Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това са глупости. През 2015 в Арената Галена беше с трагичен прием.

 

Глупости е рекорда на "Не се изтриваш".

 

Гледам приема на "Знам диагнозата" в Армеец в момента - НЕ Е трагичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости е рекорда на "Не се изтриваш".

 

Гледам приема на "Знам диагнозата" в Армеец в момента - НЕ Е трагичен.

Изобщо няма общо с приема на други класики, които се пяха тогава като "Две сърца" и "Нещо нетипично".

 

И никакви глупости не е рекорда - тогава и лайковете бяха супер много - над 19 000, с "Да гори в любов" не успя да ги мине.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо няма общо с приема на други класики, които се пяха тогава като "Две сърца" и "Нещо нетипично".

 

И никакви глупости не е рекорда - тогава и лайковете бяха супер много - над 19 000, с "Да гори в любов" не успя да ги мине.

 

Ами нали предлагат оферти "гледания + лайкове", бе, що се правиш на балама? 1000%20(10).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости е рекорда на "Не се изтриваш".

 

Гледам приема на "Знам диагнозата" в Армеец в момента - НЕ Е трагичен.

при 'не се изтриваш' има нещо гнило. 500к за 24ч абсурдно.. Преса нито Криско,Нито еГери-Никол..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нали предлагат оферти "гледания + лайкове", бе, що се правиш на балама? 1000%20(10).gif

И какъв келепир има Преса да го прави? Що тогава не купи гледания на "Без теб" или "Чуплива и влюбена"? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така...

 

Хайде сега ти да обясниш как Преслава тази година дори не помириса от първноначалния успех/рекорд на "Не се изтриваш" с видимо по-голям хит. Понеже все намираш някакви обяснения, та да видим какво ще измислиш.

Много просто. Тогава Преслава изкара най-силната си песен за последните две години. Видеото също е неочаквано добро като за нея.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

При "Не се изтриваш" го имаше ефекта уау още от първо слушане и гледане. Клипът там е един от най-силните, които е правила.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имена като Преслава не се нуждаят от купени гледания.

 

Според теб.

 

Няма логическа мисъл на този свят обаче, която да може да обясни ситуацията около "Изтриваш" и "Да гори".

 

Преслава в ренесанса на своята кариера, реди хит след хит, издава най-големият си за последните (доста) години и въпреки това прави с почти 150К по-малко от "Не се изтриваш". Няма такъв прецендент! Смешница!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какъв келепир има Преса да го прави? Що тогава не купи гледания на "Без теб" или "Чуплива и влюбена"? :mf_surrender:

 

Кой е казал, че изпълнителите непременно трябва да купуват гледания на всяка своя песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

При "Не се изтриваш" го имаше ефекта уау още от първо слушане и гледане. Клипът там е един от най-силните, които е правила.

 

УАУ ефектът го имаше и при "Да гори" + факта, че Преслава е набрала нечувана инерция от предните си два сингъла. И въпреки това 150К надолу. Аматьорка!

 

И да не забравяме факта, че това й беше завръщането на сцената след бремеността - демек всички чакат с интерес. Тя издава по-силна песен и 150К надолу!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб.

 

Няма логическа мисъл на този свят обаче, която да може да обясни ситуацията около "Изтриваш" и "Да гори".

 

Преслава в ренесанса на своята кариера, реди хит след хит, издава най-големият си за последните (доста) години и въпреки това прави с почти 150К по-малко от "Не се изтриваш". Няма такъв прецендент! Смешница!

Точно пък "Не се изтриваш" даде началото на Ренесанса (според мен), макар че още с "Пада звезда" и дуета с Джена си върна позициите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък "Не се изтриваш" даде началото на Ренесанса (според мен), макар че още с "Пада звезда" и дуета с Джена си върна позициите.

 

Точно тук никой не мисли с мозъка си, а с мъжките си путки! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб.

 

Няма логическа мисъл на този свят обаче, която да може да обясни ситуацията около "Изтриваш" и "Да гори".

 

Преслава в ренесанса на своята кариера, реди хит след хит, издава най-големият си за последните (доста) години и въпреки това прави с почти 150К по-малко от "Не се изтриваш". Няма такъв прецендент! Смешница!

Ооо, благодаря ти, че ми подаде и друг аргумент в подкрепа на рекорда на "Не се изтриваш".

А именно : Ренесанса в кариерата на Преслава започна с този проект.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, благодаря ти, че ми подаде и друг аргумент в подкрепа на рекорда на "Не се изтриваш".

А именно : Ренесанса в кариерата на Преслава започна с този проект.

 

Започна, да. А "Да гори" е неговия пик, което нали се сещаш какво означава, или си тъп?

Link to comment
Сподели в други сайтове

@PRESLAVA

 

Ако купиш гледания на още една своя песен, ще направя попфолк блог, ще вложа цялата си енергия да го популяризирам и ще те направя на създарма, скочубра долна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна, да. А "Да гори" е неговия пик, което нали се сещаш какво означава, или си тъп?

Може още да не сме станали свидетели на пика. Има още два готови заснети клипа. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може още да не сме станали свидетели на пика. Има още два готови заснети клипа. :3fdb8960598fa63e:

 

Недей да избягваш от основния въпрос, който дискутираме! Достатъчно умен си, за да си дадеш сметка, че съм прав, не ми овъртай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна, да. А "Да гори" е неговия пик, което нали се сещаш какво означава, или си тъп?

Брейй, как така реши, че "Да гори" е неговия пик? Ренесансът започна едва преди година. Прибързваш със заключенията.

Нека свърши този период и тогава да обобщаваме, а дотогава приемаш, че "Не се изтриваш" е началото и затова направи този рекорд. :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брейй, как така реши, че "Да гори" е неговия пик? Ренесансът започна едва преди година. Прибързваш със заключенията.

Нека свърши този период и тогава да обобщаваме, а дотогава приемаш, че "Не се изтриваш" е началото и затова направи този рекорд. :Vishenka_05:

 

Музикалният бизнес работи по друга логика: Когато в продължение на година надграждаш себе си все повече и повече, следващият ти по-силен и хитов проект би следвало да стартира още по-силно от предните.

 

А не с 1/3 по-слабо! Вие тук изобщо имате ли акъл?

 

 

И целият този цирк се случва, когато Преслава се завръща на сцената, след като е родила първото си дете и всички я чакат с отворена уста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Айдеееее, ядоса се! :3fdb8960598fa63e:

 

Тук някой спомена, че Галена само на дуетите си имала над 20 милиона. Преслава и на тях няма толкова даже.

 

Войната във форума между двете е на път да се превърне в най-голямата, повече от Деса - Кама и Глория - Ивана.

И тия двете омръзнаха. Искам война между Яница и Коя!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И целият този цирк се случва, когато Преслава се завръща на сцената, след като е родила първото си дете и всички я чакат с отворена уста.

[/color][/size][/color][/size]

Че тя толкова бързо се върна, че не знам дали повечето хора са разбрали, че е родила, освен зорко следещите събитията. :D

 

А че всички купуват гледания чат-пат е ясно като бял ден.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...