Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не визираше теб, а Lelqtian който не се спря с хейта по Преси цял ден.

 

Лелявиан не се разпознава в определението фен на Галена и Камелия. Аз съм фен само и единствено на една шефка и тя е Clea.

 

А на Василена явно съм залипсвал, скоро май не съм я отразявал, или просто понеже Кондома е в почивка и си търси с кой да се заяжда?

 

Аз не съм антифен на Преса, а на наглите й фенове.

 

И аз така. Също ме дразниш ти персонално с жалките си опити за елементарни манипулации и двуличие.

 

А не спрях цял ден, щото ми е скучно и да ви троля ми е хоби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз живея в София,а той в Панагюрище и ми казва да ходя да паса козите.Чшш,алоу

 

Може да съм от Панагюрище ама имам само 2 породисти кучета, 25 ПОРОДИСТИ кокошки и 100 гълъба. То всички казвате, че сте от София, ама само 1 Господ знае от кое село си избягал само и само ваще да не те правят "селския козар". Туко виж си се научил да дойш и пръча!!! Не се учудвам... :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да съм от Панагюрище ама имам само 2 породисти кучета, 25 ПОРОДИСТИ кокошки и 100 гълъба. То всички казвате, че сте от София, ама само 1 Господ знае от кое село си избягал само и само ваще да не те правят "селския козар". Туко виж си се научил да дойш и пръча!!! Не се учудвам... :roll1:

 

Крайно време е да си купиш някой лъв тогава,да те изяде,че да се свърши най-сетне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копова, копова, ко да прай жената, то не е лесно да рекламираш цигари. Като не става с песен, ша стане с копования, цигарите трябва да се рекламират на дечицата.

Не помня да лаеше така, когато излезе Зоопарк. И още преди 10 години се правеше същото с Мерилин. Не го одобрявам, разбира се, но каква е тази избирателна ярост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време е да си купиш някой лъв тогава,да те изяде,че да се свърши най-сетне.

 

Мога да си позволя и 10 да си купя, ама ти знаеш ли колко сирене трябва да направиш и продадеш след това ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да си позволя и 10 да си купя, ама ти знаеш ли колко сирене трябва да направиш и продадеш след това ?

Аз сирене не правя даже и не ям.Това е храна за простолюдието. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош има 3,6 млн. за 25 дни. Преса ще я мине без проблем, ако се задържи както е сега.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня да лаеше така, когато излезе Зоопарк. И още преди 10 години се правеше същото с Мерилин. Не го одобрявам, разбира се, но каква е тази избирателна ярост?

Който иска да рекламира цигари - не ме дразни факта, че Преса - или който и да е всъщност - нека го прави, стига да си получава нужната компенсация за което. Бизнеса си е бизнес.

 

Виж обаче ме дразни Фаст, защо точно, и голяма част от детайлите може да видиш тук

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107942

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз живея в София,а той в Панагюрище и ми казва да ходя да паса козите.Чшш,алоу

Дали живееш в София не е много сигурно. Един комплексар който иска да живее животите на другите. Защо все крадеш чужда самоличност? И да живееш на село е модерно ако не си запознат с това а и полувината квартали на София са си села,

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали живееш в София не е много сигурно. Един комплексар който иска да живее животите на другите. Защо все крадеш чужда самоличност? Ида живееш на село е модерно ако не си запознат с това а и полувината квартали на София са си села,

 

Зле ли ще му е? Сред природата с козите и ПРЪЧА !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Ариана Гранде за бедни нали щяха да пускат дуета си на 14-ти? Какво стана, да не се стреснаха от Преси?

 

Препоръчвам им наистина всички този месец да кротуват, че Преси ще ги отупа като звездата в края на клипа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думи нямам с тази Преслава. :Vishenka_05: Изживява пореден Ренесанс в кариерата си. Хората така тръпнат за нея и посрещат новите тракове, все едно е времето на "Лъжа е" и "Дяволско желание". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...