Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Певица на десетилетието е награда за пенсиониране. По-добре Преслава никога да не я получава.

Какво десетилетие, бате? Коя година сме? За ко се борим?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Певица на десетилетието" е награда за пенсиониране.

Нашата мигом ще опровергае подобни съмнения, като пусне поредния си хит :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Певица на десетилетието" е награда за пенсиониране. По-добре Преслава никога да не я получава.

"Мегазвезда" е награда за пенсиониране. "Певица на десетилетието" е награда за престиж, която се връчва в цял свят. Преслава трябва да я има. :Vishenka_05:

 

Или предпочиташ Галена да вземе за десетилетието? :whistling:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са супер нелогични и лишени от разум в действията си. Какво изобщо ги коментираме. :1000 (29): Направиха Ивана три пъти Певица на годината и измислиха правилото, че ще вземе Мегазвезда и губи правото от повече номинации в категорията, а изведнъж при Преслава отпадна това правило. Уж щяха след четвъртия път да не я номинират и нарочно я спираха да не пуска нови песни, за да изпъкне Галена, и накрая взеха та я номинираха и стана цирка с освиркването. Сами са си виновни за всичко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса само може да сънува тиражите от началото на века. С 3 албума Кама е донесла над 4 милиона чиста пара.... по мои естествено убийствено точни сметки. Затова Пайнера ще беснее, когато .... ГО НАПУСНА..... в края на 2014 година. За пари става въпрос, за мнооооооооооого пари, които той кри, за да може Глорчето и Фатме да блеснат. Ако бе изкарал счетоводството тогава всички забравяха за дълги години за там лидерското място. А когато става въпрос за пари, особено при алчно копеле като Митака, никакви блъфове за гласове и БГ Адел не пеят в хора. Нещо неясно "десов"? :1000 (17):

 

Албуми продуцирани от фирмата. С песни, подбрани от фирмата. С приятния си лигав тогава глас. Сега е отвратително да чуваш на живо как се опитва милата. Скоро бях и не мисля пак.

 

Трябва да знаеш, че Лили Иванова, звезда по-голяма от целия кокошарник го е изпяла, че не всичко е пари, приятел.

 

В този бизнес имената на Десислава, Преслава, Глория, Ивана и Азис са изписани със златни букви. Каквито и да са, безкрайно талантливи и страхотно харизматични. Това е. Камелия е като Галена. Свръхамбициозна провинциалистка, която направи доста много имайки се предвид бездарието и нулата гласови данни.

 

:1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава, Преслава - cвръхамбициозни провинциалистки, които направиха доста много, имайки се предвид ограничеността им в множество аспекти.

 

:1000 (19):

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мегазвезда" е награда за пенсиониране. "Певица на десетилетието" е награда за престиж, която се връчва в цял свят. Преслава трябва да я има. :Vishenka_05:

 

Спокойно, всичко по реда си. Нали знаеш още кога е казано как ще се случат нещата? Чичо Фокс да извади от архива.... :roll1:

 

.... предлагам моите колегите да имат още 2-3 години търпение, за да изчакат Преслава да стане певица и на десетилетието, да й връчат орден „Стара планина“, да получи една награда като кюлче злато и да влезе в учебниците по история редом до Левски и Ботев, например. Да стане ясно, че тази десетилетка е за нея, защото е най-послушният служител...

 

КАМЕЛИЯ ЗА НАГРАДАТА НА ПРЕСЛАВА: ДА Й ВРЪЧАТ ОРДЕН „СТАРА ПЛАНИНА“ И ДА ВЛЕЗЕ В УЧЕБНИЦИТЕ

 

 

В този бизнес имената на Десислава, Преслава, Глория, Ивана и Азис са изписани със златни букви. Каквито и да са, безкрайно талантливи и страхотно харизматични. Това е. Камелия е като Галена. Свръхамбициозна провинциалистка, която направи доста много имайки се предвид бездарието и нулата гласови данни.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Всички изброени можеш да ги хвърлиш в канавката тази есен. Кама ги застреля от упор съвсем хладнокръвно..... с "Името ти". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, всичко по реда си. Нали знаеш още кога е казано как ще се случат нещата? Чичо Фокс да извади от архива.... :roll1:

КАМЕЛИЯ ЗА НАГРАДАТА НА ПРЕСЛАВА: ДА Й ВРЪЧАТ ОРДЕН „СТАРА ПЛАНИНА“ И ДА ВЛЕЗЕ В УЧЕБНИЦИТЕ

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Всички изброени можеш да ги хвърлиш в канавката тази есен. Кама ги застреля от упор съвсем хладнокръвно..... с "Името ти". :1000 (19):

 

Коментарите на Камелия спрямо Преслава са били единствено и само не добре прикрита женска злоба и завист. Защото момичето пее и постига успехи, без да се налага да ходи да се обяснява в 10000 предавания, без да има нужда до средна възраст като колежката си да си показва всички възможни органи и без да се налага да плюе по други колеги, за да изпъква. Елементарно :Vishenka_05:

 

Застреляла тя... с последния си самостоятелен хит от 2011, Изпий ме цялата. СЛед това само дуети, медиен шум за някое друго гледане отгоре и плюене по колеги. Това не е успех за мен. И с цялата си наглост се появява по телевизията да дава съвети на прохождащи изпълнители, които до един пеят в пъти по-добре от нея. Безочие. Никъде по света такава бездарница не може да стигне толкова далеч, колкото тук.

 

Има стабилни песни, но не може да кажем на черното бяло, както ти се опитваш, мистър .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Камелия не е била добре разбрана от някои хора тук. Мен лично през годините доста ме е дразнила, че все гледа в чуждото канче и че ѝ пречеха ту Десислава, ту Глория, ту Ивана, ту Андреа, то Преслава. Но впоследствие, като съм се замислял, е била права за много неща, защото са били принципни. И както тя казва - когато някой вреди на бизнеса, вреди на всички по веригата и това трябва да се каже. Дали в цялата тая история има популизъм, демагогия и пи ар, не знам - възможно е, тя умее да си играе картите, но според мен на Кама в даден момент не ѝ беше безразлично за жанра. Тя е човек с позиция и е такава още от 2004 и турнето, когато излезе с потниците за нашите медици в Либия. Да, показвала е анатомия, не я оправдавам, но това е и шоу в крайна сметка.

 

За Преслава беше много права, както и за Андреа - излизаш и пееш чужда песен на плейбек на участия и трупаш дивидент, приписваш я като своя. Ми не е ок. За наградите, като излезе по халат, също беше права, както и това за ордена. Честно казано, мисля, че от всички тя най-много уважава Глория. Все пак я включи в "Черна кръв". Те двете просто са супер различни, за да бъдат приятелки, но през годините Камелия е показвала уважение към нея, още повече, че е започнала като гост-изпълнител точно на концерти на Глория, когато тя беше номер 1 в държавата и винаги е признавала нея и Тони Дачева. Винаги. Включително и при последното интервю при Патрашкова. Уважава и Десислава. Честно казано, много пъти е защитавала колеги, споделяла е техни песни във фб. Няма да забравя и как подкрепи Глория в "Автограф" след наградите за 2013, когато Цура взе за балада, Кама каза, че е трябвало "Пясъчни кули" да победи. После защити Глория след последните награди, в Маринела, когато подчерта, че Галена е взела приз за Концертно присъствие, при положение че Глория е единствената с голеям самостоятелен концерт през 2015. Така че, Кама, колкото и да хитрува, си има принципи и е справедлива. Започнах да я харесвам с времето. И като водеща не беше зле.

 

Освен това умее да прави шоу по участия, има магнетизъм в нея, отгледа си хитове, пропя си на живо - възможностите на гласа ѝ ги знаем, но тя просто компенсира с много труд и то се видя - менажира си участия сама с Цветин, оправя се добре и без Пайнер. Има нюх за бизнес. Само едно детенце ѝ липсва, ама на, съдба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна гнусотия. Такъв глас да похабява за записването на подобни пошли неща.

Все едно не ни стига цялата циганизция, та и имена като Десислава, която преди година в Две капки вода пееше Бриндиси от Травиата да пуска такива парчета и то с толкова неприятния Фикрет.

И понеже такива неща се слушат, вероятно ще навърти някакви гледания, които аз се надявам изобщо да не са много. Заслужава провал на това "парче". С Много съм добра ѝ се размина, защото пеенето ѝ е на ниво и е някак по-интересна мелодията, но това е от най-гнусните и мазни кючеци, които лично мен ме карат да си тръгна от дискотеката.

Не може и не бива да се толерира това от нея. Според мен се ръководи от Галена, тъй като са много добри приятелки. Пуснаха песни в еднаква стилистика, а сега това е като продължение на Шефката, която и без това е същата гнусотия.

Да не говорим за лицемерието на Десислава. Не всичко е пари и чалга, жено. От теб очакваме много други неща, но не и подобни бълвочи, които е срамота да излизат след толкова години кариера. По 1000 интервюта се обикаля да се говори как 100 парички ги е пяла със сълзи на очи, има песни като Лудост е и колко английски парчета, а сега се пуска по пързалката. Не бива така. ДО момента за мен тя беше успяла да намери баланс между комерс и смислени приятни за слушане парчета, но с това тотално изгуби този баланс.

Надявам се да нес е възприеме, да се коментира негативно и да се усети, че ние не искаме от нея цигании, а качествена музика. И не бива да слуша хитрушата Галена, която ѝ пълни главата с идеи как да върви кариерата.

Десиславо, осъзнай се и се стегни, иначе ще разочароваш много от дългогодишните си почитатели.

Разкошен пост! :Vishenka_05:

 

 

Искам да размаже много брутално. Искам да ги оноди всички парцалеси бясно. Нова песен щяла да представя? Ако е вярно - няма място за посредствени и незапеваеми парчета. Щом ще е премиера на голям концерт, трябва да впечатли още от първото изпяване.

 

Много ще се радвам да уцели масов хит.

 

От старите ще е добре да чуем нещо ненатрапвано твърде много на предни изяви.

Ивана е нашата религия, Пайнер е нашият пророк! :3fdb8960598fa63e:

 

 

То и 2000-2009 не беше на Ивана (само 50%), но спечели.
Публиката в залата бяхме категорични и показахме, че наградата отиде при най-достойната! Престани да я принизяваш заради новата си парцалана! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Камелия не е била добре разбрана от някои хора тук. Мен лично през годините доста ме е дразнила, че все гледа в чуждото канче и че ѝ пречеха ту Десислава, ту Глория, ту Ивана, ту Андреа, то Преслава. Но впоследствие, като съм се замислял, е била права за много неща, защото са били принципни. И както тя казва - когато някой вреди на бизнеса, вреди на всички по веригата и това трябва да се каже. Дали в цялата тая история има популизъм, демагогия и пи ар, не знам - възможно е, тя умее да си играе картите, но според мен на Кама в даден момент не ѝ беше безразлично за жанра. Тя е човек с позиция и е такава още от 2004 и турнето, когато излезе с потниците за нашите медици в Либия. Да, показвала е анатомия, не я оправдавам, но това е и шоу в крайна сметка.

 

За Преслава беше много права, както и за Андреа - излизаш и пееш чужда песен на плейбек на участия и трупаш дивидент, приписваш я като своя. Ми не е ок. За наградите, като излезе по халат, също беше права, както и това за ордена. Честно казано, мисля, че от всички тя най-много уважава Глория. Все пак я включи в "Черна кръв". Те двете просто са супер различни, за да бъдат приятелки, но през годините Камелия е показвала уважение към нея, още повече, че е започнала като гост-изпълнител точно на концерти на Глория, когато тя беше номер 1 в държавата и винаги е признавала нея и Тони Дачева. Винаги. Включително и при последното интервю при Патрашкова. Уважава и Десислава. Честно казано, много пъти е защитавала колеги, споделяла е техни песни във фб. Няма да забравя и как подкрепи Глория в "Автограф" след наградите за 2013, когато Цура взе за балада, Кама каза, че е трябвало "Пясъчни кули" да победи. После защити Глория след последните награди, в Маринела, когато подчерта, че Галена е взела приз за Концертно присъствие, при положение че Глория е единствената с голеям самостоятелен концерт през 2015. Така че, Кама, колкото и да хитрува, си има принципи и е справедлива. Започнах да я харесвам с времето. И като водеща не беше зле.

 

Освен това умее да прави шоу по участия, има магнетизъм в нея, отгледа си хитове, пропя си на живо - възможностите на гласа ѝ ги знаем, но тя просто компенсира с много труд и то се видя - менажира си участия сама с Цветин, оправя се добре и без Пайнер. Има нюх за бизнес. Само едно детенце ѝ липсва, ама на, съдба.

 

Тя е хитра чипровска лисица, не се връзвай на каузите ѝ толкова наивно.

А нима тя не започна да проваля бизнеса с нейната голотия? Коя си е показвала толкова циците и шушаната, та даже на концерт пред предимно детска аудитория си позволи да изкопира разни западни звезди и да се появи с хиксове на зърната? Това ли е адекватно поведение? Че за да компенсира липсата си на талант се принуди да се прави на клоун по всякакъв начин за тия години? Има ли предаване, в което да не е говорила срещу колеги? Не забравяме как се натискаше пияна с Азис за рейтинг и реклама, нали?

Както и това, че хората я свързват повече с Плейбой и органите ѝ, а никой никога ЕДНА хубава дума за гласа ѝ не е казал.

 

Аз не съм съгласен за шоуто по участия. Шоу правят 2-3 нейни стари песни и това е. На едно от последните ѝ участия в Мегами Пловдив се уверих. Пя някакви супер неизвестни песни, и получи добър прием на 2-3 стари плюс Дразни ме. Егати шоуто... Трябва да имате повече изисквания за понятието "шоу". Да си показваш циците в интернет и да плюеш по по-талантливи и успели хора не е много справедливо и колегиално, според мен.

 

Преслава направи грешка, че изобщо влезе в диалог задочен с нея, да ѝ се обяснява. Милко беше казал, че ѝ е дал да пее песента, а Преслава никога не е казвала, че е нейна. Просто Камелия реши да си прави реклама на неин гръб. Прекалено елементарно, но явно чалга мишоците се хванаха.

 

Разбира се, че ще се справя с Цветин и без Пайнер, но 20 години стоя и фирмата я направи такава, каквато е днес, нали?

А тя и в поредния си провал Куклите споменава Пайнера, белкем някой я забележи.

Сега е лесно да се правиш на звезда и на независима, когато 20 години си работил с най-голямата музикална медия и си се възползвал от всичките концерти, предавания и ефир. Наличието на ютуб и инстаграм също. Ако беше толкова смела и надъхана, да се беше махнала с Десислава, но за това се искат топки, които Камелия няма. ТЯ за това и никога няма да бъде сериозно приета като голяма звезда. ЛИпса на талант, липса на смелост, говорене за другите, недоволство и мрънкане. Много типични черти на доста българи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 от началото на годината до момента

1. Анелия - Зоопарк 24154

2. Фики - Аз измръзнах 23073

3. Емилия и Емрах - По такива си падам 22318

4. Емануела и Джордан - Купих ти сърце 19370

5. Анелия и Джулия - Бръммм 19175

6. Преслава - Да гори в любов 17348

7. Andrea & Sergio - Heart Beating Hard 16815

8. Емануела - Нотариално заверен 16491

9. Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place 15944

10. Преслава - Обратно в играта 15776

11. Джена - Хулиган 15657

12. Цветелина Янева и Денис Теофиков-Грешка беше 15616

13. АНГЕЛ & СУЗАНИТА - К'ВО СТАВА, БРАТ 14890

14. Галин - 112 13747

15. Галена и Цветелина Янева - Маракеш 13520

16. Джулия - Твоя бях 12957

17. Емануела - Гледай ме на снимка 12905

18. ТОНИ СТОРАРО feat. ГАЛЕНА - Шефката 12803

19. Азис - Позна ли ме? 12286

20. АЛИСИЯ & КОНСТАНТИН - Любов ли е 12194

Шефката има над 13 млн.гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкошен пост! :Vishenka_05:

 

Писах го с мъка на сърце, но няма как. Когато знаеш, че някой може, а не се напъва да се бори, трябва да се казва.

Постнах ѝ го и в официалната фейсбук страница, получих много лични съобщения от фенове, които ме подкрепят и до момента около 20 лайка на коментара май :1000 (29): Представям си Деска как реве и се чуди, дано го прочете и вникне, а не го обяви за хейтърство :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах го с мъка на сърце, но няма как. Когато знаеш, че някой може, а не се напъва да се бори, трябва да се казва.

Постнах ѝ го и в официалната фейсбук страница, получих много лични съобщения от фенове, които ме подкрепят и до момента около 20 лайка на коментара май :1000 (29): Представям си Деска как реве и се чуди, дано го прочете и вникне, а не го обяви за хейтърство :1000 (29):

Най-после трезва и разумна критика от Десов!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кариерата на Фики приключи, Деса какво дири там?!

Според мен добрата ѝ мила приятелка Галена ѝ е подшушнала да направят опит за Шефката, а Десито си я знаем каква е ... :1000 (27): :1000 (29):

Не мога да повярвам, че е толкова зле, честно. Мислех, че малко от малко ѝ е дошъл акъл.

Не може да пееш опера, преди няколко години да те канят в различни филхармонии да пееш мюзикъл, и на 40 да изпееш това с Фикрет. Моят мъж е мега як, моят м ъж е най-богат и моят мъж е тарикат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...