63e:

И с мен е качила :3fdb8960598fa63e:

 

А Галена все така ще разбива с рекорди. В същото време той ще обяснява, че пикът й бил отдавна отминал според сентенции на Камелия. На другия ден Галена едновременно на 1-во и 2-ро място със самостоятелни песни. Да са живи и здрави тея Джулии и Артита, всяка година да мачкат така. :3fdb8960598fa63e:

 

"Сърце" направи една 180К гледания през третият ден. Какви са очакванията ти за гледаемост след време? Щом "Изневериш ли ми", която е скучна направи 7 милиона, тази ще мине ли 10?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше ли Ломската? :3fdb8960598fa63e:

Споко, догодина ще е Арти.

 

Не, тя е циганка и няма шанс за това, което ще направят с Джулия. "Ломската" ще я използват като някаква по-нова Камелия, за да лъскат имиджа на Джулка, като успоредно с това демонизират перхидролената Тедка от Лом. Общо взето схемата е същата, като с Глория, Ивана и Преслава. 10 години по-късно ще знаят и гаргите, че Джулия не може да стъпи на малкия пръст на Тедка "Ломска", а цяло поколение ще се чувства прекарано като от полово зрял слон така, както с мижавата днес конкуренция на Камелия, която има към 10 статуетки "Певица на годината", но днес никой не ги брои за живи....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сърце" направи една 180К гледания през третият ден. Какви са очакванията ти за гледаемост след време? Щом "Изневериш ли ми", която е скучна направи 7 милиона, тази ще мине ли 10?

 

Скучна = 7 млн.

 

Мега яка (Дай ми любов) = 5 млн.

 

:dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е обработена бая :gun_bandana: :1000 (29):

 

16-та точка тук: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1937778

 

Интересно е... нашата агитка борави с факти, други агитки или няма, или често боравят с изкривяване на истината, но ние сме му най-досадни. Нека се преклоним! :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Alo ще стане по-голям хит от Маями. За 1 месец има 20 милиона. Някой помни ли колко имаше Маями за толкова?

 

Обаче е голяма зарибявка. Страхотни танци .. :1000 (6):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Alo ще стане по-голям хит от Маями. За 1 месец има 20 милиона. Някой помни ли колко имаше Маями за толкова?

 

Обаче е голяма зарибявка. Страхотни танци .. :1000 (6):

Кога да чакаме кавъра на Мария?

Link to comment
Сподели в други сайтове

16-та точка тук: http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1937778

 

Интересно е... нашата агитка борави с факти, други агитки или няма, или често боравят с изкривяване на истината, но ние сме му най-досадни. Нека се преклоним! :bowdown:

 

Няма нищо, ама абсолютно нищо интересно във и около вашата агитка. Прабвахте с 3 келяви поста за цяла вечери нищо, абсолютно нищо. Комплексираш се! :ad:

 

Та по същество, очевидно ти трябва, за да махнеш капаците и да прогледнеш зад "галенината" фуста, облечена около целулитен задник. Значи, когато броите Алисия и Галена на 7000 лева и ми припадате тук като хашлаци, раздувате тези две моми до непремерен предексплозионен вид е добре да видите как се котират на една табела, обявена от клуб "Галакси" в Пловдив. Аз само ще показвам и ще чета с интерес каква е разликата между тези трите, ако има такава?

 

Четвъртък Алисия, когато пеят тези, които пълнят заведенията (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

Петък Галена, когато канят пълнежите (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

Събота Джулия, когато канят пълнежите (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

9489627M.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога да чакаме кавъра на Мария?

 

Стоянчо когато чул перфектното изпълнение на Маями-то и се обадил на Мария да настоява да изпее и Ало. Този път направо й я подарил... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...