Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Парчетата започват да се показват отстрни, когато им се засилят гледанията. На Цура много се засилиха след Грешка беше. За справка виж и пипнейбъла. Та след засилката пак започнаха да се показват. Не се показват на късмет. Други са алгоритмите.

Това не е вярно. Същата история стана например с Мина ми на Галета. Защо точно тази песен, а не някои от истинските й сингли. Просто така е станало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То и "Върнах ти го" се показва отстрани май,доста гледания е направила за тази година /около 500-600к/.Жалко,че "Една жена" не се показва.Най-добрият цялостен проект на Галена след "В твоите очи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е вярно. Същата история стана например с Мина ми на Галета. Защо точно тази песен, а не някои от истинските й сингли. Просто така е станало.

Така или иначе Мина ми е започнала да тръгва автоматично след някоя песен, да трупа гледания, а от това е запопнала и пак да се показва. Как да не е вярно. След Феноменален за 2-3 седмици и Просто Шоу и Дай ми любов повишиха гледанията си. По такива си падам пък намаза покрай Грешка беше и пак е в топ 40. Много са навързани нещата там, но не вярвам да има нешо случайно. Има си алгоритъм или кротерий по който дс върне нещо старо отново в играта

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разсъжденията ти, както обичайно, са много далече от реалността.

1. Трите месеца за 1 евро са достъпни само веднъж, оттам нататък ти се таксува по 5 евро всеки месец.

2. Приходите на Спотифай не са само от абонатите, но и от рекламодателите - този дял дори е по-голям.

3. "Пайнер" не печелят особено много от Спотифай, защото просто не са добре развити в България.

4. Те влязоха и в Ютуб твърде късно, просто са бавни и неадекватни. От "Ара" качват всичко сравнително навреме.

Всяка година, ако гледаме 3 години назад ли? Да, Гангнам стайл беше първото видео, което достигна 1 милиард и това се случи в края на 2012, но следващото - "Baby" на Джъстин Бийбър го направи едва през юни 2015, до края на 2015 станаха общо 10.

Лейди Гага беше първата с милиард на клип. Дори се беше наложило да променят максимума на брояча в Ютюб.Жалко,че го изтриха,но като гледам "Bad romance" пак е направил почти 1 милиард.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейди Гага беше първата с милиард на клип. Дори се беше наложило да променят максимума на брояча в Ютюб.Жалко,че го изтриха,но като гледам "Bad romance" пак е направил почти 1 милиард.

 

:roll1:

 

Какви глупости говориш?

 

Големите изпълнители, давам пример с The Weeknd, след като пуснат албум печелят супер много именно от стрийминга. Въпросният изпълнител дори беше на корица на Форбс като изпълнител спечелил над 90 милиона в рамките на година. Но иначе не се печели от там, затова Пайнер не си качват песните, да...

 

Хора, разбрали за Спотифай заради Пайнер, ще е добре да не коментират въобще.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никулден - what did it do for the biggest hits?

 

Криско и Слави 162К (+20%)

Цветелина и Денис 107К (+15%)

Галена 99К (+9%)

Галин 96К (+6%)

Джена 95К (+7%)

Преслава 92К (+13%)

Емануела 92К (+5%)

Деси Слава и Фики 83К (+17%)

 

ТОП гейнъри в първите 10:

 

1. Криско/Слави +20%

2. Деси Слава и Фики +17%

3. Цветелина и Денис +15%

 

-----

 

Мануила падна и под Преслава. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:roll1:

 

Какви глупости говориш?

 

Големите изпълнители, давам пример с The Weeknd, след като пуснат албум печелят супер много именно от стрийминга. Въпросният изпълнител дори беше на корица на Форбс като изпълнител спечелил над 90 милиона в рамките на година. Но иначе не се печели от там, затова Пайнер не си качват песните, да...

 

Хора, разбрали за Спотифай заради Пайнер, ще е добре да не коментират въобще.

Като не ми вярваш го има написано и в Уикипедия.

А за Спотифай не разбирам заради Пайнер,много отдавна знам за него,все пак животът ми не е чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никулден - what did it do for the biggest hits?

 

Криско и Слави 162К (+20%)

Цветелина и Денис 107К (+15%)

Галена 99К (+9%)

Галин 96К (+6%)

Джена 95К (+7%)

Преслава 92К (+13%)

Емануела 92К (+5%)

Деси Слава и Фики 83К (+17%)

 

ТОП гейнъри в първите 10:

 

1. Криско/Слави +20%

2. Деси Слава и Фики +17%

3. Цветелина и Денис +15%

 

-----

 

Мануила падна и под Преслава. :hahaha:

Умирам от кеф от спада на Емануела. Заслужава си го :1000 (6):

 

Коментирай, че само Деса е с 4 песни в топ 100 от чалгата :1000 (6):

А в седмичния е със 7 парчета в топ 160. Отново с най много песни от чалгаджийките :ar:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирам от кеф от спада на Емануела. Заслужава си го :1000 (6):

 

Коментирай, че само Деса е с 4 песни в топ 100 от чалгата :1000 (6):

А в седмичния е със 7 парчета в топ 160. Отново с най много песни от чалгаджийките :ar:

 

Супер за Деса, знаеш ми е на сърце. Всъщност май тя ще се окаже, че прави песните с най-голям staying power - повече от тези на двете лидерки. Единствено ми се щеше "Много съм добра" да се представя по-добре. Засега мина Камелия, според мен има шанс да мине и "Гледай да не бъркаш".

 

И аз се кефя, че Емануела пада надолу, щото песента на мен изобщо не ми харесва, супер изтъркана звучи, въобще не е на нивото на

Без чувства, Нотариално заверен и Купих ти сърце. Между другото забелязах, че значителния спад при нея дойде след напускането й на ВИП Брадър. Което само показва, че да те дават по телевизията все пак носи някакви дивиденти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена трябва да се засрамят !!!

 

–––––––––––

0n9s_200_200.jpg

Дата на събитието

АПР

18

КОНЦЕРТ НА МИХАЕЛА ФИЛЕВА

National Palace of Culture, Hall 1

Sofia

https://www.eventim.bg/bg/bileti/koncert-na...7133/event.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна огря „Арена Армеец“ с уникално огнено шоу

 

tatiana-ogria-arena-armeec-s-unikalno-svetlinno-shou-6.jpg

 

Снощи ТВ „Планета“ отбеляза 17 години дейност с грандиозен концерт в зала „Арена Армеец“, на чиято сцена излязоха топ звездите на „Пайнер“.

 

За пореден път класата, в лицето на Татяна, си пролича на рождения ден на музикалната медия.

 

Нейни колежки шушукат, че певицата е бръкнала доста надълбоко в джоба за представянето си, което ще се помни. На 5-минутно огнено шоу станаха свидетели всички присъстващи и се насладиха на песните „Мамасита“, „В Инстаграм съм ти любима“ и „За големите мъже“.

Не по малко огнена беше и визията на Татяна. Тя бе заложила на уникален гащеризон, който подчертаваше перфектните й форми.

 

Интересен факт е, че и синът й беше неотлъчно до нея по време на репетициите и окуражаваше известната си майка. С бодра стъпка до певицата крачеше и охранител, който следваше неотлъчно Татяна навсякъде. Това беше и една от топ темите на вечерта, която колежките й неспираха да обсъждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не ми вярваш го има написано и в Уикипедия.

А за Спотифай не разбирам заради Пайнер,много отдавна знам за него,все пак животът ми не е чалга.

 

Тя беше първата достигнала 1B общо на всички клипове, това няма общо с темата, която се дискутираше за Gangnam Style, изказването ти беше не на място и половинчато.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя беше първата достигнала 1B общо на всички клипове, това няма общо с темата, която се дискутираше за Gangnam Style, изказването ти беше не на място и половинчато.

Постът ми беше отговор към поста на Боровинката,в който й казах,че не Гангман стайл е първият клип с милиарди в Ютюб. А дали тези гледания са били на 1 клип или на 100 няма как да помня подобни маловажни за мен неща на почти 10 години.

Твоето изказване за Спотифай също беше не на място,понеже не вчера разбрах за него,а исках да разбера с какво е по-добър от Ютюб щом е по-актуален в САЩ сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна огря „Арена Армеец“ с уникално огнено шоу

 

tatiana-ogria-arena-armeec-s-unikalno-svetlinno-shou-6.jpg

 

Снощи ТВ „Планета“ отбеляза 17 години дейност с грандиозен концерт в зала „Арена Армеец“, на чиято сцена излязоха топ звездите на „Пайнер“.

 

За пореден път класата, в лицето на Татяна, си пролича на рождения ден на музикалната медия.

 

Нейни колежки шушукат, че певицата е бръкнала доста надълбоко в джоба за представянето си, което ще се помни. На 5-минутно огнено шоу станаха свидетели всички присъстващи и се насладиха на песните „Мамасита“, „В Инстаграм съм ти любима“ и „За големите мъже“.

Не по малко огнена беше и визията на Татяна. Тя бе заложила на уникален гащеризон, който подчертаваше перфектните й форми.

 

Интересен факт е, че и синът й беше неотлъчно до нея по време на репетициите и окуражаваше известната си майка. С бодра стъпка до певицата крачеше и охранител, който следваше неотлъчно Татяна навсякъде. Това беше и една от топ темите на вечерта, която колежките й неспираха да обсъждат.

Подразбрах, че е имала самостоятелна гримьорна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постът ми беше отговор към поста на Боровинката,в който й казах,че не Гангман стайл е първият клип с милиарди в Ютюб. А дали тези гледания са били на 1 клип или на 100 няма как да помня подобни маловажни за мен неща на почти 10 години.

Твоето изказване за Спотифай също беше не на място,понеже не вчера разбрах за него,а исках да разбера с какво е по-добър от Ютюб щом е по-актуален в САЩ сега.

 

Единственото ми обръщение към теб беше това за гледанията, успокой се.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя беше първата достигнала 1B общо на всички клипове, това няма общо с темата, която се дискутираше за Gangnam Style, изказването ти беше не на място и половинчато.

 

Помниш ли, че в началото беше основен подръжник на този човек? :3fdb8960598fa63e:

 

INSIDE INFO:

 

Хора от форума дори се съмняваха, че това е твой фейк профил. :1000 (29):

 

 

Твоето изказване за Спотифай също беше не на място,понеже не вчера разбрах за него,а исках да разбера с какво е по-добър от Ютюб щом е по-актуален в САЩ сега.

 

Като стана въпрос за изказвания не на място - как песента на Лейди Гага хем е направила милиард от няколко клипчета, хем тубата се наложило да сменят брояча заради нея?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помниш ли, че в началото беше основен подръжник на този човек? :3fdb8960598fa63e:

 

INSIDE INFO:

 

Хора от форума дори се съмняваха, че това е твой фейк профил. :1000 (29):

Като стана въпрос за изказвания не на място - как песента на Лейди Гага хем е направила милиард от няколко клипчета, хем тубата се наложило да сменят брояча заради нея?

 

Всички имаме черни хроники в миналото си, от които се срамуваме! :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Но тя дори не ги е направила от няколко клипа, този 1B е от общата статистика на канала ѝ, включващ над 10 клипа тогава.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помниш ли, че в началото беше основен подръжник на този човек? :3fdb8960598fa63e:

 

INSIDE INFO:

 

Хора от форума дори се съмняваха, че това е твой фейк профил. :1000 (29):

Като стана въпрос за изказвания не на място - как песента на Лейди Гага хем е направила милиард от няколко клипчета, хем тубата се наложило да сменят брояча заради нея?

Както казах и преди малко няма как да помня такива неща преди 10 години. За това че Bad romance беше първият проект с милиарди гледания в ютюб съм убеден.Пише го и в интернет.А това за смяната на брояча може да съм го чел и за Гангман стайл,не споря,може и да е така.

Между другото с теб е безсмислено да споря за световна музика при положение,че преди 1-2 седмици се изцепи с простотия от сорта на "кой в днешно време се вълнува от Гага?". Малко разнообразие и пак ще започнем да спорим за Галс,търпение. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...