Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@Doketo

 

Не знам дали помниш, но още преди година, когато Стела ти прати моя снимка, а ти възкликна, че си бил "влюбен в рус Бог" те заклех: Ако я пратиш на някой - ти да не видиш бял ден, а този, който я види, да го сполетят болести. В този ред на мисли, не се учудвам, че Слави е тръгнал да търси начини за прочистване на черния си дроб и жлъчката. :sneaky2: Не се научихте да не пикаете срещу вятъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава песен! Жалко обаче, че Криско много добре ги умее нещата и с страшна реклама коятo направиха в Инстаграм, простотията на Тита е минала баладата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава песен! Жалко обаче, че Криско много добре ги умее нещата и с страшна реклама коятo направиха в Инстаграм, простотията на Тита е минала баладата.

Каква балада? Провери значението на тази дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения показател за хитове са едни гледания, които се манипулират. Няма награди, класации, продажби..

 

Как днес песните достигат до 15-20-30 милиона, а когато всички слушаха във Вбокс нямаха и 1млн.? Тогава всичко се качваше там и беше платформа, която всички българи използваха. Щом си купуват лайкове на снимките, гледания в инстаграм, последователи, защо да не правят същото и за продукцията си? Тя е по-важна от снимка. Не ми се задълбочава в отдавна дискутирани теми, но няма логика.

 

Не забравяй, че vbox7 се гледа само в България, а Youtube е по-широка платформа, която се гледа от цял свят! В този ред на мисли, гледанията са напълно нормални, отделно вече никой не сваля песни на телефона, а ги слуша онлайн.

Същото така, вече всеки има интернет, компютър, телефон и тн, а преди не беше съвсем така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли да ли хита на Клеа е кавър или авторска?

На Биолчев е, включително великият текст. Аранжиментът е стандартен за доста арабски песни. "Айди, айди, бати шеф" си е наша българска гордост, обаче!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Биолчев е, включително великият текст. Аранжиментът е стандартен за доста арабски песни. "Айди, айди, бати шеф" си е наша българска гордост, обаче!

 

Клеа не изпълнява какви да е песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насрахте се с тази клеева тинктура, аман. :gun_bandana:

 

Допускам, че целият й трафик в тубата идва от потребителите на Рамания, и щях да питам - Кой извън този форум изобщо слуша това нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По колко гледания на ден прави песента на Клейа?

Вчера май 250 е направила, а дори не съм имал време да я чуя! Днес поправих пропуска, да видим дали ще окажа влияние!

 

Насрахте се с тази клеева тинктура, аман. :gun_bandana:

Клей-Пресифен, заплаха ли усещаш? Преса сигурно си скубе кусите, че в Нежен рекет не изглеждаше толкова звездно!

 

Допускам, че целият й трафик в тубата идва от потребителите на Рамания, и щях да питам - Кой извън този форум изобщо слуша това нещо?

Знам за деца в основно училище :D

 

Повече уважение, моля! Това е истинска шефка, а не лична асистентка, представяща се за нещо повече.

"Гле'йте, к'ва готина принцеса!"

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте това награждаване и виковете за една истинска кралица, а не неадекватни никаквици! :gun_bandana:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...