Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е лесно светът ти да се върти около Галена и намирането на кусури по цял ден. Тия хора са голяма мъка. :helpsmilie:

То ние не се интересуваме и пишем за нея, колкото те го правят през цялото време.

 

Обсесия, брат. Човек отделя толкова внимание на някого или ако много го харесва, или ако му е нанесъл трайни щети... Pick an option. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена са купени повечето, да не се заблуждаваме :mf_surrender:

Разбира се,че са купени на селянката.Не може през 2015 дори сезонните й хитчета да завършваха с 10-15 милиона,а сега големите й такива едвам да връзват 10 милиона.Или яко е купувала или наистина залязва няма трета опция.Сигурно само "Кой" и "В твоите очи" са с реални гледания.Боклук голям е тая. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия ходи ли още с Весо?

Лидия Чипса ли?

 

Естестветно, че "Да гори в любов" ще стане най-гледаната песен в канала на Планета за 2018. И по-добре! Свинският "Зоопарк" да е пайнерската номер 1 песен за годината ще седи като черно петно в историята на фирмата. Плачевен прием на концерта като за най-голям хит... От друга страна парчето на Преслава е доказан, дълготраен монстър. Може да е най-голямата кикимора Преса, но хитът й не може да се отрече.

 

За разлика от шебеците, които всячески се стараят да омаловажат успехите на Галена, феновете й, както винаги запазваме обективност и достойнство. Яжте ми гъза. :3fdb8960598fa63e:

Да ядат Анелиния гъз!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава не ме споменавай заобиколно като някоя злобна тьотка

 

Прочети си последните 5-6 поста и ще ти стане ясно какво е коментари да миришат на злобни тьотки, чиито нервна система Галена е сгазила като трактор без дори да познава притежателите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочети си последните 5-6 поста и ще ти стане ясно какво е коментари да миришат на злобни тьотки, чийто нервна система Галена е сгазила като трактор без дори да познава притежателите им.

Няма как Галена да ми е счупила/сгазила/смачкала психиката,тъй като моята любимка е и винаги е била по-успешна от нея. Галс за мен е просто една селянка,която си плюя когато не съм на кеф,гледайки как фенчетата й ходят като цветарки да се обесняват след всеки,който не я харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземете мерки, ако получавате горещи вълни. Не е добре за холестерола.

 

 

Мачка тя..квадратния си гъз мачка. Скоро Андреа пуска песен и ще й покаже как се прави на селянката самозванка.

 

 

Селянката е видяла,че кариерата й затова бързо пак е опряла до някой Стораров да й спасява кариерата само че видя

 

Естествено,че ще я коментираме колко е жалка

 

Разбира се,че са купени на селянката.Не може през 2015 дори сезонните й хитчета да завършваха с 10-15 милиона,а сега големите й такива едвам да връзват 10 милиона.Или яко е купувала или наистина залязва няма трета опция. Боклук голям е тая. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия - следващата ултимативна фолк икона и мокрият сън на подрастващото поколение българчета.

Пак ли Галиново протеже? Защо все им дава вече ползвани имена? И Десита имаше в Ара, и Лидия имаше в Севеком, при това с мегахит. На баницата мекото търси, чини ми се!

Дори Клеа, която с нищо и никого не би следвало да се съобразява, се отказа от Сиана!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как Галена да ми е счупила/сгазила/смачкала психиката,тъй като моята любимка е и винаги е била по-успешна от нея. Галс за мен е просто една селянка,която си плюя когато не съм на кеф,гледайки как фенчетата й ходят като цветарки да се обесняват след всеки,който не я харесва.

 

Сигурно е ужасно постоянно да не си на кеф... :helpsmilie:

 

Видя ли, че Андреа пак е без ухо на последната си снимка в инстаграм? А ти гледай "сплескания" задник на Галена.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли Галиново протеже? Защо все им дава вече ползвани имена? И Десита имаше в Ара, и Лидия имаше в Севеком, при това с мегахит. На баницата мекото търси, чини ми се!

Дори Клеа, която с нищо и никого не би следвало да се съобразява, се отказа от Сиана!

 

Следващото му протеже след Лидия ще се казва Клеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно е ужасно постоянно да не си на кеф... :helpsmilie:

 

Видя ли, че Андреа пак е без ухо на последната си снимка в инстаграм? А ти гледай "сплескания" задник на Галена.. :Vishenka_05:

Специално днес не съм,да.Тая не я плюя постоянно.

Да,видях,тя почти на всяка снимка е без,това не ме изненадва.Казах че задникът й е квадратен,а не сплескан,иначе:

https://www.marica.bg/galena-stana-za-smqh-...cle-185862.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващото му протеже след Лидия ще се казва Клеа.

Тогава вече ще го убия както убиха Лиана в съня ми! Ето, може и да има файда от гоя сън!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално днес не съм,да.Тая не я плюя постоянно.

Да,видях,тя почти на всяка снимка е без,това не ме изненадва.Казах че задникът й е квадратен,а не сплескан,иначе:

https://www.marica.bg/galena-stana-za-smqh-...cle-185862.html

Мен ме кефи повече на дясната снимка. Обичам баджаци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално днес не съм,да.Тая не я плюя постоянно.

Да,видях,тя почти на всяка снимка е без,това не ме изненадва.Казах че задникът й е квадратен,а не сплескан,иначе:

https://www.marica.bg/galena-stana-za-smqh-...cle-185862.html

 

Не постоянно, само всеки ден я плюеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е длъжен да боготвори Галена. Вие сякаш не плюете Преслава веднага когато ви се отвори възможност, и вините нас защото е най-удобно.

 

Яяя, тихо! Длъжни сте щом аз казвам! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е длъжен да боготвори Галена. Вие сякаш не плюете Преслава веднага когато ви се отвори възможност, и вините нас защото е най-удобно.

 

Когато има повод, изказваме недоволство или критика, но никога не "плюем" безпричинно или ей така, 'щото не сме на кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...