Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Черно на бяло доказателства няма как да излезнат. За мен достатъчен беше приема на концерта, само потвърди съмненията, дето имахме.

 

Не намирам логика и в това, което Слави вчера каза, че може би песента се харесвала повече в провинцията - в провинцията харесват песни тип "Шефката" и "Въртележка", "Зоопарк" е баш за модЙерните столичани.

 

"Бръм" беше по-голям хит според мен, а е с доволно по-малко гледания, че и са две изпълнителки.

Дори и да се слуша в Сф, публиката в заката не е представителна извадка. Снобарите и мутресите, които ходят по клубовете, не ходят на подобни концерти. Не ти ли прави впечатление приема на всички от ромски произход.

Бях на концерта и вече збам, че няма как да е критерий за нищо. Масови изригвабия от цялата зала почти липсваха. Основно оравостоящите фенове долу създаваха имидж, че е викала цялата зала. Дори биса на Преслава не беше масов. Всеки можебда си доведе агитка от 30 човека, които да пидканят и други в залата. Лесно се манипулира една подобна среда. Хората по пейките масово спяха. Нека не говорим за този концерт като за кой знае какво събитие или критерий за каквото би да е :no2:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не намирам логика и в това, което Слави вчера каза, че може би песента се харесвала повече в провинцията - в провинцията харесват песни тип "Шефката" и "Въртележка", "Зоопарк" е баш за модЙерните столичани.

Най-много до Обеля и Надежда да стигне

На юг слушаме Мамасита!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да се слуша в Сф, публиката в заката не е представителна извадка. Снобарите и мутресите, които ходят по клубовете, не ходят на подобни концерти. Не ти ли прави впечатление приема на всички от ромски произход.

Бях на концерта и вече збам, че няма как да е критерий за нищо. Масови изригвабия от цялата зала почти липсваха. Основно оравостоящите фенове долу създаваха имидж, че е викала цялата зала. Дори биса на Преслава не беше масов. Всеки можебда си доведе агитка от 30 човека, които да пидканят и други в залата. Лесно се манипулира една подобна среда. Хората по пейките масово спяха. Нека не говорим за този концерт като за кой знае какво събитие или критерий за каквото би да е :no2:

Аз даже не мисля, че хора като нас трябва да удостояват с присъствието си тая халтура - не знам на какво се надяваме всеки път, Пайнер са тъпи и упорити.

И Пайнера какво всеки път ходи с жена си и се настанява, все едно ще гледа събитието на годината...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Зоопарк за хората извън форума е една песен с 15 милиона,то по същата логика и Шефката е просто поредния кючек на 100раро с 7,5 милиона гледания и никой не го мисли за хит на годината :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то е абсурдно песен като "Бръм" на Студенсткия празник да е направила двойно по-малко от "Зоопарк". Причините:

 

1. "Бръм" излезе няколко месеца след "Зоопарк"

2. "Бръм" гърмеше повече от "Зоопарк"

3. "Бръм" е предназначена именно за ученици, завършващи и студенти заради препратките в текста си. Ненапразно беше най-големия хит по абитуриентските балове

.4. "Бръм" е дует. Все пак и Джулия има някакви почитатели, които генерират интерес.

АНЕЛИЯ Е ЕДНА ЖАЛКА ПРОСТАЧКА!

 

Добавям и още една причина към горния си пост:

 

5. "Бръм" предизвика много по-бурна реакция в публиката в Арена Армеец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големите хитове по дискотеките по мои наблюдения от тази седмица - в произволен ред: "Грешка беше", "Шефката", "Въртележката", "Да гори в любов", "Чужди усмивки"

 

Не съм чула "Феноменален", което ме изненада много, но може да е случайност. Преслава се върти с "Да гори в любов", "Обратно в играта", "Не се изтриваш", Емануела с "Гледай ме на снимка" и "Направи така". Попът е поизбледнял, но "Чужди усмивки" звучи поне по два пъти и хората се размазват. Не мога да повярвам, че има такъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Яница разбие пак с топ хит в сряда. Би било жестоко защото точно когато всички тук я отписваха, тя взе и пусна един от най-големите си хитове в кариерата и един от хитовете на сезона и реално на годината!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грозен мъж с перука скърца със зъби на Минчи. :roll1:

DD.jpg

Ама те Господарите ги довели КЗП с идеята да ни напишат акт. Ама нямаха основание.

 

Минчо не се церемони. Тези дни ще кача малко видео материал без монтаж. Репотрера обикаля червен като домат в кръг :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама те Господарите ги довели КЗП с идеята да ни напишат акт. Ама нямаха основание.

 

Минчо не се церемони. Тези дни ще кажа малко видео материал без монтаж. Репотрера обикаля червен като домат в кръг :3fdb8960598fa63e:

 

А тия глоби ще ги плащате ли? Подхвърлят някакви суми от порядъка на 100 000 лв?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тия глоби ще ги плащате ли? Подхвърлят някакви суми от порядъка на 100 000 лв?

Нямаме акт конкретно в случая. Изменили сме договора, за да можем да продаваме продукта не като туристически, а като наем за 7 дни.

 

Иначе и предни актове не сме плащали. Да не сме амсалаци

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големите хитове по дискотеките по мои наблюдения от тази седмица - в произволен ред: "Грешка беше", "Шефката", "Въртележката", "Да гори в любов", "Чужди усмивки"

 

Не съм чула "Феноменален", което ме изненада много, но може да е случайност. Преслава се върти с "Да гори в любов", "Обратно в играта", "Не се изтриваш", Емануела с "Гледай ме на снимка" и "Направи така". Попът е поизбледнял, но "Чужди усмивки" звучи поне по два пъти и хората се размазват. Не мога да повярвам, че има такъв хит.

 

+1

 

Почти съм убеден вече, че Галена купува гледания на Феноменален.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Почти съм убеден вече, че Галена купува гледания на Феноменален.

 

:roll1: :roll1:

 

Бива ли да си толкова нагъл? Очакванията ти бяха, че песента няма да направи повече от 7 млн. И сега, като видя, че ще ги направи за два месеца, почна с глупостите, че и си вярваш!

 

Ама иначе Преслава, дето дори не се доближи до рекорда си от 2017 с по-голям хит тази година, никога не е купувала! Отвратително племе сте феновете й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускайте тупалката на сезона и може би любимата ми песен за 2018!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой хора тук съвсем изтрещяха в последно време.... :roll1:

 

Значи Галена купуваше гледания на клипове във фен канали, част от които вече са изтрити за да помпа гледанията на песен в която тя не иска да се вписва и се разграничава. Сега пък купува гледания на "Феноменален", за която хората ви казват, че гърми навсякъде. Очаквахте провал, сега виждате, че няма да е такъв и веднага се оправдавате с това, че купувала гледания. Толкова ли е трудно просто да признаете, че песента се налага като хит, или просто да замълчите? Защо винаги с това отрицание и замазване на истината? Почти няма фен на Галена който да е отричал успехите на Преслава, може би само в момент когато сте ни изкарвали от нерви с глупостите и абсурдите си. За сметка на това вие сте тези, които не могат да преживеят ако Галена извади хит и натрупа гледания. Защо? Вече е смешно, дори не мога да се ядосам. Ами по тази логика значи и Преслава купува гледания и го е правила и преди.... Да ви имам доводите. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за обективното мнение, Starboy.

 

Благодаря Ви!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...