Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За жалост нейната 2018 ще остане запомнена с тоталното й обезличаване в музикално отношение, пък ако ще новата с Фики да стане най-големия хит.

 

Много високи очаквания имаш - говорим за българска чалга и за певица от този жанр - дето му викат "най-лекият". Да, една от звездите на България е, но не е Адел или Селин Дион, за да хвърляме такива гръмки думи като "тотално обезличаване в музикално отношение". Нали трябва да има песни за всички хора и вкусове. Не може само естетите да бъдат задоволявани вечно. Сигурен съм, че следващата й песен ще е по твой и на Nazzko вкус. Няма да ви забрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много високи очаквания имаш - говорим за българска чалга и за певица от този жанр - дето му викат "най-лекият". Да, една от звездите на България е, но не е Адел или Селин Дион, за да хвърляме такива гръмки думи като "тотално обезличаване в музикално отношение". Нали трябва да има песни за всички хора и вкусове. Не може само естетите да бъдат задоволявани вечно. Сигурен съм, че следващата й песен ще е по твой и на Nazzko вкус. Няма да ви забрави.

Ами ще ти посоча какво НЕ значи тотално обезличаване дори и в периоди, в които пак е изтрещявала- албума Гореща следа. Повлия се от Азис и стана типична кючек дива, но същевременно не забрави и защо е най-разнообразната и новаторска певица и сложи в албума поп, ар енд би, денс, английско, латино… Пусна клип и на невиждан до онзи момент тип песен като Не си ми спешен, а така създаде цяло течение в жанра, по което после други се понесоха.

Десислава никога не е била и никога няма да бъде просто една българска чалга певица, колкото и сама да се опитва да се вкара в този термин. :1000 (29): Затова и очакванията към нея винаги ще са много високи- не само моите, а и на много други хора. Особено след като е имала период, в който си е взела пауза от музиката и се предполага, че след това трябва да предложи нещо отличаващо се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ще ти посоча какво НЕ значи тотално обезличаване дори и в периоди, в които пак е изтрещявала- албума Гореща следа. Повлия се от Азис и стана типична кючек дива, но същевременно не забрави и защо е най-разнообразната и новаторска певица и сложи в албума поп, ар енд би, денс, английско, латино… Пусна клип и на невиждан до онзи момент тип песен като Не си ми спешен, а така създаде цяло течение в жанра, по което после други се понесоха.

Десислава никога не е била и никога няма да бъде просто една българска чалга певица, колкото и сама да се опитва да се вкара в този термин. :1000 (29): Затова и очакванията към нея винаги ще са много високи- не само моите, а и на много други хора. Особено след като е имала период, в който си е взела пауза от музиката и се предполага, че след това трябва да предложи нещо отличаващо се.

 

Напротив - винаги е била просто една чалга певица. С това е станала известна, от това се е издържала, това прави и днес. Може да пее разнородни стилове, което свидетелства за таланта й, но си е попфолк дива с някакво по-голямо одобрение в обществото от имена като Галена, която не се слави с добри гласови данни. Тя и Преслава има по-голямо одобрение заради същия факт, обаче пак си остава една фолк певица.

 

Величаеш Деси Слава твърде много. Това ти създава свръх очаквания. И като не ти ги покрие, си разочарован и не ти е гот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леко и без зор, хитът на годината си проправя път измежду милионните бози, идващи от Димитровград. :happyppl:

 

Хитът на годината с по-малко гледания от "Богови земльом ходе" :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - винаги е била просто една чалга певица. С това е станала известна, от това се е издържала, това прави и днес. Може да пее разнородни стилове, което свидетелства за таланта й, но си е попфолк дива с някакво по-голямо одобрение в обществото от имена като Галена, която не се слави с добри гласови данни. Тя и Преслава има по-голямо одобрение заради същия факт, обаче пак си остава една фолк певица.

 

Величаеш Деси Слава твърде много. Това ти създава свръх очаквания. И като не ти ги покрие, си разочарован и не ти е гот.

Ами може би наистина я величая твърде много, а тя явно не го заслужава, не и към днешна дата. Неведнъж съм обяснявал защо я смятам за изпълнителката с потенциал някой ден да бъде възприемана като най-голямата легенда, но с периоди като настоящия тя може само да прецака предишния напредък и да накара хората да не я взимат чак толкова насериозно.

 

Леко и без зор, хитът на годината си проправя път измежду милионните бози, идващи от Димитровград. :happyppl:

 

А още по-интересен става случая на Ангелския глас, когато вечната й конкурентка е пуснала една от най-добрите и хитови песни за годината, с които успешно е пробила и в дискотеките, но без да се обезличава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това "Луда по тебе" скоро с повече от "Не се изтриваш". :3fdb8960598fa63e:

Кажи какво очакваш от леличката на фолка (Калудка) на концерта? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи какво очакваш от леличката на фолка (Калудка) на концерта? :Vishenka_05:

 

Искам да размаже много брутално. Искам да ги оноди всички парцалеси бясно. Нова песен щяла да представя? Ако е вярно - няма място за посредствени и незапеваеми парчета. Щом ще е премиера на голям концерт, трябва да впечатли още от първото изпяване.

 

Много ще се радвам да уцели масов хит.

 

От старите ще е добре да чуем нещо ненатрапвано твърде много на предни изяви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

43986222_1892327024214178_5855958826773706166_n.jpg

 

Да, Десислава никога няма да бъде просто една чалга певица. Съгласен.

Всички много добре разбрахте какво имах в предвид.

 

Btw някой знае ли колко е рекорда за най-гледано слайдшоу за първото денонощие? Деса и Фики като нищо ще го минат. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички много добре разбрахте какво имах в предвид.

 

Btw някой знае ли колко е рекорда за най-гледано слайдшоу за първото денонощие? Деса и Фики като нищо ще го минат. :helpsmilie:

"Моето слабо място" мисля, че беше най-гледаното слайдшоу, ако не бъркам или дуета с Галена - Живей! :Vishenka_05:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" мисля, че беше най-гледаното слайдшоу, ако не бъркам или дуета с Галена - Живей! :Vishenka_05:

МСМ стартира с 60-70к. Живей oбщо е имала към 150К.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли ?

Защо да не съм сериозен? На мен ми се върти нещо за втория дует на Преслава и Галена, мисля че имаше към 140-150 хиляди. Деси и Фики в момента са почти с толкова.

Надявам се въпросът ми да е бил правилно прочетен, а не някой да си мисли, че съм попитал кое е най-гледаното слайдшоу изобщо т.е Моето слабо място.

 

МСМ стартира с 60-70к. Живей oбщо е имала към 150К.

 

Мерси, значи минаваме Живей и счупваме рекорда... не че е за голяма гордост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото да Галена, ръка тряя да и целувате докат е жива, че Деса не запя маанететата още преди 3 години, ма карай, знаем си ви че сте неблагодарна пасмина.

 

Не се опитвай да лепиш етикети, ако обичаш кой какъв е. Историята е ясна как Галена е напирала за дуета, защото Десислава е име. И двете извлякоха само позитиви от дуета, но то си е и страхотна песен.

 

Из творчеството на българската Адел

 

 

Много оригинално. На фона на цялостната ѝ дискография това бяха по-скоро изключения. И дано така да си остане.

 

 

Леко и без зор, хитът на годината си проправя път измежду милионните бози, идващи от Димитровград. :happyppl:

 

 

Да, само че си дал грешен линк

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Анелия е единствената пайнерска песен, която се показва под Para Bizde. Ето защо този тотален провал вече гони 5млн.

 

 

 

btw няма спиране! Борис Дали е класа! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на годината с по-малко гледания от "Богови земльом ходе" :happyppl:

:notworthy:

Много се хиля. :roll1:

 

Ако имаше награди тая година - Песен, Певица и успехи зад граница ни бяха в кърпа вързани. :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:notworthy:

Много се хиля. :roll1:

 

Ако имаше награди тая година - Песен, Певица и успехи зад граница ни бяха в кърпа вързани. :Vishenka_05:

Говореше се, че ще връщат наградите. Ако не са го обмисляли досега, да го обмислят.

Но да ги проведат с дисквалифицирани Преслава и Галена, стига толкова сеири вече! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говореше се, че ще връщат наградите. Ако не са го обмисляли досега, да го обмислят.

Но да ги проведат с дисквалифицирани Преслава и Галена, стига толкова сеири вече! :1000 (29):

Ааа, не! Да ги връщат, но да връчат на Преслава - певица и песен на 2018, а догодина и певица на десетилетието. :Vishenka_05:

 

Чак тогава разрешавам да я дисквалифицират.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

С Ивана бързо се случиха нещата с детронацията, защото Преслава чакаше своя ред. След нея няма никоя с такава харзима и талант, която да бъде еднолична лидерка. За това ще си я държи Митачето здраво, че навремето изтърва първата си златна кокошчица :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Преслава заслужава много повече от Ивана да вземе Певица на десетилетието, предвид че е в топ 3 в общо 12 от 14-те години, в които е на сцена, докато Ивана изгърмя още на четвъртата година. Ама като знам, че нечии фенове пак ще я заливат с помия месеци наред, предпочитам да не я печели.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...