Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

http://payner.bg/news.php?p=prodazhbi-za-mesets-yanuari-2019

 

Интересно как албумът на Ванча става номер 1 в деня на излизането си, при все че много хора не успяват да го открият все още.

Вероятно Ванча е закупила за близки за промоцията в онзи клуб... или просто си ги измислят както им падне тия класации.

 

Страст на Татяна и миналия месец беше в чарта, истински стоик е този албум!

И аз мисля, че е на първо място заради раздадените бройки на юбилея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Тони Стораро в На кафе. Поредната лъжа на буратиновците галенчета лъсна.

Галоша сама сибе изппросила участие в хита Швфката след като разбрала, че Стораро е купила песента, а тя не бе виждала скоро хит. Тук едва ли не я изкараха, че тя се абстрахирала от песента и затова била фийт, а не дует. Само дето се пънахте да лъжете 6 месеца. Всичко е ясно. Пак Галена е преследвала Стораро, както бе правила ибс Деса за В твоите очи. Аман от задкулисните и проучвания и машинации. Смядовска мърша

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Тони Стораро в На кафе. Поредната лъжа на буратиновците галенчета лъсна.

Галоша сама сибе изппросила участие в хита Швфката след като разбрала, че Стораро е купила песента, а тя не бе виждала скоро хит. Тук едва ли не я изкараха, че тя се абстрахирала от песента и затова била фийт, а не дует. Само дето се пънахте да лъжете 6 месеца. Всичко е ясно. Пак Галена е преследвала Стораро, както бе правила ибс Деса за В твоите очи. Аман от задкулисните и проучвания и машинации. Смядовска мърша

Тя много беше харесала песента и анонсираше участие с Фентъзи в Биад още пролетта. После Дъртия пусна друга версия, после явно са се надушили, но си е ясно, че песента отдавна вече беше любима на Галенка. Все тая, вече е стара, скоро ще бъде и забравена. Да пуска следващ кючек!

 

За абстрахирането... може да не е искала да се бърка за клип на вече наложена в две други версии тук песен и да я е подарила на Феновци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво по-хубаво от това да започнеш годината с Константин. :Vishenka_05: На 21 декември беше тук, и сега пак идва при нас. приключих годината с него и започвам с него. Сутринта ми писа към 9:00 часа, че първо има участие във Варна и после в Бургас. :P

 

A още не са обявени участията от него, само в сайта на Пайнер, а аз вече знам. :P

 

Значи заради него няма да спа, ако отида. В петък съм на фризьор, после съм 2-ра и направо при Коцето. В събота съм 1-ва, значи само 2 часа сън само ще имам и пак на работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи заради него няма да спа, ако отида. В петък съм на фризьор, после съм 2-ра и направо при Коцето. В събота съм 1-ва, значи само 2 часа сън само ще имам и пак на работа.

Ако те остави да спиш!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Тони Стораро в На кафе. Поредната лъжа на буратиновците галенчета лъсна.

Галоша сама сибе изппросила участие в хита Швфката след като разбрала, че Стораро е купила песента, а тя не бе виждала скоро хит. Тук едва ли не я изкараха, че тя се абстрахирала от песента и затова била фийт, а не дует. Само дето се пънахте да лъжете 6 месеца. Всичко е ясно. Пак Галена е преследвала Стораро, както бе правила ибс Деса за В твоите очи. Аман от задкулисните и проучвания и машинации. Смядовска мърша

Затова ли още никой Галенов не те е цитирал ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз няма да спа с него. Обаче ще бъда с нов цвят коса. :P

Кой е казал да спиш! Ще си говорите, може и други неща да правите! Няма да те остави току-тъй. Помни ми думата! И на новия ти патладжанов цвят няма да устои нивга!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е за кво ще ходиш тогава?

 

Да се видим. Обаче няма да забравя въпроса му на 21 декември като му казах, че искам да се видим след участието му и той пред всички ме питаше: Да не искаш секс да правим, аз съм женен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е казал да спиш! Ще си говорите, може и други неща да правите! Няма да те остави току-тъй. Помни ми думата! И на новия ти патладжанов цвят няма да устои нивга!

 

Първо ще ме видят на работа, защото аз като се направя отивам 2-ра смяна и ще видя каква реакция ще има. После от работа при Коцето, поне до 4:00 сутринта ще му е участието. Докато се прибера 5:00 и в 7:00 сутринта трябва да ставам за 1-ва смяна. Събирам ми се само 2 часа сън, ще бъда като пияна на работа за 1-ва смяна. Какви жертви правя за Коцето само.

 

Ей тъй ще се направя:

9498382X.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо ще ме видят на работа, защото аз като се направя отивам 2-ра смяна и ще видя каква реакция ще има. После от работа при Коцето, поне до 4:00 сутринта ще му е участието. Докато се прибера 5:00 и в 7:00 сутринта трябва да ставам за 1-ва смяна. Събирам ми се само 2 часа сън, ще бъда като пияна на работа за 1-ва смяна. Какви жертви правя за Коцето само.

 

Ей тъй ще се направя:

9498382X.jpg

Трябва да оцени жертвата ти!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудят се сега с какво ще се оправдаят пак :3fdb8960598fa63e:

Но и мангалът едва ли би се посвенил да излъже - да не забравяме, че е (може би, надявам се) бивш крадец на кисело млЕкО!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно очевидно е желанието на Галена да се дистанцира до някаква степен от продукта "Шефката". Може песента да й е харесала, но вие давате ли си сметка с нейната амбиция и финансови ресурси, само ако беше пожелала, дали песента нямаше да има някакъв супер як и забавен клип с нейно участие, дали нямаше да фигурира в канала на Планета и дали името й официално щеше да включено само като фийт изпълнител? Този проект с един по-читав клип с нейно участие и с подобаващо промотиране в първите месеци, досега щеше да има 23-24 млн. гледания. Не е искала, не го е направила - последствията са си за нея. Да, след като видя, че това е резачката на годината, почна да залага на нея по участия и да прикотква Стораро на пайнерски концерти, но както казах - всеки бере плодовете на собствените си действия/бездействия.

 

Вие продължавайте да я наричате "смядовска мърша", тя нека да продължава да ви мачка крехките душевности и всичко е точно, както се пее в една песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...