Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стига ни и този от днес. Следващата цел е рекорда в седмичния чарт. Щом Деси Слава е била с 5 песни, значи на нас и 6 ще ни свършат работа.

 

Ти сега разбра ли, че Андреа държала рекорда за първа българска изпълнителка в лейбъла CAT music? Както и за първи шупар в лейбъла Roton Music.

 

Закривайте и чалгата, и всичко, няма смисъл да се пънат повече тия певици.

 

На мен никога не ми стига. Малко съм алчна, винаги искам още. Седмичен рекорд ме устройва обаче. :Vishenka_05:

 

Оказа се, че Андреа е с най-много рекорди. Няма коя да я мине. Жалко за Преслава, ще си остане само с онзи съмнителен рекорд от 500К. Срещу Андреа да тича няма да я стигне. Истински титан на постиженията. Каква награда да й дадем?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е хубаво да се види, че такъв проект властва в българската музика. Да вземат вече да й отстъпят първото място в Трендинг, викам.

 

 

Обаче Назмилер пак са надвили всички чалгари, попаджии и рападжии и са се върнали на върха по гледания. До кога ли ще продължава това тяхното, да не вземат накрая да стигнат Хабиби? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказа се, че Андреа е с най-много рекорди. Няма коя да я мине. Жалко за Преслава, ще си остане само с онзи съмнителен рекорд от 500К. Срещу Андреа да тича няма да я стигне. Истински титан на постиженията. Каква награда да й дадем?

 

"Най-гледана попфолк песен за глухонеми"

 

"Петата звезда от ТОПА, напуснала Пайнер" след Деси Слава, Цветелина, Рени и Камелия.

 

"Най-голяма диспропорция между актуални мегахитове и такива останали във времето"

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Назмилер пак са надвили всички чалгари, попаджии и рападжии и са се върнали на върха по гледания. До кога ли ще продължава това тяхното, да не вземат накрая да стигнат Хабиби? :helpsmilie:

 

Къде е "Хабиби" и къде е тази гадост на Назмилер.... Много жалко за нас ако това надмине Азис и стане най-гледаната ни песен. Аз не знам кой нормален човек ще си ги пусне доброволно и най-вече ще се кефи на тази песен. Всичите тия гледания идват от циганите. Аз не съм чувала да я пускат в заведения и клубове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е "Хабиби" и къде е тази гадост на Назмилер.... Много жалко за нас ако това надмине Азис и стане най-гледаната ни песен. Аз не знам кой нормален човек ще си ги пусне доброволно и най-вече ще се кефи на тази песен. Всичите тия гледания идват от циганите. Аз не съм чувала да я пускат в заведения и клубове.

 

Кои нас? Трафикът идва от Турция - държава с десетки милиони анадолци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение и усмотрение това е най-изпипаният проект на Галена, брутален и с много интересна музика! Надувате ли го до ден днешен в екстаз?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-гледана попфолк песен за глухонеми"

 

"Петата звезда от ТОПА, напуснала Пайнер" след Деси Слава, Цветелина, Рени и Камелия.

 

"Най-голяма диспропорция между актуални мегахитове и такива останали във времето"

 

Ехеееее, чак 3 награди. Много си щедър.

 

Андреа държи и рекорд за най - голям брой издънки с фотошопа. Пак си е рекорд. Може да й връчим "Златни уши" по случая, тъкмо ще си ги монтира на мястото на нейните (нали й ги резнаха). Също и "Най неразпознаваема звезда от инстаграм на живо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина май беше от първите, дето прокара звученето на Кости - това беше голям хит. Страхотен е инструменталът.

По-добра от всички на Андреа с Кости! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е "Хабиби" и къде е тази гадост на Назмилер.... Много жалко за нас ако това надмине Азис и стане най-гледаната ни песен. Аз не знам кой нормален човек ще си ги пусне доброволно и най-вече ще се кефи на тази песен. Всичите тия гледания идват от циганите. Аз не съм чувала да я пускат в заведения и клубове.

Назмилер вече са с почти 50 милиона от двата клипа. Направени само за няколко месеца, а Хабиби с 84 за повече от 3 години. Струва ми се, че натам отиват до края на годината или следващата. Но и аз предпочитам Хабиби, дано поне тя да е първата българска със 100M.

 

Кои нас? Трафикът идва от Турция - държава с десетки милиони анадолци.

И на Хабиби голяма част от гледанията не са от България. Колкото и да е странно и двете песни се зачитат за български, щом се водят регистрирани като български.

Но това действително изглежда нелепо- убеден съм, че масовият българин изобщо не е запознат с тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехеееее, чак 3 награди. Много си щедър.

 

Андреа държи и рекорд за най - голям брой издънки с фотошопа. Пак си е рекорд. Може да й връчим "Златни уши" по случая, тъкмо ще си ги монтира на мястото на нейните (нали й ги резнаха). Също и "Най неразпознаваема звезда от инстаграм на живо".

 

+ "Първата българска изпълнителка в лейбъла Andrea Production" :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Хабиби голяма част от гледанията не са от България. Колкото и да е странно и двете песни се зачитат за български, щом се водят регистрирани като български.

Но това действително изглежда нелепо- убеден съм, че масовият българин изобщо не е запознат с тази песен.

 

Да, но в "Хабиби" се пее на български език. В този кючек няма една българска дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но в "Хабиби" се пее на български език. В този кючек няма една българска дума.

Така е, това прави нещата още по-абсурдни. :D

Азо да вземе да пусне нова хитова песен, която да прави гледания с бързината на европейските звезди и да ги изпревари и двете за 100 милиона. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Назмилер вече са с почти 50 милиона от двата клипа. Направени само за няколко месеца, а Хабиби с 84 за повече от 3 години. Струва ми се, че натам отиват до края на годината или следващата. Но и аз предпочитам Хабиби, дано поне тя да е първата българска със 100M.

И на Хабиби голяма част от гледанията не са от България. Колкото и да е странно и двете песни се зачитат за български, щом се водят регистрирани като български.

Но това действително изглежда нелепо- убеден съм, че масовият българин изобщо не е запознат с тази песен.

 

Абе ако нещата се точат в този вид, Назмилер може и да минат Азис преди да удари 100 милиона. Тия Назмилер са ми адски мазни и противни. Дори не съм слушала песента цялата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото ти кои песни на Андреа харесваш?

 

Доста са:

 

Като непознат, Употребена, Мен си търсил, Не ти го казвам, Да се завърнеш, Заради теб, Лъжа го с тебе, Излъжи ме, Неблагодарен, Гвендолин от тясната кочина, Най-добрата, Секс за ден, Искам-искам, дуета с Джордан.

 

Най-неприятни от големите й хитове са ми:

 

Чик-чик

Оная дай-дум-ла-дум-ла

С теб да бъдем пак

Пробвай се

Полудей

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са:

 

Като непознат, Употребена, Мен си търсил, Не ти го казвам, Да се завърнеш, Заради теб, Лъжа го с тебе, Излъжи ме, Неблагодарен, Гвендолин от тясната кочина, Най-добрата, Секс за ден, Искам-искам, дуета с Джордн.

 

Най-неприятни от големите й хитове са ми:

 

Чик-чик

Оная дай-дум-ла-дум-ла

С теб да бъдем пак

Пробвай се

Полудей

 

Коя е тази песен? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да проверя дали ще ги прочетеш до край. :gun_bandana: :1000 (29):

 

:roll1: :roll1:

 

И аз ще започна да го прилагам това.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да проверя дали ще ги прочетеш до край. :gun_bandana: :1000 (29):

И единственото тъжно е, че бягахме ненужно с теб от себе си. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...