Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тошка ще вземе да стане известна в Сърбия - новата Рени! Надявам се втората да последва съдбата на адашката си Жулиета! Луна да развързва кесията!

 

Oo, Рени, ако взима ТЕЛК от порядъка на 8-900 лв. директно се е отказала. Хонорарът й е 500 лв. на нея и едва връзва 1-2 участия месечно. :3fdb8960598fa63e: То тогава няма да има смисъл да се разкарва до разни бирарии, да бие път, да се усмихва широко...

 

Рени имам чувството, че от постоянно усмихване устата й накрая натурално ще заеме тая форма и няма да може да изрази друга емоция. Лепнаха й навремето прякора "усмивката на фолка" и тя се не спря. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Oo, Рени, ако взима ТЕЛК от порядъка на 8-900 лв. директно се е отказала. Хонорарът й е 500 лв. на нея и едва връзва 1-2 участия месечно. :3fdb8960598fa63e: То тогава няма да има смисъл да се разкарва до разни бирарии, да бие път, да се усмихва широко...

 

Рени имам чувството, че от постоянно усмихване устата й накрая натурално ще заеме тая форма и няма да може да изрази друга емоция. Лепнаха й навремето прякора "усмивката на фолка" и тя се не спря. :3fdb8960598fa63e:

Често напомня този усмихнат факт! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш в кръчмите никога не пускат mp3-ки или песни от youtube.

Дори да пускат музика и от ютюб,въпреки че кръчмите без оркестър са единици няма да пуснат баш "Просто шоу" "Моро му" и подобните,там аудиторията е съвсем различна от дискотеките за където са и предназначени гореизброените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори да пускат музика и от ютюб,въпреки че кръчмите без оркестър са единици няма да пуснат баш "Просто шоу" "Моро му" и подобните,там аудиторията е съвсем различна от дискотеките за където са и предназначени гореизброените.

 

Добре. Както кажеш. Само да си доволен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те и двете песни с в рапЕрски стил. :3fdb8960598fa63e: И двамата не ги харесвам, но избирам по-малкото зло - Галин. Онази зъбла ме блокира във Фейбсук без никаква причина. А и изгони миролюбивата си сестра едно време. :3fdb8960598fa63e: На Галин ще е по-голям хит, то вече се усеща, но знам, че ти от новите моди не се вълнуваш особено. ;)
Галин не може да е по-малкото зло, тъй като Джена поне има глас, докато той е един лишен от талант и съдържание джуджанко! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче инстаграма и снимките на Галена са като на някоя световна звезда. Класи над другите чалгарки. Май залага повече на визии и снимки, отколкото на песните, в последно време.

Комплексарка с пари и без талант. Това е резултатът. Други с евтини парцали и клипчета от телефон цял живот са над нея :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро. :)

 

Традиционно най-силният ден за чалгата ни донесе следните резултати:

 

Галин с 211К - вчера е бил под Назмилер. :gun_bandana:

 

Джена в четвъртия си ден (събота) вместо да качи трафика, е паднала с 13 хилки до 151К - почти наравно с Галена, която пък вдига своя от 138К на 148К. Е, нали щеше да гори в любов, след като я махнат от Трендинг? What happened, shebeci? :Vishenka_05:

 

Цветелина и Денис продължават да са все така силни, вчера са се разписали с 126К. Преслава е покачила своя интерес с 10% до 107К.

 

Дойде ли уикенда и Яница почва яко да гърми. Мисля, че "Въртележката" е песента, която вдига гледанията си най-много в процентно отношение сред топ хитовете. В сравнение с четвъртък покачването за събота е 27%.

 

Английската песен с участието на Дара продължава да се мъдри в ТОП 10 - единствената нечалга там.

 

Хитовете на лятото са направили 54К ("Купих ти сърце") и ~75K ("Шефката").

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро. :)

 

Традиционно най-силният ден за чалгата ни донесе следните резултати:

 

Галин с 211К - вчера е бил под Назмилер. :gun_bandana:

 

Джена в четвъртия си ден (събота) вместо да качи трафика, е паднала с 13 хилки до 151К - почти наравно с Галена, която пък вдига своя от 138К на 148К. Е, нали щеше да гори в любов, след като я махнат от Трендинг? What happened, shebeci? :Vishenka_05:

 

Цветелина и Денис продължават да са все така силни, вчера са се разписали с 126К. Преслава е покачила своя интерес с 10% до 107К.

 

Дойде ли уикенда и Яница почва яко да гърми. Мисля, че "Въртележката" е песента, която вдига гледанията си най-много в процентно отношение сред топ хитовете. В сравнение с четвъртък покачването за събота е 27%.

 

Английската песен с участието на Дара продължава да се мъдри в ТОП 10 - единствената нечалга там.

 

Хитовете на лятото са направили 54К ("Купих ти сърце") и ~75K ("Шефката").

 

На Галин не трябва ли да са повече? При 363к за първите 24 часа, снощи в 18ч. имаше точно 600 хиляди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти виж че на тези в ЕлЕй даже сайта им едва работи и ми обясни пак как са сериозни награди. То не че другите са много стока, или ги е чувал някой извън арабския свят, нали, ма поне се стараят някакси и са упорити, вече 3-4 години вървят.

За сериозни - в никакъв случай не мисля, дори не отричам напълно версията, че се правят заради схеми с визи. Просто отбелязвах, че няма "фалшиви" и "истински" награди, а са две различни събития със сходни имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин не трябва ли да са повече? При 363к за първите 24 часа, снощи в 18ч. имаше точно 600 хиляди.

 

Тази система леко обърква гледанията на песни за първия ден-два, защото ги засича в точно определено време, а премиерите на сингли Пайнер си ги правят в колкото часа им е кеф. Примерно на "Феноменален" не й бяха броили първите няколко часа, бяха ги прибавили към второто денонощие и Галена в техния чарт гръмна с резултат от порядъка на 520К+ за първия ден.

 

На Галин данните означават, че за засеченият 24-часов период вчера е направил толкова. Но от колко часа до колко часа е точния интервал може би meleto може да каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пламба, сега проверих.

 

Събота на Гальо му се води трети ден в чарта, тоест отчели са само първите няколко часа на първото му денонощие, които все пак са били достатъчни да влезе на №1 с 204К.

 

Премиерните дни очевидно ние трябва да си ги следим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е един път! Абсолютна класика! :Vishenka_05:

Някой да ми припомни, авторска ли е?

 

В обложката на "Хитовете+", където е включена, пише: "текст: Стефан Статев/аранжимент: Токича", за музиката нищо не пише, следователно - кавър. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обаче много зарибява. Очаквам да се получи както с ''Виновна''.

И мен ме зариби. :Vishenka_05:

Нещо такова и за Глория си представям, като попроменим текста обаче. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме зариби. :Vishenka_05:

Нещо такова и за Глория си представям, като попроменим текста обаче. :д

Текста не е чак толкова зле. Много по-гадни неща са се пяли. Да не говорим, че Емануела в последните проекти пееше само на една тематика - какви боклуци са мъжете. С последните проекти малко смени посоката. А и е една от малкото която заложи на балада с добра видеореализация. Май само Глория и Емилия в последните години са го правили. И като мацка е топ. Пък и е фаворитка от Випа - добре и се получават нещата.

Това също е много силно и Борис Дали никога не е тръгвал толкова силно като начален интерес.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...