Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чоко, what the hell are you doing with this педераст?

 

Чоката обаче малко е налял бузките. :1000 (29):

Иначе ми стана смешно, че пита Арти как се прави хит - ми той откъде да знае, ако знаеше, щеше да е направил. :1000 (34): По-скоро "Тони Монтана" да стане хит, въпреки безсмисления текст.

Иначе видеото е хубаво, казват важни неща. Евала на Арти, че си е направил канал, усетиха се за незаетата ниша на изпълнител/влогър в поп-фолка, която в рапа се развива успешно от няколко години (СкандаУ).

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Може би, най- силната песен на Галена.

 

За мен също. :th_up:

 

Точно с тази песен (а не с "Кой") за първи път се усети истинската доминация на Галена в българския попфолк. Проект на световно ниво, с различно от тъпия комерс звучене за конкретната година, с въздействащ клип. До преди това се чудех Преслава ли харесвам повече, или Галена. И през късната пролет на 2012 беше сложен край на тази дилема, след като музикалните предложения за лятото на двете лидерки направиха своята премиера. Преслава просто се изложи с тази basic песньовчица "Лудата дойде" - да, стана голям хит, но на километри от качествата на "Спри ме" като цялостен проект. Точно след "Спри ме" настана и истинска истерия по дискотеките на Пловдив и Варна, когато Галена идва да гостува. Говоря за картини от рода на времето, когато 'NSYNC и Backstreet Boys издаваха своите най-продавани албуми в Америка, ония дето правиха по милион копия за първия ден: опашки от хора пред клубовете, вътре толкова народ, че връщат желаещи да влязат. Съответно още след 5-6 дни Галена се вика в същия клуб да пее. И се повтаря същата картина.

 

Другият ми абсолютен фаворит е "Знам диагнозата". Тотално откачил бях по тая песен. Ненапразно самата Преслава си подели статуетката "Певица на 2008" с Галена. Малките да си направят сметката какво чудо беше още преди 10 години....

 

После обаче Галчотница забременя и се скри, загуби доста от инерцията, а парчето й за завръщане беше доста слабичко ("За последно").

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля че гледанията на "Феноменален" са купени, но си има причина защо Галеновите продължават да налагат "Шефката" вместо нея.

 

Амм, даа: например причината "Хит на годината"?

 

 

Чоката обаче малко е налял бузките. :1000 (29):

Иначе ми стана смешно, че пита Арти как се прави хит - ми той откъде да знае, ако знаеше, щеше да е направил. :1000 (34): По-скоро "Тони Монтана" да стане хит, въпреки безсмисления текст.

Иначе видеото е хубаво, казват важни неща. Евала на Арти, че си е направил канал, усетиха се за незаетата ниша на изпълнител/влогър в поп-фолка, която в рапа се развива успешно от няколко години (СкандаУ).

 

Mного сериозно звучиш в последната година (или и аз не знам колко вече). Като някой аналитик с очила голям диоптър си. Искам те така: :3fdb8960598fa63e:

 

giphy.gif

 

 

Как си обясняваш неставането на хит на "Тони Монтана"? Много ми харесва парчето, звучи супер, а цикли много мощно.

 

И още нещо: Коментирай, че и Галин е снимал последния си клип в Лондон и направи сравнение с Тони Монтана. What the fucking hell? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля че гледанията на "Феноменален" са купени, но си има причина защо Галеновите продължават да налагат "Шефката" вместо нея.

ами Шефката е най-гледаната чалга песен за 2018г., за това

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другият ми абсолютен фаворит е "Знам диагнозата". Тотално откачил бях по тая песен. Ненапразно самата Преслава си подели статуетката "Певица на 2008" с Галена. Малките да си направят сметката какво чудо беше още преди 10 години....

 

После обаче Галчотница забременя и се скри, загуби доста от инерцията, а парчето й за завръщане беше доста слабичко ("За последно").

Преслава си заслужаваше на 100% наградата. Тва с Галена беше ненужно. Времето показа, че "Новата ти" е най-големият хит от 2008-ма.

Защо Галя нямаше номинация тогава?

 

ами Шефката е най-гледаната чалга песен на годината, за това

"Да гори в любов" ще я мине до края на януари-февруари.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако "Фемоменален" беше направила повече гледания "Да гори в любов" първия месец, щяхте да забравите за съществуването на "Шефката", която има гледания колкото "Маракеш" та не знам за какъв хит на годината я бутате. Можеше да бъде най-гледаната песен за годината, но Стораро осра нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си заслужаваше на 100% наградата. Тва с Галена беше ненужно. Времето показа, че "Новата ти" е най-големият хит от 2008-ма.

Защо Галя нямаше номинация тогава?

 

Кое време? Преслава пяла ли е "Новата ти" на концерт през последните години? "Знам диагнозата" звуча в Армеец през 2015 и се прие доста добре.

 

Защото Димитров е селски малоумник. Вече се знаеше, че Галена чака първата си рожба и той реши да я "накаже", оставайки я без номинация понеже ще губи пари, докато е в майчинство. Галена беше много огорчена, някъде в нета има интервю, където тя коментира ситуацията и си личи обидата й.

 

Инжинерът щеше да отреже Преслава от номинация за 2010, даже беше подметнато из ТВ ефира, но бързо се усети, че ще бъде линчуван и не направи тази грешка. Това са прости селски тарикати в тая фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако "Фемоменален" беше направила повече гледания "Да гори в любов" първия месец, щяхте да забравите за съществуването на "Шефката", която има гледания колкото "Маракеш" та не знам за какъв хит на годината я бутате. Можеше да бъде най-гледаната песен за годината, но Стораро осра нещата.

 

Скъпи, спри да ни пробутваш мокрите си сънища за факти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си заслужаваше на 100% наградата. Тва с Галена беше ненужно. Времето показа, че "Новата ти" е най-големият хит от 2008-ма.

Защо Галя нямаше номинация тогава?

"Да гори в любов" ще я мине до края на януари-февруари.

АБЕ ЕЙ УСТИТЕ ВИ ЗНАЯТ МНОГО..

 

ГИГА,ХИПЕР,УЛТРА МЕГА ХИТА 'НЕ СЕ ИЗТРИВАШ' НА ПРЕСЛАВА ЗАЩО ОЩЕ НЯМА 20 МЛН ? ПЕЙ СЪРЦЕ И ДАЙ МИ ОЩЕ НАПРАВИХА ЗА ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА

 

 

ВЕЛИКАТА ВИ ПРЕСЛАВА НЯМА ОЩЕ ПЕСЕН НАД 20 МЛН Т АКА ЧЕ МЛЪКВАЙ БИЧ !

Link to comment
Сподели в други сайтове

АБЕ ЕЙ УСТИТЕ ВИ ЗНАЯТ МНОГО..

 

ГИГА,ХИПЕР,УЛТРА МЕГА ХИТА 'НЕ СЕ ИЗТРИВАШ' НА ПРЕСЛАВА ЗАЩО ОЩЕ НЯМА 20 МЛН ? ПЕЙ СЪРЦЕ И ДАЙ МИ ОЩЕ НАПРАВИХА ЗА ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА

ВЕЛИКАТА ВИ ПРЕСЛАВА НЯМА ОЩЕ ПЕСЕН НАД 20 МЛН Т АКА ЧЕ МЛЪКВАЙ БИЧ !

 

:roll1:

 

Айдеееее, ядоса се! :3fdb8960598fa63e:

 

Тук някой спомена, че Галена само на дуетите си имала над 20 милиона. Преслава и на тях няма толкова даже.

 

Войната във форума между двете е на път да се превърне в най-голямата, повече от Деса - Кама и Глория - Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое време? Преслава пяла ли е "Новата ти" на концерт през последните години? "Знам диагнозата" звуча в Армеец през 2015 и се прие доста добре.

 

Защото Димитров е селски малоумник. Вече се знаеше, че Галена чака първата си рожба и той реши да я "накаже", оставайки я без номинация понеже ще губи пари, докато е в майчинство. Галена беше много огорчена, някъде в нета има интервю, където тя коментира ситуацията и си личи обидата й.

 

Инжинерът щеше да отреже Преслава от номинация за 2010, даже беше подметнато из ТВ ефира, но бързо се усети, че ще бъде линчуван и не направи тази грешка. Това са прости селски тарикати в тая фирма.

 

Оооо да. Вярно, че заради детето, а не, че е била кой знае, каква конкуренция на Преслава.

 

Смятам, че "Новата ти" е доста по-култова за жанра. Осланям се изцяло на наблюденията ми. Галя пя диагнозата на концерта 20 години Пайнер и имаше плачевен прием.

Преслава не е пяла и "Водка с утеха", но всички знаем, че е една от знаковите песни за миналото десетилетие.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо да. Вярно, че заради детето, а не, че е била кой знае, каква конкуренция на Преслава.

 

Смятам, че "Новата ти" е доста по-култова за жанра. Осланям се изцяло на наблюденията ми. Галя пя диагнозата на концерта 20 години Пайнер и имаше плачевен прием.

Преслава не е пяла и "Водка с утеха", но всички знаем, че е една от знаковите песни за миналото десетилетие.

 

Така...

 

Хайде сега ти да обясниш как Преслава тази година дори не помириса от първноначалния успех/рекорд на "Не се изтриваш" с видимо по-голям хит. Понеже все намираш някакви обяснения, та да видим какво ще измислиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

АБЕ ЕЙ УСТИТЕ ВИ ЗНАЯТ МНОГО..

 

ГИГА,ХИПЕР,УЛТРА МЕГА ХИТА 'НЕ СЕ ИЗТРИВАШ' НА ПРЕСЛАВА ЗАЩО ОЩЕ НЯМА 20 МЛН ? ПЕЙ СЪРЦЕ И ДАЙ МИ ОЩЕ НАПРАВИХА ЗА ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА

ВЕЛИКАТА ВИ ПРЕСЛАВА НЯМА ОЩЕ ПЕСЕН НАД 20 МЛН Т АКА ЧЕ МЛЪКВАЙ БИЧ !

Бич, как Галс трупаше толкова бързо милиони преди, а ся нещо зацикли? Изтече срока на годност ли? :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое време? Преслава пяла ли е "Новата ти" на концерт през последните години? "Знам диагнозата" звуча в Армеец през 2015 и се прие доста добре.

Това са глупости. През 2015 в Арената Галена беше с трагичен прием.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного сериозно звучиш в последната година (или и аз не знам колко вече). Като някой аналитик с очила голям диоптър си. Искам те така: :3fdb8960598fa63e:

 

giphy.gif

Как си обясняваш неставането на хит на "Тони Монтана"? Много ми харесва парчето, звучи супер, а цикли много мощно.

 

И още нещо: Коментирай, че и Галин е снимал последния си клип в Лондон и направи сравнение с Тони Монтана. What the fucking hell? 1000%20(29).gif

Ще стане хит сред малките със сигурност, но не мисля, че ще излезе от Дъ Войс, Сити и плейлистите на 9-годишните. Иначе звученето е готино, с логиката на текста да се бяха постарали малко.

 

Не знам, изглежда Чоко и Галин са си партийка, но не си обяснявам как първия направи 10 пъти по-добър клип. Люси много се старае за попаджиите, явно заради това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст, трудно някой ще мине твоите тарикатлъци с класациите. И тук печелиш еднолично. :3fdb8960598fa63e:

 

Ама това е точкова класация, някъде в света съществуват всякакви видове точкови системи. Просто избираме тази, която праща Галена на дъното и така. Веднага става официалната класация на форума. 1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...