Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пламба, сега проверих.

 

Събота на Гальо му се води трети ден в чарта, тоест отчели са само първите няколко часа на първото му денонощие, които все пак са били достатъчни да влезе на №1 с 204К.

 

Премиерните дни очевидно ние трябва да си ги следим.

 

Ясно - явно се броят гледанията до полунощ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да не говорим, че Емануела в последните проекти пееше само на една тематика - какви боклуци са мъжете. С последните проекти малко смени посоката. А и е една от малкото която заложи на балада с добра видеореализация. Май само Глория и Емилия в последните години са го правили.

Също и най-успешния и изпипан във всяко отношение такъв проект.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме зариби на Емица, но само началото на припева - яко се набива. От куплетите нищо не мога да запомня. Много интересно е аранжирано, където не се пее, но можеше да е малко по-мазна песента 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също и най-успешния и изпипан във всяко отношение такъв проект.

 

 

Ами да, изкопиран и от клипа на Рики "Private emotion".На Рики е класика, а това тук е бледо копие

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, изкопиран и от клипа на Рики "Private emotion".На Рики е класика, а това тук е бледо копие

Е, чак копиране не бих казал. Евентуално някои нюанси да са взаимствани, иначе разни такива клипове с огън и вода колкото искаш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, чак копиране не бих казал. Евентуално някои нюанси да са взаимствани, иначе разни такива клипове с огън и вода колкото искаш. :1000 (29):

 

То си личи, че е от неговия клип. Колко неща са копирали от клипове на Рики и други наши изпълнители- и от Nobody wants to be lonely,I don't care, Livin'la vida loca, Private emotion, Lo mejor de mi vida eres tu.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не. Само Райна ще копира. Другите са амсалачки

 

Страхотна дума, обожавам я. :3fdb8960598fa63e: Бях я забравил. Не е като да не вкарваш добри лафове тук. :3fdb8960598fa63e:

 

Как е кючека на Деса? Не мога да го чуя в момента. Наоколо се слуша класическа музика и ще е потрес да го надуя. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна дума, обожавам я. :3fdb8960598fa63e: Бях я забравил. Не е като да не вкарваш добри лафове тук. :3fdb8960598fa63e:

 

Как е кючека на Деса? Не мога да го чуя в момента. Наоколо се слуша класическа музика и ще е потрес да го надуя. :mf_surrender:

Става за сутрешна гимнастика. Добре раздвижва стария кокал. И Деса вече ще звучи от колите на сводниците :1000 (29):

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става за сутрешна гимнастика. Добре раздвижва стария кокал. И Деса вече ще звучи от колите на сводниците :1000 (29):

От колите на тия с дебелите и мазни вратове, за които пееше едно време със сълзи на очи. :girl_cry2:

Защо ѝ беше, защо? :girl_cry2: Всеки, който я помоли за фийчъринг - и тя първа писта, подайгъзицата. :helpsmilie:

Я да я стягаш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От колите на тия с дебелите и мазни вратове, за които пееше едно време със сълзи на очи. :girl_cry2:

Защо ѝ беше, защо? :girl_cry2: Всеки, който я помоли за фийчъринг - и тя първа писта, подайгъзицата. :helpsmilie:

Я да я стягаш...

Сигурно Сторарови са я заплашили с магия и тя милата как да откаже :clap:

Нека има и тя един хит. Но ще се изкефя ако я попита някой фен в страницата и дали и това в записала със сълзи на очи :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна гнусотия. Такъв глас да похабява за записването на подобни пошли неща.

Все едно не ни стига цялата циганизция, та и имена като Десислава, която преди година в Две капки вода пееше Бриндиси от Травиата да пуска такива парчета и то с толкова неприятния Фикрет.

И понеже такива неща се слушат, вероятно ще навърти някакви гледания, които аз се надявам изобщо да не са много. Заслужава провал на това "парче". С Много съм добра ѝ се размина, защото пеенето ѝ е на ниво и е някак по-интересна мелодията, но това е от най-гнусните и мазни кючеци, които лично мен ме карат да си тръгна от дискотеката.

Не може и не бива да се толерира това от нея. Според мен се ръководи от Галена, тъй като са много добри приятелки. Пуснаха песни в еднаква стилистика, а сега това е като продължение на Шефката, която и без това е същата гнусотия.

Да не говорим за лицемерието на Десислава. Не всичко е пари и чалга, жено. От теб очакваме много други неща, но не и подобни бълвочи, които е срамота да излизат след толкова години кариера. По 1000 интервюта се обикаля да се говори как 100 парички ги е пяла със сълзи на очи, има песни като Лудост е и колко английски парчета, а сега се пуска по пързалката. Не бива така. ДО момента за мен тя беше успяла да намери баланс между комерс и смислени приятни за слушане парчета, но с това тотално изгуби този баланс.

Надявам се да нес е възприеме, да се коментира негативно и да се усети, че ние не искаме от нея цигании, а качествена музика. И не бива да слуша хитрушата Галена, която ѝ пълни главата с идеи как да върви кариерата.

Десиславо, осъзнай се и се стегни, иначе ще разочароваш много от дългогодишните си почитатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна гнусотия. Такъв глас да похабява за записването на подобни пошли неща.

Все едно не ни стига цялата циганизция, та и имена като Десислава, която преди година в Две капки вода пееше Бриндиси от Травиата да пуска такива парчета и то с толкова неприятния Фикрет.

И понеже такива неща се слушат, вероятно ще навърти някакви гледания, които аз се надявам изобщо да не са много. Заслужава провал на това "парче". С Много съм добра ѝ се размина, защото пеенето ѝ е на ниво и е някак по-интересна мелодията, но това е от най-гнусните и мазни кючеци, които лично мен ме карат да си тръгна от дискотеката.

Не може и не бива да се толерира това от нея. Според мен се ръководи от Галена, тъй като са много добри приятелки. Пуснаха песни в еднаква стилистика, а сега това е като продължение на Шефката, която и без това е същата гнусотия.

Да не говорим за лицемерието на Десислава. Не всичко е пари и чалга, жено. От теб очакваме много други неща, но не и подобни бълвочи, които е срамота да излизат след толкова години кариера. По 1000 интервюта се обикаля да се говори как 100 парички ги е пяла със сълзи на очи, има песни като Лудост е и колко английски парчета, а сега се пуска по пързалката. Не бива така. ДО момента за мен тя беше успяла да намери баланс между комерс и смислени приятни за слушане парчета, но с това тотално изгуби този баланс.

Надявам се да нес е възприеме, да се коментира негативно и да се усети, че ние не искаме от нея цигании, а качествена музика. И не бива да слуша хитрушата Галена, която ѝ пълни главата с идеи как да върви кариерата.

Десиславо, осъзнай се и се стегни, иначе ще разочароваш много от дългогодишните си почитатели.

 

Мале, много яко си подпалил.

 

Обаче веднага бързаш да набедиш Галена, че едва ли не й ръководи кариерата. Не е изключено самата Деса да я копира, виждайки кой раздвижва нещата във фолка в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, много яко си подпалил.

 

Обаче веднага бързаш да набедиш Галена, че едва ли не й ръководи кариерата. Не е изключено самата Деса да я копира, виждайки кой раздвижва нещата във фолка в последните години.

 

Не ме кефи жена, която има най-комплексния глас в България да пее след 20 години кариера Моят мъж е тарикат и мега як :feminist_en: :feminist_en:

Не набеждавам, а разсъждавам, съдейки по факти като доброто им приятелство. А Десислава е фльорца и знаем през годините как винаги се влияе от другите, нали я гледахме и 2 пъти във вип брадър как лесно ѝ пълнят главата. Просто е добродушна и наивна, а това са качества, които не могат да бъдат споменати при Галена, познавайки амбициозната ѝ натура ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, много яко си подпалил.

 

Обаче веднага бързаш да набедиш Галена, че едва ли не й ръководи кариерата. Не е изключено самата Деса да я копира, виждайки кой раздвижва нещата във фолка в последните години.

 

Според мен е просто забавно. Галена и ръковедела кариерата, пак много бързо забравиха защо изобщо в момента Деса има кариера все още.

 

Иначе е нормално да се преориентира към мазното циганско звучене - по дискотеки пари вече няма, докато по цигански сватби, кръщенета, сюнети и прочее има и неслучайно всички са се ориентирали натам. Бройкания в тубата сметки не плащат.

 

Лично аз напълно подкрепям Деса в новото и начинание и пожелавам небивал успех, както и с нетърпение очаквам бъдещето и официално ребрандиране на Фатмагюл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е просто забавно. Галена и ръковедела кариерата, пак много бързо забравиха защо изобщо в момента Деса има кариера все още.

 

Иначе е нормално да се преориентира към мазното циганско звучене - по дискотеки пари вече няма, докато по цигански сватби, кръщенета, сюнети и прочее има и неслучайно всички са се ориентирали натам. Бройкания в тубата сметки не плащат.

 

Лично аз напълно подкрепям Деса в новото и начинание и пожелавам небивал успех, както и с нетърпение очаквам бъдещето и официално ребрандиране на Фатмагюл.

 

Твоите очи е и за двете голям плюс, не си мисли, че Деса е драпала да пее с Галена ;) Не вървиш. Повече се постарай следващия път :1000 (29):

Иначе ясно, че всички се въртят около парата, особено сега като гледа 3 деца Деска, но не бива да се правят нещата на всяка цена.

Аз ѝ желая да няма гледания на такива песни и хората в дискотеките да си сядат на това парче :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да се палим като с години сме фенове на най-открояващата се и разнообразна чалга певица (за талантлива да не говорим), а на нея накрая винаги й идва вдъхновението да издивее и да разруши постигнатото. Цяла година я чакаме да се завърне с гръм и трясък и да им покаже коя е, а тя решава да пусне два последователни тотал комерса, в които изглежда съвсем обезличена. Единствено таланта й да си преобразява гласа в различни насоки е хубавото и в тази песен. Само на този глас трябва да разчитаме отново, за да ни зариби. И на мен взе да ми идва в повече вече- макар и песента първоначално да ме зариби само след няколко слушания вече предпочитам да не я беше пускала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...