Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@SG Коментирай, че последната песен на Джулия с Денис ми е ТОП вече. :3fdb8960598fa63e:

Никога не е късно истината да докосне сърцата човешки. :D

 

Иначе да не подценяваме и попа, както подценявахме чалгата. Макар и поп-фолка да притежава дълготрайните звезди и в момента отново да властва даже и с нови, конкуренцията навярно още може да създава временни сензации. Въпросът е да не прекаляваме в изтъкването на временните сензации за сметка на тези в чалгата. И SG да не е изкарван луд, когато спори, че именно чалгата си остава основната музика на България. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

1 месец - 4.5млн гледания и 43К харесвания!

Тръгва точно като Моро му, само дано не я последва същата съдба. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво и е лошото на съдбата на "Моро му"? Има си 15 милиона, което е прилично добре и все още се слуша по заведенията.

 

След месец два ще я последва съдбата на повечето песни на Галче - ще лети в забвение , а гледанията ще замръзнат :1000 (29):

 

Ти какво очакваш месеци наред да прави по 100К на ден ли? При повечето песни е така - развиват се до един момент и след това има спад. Да не би да е само при Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво и е лошото на съдбата на "Моро му"? Има си 15 милиона, което е прилично добре и все още се слуша по заведенията.

Ти какво очакваш месеци наред да прави по 100К на ден ли? При повечето песни е така - развиват се до един момент и след това има спад. Да не би да е само при Галена?

Искам като песента на Преслава 3 месеца да се задържи с 90-100 ка дневни гледания. И вие го искате, сигурен съм, ама няма :3fdb8960598fa63e:

 

Да, добре е положението с последната на Галена спрямо всичко след Моро му, но има още много какво да се желае. В момента има поне 3-4 стабилни хита от Феноменален. А претенциите ви са били винаги за лидерство... Такова не виждаме от Галена, а от Преслава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам като песента на Преслава 3 месеца да се задържи с 90-100 ка дневни гледания. И вие го искате, сигурен съм, ама няма :3fdb8960598fa63e:

 

Да, добре е положението с последната на Галена спрямо всичко след Моро му, но има още много какво да се желае. В момента има поне 3-4 стабилни хита от Феноменален. А претенциите ви са били винаги за лидерство... Такова не виждаме от Галена, а от Преслава

 

Не, ти искаш обратното за да можеш да ни дразниш и закачаш. :3fdb8960598fa63e: Ако прави толкова много ще трябва да признаеш, че сме били прави. :1000 (29):

 

Не мога да сравнявам двете песни, защото са различни, като звучене. Текста и посланието на Преса предразполагат да се слуша повече. Повечето хора са на такава емоционална вълна - обичат такива текстове за мачкане, игнориране, как не отразяваш и наказваш бившия. Преса ги умее тези неща да влиза в настроението на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия гледания.

Зоопарк е най-гледаната песен, а очевидно е омръзнала вече.

На Камелия й били малко гледанията, а е тотален хит по дискотеките и не само.

Не е критерий.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, ти искаш обратното за да можеш да ни дразниш и закачаш. :3fdb8960598fa63e: Ако прави толкова много ще трябва да признаеш, че сме били прави. :1000 (29):

 

Не мога да сравнявам двете песни, защото са различни, като звучене. Текста и посланието на Преса предразполагат да се слуша повече. Повечето хора са на такава емоционална вълна - обичат такива текстове за мачкане, игнориране, как не отразяваш и наказваш бившия. Преса ги умее тези неща да влиза в настроението на хората.

Стига ми това, че на Преса се развива по добре, за да ви дразня. Няма нужда да и желая флопове :1000 (29):

 

Според мен Феноменален предразполага към по голям успех - мазен аранжимент, ритъм, скъп клип. Това с мачкането вече е изчерпано като тема. Затова и Емануела мачка поредния неуспешен хит в тях :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия гледания.

Зоопарк е най-гледаната песен, а очевидно е омръзнала вече.

На Камелия й били малко гледанията, а е тотален хит по дискотеките и не само.

Не е критерий.

Не мисля, че Зоопарк е омръзнала. Предполагам ,че се котира повече в провинцията и затова не получи очаквания прием в Арена.

На Кама е тотален хит по клубовете, но извън тях е непозната, както и повечето чалги. Не е масов хит в никакъв случай

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия гледания.

Зоопарк е най-гледаната песен, а очевидно е омръзнала вече.

На Камелия й били малко гледанията, а е тотален хит по дискотеките и не само.

Не е критерий.

За сметка на това за почти всички други гледанията показват реалността. Грешка беше, Да гори в любов, Феноменален, Оп оп, Бръм, Шефката, По такива си падам, Дай ми любов... всички получиха подходящия прием като за гледаемостта. Реален си е трафика в по-големия си процент. Основния показател в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това за почти всички други гледанията показват реалността. Грешка беше, Да гори в любов, Феноменален, Оп оп, Бръм, Шефката, По такива си падам, Дай ми любов... всички получиха подходящия прием като за гледаемостта. Реален си е трафика в по-големия си процент. Основния показател в България.

ДПС и Луна им ги купуват - ясно е отдавна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам три въпроса.

 

1. Как така някои песни, като "Устни", "Да гори в любов" и "Едно ферари", влизат почти веднага в тренда, а други, които уж също генерират силни гледания, не успяват така бързо?

 

2. Как така "Маракеш" се обявява за хит след концерта, а в същото време "Над закона" била флоп? Сериозно ли смятате, че дуета е по-популярен от иначе "провала" на Гери?

 

3. На концерта се потвърди, че "Да гори в любов" и "Грешка беше" са хитовете на годината?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

ГАЛЕНА - ФЕНОМЕНАЛЕН

1 месец

 

4,496,334 гледания

43177 харесвания

66754 споделяния

2009 коментари (голяма част от които нереални)

 

ПРЕСЛАВА - ДА ГОРИ В ЛЮБОВ

1 месец

 

 

5,744,366 гледания

49219 харесвания

91072 споделяния

1721 коментари

 

Поредна загуба за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че донякъде е нормално чалгата да дръпне в този сезон, имайки предвид, че като бройност изпълнители се свежда до много повече от тази на попа. РЕално, когато се изсипят дузина поп песни, върху тях минават тройна дузина чалга песни. Но и бройката не е единствен критерий. След серия от хитови попадения на изпълнители като Гери-Никол, Криско, Тита и прочее, няма как да надскочат предната. Така създават илюзията, че попреминава модата им. Само че никой не си представя, че флопът на Гери-НИкол е равносилен на този на Галин. Никой не е отписал Гери Никол, докато при Галин е видимо от километри.

 

Това което видяхме, че Жалин няма нищо общо с топ имената. Песните му се пееха от една шепа люде на Концерта и той си е отишъл. От него е останало самочувствието, мускулите и благоволението на Пайнера да го бута към края на концертите. Песните му добиват популярност. Малките все още му дават шанс да се реанимира, но при него имам усещането, че е безпредметно. Същото се случва и с Фики, но той има късмет да носи циганска кръв и ромите и турците да го харесват, така че и той ще поддържа тази аудитория, която толкова много години е вярна на баща му. Та... Фики и Галин гръмнаха преди около 5 години. Някои от поп имената също стартираха тогава, а долу горе точно в този период или се реанимираш, или завинаги загиваш. Историята помни 2008 за Гергана. Помни също така 2008 за Анелия, която се облече с чужди дрехи, изпя сякаш чужди песни, сиреч стана комерс-певачка и все още е фактор. Помним 2010 са Преслава. Помним и как изригна с Как ти стои.

 

Та, предстои да видим какво ще стане с Гери НИкол, Дара, Тита, Криско и всички останали в рап-поп гилдията. Едно е сигурно - те имат достатъчно подкрепа от националните тв и радиа. Факт е, че те ще доминират в НОвогодишните програми. Обзалагам се, че Криско ще обсади Шоуто на Слави. Знаем вече, че БТВ ще излъчат концерта Кока Кола. Нова Тв предполагам ще излъчи всичко друго, но не и чалга, както винаги. Всички знаем в какво съотношение са журиращите от фолка срещу тези от попа в двата формата.

Знаем също, че канят по една чалга звезда в реалити форматите, като в повечето случаи говорим за отдавна отшумели като РЕни, Крум, Джина Стоева и тн. Евровизия е трибуна за поп-рап изпълнители, още повече след като дадоха една година на фолк изпълнител да блесне и той се провали.

 

И за финал - фолк песните винаги по-дългосрочно се заседяват с високи гледания, докато поп песните са традиционно с по-малко гледания, но с пъти повече лайкове и коментари.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига ми това, че на Преса се развива по добре, за да ви дразня. Няма нужда да и желая флопове :1000 (29):

 

Според мен Феноменален предразполага към по голям успех - мазен аранжимент, ритъм, скъп клип. Това с мачкането вече е изчерпано като тема. Затова и Емануела мачка поредния неуспешен хит в тях :roll1:

 

Знам, че харесваш Галенови, особено някои от тях дори повече. :3fdb8960598fa63e:

 

Не се е изчерпала темата за мачкането и според мен никога няма да се изчерпа напълно. Винаги ще има кой да ги слуша и да се вживява на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам като песента на Преслава 3 месеца да се задържи с 90-100 ка дневни гледания. И вие го искате, сигурен съм, ама няма :3fdb8960598fa63e:

 

Да, добре е положението с последната на Галена спрямо всичко след Моро му, но има още много какво да се желае. В момента има поне 3-4 стабилни хита от Феноменален. А претенциите ви са били винаги за лидерство... Такова не виждаме от Галена, а от Преслава

 

ПРЕСИ КОГА ЩЕ ИМА ПЕСЕН НАД 20 МЛН ГЛЕДАНИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде,Галенови,готови ли сте да броите гледания днес? Обещавам,че дори от мен ще получите няколко. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм готов още от сутринта

 

 

8 ДЕКЕМВРИ 2018 Г. 10:30 Ч.

 

GALENA - SHEFKATA - 15 025 000

GALENA - FENOMENALEN / Галена - Феноменален, 2018

4 465 149 показвания

GALENA & TSVETELINA YANEVA - MARRAKESH / Галена и Цветелина Янева - Маракеш, 2018

7 567 936 показвания

GALENA - #GiveMeLove / Галена - #ДайМиЛюбов, 2018

5 186 668 показвания

GALENA & TS. YANEVA ft. AZIS - PEY, SARTSE / Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце, 2016

25 793 767 показвания

GALENA FT FIKI - KOY / Галена ft Фики - Кой, 2013

25 560 976 показвания

––––––––––––

PRESLAVA - DA GORI V LYUBOV / Преслава - Да гори в любов, 2018

10 060 023 показвания

PRESLAVA - NE SE IZTRIVASH / Преслава - Не се изтриваш, 2017

16 624 487 показвания

PRESLAVA - OBRATNO V IGRATA / Преслава - Обратно в играта, 2018

10 329 232 показвания

Преслава - Шушана / Preslava - Shushana (2017)

11 557 537 показвания

––––––––––––––

EMANUELA - NAPRAVI TAKA / Емануела - Направи така, 2018

2 145 236 показвания

EMANUELA & DZHORDAN - KUPIH TI SARTSE / Емануела и Джордан - Купих ти сърце, 2018

12 252 698 показвания

EMANUELA - GLEDAY ME NA SNIMKA / Емануела - Гледай ме на снимка, 2018

8 084 573 показвания

EMANUELA - NOTARIALNO ZAVEREN / Емануела - Нотариално заверен, 2018

10 882 920 показвания

GALIN & EMANUELA - 5, 6, 7, 8 / Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8, 2017

12 571 968 показвания

––––––––––––––––––––

ANELIA - PROSYATSI / Анелия - Просяци, 2018

5 006 159 показвания

ANELIA - ZOOPARK / Анелия - Зоопарк, 2018

15 950 496 показвания

ANELIA - DAY MI OSHTE / Анелия - Дай ми още, 2016

23 306 545 показвания

ANELIA & DZHULIA - BRAMMM / Анелия и Джулия - Бръммм, 2018

11 465 334 показвания

–––––––––––––––––

TSVETELINA YANEVA & DENIS TEOFIKOV-GRESHKA BESHE/Цветелина Янева и Денис Теофиков-Грешка беше, 2018

8 244 802 показвания

–––––––––––––––

DJULIA FT. DENIS TEOFIKOV - Op-op / Джулия ft. Денис Теофиков - Оп-оп, 2018

3 243 960 показвания

––––––––––––

GALIN - KAK SI, KAZHI / Галин - Как си, кажи, 2018

2 424 876 показвания

GALIN - 112 / Галин - 112, 2018

6 882 041 показвания

GALIN - #MeGusta / Галин - #MeGusta, 2017

14 844 556 показвания

GALIN ft. ADNAN BEATS & DESSITA - TEXAS PLACE / Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place, 2018

7 433 188 показвания

–––––––––––––

DESI SLAVA & FIKI - DA VDIGNEM SHUM / Деси Слава и Фики - Да вдигнем шум, slideshow 2018

1 308 371 показвания

DESI SLAVA - MNOGO SAM DOBRA / Деси Слава - Много съм добра, 2018

2 913 728 показвания

DESI SLAVA - V DRUG ZHIVOT / Деси Слава - В друг живот, 2016

12 996 652 показвания

DESI SLAVA & DZHORDAN - ANGELITE PLACHAT / Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат, 2017

13 255 811 показвания

GALENA & DESI SLAVA - V TVOITE OCHI / Галена и Деси Слава - В твоите очи, 2015

24 805 002 показвания

–––––––––––––––-

FIKI - PATE / Фики - Пате, 2017

13 574 821 показвания

FIKI - BROY DO 12 / Фики - Брой до 12, 2018

4 223 570 показвания

FIKI - AZ IZMRAZNAH / Фики - Аз измръзнах, 2018

13 053 535 показвания

FIKI ft DJENA - KVO TE BARKA / Фики ft. Джена - Кво те бърка, 2018

1 893 963 показвания

––––––––––––––

BORIS DALI - NYAMA DA SAM TVOY / Борис Дали - Няма да съм твой, 2018

1 153 798 показвания

____________

EMILIA & EMRAH - PO TAKIVA SI PADAM / Емилия и Емрах - По такива си падам, 2018

13 370 049 показвания

EMILIA - SAMO TEBE ISKAM / Емилия - Само тебе искам, 2018

1 475 732 показвания

_____________

DJENA - HULIGAN / Джена - Хулиган, 2018

10 436 329 показвания

DJENA - YAKO MI E / Джена - Яко ми е, 2018

2 001 699 показвания

______________-

ALISIA - Zapali / АЛИСИЯ - Запали

5 495 080 показвания

ALISIA & KONSTANTIN - Lyubov li e / АЛИСИЯ & КОНСТАНТИН - Любов ли е

5 965 722 показвания

ALISIA - Staray se da si parvi / АЛИСИЯ - Старай се да си първи

5 961 140 показвания

ALISIA & TONI STORARO - Zlatoto na tati / АЛИСИЯ & ТОНИ СТОРАРО - Златото на тати

5 111 106 показвания

________________

TATYANA & ADNAN BEATS - MAMASITA / Татяна и Adnan Beats - Мамасита, 2018

3 754 668 показвания

_________________

TEDI ALEKSANDROVA - КОТКА / Теди Александрова - Котка, 2018

1 381 229 показвания

TEDI ALEKSANDROVA/Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi-От София до Банско, 2017

14 779 939 показвания

______________

YANITSA - VARTELEZHKATA / Яница - Въртележката, 2018

5 113 466 показвания

_____________

ROKSANA - KAMANITE / Роксана - Камъните, 2018

3 120 828 показвания

ROKSANA & SASHA RIKO - CUKUR / Роксана и Саша Рико - Чукур 2018

1 225 071 показвания

ROKSANA ft. SASHO ZHOKERA - KESH, KESH / Роксана ft. Сашо Жокера - Кеш, кеш, 2017

5 683 986 показвания

ROKSANA - ALO, ZVANYA TI / Роксана - Ало, звъня ти, 2018

2 955 563 показвания

____________

KAMELIA ft. SASHO ROMAN - IMETO TI / Камелия ft. Сашо Роман - Името ти, 2018 (OFFICIAL VIDEO)

2 525 346 показвания

 

NEXT UPDATE 9.12.2018

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГАЛЕНА - ФЕНОМЕНАЛЕН

1 месец

 

2009 коментари (голяма част от които нереални)

Поредна загуба за Галена.

При Феноменален над 50 процента от коментарите са на потребителя Gcbhfcbb Gvnhvvbjh ака Фиклена :1000 (29):

 

Аз си мисля, че донякъде е нормално чалгата да дръпне в този сезон, имайки предвид, че като бройност изпълнители се свежда до много повече от тази на попа. РЕално, когато се изсипят дузина поп песни, върху тях минават тройна дузина чалга песни. Но и бройката не е единствен критерий. След серия от хитови попадения на изпълнители като Гери-Никол, Криско, Тита и прочее, няма как да надскочат предната. Така създават илюзията, че попреминава модата им. Само че никой не си представя, че флопът на Гери-НИкол е равносилен на този на Галин. Никой не е отписал Гери Никол, докато при Галин е видимо от километри.

 

Това което видяхме, че Жалин няма нищо общо с топ имената. Песните му се пееха от една шепа люде на Концерта и той си е отишъл. От него е останало самочувствието, мускулите и благоволението на Пайнера да го бута към края на концертите. Песните му добиват популярност. Малките все още му дават шанс да се реанимира, но при него имам усещането, че е безпредметно. Същото се случва и с Фики, но той има късмет да носи циганска кръв и ромите и турците да го харесват, така че и той ще поддържа тази аудитория, която толкова много години е вярна на баща му. Та... Фики и Галин гръмнаха преди около 5 години. Някои от поп имената също стартираха тогава, а долу горе точно в този период или се реанимираш, или завинаги загиваш. Историята помни 2008 за Гергана. Помни също така 2008 за Анелия, която се облече с чужди дрехи, изпя сякаш чужди песни, сиреч стана комерс-певачка и все още е фактор. Помним 2010 са Преслава. Помним и как изригна с Как ти стои.

 

Та, предстои да видим какво ще стане с Гери НИкол, Дара, Тита, Криско и всички останали в рап-поп гилдията. Едно е сигурно - те имат достатъчно подкрепа от националните тв и радиа. Факт е, че те ще доминират в НОвогодишните програми. Обзалагам се, че Криско ще обсади Шоуто на Слави. Знаем вече, че БТВ ще излъчат концерта Кока Кола. Нова Тв предполагам ще излъчи всичко друго, но не и чалга, както винаги. Всички знаем в какво съотношение са журиращите от фолка срещу тези от попа в двата формата.

Знаем също, че канят по една чалга звезда в реалити форматите, като в повечето случаи говорим за отдавна отшумели като РЕни, Крум, Джина Стоева и тн. Евровизия е трибуна за поп-рап изпълнители, още повече след като дадоха една година на фолк изпълнител да блесне и той се провали.

 

И за финал - фолк песните винаги по-дългосрочно се заседяват с високи гледания, докато поп песните са традиционно с по-малко гледания, но с пъти повече лайкове и коментари.

Поп и рап имената всъщност са много повече от действащите чалгаджийки.

 

Твърде много преувеличаваш спада при Галин. Момчето с Ме густа от 2017 има почти колкото Моро му и Не се изтриваш от същата година. Тази година пък и 112 му се получи успешна, а тази новата му се очертава като още по стабилен хит.

 

 

ПРЕСИ КОГА ЩЕ ИМА ПЕСЕН НАД 20 МЛН ГЛЕДАНИЯ

 

Скоро. Натам отиват нещата. Има 10 милиона за 3 месеца. Сам сметни колко ще бъдат за цяла година :1000 (19):

Не се изтриваш също на там се е запътила. Точно до година ще е с 20 и тя :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия обаче е желязна. Толкова подценявана, а докато Преса и Галя се състезават коя първа ще има самостоятелни 20 милиона тя вече има два такива. :1000 (29):

Новата обаче може да се бори за един от най-големите флопове в кариерата й. Още няма и милион. :helpsmilie: Предчувствах нещо такова още преди да излезе, Анелия така и не успя да изкара хитова продукция във втората половина на годината, за да е над Емануела. Не си подреди картите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия обаче е желязна. Толкова подценявана, а докато Преса и Галя се състезават коя първа ще има самостоятелни 20 милиона тя вече има два такива. :1000 (29):

Новата обаче може да се бори за един от най-големите флопове в кариерата й. Още няма и милион. :helpsmilie: Предчувствах нещо такова още преди да излезе, Анелия така и не успя да изкара хитова продукция във втората половина на годината, за да е над Емануела. Не си подреди картите. :1000 (29):

Анелия ще има и трети съвсем скоро - Зоопарк :D Преди първия на Преслава или Галена

 

Поне Много съм добра не е най зле. Анелия и Емилия излязоха след нея, а сега Много съм добра е преди тях в попнейбъла. :1000 (29):

 

 

Какво очакваш от Любовта не умира ф. Борис Дали :confused:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия обаче е желязна. Толкова подценявана, а докато Преса и Галя се състезават коя първа ще има самостоятелни 20 милиона тя вече има два такива. :1000 (29):

Новата обаче може да се бори за един от най-големите флопове в кариерата й. Още няма и милион. :helpsmilie: Предчувствах нещо такова още преди да излезе, Анелия така и не успя да изкара хитова продукция във втората половина на годината, за да е над Емануела. Не си подреди картите. :1000 (29):

 

Проблемът при Анелия е, че по форумите няма твърда фенска подкрепа, която да е с нея. Тук масово преобладават фенове на Галена, Преслава, Десислава и Глория. На мен понякога ми се случва да забравя, че е действащ изпълнител. Просто не буди интерес със себе си, няма медиен интерес към нея, ако улучи песен, става хит, но самата тя, някак много се обезличи последните години и се сля с масовката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Феноменален над 50 процента от коментарите са на потребителя Gcbhfcbb Gvnhvvbjh ака Фиклена :1000 (29):

Поп и рап имената всъщност са много повече от действащите чалгаджийки.

 

Твърде много преувеличаваш спада при Галин. Момчето с Ме густа от 2017 има почти колкото Моро му и Не се изтриваш от същата година. Тази година пък и 112 му се получи успешна, а тази новата му се очертава като още по стабилен хит.

Скоро. Натам отиват нещата. Има 10 милиона за 3 месеца. Сам сметни колко ще бъдат за цяла година :1000 (19):

Не се изтриваш също на там се е запътила. Точно до година ще е с 20 и тя :1000 (30):

 

 

Говоря за топ имената.

 

 

Аз тук виждам доста незадоволителен прием. Че то Зле те чувам пеят повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...