Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (10):

За човек,който претендира за интелигентен можеше поне да прочете поста ми на предната страница,в който казвам,че отдавна Гага не е фактор в световната музика. За Андреа също,дори някога да съм се изхвърлям с изказванията си за нея е било,за да дразня Галенови. Големи коне с капаци сте . :1000 (29):

Извинявам се, че не мога да прочета всяка твоя велика мисъл. Понякога ми действат зле - убиват се мозъчните ми клетки, а както догатна...по-важно за мен от това да имам висок интелект - няма! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Извинявам се, че не мога да прочета всяка твоя велика мисъл. Понякога ми действат зле - убиват се мозъчните ми клетки, а както догатна...по-важно за мен от това да имам висок интелект - няма! :1000 (30):

Продължавай да опитваш,защото не се получава. Може би трябва да опиташ във форум,в който не се коментира чалга. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавай да опитваш,защото не се получава. Може би трябва да опиташ във форум,в който не се коментира чалга. :3fdb8960598fa63e:

Лейди Гага чалга ли е? Пореден пример, че ти не знаеш къде се намираш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейди Гага чалга ли е? Пореден пример, че ти не знаеш къде се намираш. :3fdb8960598fa63e:

Лейди Гага тук се коментира от дъжд на вятър.В момента се намираме в раздела за чалга,ако не знаеш,пише го отгоре.Опитай с по-свежа затапка,че дори Стела е по-интересна за спор :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейди Гага тук се коментира от дъжд на вятър.В момента се намираме в раздела за чалга,ако не знаеш,пише го отгоре.Опитай с по-свежа затапка,че дори Стела е по-интересна за спор :3fdb8960598fa63e:

Мерси че ми каза. Не бях видял.

А на Стела дори един коментар е по-интересен от всичките твои взети заедно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси че ми каза. Не бях видял.

А на Стела дори един коментар е по-интересен от всичките твои взети заедно. :3fdb8960598fa63e:

Пак заповядай,гледай само да не ти става навик. :3fdb8960598fa63e:

Защо тогава ме цитираш/споменаваш като не съм ти интересен? :1000 (29): И то по тема,която приключихме още следобяд,че даже си поукрасил изказванията ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак заповядай,гледай само да не ти става навик. :3fdb8960598fa63e:

Защо тогава ме цитираш/споменаваш като не съм ти интересен? :1000 (29): И то по тема,която приключихме още следобяд,че даже си поукрасил изказванията ми.

Защото всъщност ти симпатизирам адски много и искам да комуникирам с теб, но не знам как по друг начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото всъщност ти симпатизирам адски много и искам да комуникирам с теб, но не знам как по друг начин.

Не знам,не знам.Хващайте се с Андреа под ръчичка и отивайте заедно,нали и тя беше казала,че има нужда от психолог.Ако не те изяде по пътя ще решиш този проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам,не знам.Хващайте се с Андреа под ръчичка и отивайте заедно,нали и тя беше казала,че има нужда от психолог.Ако не те изяде по пътя ще решиш този проблем.

Кой проблем? Че не знаеш какво е ирония? И психолозите няма да ти помогнат. :1000 (29):

 

Наистина спри да ме цитираш, защото си придвидим и ми се получават нещата, а така не ми е интересно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой проблем? Че не знаеш какво е ирония? И психолозите няма да ти помогнат. :1000 (29):

 

Наистина спри да ме цитираш, защото си придвидим и ми се получават нещата, а така не ми е интересно. :3fdb8960598fa63e:

Както виждаш и моя пост е ирония,но когато не знаеш как да ми отговориш ме обвиняваш че не знам какво е ирония :1000 (29): . Аз също го ползвам тоя номер,на краставичар краставици не продавай. Между другото преди няколко месеца ми даде +,защото съм умеел да иронизирам и да се самоиронизирам,а сега изведнъж не съм знаел какво е ирония. :1000 (29): Наистина е по-добре ти да спреш да ме цитираш,че вече е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш и моя пост е ирония,но когато не знаеш как да ми отговориш ме обвиняваш че не знам какво е ирония :1000 (29): . Аз също го ползвам тоя номер,на краставичар краставици не продавай. Между другото преди няколко месеца ми даде +,защото съм умеел да иронизирам и да се самоиронизирам,а сега изведнъж не съм знаел какво е ирония. :1000 (29): Наистина е по-добре ти да спреш да ме цитираш,че вече е смешно.

От както лъсна че използваш чужда самоличност и измислен живот, за мен си едно нищо обитаващо форума при нужда за избиване на комплекси и откъсване от реалния свят, създавайки мечтания образ за себе си, но непостижим и невъзможен в реалността. Какво отношение трябва да имам към такова същество? Ти тук си много надъхан, а на живо сигурно само като кихна ще залегнеш. :1000 (29):

 

Спирам да те цитирам. Това е което имах да ти кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От както лъсна че използваш чужда самоличност и измислен живот, за мен си едно нищо обитаващо форума при нужда за избиване на комплекси и откъсване от реалния свят, създавайки мечтания образ за себе си, но непостижим и невъзможен в реалността. Какво отношение трябва да имам към такова същество? Ти тук си много надъхан, а на живо сигурно само като кихна ще залегнеш. :1000 (29):

 

Спирам да те цитирам. Това е което имах да ти кажа.

О,darling,ти даже ме защитаваше тогава. Просто много вътрешно прие това което ти казах в темата за Ивана,но какво да направя? Ако не беше вярно нямаше да се засегнеш така.

Аз теб не те цитирам даже при последното ти завръщане пак ти ми потърси вниманието,надали ако наистина ме приемаше за нищо щеше да го правиш. Много си противоречиш,бетер някоя жена си. :1000 (29): Останалото няма да го коментирам,изтърка се още предната зима,само ми потвърждава мнението,че си въздух под налягане. А за кихането..дай знай като си в България. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Образовай се малко, стига с тая чалга. :1000 (29): :1000 (29):

 

Айде, да си говорим за Ванеса, Цветина и ДИлън. КЪде са и защо не правят нищо, при условие, че преди бяха успешни.

Цветина наскоро обяви, че ще има нова песен. Все още е в Съни мюзик и я въртят яко по Фен ТВ.

Дилън май въртеше някакъв бизнес в Пловдив, поправете ме, ако не е ресторант или бар.

Ванеса изчезна безследно, а е сред единствените българи, чиито песни съм чувал в Турция :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От както лъсна че използваш чужда самоличност и измислен живот, за мен си едно нищо обитаващо форума при нужда за избиване на комплекси и откъсване от реалния свят, създавайки мечтания образ за себе си, но непостижим и невъзможен в реалността. Какво отношение трябва да имам към такова същество? Ти тук си много надъхан, а на живо сигурно само като кихна ще залегнеш. :1000 (29):

 

Спирам да те цитирам. Това е което имах да ти кажа.

 

Дени, миличък, и аз съм фейк. Не се казвам Страшимир, в ФБ профила си използвам снимки на един топ модел, тук постовете си ги съчинявам от сентенции в книги на Пауло Куельо, като леко ги преправям. И аз ли за теб съм едно нищо? 1000%20(21).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и беше голямо вдъхновение за куп чалгарки. Ако не беше тя не знам дали и половината от скандалните визии на Кама щяха да съществуват.

 

Беше вдъхновение за чалгарките ни, факт! Но не Лейди Гага и била вдъхновение за Камелия, а точно обратното. И даже имаме факти за това... :clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше вдъхновение за чалгарките ни, факт! Но не Лейди Гага и била вдъхновение за Камелия, а точно обратното. И даже имаме факти за това... :clap:

Хайде сега. Първата с обувки тип "конска подкова" беше Гага,а малко след това и Кама .Случаеност? Не мисла! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде сега. Първата с обувки тип "конска подкова" беше Гага,а малко след това и Кама .Случаеност? Не мисла! :3fdb8960598fa63e:

 

Гага идва за концерт в София. Кани целият екип на Камелия в хотелската си стая. Интересува се от обувки и Цветин отива при нея с Данчо от Варна.

 

Къде ги е видяла? В клип на Кама? Случаеност? Не мисла! :clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага идва за концерт в София. Кани целият екип на Камелия в хотелската си стая. Интересува се от обувки и Цветин отива при нея с Данчо от Варна.

 

Къде ги е видяла? В клип на Кама? Случаеност? Не мисла! :clap:

Нека си ги е видяла. Важното е,че специално за този модел обувки Гага беше първа в света,а след това и Кама беше първа в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...