Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Добре казано! :1000 (19):

Очаквам включване от модератор!! Мисля, че имаш нужда да охладиш страстите.

 

Ето ме. Тук съм. И преценявам, че няма нужда от почивка. Ок?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Днес чух тази песен от една кола.Максим прати такива като Глорче да спят само с една песен. :girl_witch:

А Радо Шишарката готви трио с Живко Микс и Устата!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е аргумент, какъвто ти не вадиш очевидно. И само задаваш въпроси, че е по-лесно. Когато трябваше да обясниш защо плюеш Галена, а до вчера я харесваше те видяхме колко абсурдно звучиш.

 

И когато слушаш една песен нон - стоп, това не е причина да ти омръзне. Страшна логика.

Стеле, извинявай, че ще се намеся, ама ти като нареждаш Глория - трябва ли да приемем, че вече не си ѝ фен? Или щото знаем, че си, твоето не се брои и е позволено, пък другите нямат право да си сменят мнението? За какво е цялата ви офанзива за Галена? Да не би да е пуснала рапсодия тая година? Кой е самостоятелният ѝ хит тази година? И да не забравяме, че наградите пропаднаха колкото заради Преслава тогава, толкова и заради нея. Щото ако Галена беше тая, която да е над нещата, за което претендира, щеше да мине без демонстрации и отсъствия. Не стига, че ѝ дадоха повечето награди тогава - ами и за Певица искаше. Хубаво, де, нейна си беше, ама като гледам не върна тая за Концертното присъствие, нали, а тя си беше за Глория, добре знаем защо.

 

Това също са несправедливости, ама щом е за Галена, е простено. Преса сме я правили на нищо, че е алчна, ехидна и не знам си още каква, но Галена не мисли, че е по-различна. Щом дори допуснаха да се изпокарат заради е такива неща... е ясно до къде им стига акълът. Поне да правеха сериозни песни, за които да има смисъл цялата тая одисея тук.

Сигурно за 20-ти път ще го кажа - уважавам теб и Кондомчо, но малко ми писна от Галена. Правите така, както прави Фокси с Камелия.

Като ѝ спрат кранчето на Галена, нали знаеш какво става... Няма да е зле с Янева малко да си траят, щото животът е колело. Не харесвам парадиране с финанси и надцакване. Това показва колко много са нямали в детството явно. Съсипаха жанра тия, дори Андреа не го съсипа така. И тя инвестираше, даже преди Галена, ама не така парвенюшката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо подобно.

 

За разлика от вас, аз мисля аналитично, вие дори не знаете какво да кажете като сериозен аргумент.

 

"Приемаме, че имала по-силен интерес, защото била началото на Ренесанса"?? :mf_surrender: А сега една година по-късно, когато е ПИКЪТ на този ренесанс, защо е 1/3 надолу, бе умник?

 

"Да гори" е песен, която грабва веднага също, още на следващия ден беше хит навсякъде. Двама човека били казали, че ги зарибила по-късно и.... това ли ти е аргумента?

Аз пък казвам, че двама човека споделиха, че "Не се изтриваш" ги зариби по-късно, тогава приемаме, че гледанията й са купени, щом ще се осланяме на мнението на двама-трима потребители. Осъзнаваш ли колко абсурдно звучиш?

Ама това че "Да гори" е пик не е факт и не може да ти бъде аргумент, тъй като Преслава все още не е пуснала следващата си песен.

Представи си, че заложи на сълзлива, прочувствена балада, която доближи рекорда на "Не се изтриваш" ? Какъв пик ще е тогава "Да гори" ? ;)

 

Нека изчакаме и тогава да обобщаваме. А ако следващото парче на Преслава флопне, да знаеш, че тебе ще виня. Сигурно ся дупчиш вуду куклите и повтаряш заклинания - "Да гори пик, Да гори пик, флоп некст, флоп некст". :gun_bandana:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах защо Преслава беше снимала още един клип с ''Да гори в любов'' при положение, че лятото накрая нищо не пусна.

Дали някога ще види бял свят или ще последва съдбата на ''Зле разпределени'' ? ;д

Сигурно си е мислела, че като роди ще е с кофти фигура и се презастрахова. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, извинявай, че ще се намеся, ама ти като нареждаш Глория - трябва ли да приемем, че вече не си ѝ фен? Или щото знаем, че си, твоето не се брои и е позволено, пък другите нямат право да си сменят мнението? За какво е цялата ви офанзива за Галена? Да не би да е пуснала рапсодия тая година? Кой е самостоятелният ѝ хит тази година? И да не забравяме, че наградите пропаднаха колкото заради Преслава тогава, толкова и заради нея. Щото ако Галена беше тая, която да е над нещата, за което претендира, щеше да мине без демонстрации и отсъствия. Не стига, че ѝ дадоха повечето награди тогава - ами и за Певица искаше. Хубаво, де, нейна си беше, ама като гледам не върна тая за Концертното присъствие, нали, а тя си беше за Глория, добре знаем защо.

 

Това също са несправедливости, ама щом е за Галена, е простено. Преса сме я правили на нищо, че е алчна, ехидна и не знам си още каква, но Галена не мисли, че е по-различна. Щом дори допуснаха да се изпокарах заради е такива неща... е ясно до къде им стига акълът. Поне да правеха сериозни песни, за които да има смисъл цялата тая одисея тук.

Сигурно за 20-ти път ще го кажа - уважавам теб и Кондомчо, но малко ми писна от Галена. Правите така, както прави Фокси с Камелия.

Като ѝ спрат кранчето на Галена, нали знаеш какво става... Няма да е зле с Янева малко да си траят, щото животът е колело. Не харесвам парадиране с финанси. Това показва колко много са нямали в детството явно. Съсипаха жанра тия, дори Андреа не го съсипа така. И тя инвестираше, даже преди Галена, ама не така парвенюшката.

 

Ти не си ли забелязал, че ние със Стела спираме да коментираме Галена с дни и именно тогава противниците на същата почват да я нищят по цял ден? Какво се правиш на две и половина?

 

Против си парадирането с финанси, така ли? А не си ли против някаква обсебена от награди вече 150 години да купува фалшиви гледания, за да се води все още за номер 1, сакън да не пропусне да си погали ненаситното его.

 

В последните две страници се коментираше именно рекордът на "Не се изтриваш". Оттам дойде и твоето включване по темата Галена-Преслава. Не видях обаче да казваш нещо съществено по конкретния въпрос.

 

Не се изтриваш: 500К

 

след пауза, шум около името й и по-голям хит:

 

Да гори в любов: 360К

 

Та...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изтриваш: 500К

 

след пауза, шум около името й и по-голям хит:

 

Да гори в любов: 360К

 

Та...?

Може би са прочели в клюкарски сайт, че е родила по-рано, а после е пуснала Не се изтриваш. Втория път не са се хванали на въдицата и не са отразили клипа в премиерния му ден.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това че "Да гори" е пик не е факт и не може да ти бъде аргумент, тъй като Преслава все още не е пуснала следващата си песен.

Представи си, че заложи на сълзлива, прочувствена балада, която доближи рекорда на "Не се изтриваш" ? Какъв пик ще е тогава "Да гори" ? ;)

 

Нека изчакаме и тогава да обобщаваме. А ако следващото парче на Преслава флопне, да знаеш, че тебе ще виня. Сигурно ся дупчиш вуду куклите и повтаряш заклинания - "Да гори пик, Да гори пик, флоп некст, флоп некст". :gun_bandana:

 

Абе ти изобщо вдяваш ли какво имам предвид? Използвам думата пик в смисъл на това, че в момента е по-силен период за Преслава, отколкото преди една година. Схващаш ли?

 

Ако го надгради, то ще важи за бъдещето. Не коментираме бъдещи моменти, коментираме ситуацията към днешна дата. Сега е пикът в сравнение с преди година. Тя има по-голям хит, завърна се ударно на сцената..... Обаче премиерните гледания показаха друго.

 

Всички тук много добре разбират какво имам предвид. Умните й фенове си мълчат, другите редят глупост след глупост и се правят на неразбрали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, извинявай, че ще се намеся, ама ти като нареждаш Глория - трябва ли да приемем, че вече не си ѝ фен? Или щото знаем, че си, твоето не се брои и е позволено, пък другите нямат право да си сменят мнението? За какво е цялата ви офанзива за Галена? Да не би да е пуснала рапсодия тая година? Кой е самостоятелният ѝ хит тази година? И да не забравяме, че наградите пропаднаха колкото заради Преслава тогава, толкова и заради нея. Щото ако Галена беше тая, която да е над нещата, за което претендира, щеше да мине без демонстрации и отсъствия. Не стига, че ѝ дадоха повечето награди тогава - ами и за Певица искаше. Хубаво, де, нейна си беше, ама като гледам не върна тая за Концертното присъствие, нали, а тя си беше за Глория, добре знаем защо.

 

Това също са несправедливости, ама щом е за Галена, е простено. Преса сме я правили на нищо, че е алчна, ехидна и не знам си още каква, но Галена не мисли, че е по-различна. Щом дори допуснаха да се изпокарат заради е такива неща... е ясно до къде им стига акълът. Поне да правеха сериозни песни, за които да има смисъл цялата тая одисея тук.

Сигурно за 20-ти път ще го кажа - уважавам теб и Кондомчо, но малко ми писна от Галена. Правите така, както прави Фокси с Камелия.

Като ѝ спрат кранчето на Галена, нали знаеш какво става... Няма да е зле с Янева малко да си траят, щото животът е колело. Не харесвам парадиране с финанси и надцакване. Това показва колко много са нямали в детството явно. Съсипаха жанра тия, дори Андреа не го съсипа така. И тя инвестираше, даже преди Галена, ама не така парвенюшката.

 

Ами Стеф, ако искате приемете, че вече не съм фен на Глория, не ми пречи. Всеки може да си вади изводи по думите на другия тук и да ги коментира както сметне за добре. Аз дори да ми го кажеш, няма да го отрека. Отдавна Глория за мен не е каквато е била и не съм й такава фенка.

 

Задължително ли е да има самостоятелен хит? Но щом питаш "Просто шоу" (казвала съм защо го броя от тази година), и "Феноменален". Дори да изключиш "Просто шоу" не ми пречи. Умишлено не слагам "Дай ми любов", но и тя е среден хит, а на концерта се видя, че дори е повече от това, което си мислехме тук.

 

За наградите не мога да се съглася, че Галена има вина, че са пропаднали. Знаем как се държа Преслава на сцената, това беше абсурдно и унизително. Колкото и да си над нещата ти как би се почувствал? А когато нещата се натрупат е нормално да решиш да лишиш тази пародия от присъствието си. За толкова години се видя на коя й е по-важно да е винаги с наградата.

 

Мога да ти кажа, че никога почти не съм отваряла първа темата за Галена. Но за сметка на това почти всеки път, когато отворя форума и виждам как останалите я коментират, сравняват, принизяват и правят препратки към нас като нейни фенове. Трябва винаги да подминавам ли? А и забележи дали в последно време натрапвам някого и нещо, разговорите ни тук са съвсем нормални. Ако искате изобщо да не я споменавам за да не излиза, че ви натрапвам темата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би са прочели в клюкарски сайт, че е родила по-рано, а после е пуснала Не се изтриваш. Втория път не са се хванали на въдицата и не са отразили клипа в премиерния му ден.

 

Прочели са в жълт сайт лъжлива новина, че Луна е родила и е пуснала песен с име "Не се изтриваш". Оттам идва всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочели са в жълт сайт лъжлива новина, че Луна е родила и е пуснала песен с име "Не се изтриваш". Оттам идва всичко.

Да, иначе толкова гледания нямаше да натрупа. Много си прав

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си ли забелязал, че ние със Стела спираме да коментираме Галена с дни и именно тогава противниците на същата почват да я нищят по цял ден? Какво се правиш на две и половина?

 

Против си парадирането с финанси, така ли? А не си ли против някаква обсебена от награди вече 150 години да купува фалшиви гледания, за да се води все още за номер 1, сакън да не пропусне да си погали ненаситното его.

 

В последните две страниците се коментираше именно рекордът на "Не се изтриваш". Оттам дойде и твоето включване по темата Галена-Преслава. Не видях обаче да казваш нещо съществено по конкретния въпрос.

 

Не се изтриваш: 500К

 

след пауза, шум около името й и по-голям хит:

 

Да гори в любов: 360К

 

Та...?

Аз не ви знам драмите с феновете на Преслава. Но когато и да вляза тук, се говори за "Шефката" и все вие двамата я защитавате. Сори, ама това, че ви симпатизирам, но означава, че няма да ви го кажа. Реагирате супер ожесточено, сякаш някой не е признал "Шефката" за хит. То пък една песен... Тук такива апотеози нямаше даже и по времето на "Дай ми" и "Пак ли", когато Галена заслужаваше такива. Аз гледам нещата отстрани, защото не съм фен нито на Преса, нито на Галя - харесвам отделни техни песни и качества, и малко ми се струва, че доста се хвърляте в защита на Галена, а нещо в нея в последно време не ми е ок. Някак се приема като по-добрата, онеправданата, успялата и не знам още каква. Искам да я видя с 2 лв. в джоба какво ще сътвори сама, без Добри, Борче, Криско и цялата там прислуга. Нека инвестира, бе - хубаво нещо е това, ама нека да не е само в тоалети, декори и дестинации. Сякаш иска да каже: "Вижте, ме - аз имам пари, скъпоплатена съм". Хубаво, де, ама един скъп като стойност сюжет не видях. Едно скъпо представяне не видях без целия тоя антураж и реквизит на сцената. Декорът ти може да е милиони, мечоците ти може да са маркови, другия път може и Филип Плейн да доведе на някой концерт. Няма да стане по-тежка и респектираща, разбери!!! Казвам доста съществени неща.

 

Гледанията знаеш, че не са ми слабост, и ги приемам за относителен показател. Влизам, слушам песента, виждам гледанията, ама не се задълбочавам. Вече даже ви свикнах с това да се занимавате и не ме дразни. Не знам кой купува и кой - не, може и всички да го правят, нямаме доказателства. Да, има аномалии. На мен главата ми е пълна с достатъчно други цифри и информации, за да си набивам и тези, ще гръмна по някое време. Аз отивам на концерта, чувам и виждам какво се случва и си тръгвам.

 

Не казвам, че Преслава не е нагла. Сигурно 200 пъти съм писал за това - и как минават нейните участия, и всичко. Старая се да съм обективен, доколкото мога. Не съм казал за Глория да пишем или за другите стари, ама искам да доживея тая песен на Галена, за която като вляза тук, и да ви кажа, че защитата ви е основателна. Вземи сега се настрой срещу мен, че ти казвам тия неща. То човек да го хване страх вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни, ма! Проста си!

Ето ме. Тук съм. И преценявам, че няма нужда от почивка. Ок?

разговорите ни тук са съвсем нормални.

 

Да ти имам разбиранията за нормални разговори. И после очакваш адекватно отношение от модератор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче много интересно как от всички фенове на Галена във форума само на нас двамата се мрънка, че сме я натрапвали.

 

А като спрем да говорим за нея, антифеновете й почват да коментират Галена или Шефката с часове наред, сякаш търсейки тръпката от комуникацията с нас. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти имам разбиранията за нормални разговори. И после очакваш адекватно отношение от модератор.

 

Какво неадекватно видя в това, че ти казах, че няма нужда от бан? Аз не съм тук за да играя по свирката на всички ви, а за да преценявам кога има нужда от наказание и кога само от предупреждение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...