Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Направих си над 120 хиляди гледания, който качих преди 12 минути, а нямам много последователи. :1000 (29):

https://www.instagram.com/p/Bt8dANTBTss/

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! :@@@

ПРЕСЛАВА КОПОВА ГЛЕДАНИА!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копова, копова, ко да прай жената, то не е лесно да рекламираш цигари. Като не става с песен, ша стане с копования, цигарите трябва да се рекламират на дечицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копова, копова, ко да прай жената, то не е лесно да рекламираш цигари. Като не става с песен, ша стане с копования, цигарите трябва да се рекламират на дечицата.

Твоята напрай също ко са буташ с твойто мнение тука я са разкарай

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да се види,че плюят фенове на Кама и Галя,които Преса ги е компрексирала до краен предел.Чудя се на Преславови защо изобщо още се занимавате да им се обяснявате. :whistling:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

внимавай на кого викаш ' разкарай'. ще имаш проблеми

"Ще имаш проблеми" админи реагирайте, не е за пръв път да ме обижда

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята напрай също ко са буташ с твойто мнение тука я са разкарай

Мойта шефка не и трябва да си купува гледания! Тя е над тия неща, все пак във нейната фирма минималната е 5 бона заплата! Смятай тя колко взима.

 

И ходи се лекувай някъде, че май не си добре с нервичките, като гледам, да не подхванат форумните психиатри, че тогава ше стане страшно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ще имаш проблеми" админи реагирайте, не е за пръв път да ме обижда

 

"Ще имаш проблеми" не е обида. По същата логика той може да иска наказание за "разкарай се"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи му и ще разберем? Ели не ти стиска да го направиш, щот нямаш топки?

Не ми досаждай тва е темата за попфолк не за лични съобщения

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че според последни данни цигарите Корцет са почнали да привършват в търгоската мрежа, и най-вече в районите около начални и основни училища.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми досаждай тва е темата за попфолк не за лични съобщения

 

Абе я дишай, че ша земе да ти стане нещо. Тука имаме само щатни психо-доктори, ако земеш да колабираш от нещо друго не съм убеден че предлагаме доболнична помощ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я дишай, че ша земе да ти стане нещо. Тука имаме само щатни психо-доктори, ако земеш да колабираш от нещо друго не съм убеден че предлагаме доболнична помощ.

На мен ми е супер като гледам че ще се изядете от яд заради рекордите на Преслава

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Kaĸвo пoĸaзвa c тeзи cнимĸи?! Чe пиe oт oбяд ĸaтo aлĸoxoличĸa и чe пyши ĸaтo ĸoмин ли – гoлямoтo гepoйcтвo. Чe тo тoвa и цигaнĸитe в мaxaлaтa oт мaлĸи гo пpaвят. Cлeд ĸaтo cи мeдийнo лицe и имaш тoлĸoвa пoчитaтeлĸи, пoвeчeтo oт ĸoитo мaлĸи дeцa, нe e ли peднo дa ce cъoбpaзявaш ĸaĸвo пyблиĸyвaш и ĸaĸ изглeждaш oтcтpaни”, коментират възмyтeнитe мaйĸи в мpeжaтa.

Поне намерих отговор защо Преса се е маскирала в клипа като Галя от най-циганския й период - за рекламата било.

 

Обаче все още не разбирам защо Амет и Хабиби не са били поканени да се включат в клипа за завършване на образа. Освен ако не са били заети хората, все пак им е под нивото да участват като статисти в най-обикновена реклама на цигари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е супер като гледам че ще се изядете от яд заради рекордите на Преслава

 

Боли ме фара мен за някви рекорди, точно до 3 седмици някой ще ги мине, ако и толкоз.

 

Единствения вариант, който остана, ако гледанията са реални разбира се, а не е размахвала кредитна карта на поразия, е да тубата пак да са бърникали алгоритъма, което значи че ако това са нормални гледания, сяка ще ги прави оттук нататък, т.е тва не е рекорд, просто актуалното състояние на нещата.

 

Ама вие се радвайте. Тая циганийка след 2 месеца няма да звучи от никъде, но иначе била рекорд, Ок, пак ще си приказваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли ме фара мен за някви рекорди, точно до 3 седмици някой ще ги мине

1 година и 3 месеца никой не мина рекорда на "Не се изтриваш", докато Преслава не си го мина сама. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли ме фара мен за някви рекорди, точно до 3 седмици някой ще ги мине, ако и толкоз.

 

Единствения вариант, който остана, ако гледанията са реални разбира се, а не е размахвала кредитна карта на поразия, е да тубата пак да са бърникали алгоритъма, което значи че ако това са нормални гледания, сяка ще ги прави оттук нататък, т.е тва не е рекорд, просто актуалното състояние на нещата.

 

Ама вие се радвайте. Тая циганийка след 2 месеца няма да звучи от никъде, но иначе била рекорд, Ок, пак ще си приказваме.

 

Те така казваха за "Шефката" и за "Феноменален". И двете още звучат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да се види,че плюят фенове на Кама и Галя,които Преса ги е компрексирала до краен предел.Чудя се на Преславови защо изобщо още се занимавате да им се обяснявате. :whistling:

 

Кога съм казал аз, че песента на Преса не ми харесва? Даже може да попиташ Brian, че си писахме на ЛС и ме попита за песента и аз му казах че ме е зарибила. Дори и "Сърце" ме кефи. Ама нали е по- важно да се правиш на интересен и разбирач, но ти препоръчвам да ходиш да пасеш козите и да ни лишиш веднъж завинаги от присъствието си.

 

 

 

:whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога съм казал аз, че песента на Преса не ми харесва? Даже може да попиташ Brian, че си писахме на ЛС и ме попита за песента и аз му казах че ме е зарибила. Дори и "Сърце" ме кефи. Ама нали е по- важно да се правиш на интересен и разбирач, но ти препоръчвам да ходиш да пасеш козите и да ни лишиш веднъж завинаги от присъствието си.

 

:whistling: :whistling: :whistling:

Не визираше теб, а Lelqtian който не се спря с хейта по Преси цял ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те така казваха за "Шефката" и за "Феноменален". И двете още звучат.

 

Ма ние май познаваме повече :D Освен това къф е смисъла дижейте да пускат още един Феноменален в ротацията?

 

А на Преса траците дори не е нужно да познавам нищо - те си имат точно 2 месеца срок на годност, ако и толкоз. Това не е от вчера и не от днеска.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...