Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ивана с 300 000 гледания за 5 дни. :Vishenka_05: Доста добре като за старата генерация, по-добре от последните на Глория. Можеше и към 500 000 да ги направи, ако беше влязла в Трендинг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана с 300 000 гледания за 5 дни. :Vishenka_05: Доста добре като за старата генерация, по-добре от последните на Глория. Можеше и към 500 000 да ги направи, ако беше влязла в Трендинг.
Нищо не вдявам от гледания, но Глория за колко време долу-горе прави по 300 000? А Кама?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не вдявам от гледания, но Глория за колко време долу-горе прави по 300 000? А Кама?

 

Ами доста по-бавно. Последните й песни (с изключение на баладата) имат по 500 - 600 000 гледания, които Ивана ще навърти следващата седмица.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че към Ивана наистина има глад. Особено съдейки по коментарите под клипа. А и юбилеят наистина беше отбелязан подобаващо от медиите и няма как да е иначе с подобно масирано присъствие на кметове и хора на позиции. Такова уважение към друг в жанра не мисля, че е демонстрирано. Ако сега до 2-3 месеца пусне нещо хитово в стилистиката на "Вик" и "Стара история", придружено от ефектен клип, ще разбие. А дали има намерение да снима клип на някоя от песните с нови аранжименти, някой знае ли? Едва ли, предвид факта че май и самата на момента решава какво да прави с кариерата си напоследък. :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че към Ивана наистина има глад. Особено съдейки по коментарите под клипа. А и юбилеят наистина беше отбелязан подобаващо от медиите и няма как да е иначе с подобно масирано присъствие на кметове и хора на позиции. Такова уважение към друг в жанра не мисля, че е демонстрирано. Ако сега до 2-3 месеца пусне нещо хитово в стилистиката на "Вик" и "Стара история", придружено от ефектен клип, ще разбие. А дали има намерение да снима клип на някоя от песните с нови аранжименти, някой знае ли? Едва ли, предвид факта че май и самата на момента решава какво да прави с кариерата си напоследък. :rolleyes:
Дам, но сега беше момента да обяви датата на концерта в НДК. Дано не го направи в последния момент.

 

Пайнера изнесе реч, в която каза, че Ивана е най-успешния изпълнител на фирмата, като и пожела поне още 50 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, но сега беше момента да обяви датата на концерта в НДК. Дано не го направи в последния момент.

 

Пайнера изнесе реч, в която каза, че Ивана е най-успешния изпълнител на фирмата, като и пожела поне още 50 години.

 

Вероятно не е сигурно към момента дали ще има концерт в НДК?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечен хит! И до днес звучи актуално!

 

Може би ще е само клип.

Сънувах, че ще е нито песен, нито клип!

 

Струва ми се, че към Ивана наистина има глад. Особено съдейки по коментарите под клипа. А и юбилеят наистина беше отбелязан подобаващо от медиите и няма как да е иначе с подобно масирано присъствие на кметове и хора на позиции. Такова уважение към друг в жанра не мисля, че е демонстрирано. Ако сега до 2-3 месеца пусне нещо хитово в стилистиката на "Вик" и "Стара история", придружено от ефектен клип, ще разбие. А дали има намерение да снима клип на някоя от песните с нови аранжименти, някой знае ли? Едва ли, предвид факта че май и самата на момента решава какво да прави с кариерата си напоследък. :rolleyes:

Жалко е Ивана и Галена да празнуват в кръчмотечници. Трябва нещо по-голямо. Нека почерпят вдъхновение от това:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://payner.bg/news.php?p=prodazhbi-za-mesets-yanuari-2019

 

Интересно как албумът на Ванча става номер 1 в деня на излизането си, при все че много хора не успяват да го открият все още.

Вероятно Ванча е закупила за близки за промоцията в онзи клуб... или просто си ги измислят както им падне тия класации.

 

Страст на Татяна и миналия месец беше в чарта, истински стоик е този албум!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...