Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментарите ми спрямо Камелия и Галена са единствено и само не добре прикрита женска злоба и завист ...

 

Дюд, така и не се научи да пишеш без правописни грешки, има програми за тая работа, вземи се възползвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тя е хитра чипровска лисица, не се връзвай на каузите ѝ толкова наивно.

А нима тя не започна да проваля бизнеса с нейната голотия? Коя си е показвала толкова циците и шушаната, та даже на концерт пред предимно детска аудитория си позволи да изкопира разни западни звезди и да се появи с хиксове на зърната? Това ли е адекватно поведение? Че за да компенсира липсата си на талант се принуди да се прави на клоун по всякакъв начин за тия години? Има ли предаване, в което да не е говорила срещу колеги? Не забравяме как се натискаше пияна с Азис за рейтинг и реклама, нали?

Както и това, че хората я свързват повече с Плейбой и органите ѝ, а никой никога ЕДНА хубава дума за гласа ѝ не е казал.

 

Аз не съм съгласен за шоуто по участия. Шоу правят 2-3 нейни стари песни и това е. На едно от последните ѝ участия в Мегами Пловдив се уверих. Пя някакви супер неизвестни песни, и получи добър прием на 2-3 стари плюс Дразни ме. Егати шоуто... Трябва да имате повече изисквания за понятието "шоу". Да си показваш циците в интернет и да плюеш по по-талантливи и успели хора не е много справедливо и колегиално, според мен.

 

Преслава направи грешка, че изобщо влезе в диалог задочен с нея, да ѝ се обяснява. Милко беше казал, че ѝ е дал да пее песента, а Преслава никога не е казвала, че е нейна. Просто Камелия реши да си прави реклама на неин гръб. Прекалено елементарно, но явно чалга мишоците се хванаха.

 

Разбира се, че ще се справя с Цветин и без Пайнер, но 20 години стоя и фирмата я направи такава, каквато е днес, нали?

А тя и в поредния си провал Куклите споменава Пайнера, белкем някой я забележи.

Сега е лесно да се правиш на звезда и на независима, когато 20 години си работил с най-голямата музикална медия и си се възползвал от всичките концерти, предавания и ефир. Наличието на ютуб и инстаграм също. Ако беше толкова смела и надъхана, да се беше махнала с Десислава, но за това се искат топки, които Камелия няма. ТЯ за това и никога няма да бъде сериозно приета като голяма звезда. ЛИпса на талант, липса на смелост, говорене за другите, недоволство и мрънкане. Много типични черти на доста българи.

Съгласен съм с теб по някои параграфи. Не знам кой е наивен, може и аз да съм, може и всички да сме.

Първо - не знам дали от Камелия точно е тръгнал тоя разврат, щото разврат имаше и във видеокасетите на Тони Дачева и "Кристал" с кючекините танцьорки. Или хайде, не разврат, но кич, голотия, циганийка. През 90-те шитни записваха и Румяна и Сашка и бяха доста скандални с поведение, визия и текстове. Камелия просто беше руса и секси в началото, нещо тип Лепа Брена. През 2001 вече показваше страхотна визия - високите ботуши, западна визия, там в периода на "Къде си ти". Имаше хубави клипове, обложки, стайлинг. Вече около 2005 дойде това масово разголване, за което говориш, и си прав. Лепенките, дистанционното, нудистките снимки, снимки на тоалетни чинии... Тъпо беше, да. Виждам и че това продължава. На нея просто не ѝ пука. На Кама пък трябва да ѝ отчетем, че не е издавала пошли кючеци.

 

Не забравяй, че Деси също доста се е разголвала. А за Преслава - тя не се е разголвала, факт, трябва да ѝ го признаем. Камелия харесва Преслава като глас, така че едва ли се е заяла с нея от завист. Тя каза и че вече не вижда пламъка в очите ѝ и че вече не прави същите песни. Може да има реклама в случая, само че Преси си наглееше. Да, щом с Милко са се разбрали - ок, но пак беше тъпо от нейна страна. Андреа правеше същото с "Мъжете всичко искат", между другото. Камелия скачеше и срещу лайв записите на концертите. Срещу неправомерно раздадени награди. Що по-гласовитите и пеещите не го направиха?

 

В онзи период там с тия разправии Камелия попита Глория в "Неудобен въпрос" какво мисли за случващото се, и Глория както винаги: "Не знам, не съм разбрала, аз гледам себе си".

За участията на Камелия - аз отдавна искам да отида, за да преценя лично за себе си. Тия дни един приятел беше в клуб Олигарх и каза, че Кама си е мегнатична жена, контактува с хората, закача се, шегува се. И аз разбрах, че е пяла песни като "Оргазъм" - каза, че са се приели добре. Не знам, може би трябва да отида, за да видя - този път просто пропуснах. Но извинявай, аз съм бил и на участие на Деса - ами много лиготии, импровизации, кълчене. Тук също съм засичал разочаровани от участия на Деса. Деса е подходяща да я слушаш на изява като МАД концерта, но тя трябва да се е подготвила и да е дисциплинарана. За новата ѝ песен си абсолютно прав и те подкрепям. Препоръчвам ти да отидеш на участие на Глория, Ивана, Емилия, Райна или Дачева, Нелина. Правят купон, прилични са, пеят. Даже Глория сега ще е в пианобар "Изток" в петък - на такова място си заслужава да я чуеш. Аз те разбирам, ти искаш да слушаш пеене, искаш богато градирана програма, ама ситуацията в нашите дискотеки знаеш каква е. Вече почти всичко е сведено до ниво "менгеме". И за това са виновни всички - изпълнители, собственици, диджеи, продуценти. Що Цеца и Драгана не пеят на плейбек и не пеят чужди песни по клубове? Десислава е простоватичка и ме е яд на нея. Веднъж като те подведат и видиш, че те дърпат надолу и искат да те унифицират, ми бягай от там. Аз казах - тя като се завърна, трябваше да се държа като майка и учителка на Фикрет и Галена, не като дружки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Назмилер (оф :1000 (29): )

2.Борис Дали :o

3.Галин

4.Емануела

5.Галена

6.Джена

7.Цветелина Янева и Денис Теофиков

8.Преслава

9.Сашо Жокера и Sergi Tigara

10.Джулия и Денис Теофиков

 

Чалгата официално изгони поп-рапа от Топ 10 и понастоящем е единственият жанр там! И то още преди да е включен дуета на Деси и Фики, който реално излиза по-гледан от всички тези.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

помните ли ?

 

Вчера я слушах! Супер е!

 

1.Назмилер (оф :1000 (29): )

2.Борис Дали :o

3.Галин

4.Емануела

5.Галена

6.Джена

7.Цветелина Янева и Денис Теофиков

8.Преслава

9.Сашо Жокера и Sergi Tigara

10.Джулия и Денис Теофиков

 

Чалгата официално изгони поп-рапа от Топ 10 и понастоящем е единственият жанр там! И то още преди да е включен дуета на Деси и Фики, който реално излиза по-гледан от всички тези.

А кой е на 11-то място, че нали не броите Назмилер за чалга? :)

 

Между другото, много се приказва за хитове, интерес наистина има, но хитовете на сезона са при Преса, Яница и Кама. Всичко друго е ден до пладне и се забравя, като излезе друго.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я броя Пара Бизде за чалга. :D

И на Денис песните са хитове, особено Грешка беше (сега не ме питай с кой му е другата песен :1000 (29): ). И други парчета се развиват прилично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я броя Пара Бизде за чалга. :D

И на Денис песните са хитове, особено Грешка беше (сега не ме питай с кой му е другата песен :1000 (29): ). И други парчета се развиват прилично.

Някой плаща за това Чукур да не излиза напред в класацията.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До седмица - "Като на хазарт" прави 10 млн. гледания (за същото време, за което ги направи и "Не се изтриваш"). :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой плаща за това Чукур да не излиза напред в класацията.

Чукур си беше в Топ 10 по едно време.

Забравих да спомена Феноменален като хит- само защото се развива малко по-бавно от Да гори в любов беше обявена за провал, а има 3.2 милиона за 18 дни. Хит откъдето и да го погледне човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чукур си беше в Топ 10 по едно време.

Забравих да спомена Феноменален като хит- само защото се развива малко по-бавно от Да гори в любов беше обявена за провал, а има 3.2 милиона за 18 дни. Хит откъдето и да го погледне човек.

Провал не е, и голям хит не е - много е незапеваема. Под Преса, Яница и Кама е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провал не е, и голям хит не е - много е незапеваема. Под Преса, Яница и Кама е.

Някъде около тях се върти, да, но ми е трудно да определя някоя като по-голяма от друга. Само за тази на Кама си мисля, че ще се задържи най-дълго дори и без гледания.

 

Между другото, да го кажа и тук- "Да вдигнем шум" все пак счупи рекорда за най-гледано слайдшоу за 24h, напук на тези, на които това мое предположение им се струваше смешно. Ако приемем, че преди това рекорда е бил на Живей, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде около тях се върти, да, но ми е трудно да определя някоя като по-голяма от друга. Само за тази на Кама си мисля, че ще се задържи най-дълго дори и без гледания.

 

Между другото, да го кажа и тук- "Да вдигнем шум" все пак счупи рекорда за най-гледано слайдшоу за 24h, напук на тези, на които това мое предположение им се струваше смешно.Ако приемем, че преди това рекорда е била на Живей, де.

Като пуснат клип, ще застане на номер 2 - след Пара бизде. Нямам търпение Деса да размаже с тоалет а ла Звездно вариете 2004!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде около тях се върти, да, но ми е трудно да определя някоя като по-голяма от друга. Само за тази на Кама си мисля, че ще се задържи най-дълго дори и без гледания.

 

Между другото, да го кажа и тук- "Да вдигнем шум" все пак счупи рекорда за най-гледано слайдшоу за 24h, напук на тези, на които това мое предположение им се струваше смешно. Ако приемем, че преди това рекорда е бил на Живей, де.

Което не мисля, че е голямо постижение, защото "Живей" излезе преди повече от 3 години, когато абонатите в канала на Планета бяха много по-малко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пуснат клип, ще застане на номер 2 - след Пара бизде. Нямам търпение Деса да размаже с тоалет а ла Звездно вариете 2004!

По-добре без клип. :1000 (29): Според мен тази песен просто я пуска преди евентуалния предстоящ албум, няма да харчи повече пари за нея след като и сама по себе си е достатъчна, за да си изпълни предназначението.:1000 (29):

 

Което не мисля, че е голямо постижение, защото "Живей" излезе преди повече от 3 години, когато абонатите в канала на Планета бяха много по-малко.

Тя самата песен не е голямо постижение. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е момента чалгарите да почувстват полъха на светлина в скучната музика която се предлага...но от всичко избълвано най-много 2-3 песни да станат хитове и виждам, че това са Галена, Галин и Джена. Другото ще мине и замине, а когато дойде другия месец и пуснат Гери, Тита, Криско и Слави и т.н просто ще ви смачкат илюзиите отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Криско и Слави също ще е чалга най-вероятно.Тита сигурно също ще пусне нещо по-чалгарско тъй като последните й песни нямаха успеха на "Антилопа".Евентуално Гери Никол,но предвид слабата й година сигурно също ще пусне чалгия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Криско и Слави също ще е чалга най-вероятно.Тита сигурно също ще пусне нещо по-чалгарско тъй като последните й песни нямаха успеха на "Антилопа".Евентуално Гери Никол,но предвид слабата й година сигурно също ще пусне чалгия.

За пореден път ще ви го кажа - чалгата се прави на поп, а не обраното. Момичетата си правят типична поп музика ,но покрай Галена, Галин и Андреа помислихте обратното. Типичния поп фолк няма нищо общо с Гери и Тита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път ще ви го кажа - чалгата се прави на поп, а не обраното. Момичетата си правят типична поп музика ,но покрай Галена, Галин и Андреа помислихте обратното. Типичния поп фолк няма нищо общо с Гери и Тита.

Че аз това не го отричам.Примерно за последната песен на Джена казах,че текста е взаимстван от този на "Напрао ги убивам" както и че Галена се изживява на Гери Никол.

А типичния български поп изобщо не е предствен от тия двете,чиито клипове,текстове,пози,чупки,снимки и песни са си типично чалгаджийски само че представени не толкова мазно и евтино. Истински български поп изпълнители са Графа,Миро,Искрата,Любо Киров,Михаела Филева и сие,но са последната дупка на кавала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз това не го отричам.Примерно за последната песен на Джена казах,че текста е взаимстван от този на "Напрао ги убивам" както и че Галена се изживява на Гери Никол.

А типичния български поп изобщо не е предствен от тия двете,чиито клипове,текстове,пози,чупки,снимки и песни са си типично чалгаджийски само че представени не толкова мазно и евтино. Истински български поп изпълнители са Графа,Миро,Искрата,Любо Киров,Михаела Филева и сие,но са последната дупка на кавала.

Риана, Дуа, Ники Минаж и т.н също ли са чалгарки, след като имат такива "клипове, текстове, пози, чупки, снимки и песни"?

Типичните поп фолк песни са с оритенталски ритми или гръцкосръбски, а това при поп певиците го няма.

Както винаги съм го казвал - чалгата са като пиявици и кълват на всичко което върви, а това показва че те не пеят заради любов към музиката, феновете или концертната дейност...Те нямат албуми, нямат нито един концерт, нямат пръст в проектите си, нямат техни идеи за клиповете...Не са артисти, нямат и глас повечето. Типични продукти с годност 2-3 години и много пари за Митко.

 

Докато изредените от теб като "последната дупка на кавала" оставят някаква следа и отпечатък в нашата бг музика като цяло. Нека не ги въртят по кръчмите, но след години техните песни ще бъдат символ на дълголетие, концерите им са факт, албумите, авторските песни, гласовете им....И ще бъдат легенди като днешната естрада...А чалгарките? Никой няма да помни едно 90% от тях и музиката им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз това не го отричам.Примерно за последната песен на Джена казах,че текста е взаимстван от този на "Напрао ги убивам" както и че Галена се изживява на Гери Никол.

 

 

И през 2013-та ли се "изживяваше" на Гери-Никол? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...