Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз не си спомням друг да е изглеждал толкова фрапантно като това нискостеблено плашило. Може би Магда вкарваше подобна прическа, от големите имена кой си е позволявал да се излага така?

Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче 2018 беше годината на отказването на много треторазядни изпълнители като Соня Немска, Димана, Магда, Юнона, Карлос, Кристиана, Toшич...

Всичките имат само по една песен през изминалата година, а са бълвали яко през годините. Дори и Кали няма песен от лятото а Коцето е без коментар. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче 2018 беше годината на отказването на много треторазядни изпълнители като Соня Немска, Димана, Магда, Юнона, Карлос, Кристиана, Toшич...

Всичките имат само по една песен през изминалата година, а са бълвали яко през годините. Дори и Кали няма песен от лятото а Коцето е без коментар. :mf_surrender:

Коцето вече е пенсионер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето вече е пенсионер

Ти ли агитираш да гласуват за Галена? :3fdb8960598fa63e:

Реално си е Емануела, ама пресовите като си подкрепят любимката, нормално че и ние ще го направим за нашата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли агитираш да гласуват за Галена? :3fdb8960598fa63e:

Реално си е Емануела, ама пресовите като си подкрепят любимката, нормално че и ние ще го направим за нашата.

ами да реално ЕМАНУЕЛА си е ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА !! но ПРесови само с 1 песен я бутат навсякъде.

 

само Галена има сила да детронира алчната Преса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам ти доверие, след като открито признаваш че си агитирал.

 

Той даже беше писал в скандалите да се гласува за Емануела. Всеки може да каже "гласувай за еди кой си", но реално може ли да принуди някой?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той даже беше писал в скандалите да се гласува за Емануела. Всеки може да каже "гласувай за еди кой си", но реално може ли да принуди някой?

Съвсем различно е когато разпращаш лични съобщения до потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам ти доверие, след като открито признаваш че си агитирал.

Той поне си признава и си агитира открито.

 

За сравнение, ти твойта класация си я публикува ей така, без да споделиш формули или дори някой да ти провери сметките и изчисленията.

 

Така че нямаш никакво право да скачаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем различно е когато разпращаш лични съобщения до потребители.

нали знаете заради фенове като вас няма вече наградите на Планета

 

КЪДЕ МИ БУТАТЕ ПРЕСЛАВА САМО С 1 ПЕСЕН ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем различно е когато разпращаш лични съобщения до потребители.

 

И какво точно е различното, че не ми се губи? Дори да ми се прати съобщение, си е моя работа дали изобщо и за кой точно да гласувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

нали знаете заради фенове като вас няма вече наградите на Планета

 

КЪДЕ МИ БУТАТЕ ПРЕСЛАВА САМО С 1 ПЕСЕН ?

Преслава през 2018 беше с 2 самостоятелни хита, докато галена беше с 1 самостоятелен хит и един самостоятелен флоп.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава през 2018 беше с 2 самостоятелни хита, докато галена беше с 1 самостоятелен хит и един самостоятелен флоп.

има поне 10 песни които имат повече гледания от 'ОБРАТНО В ИГРАТА'

Link to comment
Сподели в други сайтове

има поне 10 песни които имат повече гледания от 'ОБРАТНО В ИГРАТА'

Гледанията фактор ли са според теб, сменяш си мнението все по-често

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава през 2018 беше с 2 самостоятелни хита, докато галена беше с 1 самостоятелен хит и един самостоятелен флоп.

 

Верно ли? Преса е пускала и други песни миналата година освен Да гориш?

 

И да, точно щото Галена няма 5 хита, затова ни се обяснявате колко била флопнала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем различно е когато разпращаш лични съобщения до потребители.

 

Изобщо не е различно, всеки има право да агитира за каквото си иска и както намери за добре. Решението дали ще гласува, или не, вече си идва от самия човек. Ние как да сме сигурни, че вие не си агитирате за Преслава например?

Link to comment
Сподели в други сайтове

нали изкарвате ФЛОП 'Гив ме лов' само защото има 5 млн. ?

 

Междудругото, Гив ми лов е толкова голям флоп, че я пя на концерта, докато Обратно в играта е такъф феноменален успех, чак не изпя дори на 19тия изпросен бис.

 

Тук е момента да им напомним кой е бил 3 пъти в Армеец миналата година, и кой трябваше да чака на целия кокошарник докат му дойде реда на същата сцена. Или по скоро не, че е събота и лечебните заведения за специализирана психиатрична помощ не приемат през уикенда

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...