Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това не са спорове, просто определена групичка тук не я харесваме и си я хейтим за шоуто. :clap: Като хоби ни е. Иначе се видя, че има някакво влияние сред феновете на нашата музика. Обаче продължавам да твърдя, че след такова бясно налагане, трябваше вече да е по-голяма звезда от реалното й ниво. Навлизаме в година номер 4 след дебюта й, тя още го кара на колаборации.

Да, година 4 след дебюта й, но реално тя все още е в година 2 на налагането й, защото то започна в началото на 2017. Преди това беше една от многото дебютанти, за които си казвахме "Ех, да можеше Пайнера да заложи на нея, ама знаем, че няма". :1000 (29): А без залагане в този жанр вече трудно изгряват звезди. Дори Денис и Емрах ги бутнаха първо в дуети, Джулката просто нямаше този късмет веднага и затова й се наложи да почака до към 30, за да стане някаква по-голяма звезда.:1000 (29):

 

...и все с влиятелни имена в чалгата. Защо веднъж не направи дует със Соня Немска? :rolleyes:

Е, то е ясно защо. Аз не отричам, че дуетите я направиха известна. Но не можем да отричаме, че и преди това имаше интерес към нея и затова се захванаха да го правят всичко това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, то е ясно защо. Аз не отричам, че дуетите я направиха известна. Но не можем да отричаме, че и преди това имаше интерес към нея и затова се захванаха да го правят всичко това.

 

Прав си за това. Даже, като дебютира, много хора я оприличиха на Галена като глас. Възлагаха се надежди на нея. Честно казано я харесвах с "Искам от теб" и "Точка за мен". След това почна да се прави на надъхана агресивна кучка в песните си, все ги мачка, все много знае.. Според мен повече й отива имиджа на нежна и женствена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой по дяволите налага Джулия освен Пашев? Вие си мислите че на Димитров му пука за нея ли... :hahaha: :roll1:

 

На мен ми е интересно защо Пашев налага толкова Джулия, при положение, че самостоятелните й песни не са хитове, от толкова дуети, фийтове с топ имена, отново е неразпознаваема. Дъни плейбек на концерти, няма харизма и е безлична.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой по дяволите налага Джулия освен Пашев? Вие си мислите че на Димитров му пука за нея ли... :hahaha: :roll1:

 

Който и да я налага, това е факт. Както преди време Токича налагаше звездите от Про, Митака навярно и тогава само е прилапвал облагите.

 

Прав си за това. Даже, като дебютира, много хора я оприличиха на Галена като глас. Възлагаха се надежди на нея. Честно казано я харесвах с "Искам от теб" и "Точка за мен". След това почна да се прави на надъхана агресивна кучка в песните си, все ги мачка, все много знае.. Според мен повече й отива имиджа на нежна и женствена.

 

Беше нещо като комбинация между Галена и Преслава в началото, затова доста се хареса и не се знаеше в коя от двете насоки ще отиде. Честно казано, и аз бих предпочел насока Преслава, макар и да съм по-голям привърженик на Галена. На Джулия й отива да е кучка, но тя егати само на такава се прави, почти никакво разнообразие откакто я помпат. А в първите песни беше много сладка. Пък и се вижда, че не влагат толкова пари във видео реализациите й, което би било препоръчително ако целят да върви в насока стил Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който и да я налага, това е факт. Както преди време Токича налагаше звездите от Про, Митака навярно и тогава само е прилапвал облагите.

Беше нещо като комбинация между Галена и Преслава в началото, затова доста се хареса и не се знаеше в коя от двете насоки ще отиде. Честно казано, и аз бих предпочел насока Преслава, макар и да съм по-голям привърженик на Галена. На Джулия й отива да е кучка, но тя егати само на такава се прави, почти никакво разнообразие откакто я помпат. А и се вижда, че не влагат толкова пари във видео реализациите й, което би било препоръчително ако целят да върви в насока стил Галена.

Коментирай новия псевдоним на Джулия - Джула. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Достойно се нарежда до Деса, Кама, Ана, Преса, Галя и т.н. :1000 (29): Показва, че Джулия вече е звезда в Рамания! :D

Боже, боже!!!

Че тя още самостоятелен хит няма а ти звезда я изкарваш. Една Мая имаше поне няколко самостоятелни резачки. Джулия певица или беквокалистка е ?

А тази ''Твоя бях'' май ще се окаже наистина, че е яко помпана. Ето защо:

1. Въртележката - 5 милиона гледания, 35 хиляди лайка, 1133 коментара.

2. Твоя бях - 8,3 милиона гледания, 36 хиляди лайка, 1047 коментара.

:3fdb8960598fa63e:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно защо Пашев налага толкова Джулия, при положение, че самостоятелните й песни не са хитове, от толкова дуети, фийтове с топ имена, отново е неразпознаваема. Дъни плейбек на концерти, няма харизма и е безлична.

 

Има участия - носи му приходи, това е причината според мен. Когато втръсне на публиката за 2 години ( заради плейбека, нулевата комуникация с хората, лайф записите и т.н ) и участията й спрат, да влага в нея ще бъде една безсмислена инвестиция и ще я зареже. Това прогнозирам аз.. да не говорим, че сега му тръгват нови много по-интересни изпълнители от Джулия, като например Денис Теофиков и Емрах, които съвсем ще изместят Джулия от продуценският му план, или ще я направят второстепенен играч. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, боже!!!

Че тя още самостоятелен хит няма а ти звезда я изкарваш. Една Мая имаше поне няколко самостоятелни резачки. Джулия певица или беквокалистка е ?

А тази ''Твоя бях'' май ще се окаже наистина, че е яко помпана. Ето защо:

1. Въртележката - 5 милиона гледания, 35 хиляди лайка, 1133 коментара.

2. Твоя бях - 8,3 милиона гледания, 36 хиляди лайка, 1047 коментара.

:3fdb8960598fa63e:

Ейй пошегувах се. :1000 (29):

"Твоя бях" категорично си е самостоятелния хит на Джулия. Тези гледания не са направени наведнъж, а постепенно във времето, както например тези на основната ми любимка. И както в момента Оп, оп. Разликата в харесванията и коментарите не е толкова шокираща, името Яница предизвиква интерес от доста повече време от Джулия, а и песента й си е по-голям хит.

 

 

Не знам дали на тази снимка има фотошоп, но Деска и на концерта ми изглеждаше в сравнително подобрена форма. Направо си е като на първия концерт в Арена. Сега да се стегне и да се докара до онзи послучай завръщането си в Пайнер. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали на тази снимка има фотошоп, но Деска и на концерта ми изглеждаше в сравнително подобрена форма. Направо си е като на първия концерт в Арена. Сега да се стегне и да се докара до онзи послучай завръщането си в Пайнер. :3fdb8960598fa63e:

 

Според мен има фотошоп. Виж, че са я докарали почти, като Галена. Деса не е чак толкова отслабнала. Пък и да оставим как изглежда, аз се подразних от представянето й, което изобщо не й подобава на положението. И да ми пее пак "Две сърца" при толкова възможни други песни... ами не върви! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали на тази снимка има фотошоп, но Деска и на концерта ми изглеждаше в сравнително подобрена форма. Направо си е като на първия концерт в Арена. Сега да се стегне и да се докара до онзи послучай завръщането си в Пайнер. :3fdb8960598fa63e:

 

Като се замислим, визията й не беше толкова лоша, само тази шапка да я нямаше. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има фотошоп. Виж, че са я докарали почти, като Галена. Деса не е чак толкова отслабнала. Пък и да оставим как изглежда, аз се подразних от представянето й, което изобщо не й подобава на положението. И да ми пее пак "Две сърца" при толкова възможни други песни... ами не върви! :gun_bandana:

Голямо разочарование е представянето, трудно човек може да се захване за нещо от него, макар и лично на мен да ми допаднаха някои работи. Аз може би не съм толкова афектиран, защото очаквах нещо дори още по-зле, например можеше да не изпее ретро песен или да е с баш неподходяща визия. А и след дивотиите й от тази година чисто и просто вече нямам очаквания спрямо нея. Беше много хубаво да си представям как след месеци майчинство ще се завърне с нещо, което да преобърне целия жанр, но за жалост тя реши да печели пари (или да си мисли, че така ще спечели пари) и предпочете да е една от многото, а не Деси Слава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо разочарование е представянето, трудно човек може да се захване за нещо от него, макар и лично на мен да ми допаднаха някои работи. Аз може би не съм толкова афектиран, защото очаквах нещо дори още по-зле, например можеше да не изпее ретро песен или да е с баш неподходяща визия. А и след дивотиите й от тази година чисто и просто вече нямам очаквания спрямо нея. Беше много хубаво да си представям как след месеци майчинство ще се завърне с нещо, което да преобърне целия жанр, но за жалост тя реши да печели пари (или да си мисли, че така ще спечели пари) и предпочете да е една от многото, а не Деси Слава...

 

Кое от представянето ти допадна, освен това, че изпя ретро песен? За мен трябваше да заложи на друга, не на сърцата, изтърка се с нея вече. А тя има много какво да изпее. Бяха й дали време за песни, а някой бяха само с по една и пак се справиха. Най-много ме е яд, че не чухме баладата с Джордан. Тази песен ми е страшен сантимент. За сметка на това изпя песента с горилата. Не е толкова лоша и тя, аз още не мога да разбера с какви емоции съм към този дует. Хем нещо ме жегва и аха да ми хареса, хем нещо друго ме дразни и ми мазнее и простее. Не знам какво да кажа, но определено предпочитам тежкарската Деса. Нека да редува нещата, сега е време да пусне нещо стилно и с повече стойност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое от представянето ти допадна, освен това, че изпя ретро песен? За мен трябваше да заложи на друга, не на сърцата, изтърка се с нея вече. А тя има много какво да изпее. Бяха й дали време за песни, а някой бяха само с по една и пак се справиха. Най-много ме е яд, че не чухме баладата с Джордан. Тази песен ми е страшен сантимент. За сметка на това изпя песента с горилата. Не е толкова лоша и тя, аз още не мога да разбера с какви емоции съм към този дует. Хем нещо ме жегва и аха да ми хареса, хем нещо друго ме дразни и ми мазнее и простее. Не знам какво да кажа, но определено предпочитам тежкарската Деса. Нека да редува нещата, сега е време да пусне нещо стилно и с повече стойност.

Това, че изпя точно Сърцата е сред нещата, които и на мен не ми харесаха, но предпочитам повече да не се съсредоточавам върху тях. :1000 (29): Да, хареса ми, че все пак представи ретро песен- единствена от абсолютно всички се беше подготвила за такава. Все пак беше и една от едва двете легенди от 90-те. Честно казано, и визията ми допадна повече от онази през 2016, например. И това, че получи прием и на ретро хит, и на нов хит- от край време й се радвам именно защото е почти единствената, която след толкова години може да предизвика интерес в публиката с толкова различни песни. Само да бяха друг тип новите хитове- определено няма как да се кефя кои точно са и как точно са провокирали интереса. Всички искаме от нея много по-различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че изпя точно Сърцата е сред нещата, които и на мен не ми харесаха, но предпочитам повече да не се съсредоточавам върху тях. :1000 (29): Да, хареса ми, че все пак представи ретро песен- единствена от абсолютно всички се беше подготвила за такава. Все пак беше и една от едва двете легенди от 90-те. Честно казано, и визията ми допадна повече от онази през 2016, например. И това, че получи прием и на ретро хит, и на нов хит- от край време й се радвам именно защото е почти единствената, която след толкова години може да предизвика интерес в публиката с толкова различни песни. Само да бяха друг тип новите хитове- определено няма как да се кефя кои точно са и как точно са провокирали интереса. Всички искаме от нея много по-различни.

Преси изпя 4 ретро песни акапелно. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах и преди малко няма как да помня такива неща преди 10 години. За това че Bad romance беше първият проект с милиарди гледания в ютюб съм убеден.Пише го и в интернет.А това за смяната на брояча може да съм го чел и за Гангман стайл,не споря,може и да е така.

Между другото с теб е безсмислено да споря за световна музика при положение,че преди 1-2 седмици се изцепи с простотия от сорта на "кой в днешно време се вълнува от Гага?". Малко разнообразие и пак ще започнем да спорим за Галс,търпение. :3fdb8960598fa63e:

БОЖЕ КАКВИ ГЛУПОСТИ ГОВОРИШ.

 

ЗАРАДИ PSY Youtube смени брояча

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси изпя 4 ретро песни акапелно. :Vishenka_05:

Затова казах, че единствена беше подготвила песен. На Преслава бяха след биса. Ако не беше изпяла стари песни щеше да си остане само Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...