Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стартът на Андра с Кости Йонита - много по-як от последвалите клонинги помежду им:

 

Не е ли "Само мой" първата им песен?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли "Само мой" първата им песен?
Не, тази е - негови са музиката и аранжимента. Учудващо, тук Анди не квичи така гадно, както след това. Доста се вдява.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, тази е - негови са музиката и аранжимента. Учудващо, тук Анди не квичи така гадно, както след това. Доста се вдява.

Божествен трак е "Фалшиво щастие". Но не е типично Костиева с неговите подвиквания и лей-лей. Не бих предположил, че е негова.

 

А пък чудната "Без теб" мисля, че беше на В. Драганински.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нарочно го направих.После да не кажеш,че не ми се връзваш на въдичките. :3fdb8960598fa63e: Понеже днес ще е Андреа вечер,сподели любимата ти нейна песен!

 

Айде сега .. нарочно било.. :1000 (29):

 

1. "Най-добрата"

2. "Излъжи ме"

3. "Най-велик"

4. "Докрай"

5. "Лоша"

6. "Искам, искам"

7. "Няма да съм аз"

8. "Предай се"

9. "Едно"

10. "Мен си търсил"

 

Топа ми на Андреа е нещо такова. Със сигурност има още които харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божествен трак е "Фалшиво щастие". Но не е типично Костиева с неговите подвиквания и лей-лей. Не бих предположил, че е негова.

 

А пък чудната "Без теб" мисля, че беше на В. Драганински.

Е, модата с подвикванията на Кости започна след "Само мой". Преди това е правил доста различни неща - "Фалшиво щастие" на Андра, "Сълза по сълза" на Кали, на Теодора - "Шумно ли го правя", на Джина песните, на Пепа...

 

Иначе всичко останало почти в дебютния на Андреа е на Драганински и е много музикантско. Учудвам се, че Денис не я е оценявал тогава, а я е захаресвал, когато вече беше нетърпима.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега .. нарочно било.. :1000 (29):

 

1. "Най-добрата"

2. "Излъжи ме"

3. "Най-велик"

4. "Докрай"

5. "Лоша"

6. "Искам, искам"

7. "Няма да съм аз"

8. "Предай се"

9. "Едно"

10. "Мен си търсил"

 

Топа ми на Андреа е нещо такова. Със сигурност има още които харесвам.

А какво мислиш за песните извън Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво мислиш за песните извън Пайнер?

 

От тях харесвам "Всичко ми взе" и "Полудей". Даже очаквах първата да стане стабилен хит, носи заряд, но нещо не се получи. От Англоезичните харесвам само дуета със Sergio. Пък и тя се наложи прилично добре. Мисля, че ако прави повече такива песни с фолк звучене ще има успех отново. С друг тип и другите англоезични не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам нищо Андреево след "Най-добрата".

 

Всъщност, последните търпими нейни песни бяха "Никой друг" ("Раки-Траки"), дуета с Джена и "Щом си падаш по боклуците".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе всичко останало почти в дебютния на Андреа е на Драганински и е много музикантско. Учудвам се, че Денис не я е оценявал тогава, а я е захаресвал, когато вече беше нетърпима.

Аз тогава не слушах чалга, а кавъра на Лепа Брена който си постнала по-горе съм го срещал тогава. Много смешна ми беше и я ебавах. Пее чик, чик и папагалчето до нея...Точно като пародия някаква. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак говориш неща, в които не си сигурен. Десови редовно броят песните на Деса в топ 100. Ако не се лъжа, до този момент тя държеше рекорда с 5 или 6 песни (SG да се произнесе, за да сме по-точни).

4 или 5 бяха. Десови всъщност често брояхме като цяло колко са песните й в класацията или в Топ 200, а акцента беше по-скоро върху това, че нейните стари песни се запазват най-добре във времето. По едно време през лято 2018 беше едновременно с най-гледаните Пайнерски от 2015, 2016 и 2017.

 

Рекорда на Галена си е неопровержим, браво. Не виждам защо се спори. Ама и от другата страна малко изсилено се отричат титаничните успехи на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тях харесвам "Всичко ми взе" и "Полудей". Даже очаквах първата да стане стабилен хит, носи заряд, но нещо не се получи. От Англоезичните харесвам само дуета със Sergio. Пък и тя се наложи прилично добре. Мисля, че ако прави повече такива песни с фолк звучене ще има успех отново. С друг тип и другите англоезични не става.

Айде заслужи си един + :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой държи рекорда за седмица?

Всъщност това на Десислава й е точно за седмица. Галена сама си го е създала този рекорд за дневните, щом преди това не сме гледали. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам нищо Андреево след "Най-добрата".

 

Всъщност, последните търпими нейни песни бяха "Никой друг" ("Раки-Траки"), дуета с Джена и "Щом си падаш по боклуците".

Така е, Калинка. "Раки - траки" като цялостен проект е най-добре.

 

 

Аз тогава не слушах чалга, а кавъра на Лепа Брена който си постнала по-горе съм го срещал тогава. Много смешна ми беше и я ебавах. Пее чик, чик и папагалчето до нея...Точно като пародия някаква. :1000 (29):
Не съм поствала "Чик - чик", това наистина е гнусотия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер на най-добрите.. изживявали ли сте някога текстът на този трак?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Конди, утре ще имаме ли рекорди отново? Как мислиш? Защо не направиш муска?

 

 

Стига ни и този от днес. Следващата цел е рекорда в седмичния чарт. Щом Деси Слава е била с 5 песни, значи на нас и 6 ще ни свършат работа.

 

Ти сега разбра ли, че Андреа държала рекорда за първа българска изпълнителка в лейбъла CAT music? Както и за първи шупар в лейбъла Roton Music.

 

Закривайте и чалгата, и всичко, няма смисъл да се пънат повече тия певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер на най-добрите.. изживявали ли сте някога текстът на този трак?

 

 

Аз съм го изживяла преди години. Мисля, че почти всеки е изживял нещо такова. Страхотна балада от Галена. И топ клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...