Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А щом се чудите за рекордите на дебелото Анди, сега ще ви изредя на прима виста.

- Най-гледаният бг клип на жена като цяло - Употребена - 47млн.

- Втория най-гледан поп фолк клип - Хайде, опа - 30млн

- Първия български изпълнител във Cat Music, Roton Music и IDJ

- Първата бг звезда имала честа да има песен със световна звезда - Шаги

- Първата и единствена българска певица със поп песен, която има 17млн.

- Единствената изпълнителка, която има над 10млн. на песните си от 2008,2009 и 2010.

- Най-слушаната чалга певица в Spotify и в момента.

- Единствената поп фолк певица с личен канал в Ютуб, който има 140К абоната.

- Не е рекорд, но след Прес и Галс е следващата най-следвана изпълнителка във Инстаграм и Фейсбук.

- Директно може да се нареди в топ 3 по най-добрите клипове в чалгата евър, дори в момента да не е активна.

- Единствената българска изпълнителка с толкова много отличия на вън.

 

Това се сетих за около 10тина минути. Не ми се мъдри повече, който иска ще схване и от това. Андреа е в топ 10 на чалгата евър, без значение че в момента не е там.

 

- Едни от най-добрите клипове в чалгата.

- Едни от най-добрите представяния на концертна сцена. Винаги се е старала много там, въпреки че винаги е била на лайв запис / плейбек, но за там винаги се е подготвяла много и компенсираше липсата на гласови данни.

- Запозна Кости с Пайнер и оттам тръгнаха другите имена да работят покрай нея. Благодарение на това, Мария преживя ренесанс на кариерата си с Най-добрия.

- Който е бил по онова време с нея като приятел, стана много популярна - Златка, Николета и Моника.

- Едно от нещата, които ме кефят в нея е, че винаги е била до Кубрат, когато беше никой и до момента, в който преживя голяма популярност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа беше един много успешен продукт, но за времето си - от 2008 до 2012 г. някъде. После спря да уцелва толкова яки песни, развали си визията, самата тя вече загуби амбиция. И се появиха подобни на нея изпълнители като визия и поведения - Гери Никол, Теди Александрова и др., които станаха по-вървежни.

 

Но за мен Андрито си постигна чудеса, като се има предвид факта колко е бездарна и че беше само на плейбек и лайв записи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде дано,че разни смядовски селянки много си повярваха. :3fdb8960598fa63e:

 

Не пропускаш дори в разговор на съвсем други теми да намесиш Галена. Говорите за Ивана и Андреа, а ти пак споменаваш Галка. Хич не ти е интересна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа беше един много успешен продукт, но за времето си - от 2008 до 2012 г. някъде. После спря да уцелва толкова яки песни, развали си визията, самата тя вече загуби амбиция. И се появиха подобни на нея изпълнители като визия и поведения - Гери Никол, Теди Александрова и др., които станаха по-вървежни.

 

Но за мен Андрито си постигна чудеса, като се има предвид факта колко е бездарна и че беше само на плейбек и лайв записи.

 

 

Любимата ти песен на Анди, Кели. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа има страхотен глас, колкото и абсурдно да звучи. Винаги ми е бил приятен и нежен. Заради лайф записите на концерти, обърнатия микрофон и комерс песните, които не показват колко потенциал има...сама си го направи. В периода в който гръмна, просто нямаше за какво да се хванат хората, та това беше нещото което й беше ммнус и се прие като факт.

Ето в тая песен, която не е комерс пее зверски. Всеки има вкус, но за мен разни мангалки или Десити, дори да имат глас - мен ме напрягат.

 

 

Някой вече ще реши, че още симпатизирам на Дунда, но старата любов ражда на хваща. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Любимата ти песен на Анди, Кели. :Vishenka_05:

Невероятни спомени! :Vishenka_05: Като я пя на едни награди, друсаше здраво цици накрая на "Тум-ляка" и я даваха в Господарите. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа има страхотен глас, колкото и абсурдно да звучи. Винаги ми е бил приятен и нежен. Заради лайф записите на концерти, обърнатия микрофон и комерс песните, които не показват колко потенциал има...сама си го направи. В периода в който гръмна, просто нямаше за какво да се хванат хората, та това беше нещото което й беше ммнус и се прие като факт.

Ето в тая песен, която не е комерс пее зверски. Всеки има вкус, но за мен разни мангалки или Десити, дори да имат глас - мен ме напрягат.

Някой вече ще реши, че още симпатизирам на Дунда, но старата любов ражда на хваща. :3fdb8960598fa63e:

Скимти нетърпимо тук!

 

В дебютната песен повечко се търпи, а и е много яка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От НЕхитовете на Андреа - много харесвам "Дали ще можеш". Трябваше да я клипира.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скимти нетърпимо тук!

 

В дебютната песен повечко се търпи, а и е много яка.

 

На мен Андреа преди Кости ми е много гадна. Нямам нито една песен от периода тогава, която харесвам. Супер безлична и скучна, като треторазрядна е.

 

Само тази става горе-долу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пропускаш дори в разговор на съвсем други теми да намесиш Галена. Говорите за Ивана и Андреа, а ти пак споменаваш Галка. Хич не ти е интересна. :3fdb8960598fa63e:

Аз нарочно го направих.После да не кажеш,че не ми се връзваш на въдичките. :3fdb8960598fa63e: Понеже днес ще е Андреа вечер,сподели любимата ти нейна песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушай Калифорнията в тази версия. Много по-яка е. :3fdb8960598fa63e:

 

Може да го включа в рекордите, като най-гледан ремикс на песен. :1000 (29):

Разбираемо защо има толкова много гледания. :1000 (29):

 

Това също ми харесва.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

От НЕхитовете на Андреа - много харесвам "Дали ще можеш". Трябваше да я клипира.

 

Оооо, да, много въздейства! :Vishenka_05:

 

 

На мен Андреа преди Кости ми е много гадна. Нямам нито една песен от периода тогава, която харесвам. Супер безлична и скучна, като треторазрядна е.

 

Само тази става горе-долу.

Луд ли си, Джудженка, имаше толкова интересни парчета в този период? :feminist_en:

 

Текстове, мелодии - всичко 6, само пеенето е колебливо, но пак по-добре от това, което ти си дал за пример. Все пак са на Велислав и Мариета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Андреа преди Кости ми е много гадна. Нямам нито една песен от периода тогава, която харесвам. Супер безлична и скучна, като треторазрядна е.

 

Само тази става горе-долу.

От периода преди Кости не харесваш ли "Без теб" и "Фалшиво щастие"? Супер тракове! А и "Фалшиво щастие" беше хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...