Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Песента на Емануела ме зариби, обаче припевът поразително ми заприлича на този на "Генерал".

Не им е лесно и на тях да направят абсолютно различна песен вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този човек се позовава на историята на Фокси от тогава, който пък си определял как ли не. Както и да е, доказателства няма. Кучетата лаят, а кервана си върви.

 

Ти имаш ли доказателства, че си плаща данъците? Копие от декларацията ако приложиш ще се признае.

 

Понеже каза, че Рени пее за 2000 лв на Нова Година, ти това за постижение ли го имаш? Знаеш ли изобщо как вървят новогодишните програми? На нас ни стъпи на толкова в хотела и без известен изпълнител, а ти се хвалиш, че Рени не пада под 2000. По тези поводи нормалните изпълнители взимат двойно и тройно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този човек се позовава на историята на Фокси от тогава, който пък си определял как ли не. Както и да е, доказателства няма. Кучетата лаят, а кервана си върви.

За хонорара в Брегово съм сигурен на 200 %. Рсботил съм там и познавам управата. За това, че се е молила да пее по бирариите не съм го чувал само от Фокса, а и от други, които са били там, зад сцената, след самия концерт. Просто се спасява жената, няма лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За хонорара в Брегово съм сигурен на 200 %. Рсботил съм там и познавам управата. За това, че се е молила да пее по бирариите не съм го чувал само от Фокса, а и от други, които са били там, зад сцената, след самия концерт. Просто се спасява жената, няма лошо.

 

Ма тя сякаш отишла там на просия - молела се на хората да пее по бирарии за 500 лв. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

niki niki

преди 3 часа

ДЖЕНА:

Като свещите е и с мене любовта.

Не внимаваш ли ще ти подпали дома.

 

 

БОРИС ДАЛИ:

 

На свещите не пише - палиш ли, не се оставя.

Могат всичко във пепел да направят.

Ей такава е любовта ми - същата.

Забравиш ли ще ти подпали къщата.

 

текстове: Анастасия Мавродиева

 

Anastasiya Mavrodieva

преди 59 минути

Само да кажа, че тази част на Борис Дали първо ми беше отказана, и не знаех че ще я записват, затова я дадох на Джена. Това, че я е записал Борис екипа ме уведоми чак, когато излезна Джена. Само казвам защо е дублирано. РАБОТИМ ЦЯЛ ЕКИП, И ТОЗИ ТЕКСТ НИКОЙ НЕ МИ БЕШЕ КАЗАЛ, ЧЕ ЩЕ ГО ВЗЕМЕ БОРИС. АЗ ПИША С ЛЮБОВ НЕ ЗА ПАРИ, ПАРИТЕ НЕ СА ВСИЧКО. САМО ИСКАХ ДА КАЖА ИСТИНАТА.

 

Май са я скастрили Мавродиева :1000 (29): Сега видях, че го е изтрила, ама беше написала накрая, че цялата вина е отнесла само тя и то на рождения й ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажете номера на Рени за резервации, аз ще й звънна да я питам дали ще дойде да пее при нас за 500 лв. Ако откаже, ще я питам защо се моли по бирариите тогава за толкова. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени едно време от най-богатите и известните в бранша направи такъв рязък завой, че в момента ми е жал за нея. Може и да не е чак толкова голяма разликата, но тя беше свикнала на висок стандарт, после с мъжа си също. Има и такива хора и съдби - по-скоро тя е издържала мъжете си, те са я мамили и т.н. Ще се оправи, мъжка жена е, но просто нека само прави хубави песни като "Губиш ти". По друг начин няма да стане. Казвам го, защото тя е убедена, че скандалното ще я спаси. Просто се е сбъркала малко, то си пролича и при Ема Стоянова. На тия жени им трябва по един мъж, да ги вкара в правия път, че след 40, 45 нещо се самозабравят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче инстаграма и снимките на Галена са като на някоя световна звезда. Класи над другите чалгарки. Май залага повече на визии и снимки, отколкото на песните, в последно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче инстаграма и снимките на Галена са като на някоя световна звезда. Класи над другите чалгарки. Май залага повече на визии и снимки, отколкото на песните, в последно време.

 

Ми кажи й го ве, кво ни го казваш на нас, а пред нея ококорваш очи кат подмокрен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми кажи й го ве, кво ни го казваш на нас, а пред нея ококорваш очи кат подмокрен.

Отивай си избивай комплексите някъде другаде и спри да ме цитираш навсякъде, парцал. :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивай си избивай комплексите някъде другаде и спри да ме цитираш навсякъде, парцал. :beware_mods:

 

Модератори няма ли, или ги има само, когато им е удобно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отивай си избивай комплексите някъде другаде и спри да ме цитираш навсякъде, парцал. :beware_mods:

 

Не на мен ми викаха "свинската зурла" и не аз се страхувах да си покажа снимките около 3 години. :whistling:

Като ше говорим за комплекси.

 

:phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова все още си анонимка и си с фейк профил. :1000 (29): :1000 (29):

 

Не крия как изглеждам, има хора от тук, дето сме говорили по телефона с тях, други са ме виждали на живо.

Така, че измисли нещо по-умно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...