Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Отделно Галена участва и в хита на годината... Повече от добре се е, а тук направо я отписаха.

 

И започваме и тази тема с нея.... :3fdb8960598fa63e:

 

Аман от тая песен, то чак противна да ти стане благодарение на теб..... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тая песен, то чак противна да ти стане благодарение на теб..... :gun_bandana:

 

Аман и от тебе, ама не го повдигам на въпрос, нали? Айде, нервните ти изблици не на мен ако обичаш. Като ти е противно има решение - не ми чети коментарите. Няма да не коментирам заради теб и още няколко нервака.

 

Но не по-противна от нея самата. :3fdb8960598fa63e:

 

По-спокойно и ти... Коментирай нещо свързано с фолк ако имаш, ако не - млъкни. На теб кой ти е противен, никой не се интересува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман и от тебе, ама не го повдигам на въпрос, нали? Айде, нервните ти изблици не на мен ако обичаш. Като ти е противно има решение - не ми чети коментарите. Няма да не коментирам заради теб и още няколко нервака.

 

Само по писането ти личи кой е с нервните изблици, мило, по всичко личи, че това си ти. И не сме аз и няколко нервака, а половината форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само по писането ти личи кой е с нервните изблици, мило, по всичко личи, че това си ти. И не сме аз и няколко нервака, а половината форум.

 

Не знам кой пръв ме цитира и се изказа негативно. Направете си клуб на недоволните тогава с всички останали. Не съм длъжна да се съобразявам.

 

Не ми отговаряй.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм длъжна да се съобразявам.

 

Всъщност плочката под аватара ти би трябвало по някакъв начин да те кара да се съобрзяваш и с тон и с думи. Или не би?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност плочката под аватара ти би трябвало по някакъв начин да те кара да се съобрзяваш и с тон и с думи. Или не би?

 

Да, аз трябва да съм послушно кученце и да коментирам само песни които другите харесват. Я, стига....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво шоу очакваш от Преслава ?

През годините истинско шоу сме виждали предимно от Райна и Малина - комбинирали са танци, пеене и интересна визия.

А нима Селин Дион и Уитни през годините да са показвали някакво шоу ? Не са.

А и понякога просто шоуто не е нужно. Ето ти пример:

само Райна и Малина ли ? Ей ръцете ще ти отрежа,

ръцете до раменете,краката до коленете!!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, как ми липсваш, липсваш ми, липсваш любими, че ще умра!

Сърцето спира да бие, а тялото тръпне от спомена.

"Обичам" сякаш ми шепнеш и аз ти отвръщам "Обичам те"

и две сърца се събират с копнеж да се слеят завинаги!

 

:happyppl: :happyppl: :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена подобри рекорда на Преслава за най-дълго задържала се песен на №1 в Трендинг.

 

"Феноменален" на върха вече 2 седмици.

 

1000%20(26).gif

Преслава на първо място беше 17 дена

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче песните, които излязоха след тази на Галена, никоя от тях не е на нивото на Феноменален. Песента на Емилия, Джена, Анелия или пък тази на Галин. За клипове няма смисъл и да споменявам. Там е непоклатима!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОВА ВЯРНО ЛИ Е ???????????/

 

––––––––––––––––––

Преслава прибира грандиозните 2400 лв. майчински! Работи незаконно + Не ще да кърми

 

Преслава прибира на месец почти 2400 лева обезщетение като майка.

 

Певицата получава от държавата солидна сума за отглеждането на първородната си дъщеря Паола. Изпълнителката е осигурявана от своя работодател „Пайнер“ на максималната възможна сума у нас - 2600 лева и сега се радва на 90% от парите, или точно 2340 лева, писа „Уикенд“.

 

Отделно добричлийката заработва солидни приходи от участия в цялата страна, докато се води, че е в майчинство. Чалга дивата скочи от родилната зала директно на сцената. И има защо – тя е най-печелившата чалга звезда. Младата майка си знае цената, защото за всяка изява прибира по 7 бона, като на месец инаксира по поне 15-20 участия, т.е. заработва с гласа си по 140 хиляди за 30 дни.

 

Солиден процент от кеша отиват в касата на „Пайнер“, но въпреки това и за нея остават достатъчно пари, че да си гледа добре детето. Докато обикновените майки взимат по 300-400 лева, Преси ще си прибира 2400 през цялата година. Паралелно с това – ще бачка, което не е особено законно.

 

Изданието научи, че Преслава не е пожелала да кърми Паола, за да не си развали бюста. Тя е пила хапчета за спиране на кърмата и е захранила бебето със сухо мляко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може "Феноменален" все още да не излиза в предложения под песни като "Да гори в любов" и "Грешка беше" които правят най-много гледания след нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...