Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За два дни има над 8 хиляди в Spotify. Очаквам и там да разбива с рекорди.

 

В soundcloud само от моя профил – 10К! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица П. си сподели и постижението за Спотифай, не ми благодарете! :Vishenka_05:

Кажи и че мачка и в другата голяма стрийминг платформа - Apple Music. На моето стори надали ще обърне

внимание. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, понеже си мислите, че песен като "Сърце" не върви в дискотеките:

 

https://streamable.com/55izf

 

:Vishenka_05:

хахах нащо диско :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля така. Само това е начина да видите, че няма ореол около тиквата и има 2 хита на кръст. :1000 (30):

То това е начинът и за теб да видиш същото за Кама :3fdb8960598fa63e:

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Комерси правят всички, а ако Преса се реши на концерт, в никакъв случай няма да е на плейбек, поне повечето песни - на участия може да го кара през просото, но на големи събития, които се заснемат, винаги е на живо - хитруша. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това е начинът и за теб да видиш същото за Кама :3fdb8960598fa63e:

 

След клиповете от участията на най-добрата ЕВЪР в чалгата за всички времена от снощи в Монтана и оня ден в Козлодуй на "Името ти" смятам да ти препоръчам да са завреш мнението на по-тъмно място. На пенсионирането на старата генерация вече звуча "Луда по тебе". Да се стягат наборите на Преслава. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Монтана и в Козлодуй и Кати ще е силна!

Срамота е 2-3 певици от толкова голям жанр да са имали самостоятелни концерти, както си му е реда, в зала, в столица, с билети, бенд и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Монтана и в Козлудуй и Кати ще е силна!

Срамота е 2-3 певици от толкова голям жанр да са имали самостоятелни концерти, както си му е реда, в зала, в столица, с билети, бенд и т.н.

 

Няма проблем да си броят концертите за актив както искат. В този бизнес обаче те имаха значение до преди 15 години, щото печелеха статуетки. Днес, това вече няма никаква стойност, щом не си в стокооборота на чалгата. Така се подреди бизнеса, а най-големият печеливш от това развитие е Камелия. Дали е шанс или правилен прочит на бъдещето няма значение. Просто си е факт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След клиповете от участията на най-добрата ЕВЪР в чалгата за всички времена от снощи в Монтана и оня ден в Козлодуй на "Името ти" смятам да ти препоръчам да са завреш мнението на по-тъмно място. На пенсионирането на старата генерация вече звуча "Луда по тебе". Да се стягат наборите на Преслава. :1000 (19):

Само че още не се е стигнало до пенсионирането на най-голямата от старата генерация. :3fdb8960598fa63e:

 

А за генерацията на Преслава можеш само да се надяваш, защото изобщо няма да е скоро. Някои като нея, Анелия и Галена (след 2008) не са имали година, в която да не са били под светлините на прожекторите, масата потребители на музиката ги възприема като константа. Дори и като са извън Топ 3 не им се усеща отсъствието от там, все едно са си в него. Така е като почти няма нови звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От първия епизод ще подхващат чалгата, виждам.

Тази година не планувах да гледам това вече доста еднотипно и нагласено предаване, но не мога... Милко без мустак и с рокля трябва да се види! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава отговаря на въпроси в Instagram.

NXI3cBx.png

"Но това не ми пречи да ги рекламирам, защото залухавите ми фенове ще ме подкрепят и човек да убия".

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леко, леко, леко - каква "случайност" да се падне на създателя му - Папи ханс... :3fdb8960598fa63e:

Пак ще облажат на гърба на Лунчето.

Канили са я за жури, но им е отказала.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Президент или Леко?

Леко, леко, леко :3fdb8960598fa63e:

 

Леко, леко, леко - каква "случайност" да се падне на създателя му - Папи ханс... :3fdb8960598fa63e:

Кака е винаги информирана! :Vishenka_05:

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...