Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Риана, Дуа, Ники Минаж и т.н също ли са чалгарки, след като имат такива "клипове, текстове, пози, чупки, снимки и песни"?

Типичните поп фолк песни са с оритенталски ритми или гръцкосръбски, а това при поп певиците го няма.

Както винаги съм го казвал - чалгата са като пиявици и кълват на всичко което върви, а това показва че те не пеят заради любов към музиката, феновете или концертната дейност...Те нямат албуми, нямат нито един концерт, нямат пръст в проектите си, нямат техни идеи за клиповете...Не са артисти, нямат и глас повечето. Типични продукти с годност 2-3 години и много пари за Митко.

 

Докато изредените от теб като "последната дупка на кавала" оставят някаква следа и отпечатък в нашата бг музика като цяло. Нека не ги въртят по кръчмите, но след години техните песни ще бъдат символ на дълголетие, концерите им са факт, албумите, авторските песни, гласовете им....И ще бъдат легенди като днешната естрада...А чалгарките? Никой няма да помни едно 90% от тях и музиката им.

Ники Минаж си е една американска чалгаджийка понеже "чалгата" на САЩ е рапа.Единствено Риана мога да призная като човек на изкуството понеже вече 10-15 години е актуална и отдавна е надживяла кариерно певачки,които стартираха преди или след нея.Всъщност тези какво общо имат с българските изпълнители?

Това за пиявиците отново казвам,че не го отричам. Такива като Галена винаги са били долни копирвачки,а тук се изкарват за някакви "лидерки".

А за какъв глас можем да говорим при Тита примерно? Че тя няма и един лайв на живо,всичко е плейбек. За Гери Никол не знам,не съм й търсил скоро представяния.За глас можем да говорим само при Дара.Тези трите също няма да имат кой знае колко дълги кариери максимум 5-10 години,като 10 даже им е много.Дори в световен мащаб никой не се задържа толкова дълго.

Написаното "последната дупка на кавала" не е казано в лош смисъл.Мисълта ми беше колко от лапетата са луди по Миро или Графа? Със сигурност процента е много малък сравнен с този на Тита,Гера,Скандау и Преслава.Много ясно,че само те правят качествена българска музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чалгата всъщност не е музика с някакво конкретно звучене, макар и в представите на хората да преобладават ориенталските, сръбски и гръцки ритми. Поначало 'чалга' би трябвало да се води музиката, която е в разрез с онази преди 1989. Тоест и Гери-Никол и Тита ако бяха пускали такива парчета като Напрао ги убивам и Антилопа през 90-те нямаше да са нищо по-различно от чалга. Чак в последните години се появи този възглед за такива като тях, че са поп, но това е само защото се води, че взаимстват от световната музика, в която също постепенно навлязоха чалга ритми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И през 2013-та ли се "изживяваше" на Гери-Никол? :whistling:

Това тук много ясно,че е заради хита на 100 кила и тогавашната истерия по него. Ти какво сега,искаш да изкараш,че Гера копира Галс ли? :1000 (29): На Георги Никол такива като Смядовица сигурно й мият чиниите. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, я карай по-полека. Нито пишеш във форума често, нито влизаш в дискусии, а съм забелязал, че тенденциозно изкачаш през определено време, пишейки по 1-2 поста, с които се изказваш като последната инстанция! Звучиш така все едно смяташ пишещите тук за малоумници.

 

Много ли си мислиш, че ги разбираш нещата? Ти, който си сменяш мнението през месец?

 

Появява се от нищото - "големият разбирач", да ми казва кое как е...големи заключения, голямо нещо...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

А типичния български поп изобщо не е предствен от тия двете (Тита и Гери-Никол, бел.ред.),чиито клипове,текстове,пози,чупки,снимки и песни са си типично чалгаджийски само че представени не толкова мазно и евтино. Истински български поп изпълнители са Графа,Миро,Искрата,Любо Киров,Михаела Филева и сие,но са последната дупка на кавала.

 

Много точно изказване.

 

Тийн сензацийките от последните 2-3 години толкова яко ги влече към ориента, че не е истина. Единствената разлика е, че представят своя продукт в по-модерна и лъскава опаковка. Те се водят поп само на думи. Клипчетата от дискотеки как въртят гюбеци на нашата музика също са много показателни, то им е в кръвта, в душата.

 

Истинският поп в лицето на изпълнители като Миро, Рут Колева, Ирина Флорин, Белослава, Михаела Филева, Любо Киров е в запратен в кереча. Не, че през годините някои от тях не са имали отличаващи се попадения (примерно Графа и Филева), обаче не е имало истерия по тях като към завоалираните чалгарки Тита и Гера, нито са били масови идоли на малките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, я карай по-полека. Нито пишеш във форума често, нито влизаш в дискусии, а съм забелязал, че тенденциозно изкачаш през определено време, пишейки по 1-2 поста, с които се изказваш като последната инстанция! Звучиш така все едно смяташ пишещите тук за малоумници.

 

Много ли си мислиш, че ги разбираш нещата? Ти, който си сменяш мнението през ДЕН?

 

Появява се от нищото - "големият разбирач", да ми казва кое как е...големи заключения, голямо нещо...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, я карай по-полека. Нито пишеш във форума често, нито влизаш в дискусии, а съм забелязал, че тенденциозно изкачаш през определено време, пишейки по 1-2 поста, с които се изказваш като последната инстанция! Звучиш така все едно смяташ пишещите тук за малоумници.

 

Много ли си мислиш, че ги разбираш нещата? Ти, който си сменяш мнението през месец?

 

Появява се от нищото - "големият разбирач", да ми казва кое как е...големи заключения, голямо нещо...

 

Това е форум и всеки е свободен да изразява мнение, айде по-спокойно. Всеки ще пише когато и каквото иска, тежестта на мнението не граничи с активността на потребител във форума. Не е нужно да се зазидаш тук, за да значи думата ти нещо.

 

Честити 9 милиона на този трак

 

 

А за слайдшоуто видях, че сте писали, "Мило мое" колко беше направила за 24 часа? Доколкото помня и там беше силно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че са много различни, понякога Ванчо ми напомня за Сенуж с това развиване на форума и търсене на дискусии. Единия спря да пише, а другия се появи малко след това, въпреки че е със доста стар ник, който може да е бил за анкети :3fdb8960598fa63e:

 

Може ли Сенуж да е сменил стила на 100 процента и да се е завърнал във форума като Ванчо - който гледа да не обиди, а все да дискутира, за да не го свържат със Сенуж. Ако да - е гений :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е форум и всеки е свободен да изразява мнение, айде по-спокойно. Всеки ще пише когато и каквото иска, тежестта на мнението не граничи с активността на потребител във форума. Не е нужно да се зазидаш тук, за да значи думата ти нещо.

 

Честити 9 милиона на този трак

 

Естествено, че не е нужно да се зазидаш тук и не за тва съм реагирал.

И точно, защото всеки е свободен да изразява мнение, споделих моето по отношение на начина на изразяване на Денис. Тъй като не за първи път ми прави впечатление.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че са много различни, понякога Ванчо ми напомня за Сенуж с това развиване на форума и търсене на дискусии. Единия спря да пише, а другия се появи малко след това, въпреки че е със доста стар ник, който може да е бил за анкети :3fdb8960598fa63e:

 

Може ли Сенуж да е сменил стила на 100 процента и да се е завърнал във форума като Ванчо - който гледа да не обиди, а все да дискутира, за да не го свържат със Сенуж. Ако да - е гений :1000 (29):

Хахахах

Май ти липсва Сенуж. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че са много различни, понякога Ванчо ми напомня за Сенуж с това развиване на форума и търсене на дискусии. Единия спря да пише, а другия се появи малко след това, въпреки че е със доста стар ник, който може да е бил за анкети :3fdb8960598fa63e:

 

Може ли Сенуж да е сменил стила на 100 процента и да се е завърнал във форума като Ванчо - който гледа да не обиди, а все да дискутира, за да не го свържат със Сенуж. Ако да - е гений :1000 (29):

СКАНДАЛ НА ГОДИНАТА !

 

РАЗКРИХМЕ ГО . ВАНЧО Е БИЛ СМИТХ :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, я карай по-полека. Нито пишеш във форума често, нито влизаш в дискусии, а съм забелязал, че тенденциозно изкачаш през определено време, пишейки по 1-2 поста, с които се изказваш като последната инстанция! Звучиш така все едно смяташ пишещите тук за малоумници.

 

Много ли си мислиш, че ги разбираш нещата? Ти, който си сменяш мнението през месец?

 

Появява се от нищото - "големият разбирач", да ми казва кое как е...големи заключения, голямо нещо...

Хората не са малоумни, но ти определено си. Нещо те боли, че се опитваше да ме сваляш, а аз дори не те отразявах ли? Понеже мен ме нямаше, ти си се взел за "последна инстанция", но ти гарантирам че от сега нататък ще забравиш какво е свеж въздух. :1000 (29):

Аз си меня мнението, както се и менят дните, времето, годините и хората. Не виждам нищо ненормално в това. Ако ти си закостенял човечец, живеещ в консерва, не е нужно да съдиш останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАЙЛИ-ПРЕСФАН СТИГА СИ ПУБЛИКУВАЛ ДИНОЗАВРИИИИИИИИИИИИИИИ :@:@ СТИГА ВЕЧЕ - ПЕТРА,ТОНИ ДАЧЕВА,ЛУНА,НЕЛИНА,ТАНЯ БОЕВА И ТЕМ ПОДОБНИ !!! РАЗБИРАШ ЛИ СТИГААААААААААААААААААААААААА

 

леле ще полудея СЕРИОЗНО ТИ КАЗВАМ !!!

 

gbgif6.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАЙЛИ-ПРЕСФАН СТИГА СИ ПУБЛИКУВАЛ ДИНОЗАВРИИИИИИИИИИИИИИИ :@:@ СТИГА ВЕЧЕ - ПЕТРА,ТОНИ ДАЧЕВА,ЛУНА,НЕЛИНА,ТАНЯ БОЕВА И ТЕМ ПОДОБНИ !!! РАЗБИРАШ ЛИ СТИГААААААААААААААААААААААААА

 

леле ще полудея СЕРИОЗНО ТИ КАЗВАМ !!!

 

gbgif6.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАЙЛИ-ПРЕСФАН СТИГА СИ ПУБЛИКУВАЛ ДИНОЗАВРИИИИИИИИИИИИИИИ :@:@ СТИГА ВЕЧЕ - ПЕТРА,ТОНИ ДАЧЕВА,ЛУНА,НЕЛИНА,ТАНЯ БОЕВА И ТЕМ ПОДОБНИ !!! РАЗБИРАШ ЛИ СТИГААААААААААААААААААААААААА

 

леле ще полудея бъркаш ми мозъка!! СЕРИОЗНО ТИ КАЗВАМ !!!

 

giphy.gif

gbgif6.gif

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАЙЛИ-ПРЕСФАН СТИГА СИ ПУБЛИКУВАЛ ДИНОЗАВРИИИИИИИИИИИИИИИ :@:@ СТИГА ВЕЧЕ - ПЕТРА,ТОНИ ДАЧЕВА,ЛУНА,НЕЛИНА,ТАНЯ БОЕВА И ТЕМ ПОДОБНИ !!! РАЗБИРАШ ЛИ СТИГААААААААААААААААААААААААА

 

леле ще полудея СЕРИОЗНО ТИ КАЗВАМ !!!

 

gbgif6.gif

Само далавери, само изневери, прах и мъгла. Дай една ракия! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правата на Луда по тебе все още ли ги държи пайнер? Ако не, време е да издаде нова версия и да взриви балканите още повече. Сърбите са ненормални, може да има гледанията на най-големите им хитове през последните години!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛ НА ГОДИНАТА !

 

РАЗКРИХМЕ ГО . ВАНЧО Е БИЛ СМИТХ :roll1: :roll1: :roll1:

:roll1: :roll1:

Ааа не знам. Може би Слави направи сензационно разкритие, а може би не. Да оставим читателите гладни. :3fdb8960598fa63e:

 

Денис, нормална и очаквана ти е реакцията. Това мисля, това съм написал.

Очаквам да ми направиш форумната среда пълна мъгла. Успех. Ти си. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Денис, нормална и очаквана ти е реакцията. Това мисля, това съм написал.

Очаквам да ми направиш форумната среда пълна мъгла. Успех. Ти си. :1000 (29):

Няма да ми коства много усилия. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли Сенуж да е сменил стила на 100 процента и да се е завърнал във форума като Ванчо - който гледа да не обиди, а все да дискутира, за да не го свържат със Сенуж. Ако да - е гений :1000 (29):

 

Aбсурд. Ванчо е от Пловдив и е наясно с града, местата в него... Сенуж не знам дали въобще някога е стъпвал тук.

 

Ванчо съм го виждал как изглежда, прилича на Кака Кели малко. Споделял ми е разни неща, звучащи искрено и правдоподобно и нямащи нищо общо с Нуша. Сенуж след последната си нервна криза не е стъпвал.

 

Най-малкото Николай нямаше да издържи толкова дълго време без да изригне, Иван е много по-сдържан в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...