Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Естествено, че ще каже обратното. Щото е казвал. Това не знам защо е нужно да го посочваме даже.

 

Моля ЖПО да бъде сменено на Фурнаджийска лопата

 

Посочвам, защото обичам да казвам истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посочвам, защото обичам да казвам истината.

 

Дам, ама на Фаст нещо истината напоследък хич не му изнася. Да му резервираме ли легло в подходяща клиника от предварително, като добри самаряни, или ша го оставяме да се оправя сам с клиничните пътеки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, ама на Фаст нещо истината напоследък хич не му изнася. Да му резервираме ли легло в подходяща клиника от предварително, като добри самаряни, или ша го оставяме да се оправя сам с клиничните пътеки?

 

Ще изчакаме малко са видим как ще се развият нещата и ще решим. Все пак очакваме песен от Емануела. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава беше в топ 3, щеше да кажеш обратното, нали? Dj-ите изхождат от това, кои песни са били най-пускани и желани от хората, нали ти е ясно? Преслава миналата година нямаше толкова силен дискотечен хит, просто го признай, защо и тук търсиш начин да замажеш нещата?

Следенето на клубната ротация за мен е отживелица, съответно тази класация не ме интересува ни най-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следенето на клубната ротация за мен е отживелица, съответно тази класация не ме интересува ни най-малко.

 

Защо да е отживелица? Обясни си позицията по въпроса, че ми стана интересно... По тази ли причина Преслава сега пусна песен, която цели да влезе в клубовете? Всички се натискат и борят точно за ротация в клубовете, но било отживелица..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Камелия лошо да не чувам!

От месеци насам върви наравно с “Шефката”, “Да гори в любов”, “Феноменален”, та дори снощи беше наравно с най-големият хит в момента - “Изтрезняваш ли”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следенето на клубната ротация за мен е отживелица, съответно тази класация не ме интересува ни най-малко.

 

Що за глупости са това??И феновете на Преса и тези на Галя днес ме изумяват с разсъждения и необективност. Достатъчно ramania за днес :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следенето на клубната ротация за мен е отживелица, съответно тази класация не ме интересува ни най-малко.

 

Изкарва ли си парите Преслава на почти 100% от ходене по участия в клубовете? Изкарва ги. Прави песни точно за да продължават да я викат там. Новата и песен, копие на един от хитовете за миналата година, както и на актуалната му клубна версия, че даже и още по-мазен от тях, си говори че точно това е целта на занятието с този проект, пък и не само.

 

Къде е логиката да не те вълнува ще има ли Преси парички за памперси, формула за майчино мляко и бебешко пюре да купи на Паола? Щото ако не е в клубната ротация, кранчето ще пресъхне и ще я видиш да рекламира далеч по гадни неща от цигарки.

 

И не ми се прави, че не я следиш тая класация, точно оня ден обясняваше че хорското мнение в сигнал не струвало и едва ли не фолкплюс било най-великия сайт евър само щото Галя не е на първо място.

 

Друга песен ще пееш след седмица две ако дижейте решат да включат на Преса кавъра в ротацията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следенето на клубната ротация за мен е отживелица, съответно тази класация не ме интересува ни най-малко.

 

Изкарва ли си парите Преслава на почти 100% от ходене по участия в клубовете? Изкарва ги. Прави песни точно за да продължават да я викат там. Новата и песен, копие на един от хитовете за миналата година, както и на актуалната му клубна версия, че даже и още по-мазен от тях, си говори че точно това е целта на занятието с този проект, пък и не само.

 

Къде е логиката да не те вълнува ще има ли Преси парички за памперси, формула за майчино мляко и бебешко пюре да купи на Паола? Щото ако не е в клубната ротация, кранчето ще пресъхне и ще я видиш да рекламира далеч по гадни неща от цигарки.

 

И не ми се прави, че не я следиш тая класация, точно оня ден обясняваше че хорското мнение в сигнал не струвало и едва ли не фолкплюс било най-великия сайт евър само щото Галя не е на първо място.

 

Друга песен ще пееш след седмица две ако дижейте решат да включат на Преса кавъра в ротацията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Камелия лошо да не чувам!

От месеци насам върви наравно с “Шефката”, “Да гори в любов”, “Феноменален”, та дори снощи беше наравно с най-големият хит в момента - “Изтрезняваш ли”.

 

Кажи им мило! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам че клубната ротация е нещо лошо, просто в днешно време не е определящ фактор за популярност, освен за песни, издадени преди стрийминг бума. Това е моето мнение и не задължавам никого с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах ама как 80% от тукашните Преса ви мята на въртележката не е истина. Единият чак обяснява как не било невъзможно клип в Инстаграм да има 1 млн.

 

Сутринта в 6:30 има 1,106,449 гледания, сега са 1,108,176. Значи в третия ден от премиерата клипчето прави по 400 гледания на час, а според сметките във втория е правило средно по 35 000 на час!!! Това ли се опитвате да ни обясните? Съвсем ни взехте за балами.

 

Между другото, в YouTube за 4 часа е направила цифром и словом 18 000 гледания. В 8:30 бяха 851к, сега са 869к. Явно днешният паричен транш ще го пуснат по-късно през деня.

 

Искрено се надявам да не сте в такава степен наивни, че да вярвате на цифрите на тая песен. По-добрият вариант е просто да се правите на такива, в опит да оневините смръдлата долна крадлива. Оттук нататък каузата ми в тоя форум ще е да разкрия долните машинации на тая нещастница и на всичките й фенове, които я изкарват света вода ненапита.

Толкова си нервен, че не можеш да се сдържаш. Дишай, това е просто певица.

 

Е кой ще е толкова зомбиран, че да цъка нон-стоп на клипчето?

Прави се през сайт, т.е. никой не рефрешва ръчно. Защо се подминават логичните обяснения, които аз, Western и още няколко човека дадохме и продължавате да питате за тези гледания?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави се през сайт, т.е. никой не рефрешва ръчно. Защо се подминават логичните обяснения, които аз, Western и още няколко човека дадохме и продължавате да питате за тези гледания?

 

Добре, но не съм забелязала да се прави за други изпълнителки. А Галена например има голяма фенска маса....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам, не бързам.. :1000 (20): :1000 (29):

https://www.instagram.com/p/BtL0d1SntcT/

 

Галена тук е много красива, нали? Ако рефрешнеш след 2-3 минути ще е 10-20-30 хиляди пъти по-красива, в зависимост от това колко ми е бърз нета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нагледно доказателство, че само за 7 минути разлика абсолютно всеки, може да изманипулира гледанията на клип в Инстаграм с почти двойни гледания. :1000 (19):

 

61d0b3d21489f456.jpg

223f98840feaa45b.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BtL0d1SntcT/

 

Галена тук е много красива, нали? Ако рефрешнеш след 2-3 минути ще е 10-20-30 хиляди пъти по-красива, в зависимост от това колко ми е бърз нета.

 

Последователите на Преслава, също са скочили.

 

Добре, Блу, как става номера с 2-3 рефреша да се качат гледанията с 20-30К? Не ми се връзва нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последователите на Преслава, също са скочили.

 

Добре, Блу, как става номера с 2-3 рефреша да се качат гледанията с 20-30К? Не ми се връзва нещо.

Инстаграм гледанията се отчитат веднага, а не както при ютуб да е необходимо време за гледане. Съответно може лесно да се направи макро, което да отвори клипа хиляди пъти в рамките на няколко секунди и да повиши гледанията. Не е аз ръчно да цъкам рефреша.

 

Отивам да си купя цигари "Корсет" лилави в кутийка с огледалце, че ми свършиха, като се върна може да стимулираме гледанията на кралица Клеа, ако ми дадете профила й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инстаграм гледанията се отчитат веднага, а не както при ютуб да е необходимо време за гледане. Съответно може лесно да се направи макро, което да отвори клипа хиляди пъти в рамките на няколко секунди и да повиши гледанията. Не е аз ръчно да цъкам рефреша.

Най-накрая някой го обясни нормално, ама тия дет се правят на ударени ще се правят че не са го видяли

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има 50 хиляди споделяния за 2 дни, което е фактор, че трябва да са реални гледанията.

И на мен ми се струват много, но явно са реални (песента и на мен ми е на почти всяко второ стори)

 

Единственото странно нещо е съотношението между лайкове и дислайкове.

Песен като "Сърце" ще има повече дислайкове, а песен за мъртви жени ще е с по-малко.

 

"Изтрезняваш ли"- 34K/659

"Сърце" - 39K/1,4K

 

Лайковете и в двете песни са почти сходни, а дислайковете на песен като "Сърце" са над двойно повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...