Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Че тя толкова бързо се върна, че не знам дали повечето хора са разбрали, че е родила, освен зорко следещите събитията. :D

 

А че всички купуват гледания чат-пат е ясно като бял ден.

 

Разбраха, нали писаха сума ти медии за нея, ТВ предавания. Аз забелязах, че доста хора, на които не им дреме за чалгата, знаят, че е била бременна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах защо Преслава беше снимала още един клип с ''Да гори в любов'' при положение, че лятото накрая нищо не пусна.

Дали някога ще види бял свят или ще последва съдбата на ''Зле разпределени'' ? ;д

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбраха, нали писаха сума ти медии за нея, ТВ предавания. Аз забелязах, че доста хора, на които не им дреме за чалгата, знаят, че е била бременна.

Аз днес научавам, че е раждала. :feminist_en:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикалният бизнес работи по друга логика: Когато в продължение на година надграждаш себе си все повече и повече, следващият ти по-силен и хитов проект би следвало да стартира още по-силно от предните.

 

А не с 1/3 по-слабо! Вие тук изобщо имате ли акъл?

И целият този цирк се случва, когато Преслава се завръща на сцената, след като е родила първото си дете и всички я чакат с отворена уста.

 

Вече си смучеш от пръстите. ;)

Приемаме, че "Не се изтриваш" е имала по-силен първоначален интерес, защото с тази песен започна ренесанса в кариерата на Преслава + неочаквано доброто видео + песента те хваща веднага.

 

"Да гори" пък се развива по-добре във времето. Дори потребители в рамата са споделяли, че песента не ги е зарибила веднага, а впоследствие.

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори потребители в рамата са споделяли, че песента не ги е зарибила веднага, а впоследствие.

 

Същото така много потребители споменаха, че песента им е писнала няколко дни след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

евтини имитации на маркови дрехи купени от неделния пазар в Димитровград ?

 

15-bona-izpusna-preslava-ne-shte-da-se-dere-pred-piiani-studenti-1.jpg

Соня Немска би завидяла на тоя сукман. Теди Александрова носа не би си издухала в него.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото така много потребители споменаха, че песента им е писнала няколко дни след това.

Ми явно вкуса на тея, на които е писнала бързо, не се припокрива с този на масата. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си смучеш от пръстите. ;) Приемаме, че "Не се изтриваш" е имала по-силен първоначален интерес, защото с тази песен започна ренесанса в кариерата на Преслава + неочаквано доброто видео + песента те хваща веднага.

 

"Да гори" пък се развива по-добре във времето. Дори потребители в рамата са споделяли, че песента не ги е зарибила веднага, а впоследствие.

 

Нищо подобно.

 

За разлика от вас, аз мисля аналитично, вие дори не знаете какво да кажете като сериозен аргумент.

 

"Приемаме, че имала по-силен интерес, защото била началото на Ренесанса"?? :mf_surrender: А сега една година по-късно, когато е ПИКЪТ на този ренесанс, защо е 1/3 надолу, бе умник?

 

"Да гори" е песен, която грабва веднага също, още на следващия ден беше хит навсякъде. Двама човека били казали, че ги зарибила по-късно и.... това ли ти е аргумента?

Аз пък казвам, че двама човека споделиха, че "Не се изтриваш" ги зариби по-късно, тогава приемаме, че гледанията й са купени, щом ще се осланяме на мнението на двама-трима потребители. Осъзнаваш ли колко абсурдно звучиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните песни на Преслава са страхотни - харесвам ги всичките, може би само "Обратно в играта" е една идея по-банална и тромава, но пак си е в неин стил. Хубаво е, като имаш стил, стига да не прекаляваш само с него.

На Преслава ѝ е време вече за една разтърсваща балада. Мина си време от "Ако утре ме губиш". Убеден съм, че в Преса има още хляб и дълбочина като изпълнител от това, което тя ни показва. Това, за което мога да я поздравя нея специално е, че не започна да рапира и не клекна пред разни рапърчета, на които мутресите на фолка се избиха да плащат луди суми, за да им напишат песновка или да направят обща колаборация.

 

Моите уважения към Галена - знам, че влага много и че работи повече от Преслава, по-креативна е, обаче има доза комплексираност в цялата работа. Харесваше ми до момента, в който пак си беше амбициозна, ама не го избиваше толкова на марки, дестинации и т.н. Имам чувството, че те двете с Янева си мислят, че морето им е до колене. Звучи смешно, но то си личи дори по отношението, което има към мечоците от клипа, които изнесе и на сцената. Галена демонстрира една разточителност, превъзходство, кич, едно изхвърляне и в последно време то предимно е хаотично такова.

 

До "Моро му" ми харесваше - и да, тая песен е страхотна и е хит. Но Галена към момента не ми допада, като това не променя факта, че "Шефката" е хит. Така че, не се сърдете на HIT, че е погледнал от друг ъгъл вече, или на други като него. Все едно някой за мен да каже в момента, че не съм фен на Глория само защото не съм съгласен с всичко, което прави, а иначе цял живот съм я защитавал. Ми тежко му и горко, ако ми го каже.

Различни са Преслава и Галена една от друга, всяка с + и -, за всяка си има място и фенове и не виждам драмата - но им е време вече да започват с концерти или по-сериозни песни, за затвърждават това ниво. И хайде вече нови лица, свежи, че аман от едно и също в тоя жанр. Не я поделиха 10 година тая баница. Дори Глория и Ивана и Кама и Деса не са били толкова досадни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото така много потребители споменаха, че песента им е писнала няколко дни след това.

Това пък какъв аргумент е? Ако са я слушали нон стоп много ясно, че ще им писне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък какъв аргумент е? Ако са я слушали нон стоп много ясно, че ще им писне.

 

Това е аргумент, какъвто ти не вадиш очевидно. И само задаваш въпроси, че е по-лесно. Когато трябваше да обясниш защо плюеш Галена, а до вчера я харесваше те видяхме колко абсурдно звучиш.

 

И когато слушаш една песен нон - стоп, това не е причина да ти омръзне. Страшна логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните песни на Преслава са страхотни - харесвам ги всичките, може би само "Обратно в играта" е една идея по-банална и тромава, но пак си е в неин стил. Хубаво е, като имаш стил, стига да не прекаляваш само с него.

На Преслава ѝ е време вече за една разтърсваща балада. Мина си време от "Ако утре ме губиш". Убеден съм, че в Преса има още хляб и дълбочина като изпълнител от това, което тя ни показва. Това, за което мога да я поздравя нея специално е, че не започна да рапира и не клекна пред разни рапърчета, на които мутресите на фолка се избиха да плащат луди суми, за да им напишат песновка или да направят обща колаборация.

 

Моите уважения към Галена - знам, че влага много и че работи повече от Преслава, по-креативна е, обаче има доза комплексираност в цялата работа. Харесваше ми до момента, в който пак си беше амбициозна, ама не го избиваше толкова на марки, дестинации и т.н. Имам чувството, че те двете с Янева си мислят, че морето им е до колене. Звучи смешно, но то си личи дори по отношението, което има към мечоците от клипа, които изнесе и на сцената. Галена демонстрира една разточителност, превъзходство, кич, едно изхвърляне и в последно време то предимно е хаотично такова.

 

До "Моро му" ми харесваше - и да, тая песен е страхотна и е хит. Но Галена към момента не ми допада, като това не променя факта, че "Шефката" е хит. Така че, не се сърдете на HIT, че е погледнал от друг ъгъл вече, или на други като него. Все едно някой за мен да каже в момента, че не съм фен на Глория само защото не съм съгласен с всичко, което прави, а иначе цял живот съм я защитавал. Ми тежко му и горко, ако ми го каже.

Различни са Преслава и Галена една от друга, всяка с + и -, за всяка си има място и фенове и не виждам драмата - но им е време вече да започват с концерти или по-сериозни песни, за затвърждават това ниво. И хайде вече нови лица, свежи, че аман от едно и също в тоя жанр. Не я поделиха 10 година тая баница. Дори Глория и Ивана и Кама и Деса не са били толкова досадни.

Добре казано! :1000 (19):

 

Млъкни, ма! Проста си!

Очаквам включване от модератор!! Мисля, че имаш нужда да охладиш страстите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...