Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Образовай се малко, стига с тая чалга. :1000 (29): :1000 (29):

 

Айде, да си говорим за Ванеса, Цветина и ДИлън. КЪде са и защо не правят нищо, при условие, че преди бяха успешни.

Ванеса нали каза че няма да прави песни докато не влезе в Пайнер, а договора и с Фен ще свърши за година или две...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ако има песен, с която ще запомним тази година то това е именно Ш Е Ф К А Т А !! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Време е!

 

7.568 mln.

5.583 mln.

188K

169K

52K https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

 

ИЗТРИТИ:

 

800K

577К

87К https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

общо: 15.024 mln.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

8 ДЕКЕМВРИ 2018 Г. 10:30 Ч.

 

GALENA - SHEFKATA - 15 025 000

GALENA - FENOMENALEN / Галена - Феноменален, 2018

4 465 149 показвания

GALENA & TSVETELINA YANEVA - MARRAKESH / Галена и Цветелина Янева - Маракеш, 2018

7 567 936 показвания

GALENA - #GiveMeLove / Галена - #ДайМиЛюбов, 2018

5 186 668 показвания

GALENA & TS. YANEVA ft. AZIS - PEY, SARTSE / Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце, 2016

25 793 767 показвания

GALENA FT FIKI - KOY / Галена ft Фики - Кой, 2013

25 560 976 показвания

––––––––––––

PRESLAVA - DA GORI V LYUBOV / Преслава - Да гори в любов, 2018

10 060 023 показвания

PRESLAVA - NE SE IZTRIVASH / Преслава - Не се изтриваш, 2017

16 624 487 показвания

PRESLAVA - OBRATNO V IGRATA / Преслава - Обратно в играта, 2018

10 329 232 показвания

Преслава - Шушана / Preslava - Shushana (2017)

11 557 537 показвания

––––––––––––––

EMANUELA - NAPRAVI TAKA / Емануела - Направи така, 2018

2 145 236 показвания

EMANUELA & DZHORDAN - KUPIH TI SARTSE / Емануела и Джордан - Купих ти сърце, 2018

12 252 698 показвания

EMANUELA - GLEDAY ME NA SNIMKA / Емануела - Гледай ме на снимка, 2018

8 084 573 показвания

EMANUELA - NOTARIALNO ZAVEREN / Емануела - Нотариално заверен, 2018

10 882 920 показвания

GALIN & EMANUELA - 5, 6, 7, 8 / Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8, 2017

12 571 968 показвания

––––––––––––––––––––

ANELIA - PROSYATSI / Анелия - Просяци, 2018

5 006 159 показвания

ANELIA - ZOOPARK / Анелия - Зоопарк, 2018

15 950 496 показвания

ANELIA - DAY MI OSHTE / Анелия - Дай ми още, 2016

23 306 545 показвания

ANELIA & DZHULIA - BRAMMM / Анелия и Джулия - Бръммм, 2018

11 465 334 показвания

–––––––––––––––––

TSVETELINA YANEVA & DENIS TEOFIKOV-GRESHKA BESHE/Цветелина Янева и Денис Теофиков-Грешка беше, 2018

8 244 802 показвания

–––––––––––––––

DJULIA FT. DENIS TEOFIKOV - Op-op / Джулия ft. Денис Теофиков - Оп-оп, 2018

3 243 960 показвания

––––––––––––

GALIN - KAK SI, KAZHI / Галин - Как си, кажи, 2018

2 424 876 показвания

GALIN - 112 / Галин - 112, 2018

6 882 041 показвания

GALIN - #MeGusta / Галин - #MeGusta, 2017

14 844 556 показвания

GALIN ft. ADNAN BEATS & DESSITA - TEXAS PLACE / Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place, 2018

7 433 188 показвания

–––––––––––––

DESI SLAVA & FIKI - DA VDIGNEM SHUM / Деси Слава и Фики - Да вдигнем шум, slideshow 2018

1 308 371 показвания

DESI SLAVA - MNOGO SAM DOBRA / Деси Слава - Много съм добра, 2018

2 913 728 показвания

DESI SLAVA - V DRUG ZHIVOT / Деси Слава - В друг живот, 2016

12 996 652 показвания

DESI SLAVA & DZHORDAN - ANGELITE PLACHAT / Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат, 2017

13 255 811 показвания

GALENA & DESI SLAVA - V TVOITE OCHI / Галена и Деси Слава - В твоите очи, 2015

24 805 002 показвания

–––––––––––––––-

FIKI - PATE / Фики - Пате, 2017

13 574 821 показвания

FIKI - BROY DO 12 / Фики - Брой до 12, 2018

4 223 570 показвания

FIKI - AZ IZMRAZNAH / Фики - Аз измръзнах, 2018

13 053 535 показвания

FIKI ft DJENA - KVO TE BARKA / Фики ft. Джена - Кво те бърка, 2018

1 893 963 показвания

––––––––––––––

BORIS DALI - NYAMA DA SAM TVOY / Борис Дали - Няма да съм твой, 2018

1 153 798 показвания

____________

EMILIA & EMRAH - PO TAKIVA SI PADAM / Емилия и Емрах - По такива си падам, 2018

13 370 049 показвания

EMILIA - SAMO TEBE ISKAM / Емилия - Само тебе искам, 2018

1 475 732 показвания

_____________

DJENA - HULIGAN / Джена - Хулиган, 2018

10 436 329 показвания

DJENA - YAKO MI E / Джена - Яко ми е, 2018

2 001 699 показвания

______________-

ALISIA - Zapali / АЛИСИЯ - Запали

5 495 080 показвания

ALISIA & KONSTANTIN - Lyubov li e / АЛИСИЯ & КОНСТАНТИН - Любов ли е

5 965 722 показвания

ALISIA - Staray se da si parvi / АЛИСИЯ - Старай се да си първи

5 961 140 показвания

ALISIA & TONI STORARO - Zlatoto na tati / АЛИСИЯ & ТОНИ СТОРАРО - Златото на тати

5 111 106 показвания

________________

TATYANA & ADNAN BEATS - MAMASITA / Татяна и Adnan Beats - Мамасита, 2018

3 754 668 показвания

_________________

TEDI ALEKSANDROVA - КОТКА / Теди Александрова - Котка, 2018

1 381 229 показвания

TEDI ALEKSANDROVA/Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi-От София до Банско, 2017

14 779 939 показвания

______________

YANITSA - VARTELEZHKATA / Яница - Въртележката, 2018

5 113 466 показвания

_____________

ROKSANA - KAMANITE / Роксана - Камъните, 2018

3 120 828 показвания

ROKSANA & SASHA RIKO - CUKUR / Роксана и Саша Рико - Чукур 2018

1 225 071 показвания

ROKSANA ft. SASHO ZHOKERA - KESH, KESH / Роксана ft. Сашо Жокера - Кеш, кеш, 2017

5 683 986 показвания

ROKSANA - ALO, ZVANYA TI / Роксана - Ало, звъня ти, 2018

2 955 563 показвания

____________

KAMELIA ft. SASHO ROMAN - IMETO TI / Камелия ft. Сашо Роман - Името ти, 2018 (OFFICIAL VIDEO)

2 525 346 показвания

 

NEXT UPDATE 9.12.2018

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса нали каза че няма да прави песни докато не влезе в Пайнер, а договора и с Фен ще свърши за година или две...

И тя ли бяга от Кума Лиса, дето й се пишеше уж преателка?

 

Мне, новия псевдоним е Коя?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Гери-Никол всеки момент ще падне под 100k дневни гледания. :helpsmilie: А още дори не е направила милион. Това направо не е за вярване- песента й изобщо не е толкова слаба, че да се срине под почти всички чалги напоследък, а точно така се очертават нещата.

Заминава ли си наистина и това поколение поп-рап звезди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Гери-Никол всеки момент ще падне под 100k дневни гледания. :helpsmilie: А още дори не е направила милион. Това направо не е за вярване- песента й изобщо не е толкова слаба, че да се срине под почти всички чалги напоследък, а точно така се очертават нещата.

Заминава ли си наистина и това поколение поп-рап звезди?

чалгата отново властва в България.

дори Джулия има повече гледания от Гери-Никол...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Гери-Никол всеки момент ще падне под 100k дневни гледания. :helpsmilie: А още дори не е направила милион. Това направо не е за вярване- песента й изобщо не е толкова слаба, че да се срине под почти всички чалги напоследък, а точно така се очертават нещата.

Заминава ли си наистина и това поколение поп-рап звезди?

 

Надутите балони бързо се пукат. Гера Никол отнасяше супер много хейт за първите си песни и това ги направи толкова популярни, в комбинация с масовото й налагане от медиите. Но впоследствие стана очевадно, че тя няма никаква фенска база. Най-отчетливо това се видя от Капките, където зрителите никога не гласуваха за нея. За да направи някакъв голем хит оттук нататък, ще й трябват колаборации и понеже тя почти си изгърмя патроните сред поп-рап гилдията, няма да се учудя, ако започне да се врежда за дует я на Галена, я на Азис примерно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Гери-Никол всеки момент ще падне под 100k дневни гледания. :helpsmilie: А още дори не е направила милион. Това направо не е за вярване- песента й изобщо не е толкова слаба, че да се срине под почти всички чалги напоследък, а точно така се очертават нещата.

Заминава ли си наистина и това поколение поп-рап звезди?

 

Аз се кефя. Дразнех се, когато мачкаха чалгата. Представяте ли си Гери и Тита, виждайки накъде духа вятъра, да пропеят чалга. :3fdb8960598fa63e: Кристалин вече го стори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път ми хареса песен на Гери - Никол и тя ще излезе нещо като провал. :1000 (29):

 

И на мен ми хареса, но е факт, че се срива главоломно бързо. Не знам какво стана изведнъж така рязко да се наклонят везните в наша полза. meleto от кога тръбеше, че чалгата си отива, че краят вече настъпва, а сега ги мачкаме като психопати. Чак на Криско песента май няма да се окаже провал (въпреки всичко), но и тя е от наще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заминава ли си наистина и това поколение поп-рап звезди?

 

Всичко при тях е изкуствено, бясно налагане и резултатът е налице. И без това имената им са няколко, които са наистина успешни и предизвикват интеред. Дара, Гери, Тита, Криско и Скандау. Това са истинските сензации, но ако тръгнем да ги сравняваме с поп-фолка и големите имена, просто нямат шанс срещу тях.

 

@SG Коментирай, че последната песен на Джулия с Денис ми е ТОП вече. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

чалгата отново властва в България.

дори Джулия има повече гледания от Гери-Никол...

 

Коя? разбира се, че ще има повече гледания, ма не е щото някой се вълнува от нея нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса, но е факт, че се срива главоломно бързо. Не знам какво стана изведнъж така рязко да се наклонят везните в наша полза. meleto от кога тръбеше, че чалгата си отива, че краят вече настъпва, а сега ги мачкаме като психопати. Чак на Криско песента май няма да се окаже провал (въпреки всичко), но и тя е от наще.

 

Да, това за сриването е факт и се забелязва отдавна, не е от вчера. Последната песен на Тита е с много по-малко гледания от "Антилопа", с предпоследната на Гери - Никол се получи същото, сега виждаме, че отново ще стане така. Няма го този интерес към новите им песни, нито правят същия първоначален бум с песните си, както беше преди. Като знам Криско какви гледания дънеше, особено предния дует със Слави направи рекорд, а сега едва вързаха 2 милиона за 10 дни. И не смятам, че това идва само от факта, че примерно песните са по-слаби от предишните. При положение, че предната ти песен е била топ хит и е издънила много гледания, би трябвало следващата също да стартира с много, поне в началото от интерес, когато всеки би трябвало да си я пусне да я чуе. След това, като не става гледанията ще падат, но не и в началото още да вървят така слабо. Спада не е само при Гера, Тита и Криско, а като цяло за поп-а.

 

Не знам защо meleto непрекъснато натрапваше това за падението на чалгата и доминацията на поп/рап музиката над нас. Да, имали сме слаби моменти и спад в гледанията, но си имаше и добре вървящи песни. Пък и той го казва с някакво задоволство, което така и не разбрах защо трябва да го има, при положение, че би трябвало да искаме да има хитове на които да се радваме и да си ги слушаме с кеф. Няма как да се радвам, ако западне музиката на която съм фенка от дете и сме отраснали с нея както се казва. Нека си има силни песни и в двата стила.

 

Радвам се, че в момента чалгата пак си е с надмощие точно поради тези причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това за сриването е факт и се забелязва отдавна, не е от вчера. Последната песен на Тита е с много по-малко гледания от "Антилопа", с предпоследната на Гери - Никол се получи същото, сега виждаме, че отново ще стане така. Няма го този интерес към новите им песни, нито правят същия първоначален бум с песните си, както беше преди. Като знам Криско какви гледания дънеше, особено предния дует със Слави направи рекорд, а сега едва вързаха 2 милиона за 10 дни. И не смятам, че това идва само от факта, че примерно песните са по-слаби от предишните. При положение, че предната ти песен е била топ хит и е издънила много гледания, би трябвало следващата също да стартира с много, поне в началото от интерес, когато всеки би трябвало да си я пусне да я чуе. След това, като не става гледанията ще падат, но не и в началото още да вървят така слабо. Спада не е само при Гера, Тита и Криско, а като цяло за поп-а.

 

Не знам защо meleto непрекъснато натрапваше това за падението на чалгата и доминацията на поп/рап музиката над нас. Да, имали сме слаби моменти и спад в гледанията, но си имаше и добре вървящи песни. Пък и той го казва с някакво задоволство, което така и не разбрах защо трябва да го има, при положение, че би трябвало да искаме да има хитове на които да се радваме и да си ги слушаме с кеф. Няма как да се радвам, ако западне музиката на която съм фенка от дете и сме отраснали с нея както се казва. Нека си има силни песни и в двата стила.

 

Радвам се, че в момента чалгата пак си е с надмощие точно поради тези причини.

Определено набрахме голяма инерция! Отдавна чаках този момент, и се радвам, че настъпи. Но да не урочасваме работата сега! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 месец - 4.5млн гледания и 43К харесвания!

Тръгва точно като Моро му, само дано не я последва същата съдба. :3fdb8960598fa63e:

След месец два ще я последва съдбата на повечето песни на Галче - ще лети в забвение , а гледанията ще замръзнат :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...