Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Никой не е длъжен да боготвори Галена. Вие сякаш не плюете Преслава веднага когато ви се отвори възможност, и вините нас защото е най-удобно.

За външност доста малко е била плюта тука, а не е като да няма за какво да се захванем.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е длъжен да боготвори Галена. Вие сякаш не плюете Преслава веднага когато ви се отвори възможност, и вините нас защото е най-удобно.

 

По няколко часа всеки ден НЕ плюем Преслава. Когато заслужава да й се признае успех, го правим.

 

Така, че айде ако обичаш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не постоянно, само всеки ден я плюеш.

Глупости,не се обаждай неподготвена.

 

Оле ужас. На фотошоп снимката е прекрасна мадама, а на реалния фотос е истинска угоена свиня без уши. :3fdb8960598fa63e:

Yasss. Малко травестивееща мадама обаче. :3fdb8960598fa63e:

 

Мен ме кефи повече на дясната снимка. Обичам баджаци.

гЪлточка дори в това не е първа,Клеа отдавна я задмина.Вечната втора хехе :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости,не се обаждай неподготвена.

Yasss. Малко травестивееща мадама обаче. :3fdb8960598fa63e:

гЪлточка дори в това не е първа,Клеа отдавна я задмина.Вечната втора хехе :3fdb8960598fa63e:

То и Андра я задмина отдавна. В категория Баджак гласоподавам за Пепа Секса. Добре оформен й е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Yasss. Малко травестивееща мадама обаче. :3fdb8960598fa63e:

 

Смехотворно е да даваш за пример подобни минимални обработки с цел някакво изобличване при положение, че любимката е обект на присмех от цялата държава заради фрапиращи разлики между снимки и реалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смехотворно е да даваш за пример подобни минимални обработки с цел някакво изобличване при положение, че любимката е обект на присмех от цялата държава заради фрапиращи разлики между снимки и реалност.

Нали знаеш,че лоша реклама няма? По-добре да я коментират с подигравка отколкото да не я коментират като гЪлточка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш,че лоша реклама няма? По-добре да я коментират с подигравка отколкото да не я коментират като гЪлточка

 

Гълточка продобрява музикални рекорди и е номер 1 вече не знам колко месеца станаха във всякакви класации. Професията й е свързана с музика, не със свиневъдство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не само.

 

Щом толкова не си на кеф, защо не излезеш да изпиеш някое питие, да се разходиш... Не намирам за нормално да си избиваш депресивното състояние като плюеш Галена. Ако това ти помага, просто не знам.. 10 дни в които пишеш, в 9 от от тях я плюеш. Да, не е постоянно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гълточка продобрява музикални рекорди и е номер 1 вече не знам колко месеца станаха във всякакви класации. Професията й е свързана с музика, не със свиневъдство.

Откога мятането,крещенето и като цяло излагациите по дискотеките,веенето на цици и задник по клипове,лапането на меки пишки по ваните се свърза с музика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога мятането,крещенето и като цяло излагациите по дискотеките,веенето на цици и задник по клипове,лапането на меки пишки по ваните се свърза с музика?

 

От когато песните й са номер 1 от половин година насам с леки прекъсвания и от когато заведенията се късат да я канят да им гостува. Неща, които не могат да се кажат за безушатата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом толкова не си на кеф, защо не излезеш да изпиеш някое питие, да се разходиш... Не намирам за нормално да си избиваш депресивното състояние като плюеш Галена. Ако това ти помага, просто не знам.. 10 дни в които пишеш, в 9 от от тях я плюеш. Да, не е постоянно.

пия не помагаа.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От когато песните й са номер 1 от половин година насам с леки прекъсвания и от когато заведенията се късат да я канят да им гостува. Неща, които не могат да се кажат за безушатата.

Безушата не е пускала чалга песен от почти две години,къде ми я сравняваш с тая където бълва през 2-3 месеца? Иначе надали някога Галенче ще я въртят толкова много колкото когато въртяха Андреа едно време. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По няколко часа всеки ден НЕ плюем Преслава. Когато заслужава да й се признае успех, го правим.

 

Така, че айде ако обичаш...

И колко от случаите сте искрени когато и признавате успехите? :1000 (29):

Например, когато "Да гори в любов" излезе я хвалихте до припадък, а следващата седмица когато видяхте че се очертава да стане огромен хит се опитахте да наложите теза, че песента била омръзнала и дори броихте колко души са го казали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И колко от случаите сте искрени когато и признавате успехите? :1000 (29):

Например, когато "Да гори в любов" излезе я хвалихте до припадък, а следващата седмица когато видяхте че се очертава да стане огромен хит се опитахте да наложите теза, че песента била омръзнала и дори броихте колко души са го казали.

 

Съжалявам, но ти явно съдиш за хората по себе си. Винаги съм бил искрен по отношение на Преслава. По принцип по отношение на всичко гледам да съм откровен.

 

Омръзна ми бързо, да го крия ли искаш? И други тук споделиха, че с тях се е случило същото. Каква теза, какви 5 лева? Така или иначе ще стане най-гледаната пайнерска песен за 2018, при това заслужено. Какво значение има на мен на кой ден ми е омръзнала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И колко от случаите сте искрени когато и признавате успехите? :1000 (29):

Например, когато "Да гори в любов" излезе я хвалихте до припадък, а следващата седмица когато видяхте че се очертава да стане огромен хит се опитахте да наложите теза, че песента била омръзнала и дори броихте колко души са го казали.

Злопаметността не е добродетел. Предписвам клеева тинктура!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злопаметността не е добродетел. Предписвам клеева тинктура!

 

Да се забърка със смлян жълт кантарион от смядовския балкан. Да се маже по три пъти на ден, където боли. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...