Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Радвам се, че Преслава успява да е актуална вече 14 години и без мазни кючеци.

 

Преслава е единствената от топ имената , която не залага на кючеци затова е и най-обичаната. Другите от топ имената абсулютно всички имат кючеци през последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е кючека на Деса? Не мога да го чуя в момента. Наоколо се слуша класическа музика и ще е потрес да го надуя. :mf_surrender:

 

Тепърва ще има да ги тролим нейните тук. Ама си отиват в дует Фикрет и Фатме. Той трябва да си пусне брада като муджахидин, а тя да си сложи бурка.... :phpgrin2:

 

Така и шефът на Ислямска държава ще е доволен.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще има да ги тролим нейните тук. Ама си отиват в дует Фикрет и Фатме. Той трябва да си пусне брада като муджахидин, а тя да си сложи бурка.... :phpgrin2:

 

Така и шефът на Ислямска държава ще е доволен.... :happyppl:

 

директно в бисерите, ако зависи от мен - директно и награда за пост на годината!

 

Твоите очи е и за двете голям плюс, не си мисли, че Деса е драпала да пее с Галена ;) Не вървиш. Повече се постарай следващия път :1000 (29):

Иначе ясно, че всички се въртят около парата, особено сега като гледа 3 деца Деска, но не бива да се правят нещата на всяка цена.

Аз ѝ желая да няма гледания на такива песни и хората в дискотеките да си сядат на това парче :1000 (29):

 

Кво се палиш толкоз не разбирам - Фатмето си е влезнала е във подходящата форма за таргет аудиторията, само слага бурката и е топ-топ-топ, хем покрай пеенето по сватби сюнети и кръщенета гладна няма да я остават, храна бол.

 

Колкото да Галена, ръка тряя да и целувате докат е жива, че Деса не запя маанететата още преди 3 години, ма карай, знаем си ви че сте неблагодарна пасмина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса пее маанета през цялата си кариера. Периодът на В твоите очи беше периодът, в който знаеше какви трябва да са първите й песни след дългоочаквано завръщане. После пак я хвана комерс комплекса и резултатът беше Започваме на чисто. :D

Както виждаме Очите са на път да станат най-гледаната песен и на Галена, което показва дали само едната е имала влияние за успеха. Но хайде, не ми се спори сега, все пак денят, в който Деса пусне нещо като днешното е по-подходящ, за да се скрием наистина феновете в сектата си долу, след като цяла година без песни я изкарвахме най-великата, а накрая тя сама се подигра двойно и с нас, и със себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От колите на тия с дебелите и мазни вратове, за които пееше едно време със сълзи на очи. :girl_cry2:

Защо ѝ беше, защо? :girl_cry2: Всеки, който я помоли за фийчъринг - и тя първа писта, подайгъзицата. :helpsmilie:

Я да я стягаш...

То си е дует, при това тя е изписана отпред. Фики е за подкрепление, за да хване ръка маането в махалите. Деса ще избухме много мощно. Доживяхме да се появи конкуренция на Пара бизде. Дано да направят и турска версия! Направо с клип! От сюнет!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Из творчеството на българската Адел

 

 

Големи простотии, но срещу "Горещи страсти" да не чувам критика. Това е песен емблема за Деса. Виж как танцува между тактовете... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Из творчеството на българската Адел

 

Това са най-любимите ми песни на Деса, особено интрото на Мъж ли си! Да я възроди, звучи актуално. Изглеждаше чудесно като кючекиня в Звездно вариете на Веселина ТВ.

Пропускаш Хиляди неща, страхотен гюбек.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи простотии, но срещу "Горещи страсти" да не чувам критика. Това е песен емблема за Деса. Виж как танцува между тактовете... :1000 (29):

Тя тогава точно е била във вихъра на селскостопанския си период

 

Пропускаш Хиляди неща, страхотен гюбек.

те една и две ли са :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има чалга, която дори мазна, пак си е проправила път някак, половината изброени песни нямат нищо общо с дуета с Фики. Там не само кючекът е проблем, той дори е най-малкия, там е текст, Фикрет, цигания, направено само, за да се гарантира някакво въртене и успех, продължение на онова безумие "Шефката" на 100 процента. Просто всичко е толкова изкуствено и неприятно, че смърди от километри. И на-лошото е, че го очакваш от разни обичайни заподозрени, но не и от Деси. Разбира се, че Галена не може да бъде обвинявана, когато "Бели нощи" е бил химн за жанра Галя още е имало жълто около устата. Деси е голям човек и певица, да мисли сама какво и как да направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Из творчеството на българската Адел

 

 

Деса пее за "правописна грешка", като визира следващите мадами, на прясно разведеният си бивш вече мъж тогава Галин. На който следващата бе Галена. :1000 (29):

 

Б`аси, това като виц.... :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгари да се възмущават от кючек, пуснат ей така за празниците :mf_surrender: Какво толкова сте възмутени от Десислава не мога да разбера, нали е чалга певица, що да не пусне един кючек със слайдшоу? По-притеснителното в случая е световната инстаграм икона - Галена, чиито претенции са до небето, а пуска 2ри пореден гюбек и то с официален клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка наистина го пускат без клип, което предполага, че е пуснат без да се влага много средства и идея. Въпроса е да не и стане практика след успеха, който вероятно ще има

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка наистина го пускат без клип, което предполага, че е пуснат без да се влага много средства и идея. Въпроса е да не и стане практика след успеха, който вероятно ще има

Да беше пуснала слайдшоу на "С острието поиграй" или "Пленница на любовта", пак са кючеци, ама супер яко направени.....Това е много мазно, да ще има успех 100%, ама само щото предстоят празници и народа иска да се тресе :D :gun_bandana:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка наистина го пускат без клип, което предполага, че е пуснат без да се влага много средства и идея. Въпроса е да не и стане практика след успеха, който вероятно ще има

След този тотален хит може спокойно година нищо да не издава. Само Леко, леко, леко ще стои над нея. Номер 2 в държавата е доста голямо постижение.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше пуснала слайдшоу на "С острието поиграй" или "Пленница на любовта", пак са кючеци, ама супер яко направени.....Това е много мазно, да ще има успех 100%, ама само щото предстоят празници и народа иска да се тресе :D :gun_bandana:

Да, но посочените от теб нямаха успех. Мазно е, да, но то си е за друг таргет. Не за феновете на фолка, а за феновете на Сашо Джокера и Назмилер :ae:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е нещо мнооооого по-различно и доста повечееее от една просто чалга певица! И точно там е проблема...

Да, и за това е вадила проекти като В друг живот, И на всичко като тебе, Ангелите плачат, И това ще преживея и т.н. Защо да я обвиняваме, че този път залага на кючек и лековат текст? То си личи,че е направено на две на три за участия.

Мен пък много си ме кефи, стои ми непринудено и веселяшко, за разлика от пришитото лице, което използва ориенталските ритми като последен спасителен пояс, преди корабът да е потънал. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса пее за "правописна грешка", като визира следващите мадами, на прясно разведеният си бивш вече мъж тогава Галин. На който следващата бе Галена. :1000 (29):

 

Б`аси, това като виц.... :roll1:

Бъркаш се нещо, този албум излезе още когато тръгнаха да се женят. Преди Сладки сънища се разведоха.

 

Чалгари да се възмущават от кючек, пуснат ей така за празниците :mf_surrender: Какво толкова сте възмутени от Десислава не мога да разбера, нали е чалга певица, що да не пусне един кючек със слайдшоу? По-притеснителното в случая е световната инстаграм икона - Галена, чиито претенции са до небето, а пуска 2ри пореден гюбек и то с официален клип.

Отговарям като един от хората, които изказаха недоволството си, макар и не по най-директния начин. Мен лично не ме възмущава точно самият кючек- зарибяващ е, не отричам, да не говорим, че и преди е имала подобни дивотии, които са ми влизали под кожата. Винаги съм харесвал Десислава заради това, че може от едната крайност на музиката да стигне до другата. НО едно е отвреме-навреме да поднася комерси за дискотеките, друго е да издаде два такива точно когато погледите са съсредоточени в нейното завръщане. А и като направим сравнение с предишната бременност можем направо да припаднем от смях- първото дете я вдъхнови за албума Мистерия, а второто- за Много съм добра и Да вдигнем шум. :mf_surrender: Да не говорим, че и първата й песен за годината беше някакво сезонно комерсче. За жалост нейната 2018 ще остане запомнена с тоталното й обезличаване в музикално отношение, пък ако ще новата с Фики да стане най-големия хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този тотален хит може спокойно година нищо да не издава. Само Леко, леко, леко ще стои над нея. Номер 2 в държавата е доста голямо постижение.

Дано след успеха, направи дует с Мира или друга кръшна чалгсджийка :1000 (6):

Как и ходи да ги пее. Едно време не и се получаваше толкова. Сега от цигарите е като женската Сашо Роман. Добре се е ориентирала :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгари да се възмущават от кючек, пуснат ей така за празниците :mf_surrender: Какво толкова сте възмутени от Десислава не мога да разбера, нали е чалга певица, що да не пусне един кючек със слайдшоу? По-притеснителното в случая е световната инстаграм икона - Галена, чиито претенции са до небето, а пуска 2ри пореден гюбек и то с официален клип.

 

Ахаха.

 

Не можел да разбере защо хората се възмущавали от кючек за празниците пуснат от топ име в чалгата, но било притеснително, че друго топ име в чалгата пуснала две поредни парчета с мазно звучене.

 

Аз започвам да си мисля, че специално ти си бил грубо отхвърлен от Галена на някое нейно участие - я снимка ти е отказала, я те е базикнала нещо от сцената...

 

Човек, който й беше един от най-запалените почитатели до скоро и главен противник на Фаст, а от известно време на спира да я плюе, хапе, нарежда.

 

Галена, като пусна рап парче от Криско, хората писнаха "Не, искаме чалга!". Галена, като пусна поп/хип-хоп парче миналото лято хората пак мрънкаха. Галена пуска балада с умерено темпо с поп/r'n'b звучене тази пролет - "Провал била!"

 

Галена най-накрая участва в кючек, който цялата страна запява - "Просташко било!". Галена пуска чист поп-фолк и поставя рекорд за най-гледана премиера на 2018, той отново недоволен и мрънка!

 

Ти угодия имаш ли изобщо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано след успеха, направи дует с Мира или друга кръшна чалгсджийка :1000 (6):

Как и ходи да ги пее. Едно време не и се получаваше толкова. Сега от цигарите е като женската Сашо Роман. Добре се е ориентирала :3fdb8960598fa63e:

Оле, гениална идея! Че са и от един регион. Мисля, че много биха си паснали гласовете им. Мира да се заема с избора на парче, може и колаборация с оркестър да е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...