Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Реалността за Преслава и Галена пролича вчера в новогодишната програма:

Преслава: Сред последните изпълнители в най-оборотното ефирно време и блестящо изпълнение "Да гори в любов" . Една от малкото, които си позволиха да пеят на живо.

Галена: Запратена в началото преди Тита, "пеейки" най-големия си флоп за годината "Дай ми любов".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Реалността за Преслава и Галена пролича вчера в новогодишната програма:

Реалността пролича вчера в YouTube, когато Галена е с двете най-гледани песни за 24 часа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А коментирахме ли, че Галена няма самостоятелна песен в Топ 40 за годината??? Преса има точно 2. И Емануела има 2 самостоятелни + дуета. Азис е още в топ 10 с Мотел и Хабиби :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А коментирахме ли, че Галена няма самостоятелна песен в Топ 40 за годината??? Преса има точно 2. И Емануела има 2 самостоятелни + дуета. Азис е още в топ 10 с Мотел и Хабиби :D

Грам не ни пука, след като Феноменален след време ще е в топ 10.

 

П.С. Да вдигнем шум и Феноменален имат някакви странични фен клипчета, които са навъртели доста гледания за Нова Година.

 

Да вдигнем шум - около 80К и Феноменален - към 35К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реалността пролича вчера в YouTube, когато Галена е с двете най-гледани песни за 24 часа. :1000 (29):

Не е кой знае какво голямо постижение. Бесните мазнотии винаги вървят добре по празници, независимо кой ги пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като има повече респект към Ивана и Глория, защо не бяха те поканени в програмата му? Слави е умен и знае на какво ще се зарадват хората и към какво има интерес. Кротко котенце и фон, но бяха там, нали? Това ми напомня за отсъствието на други, уж много хитови певици, менторки на едно предаване с хонорар от 200 бона... Или Слави не е имал пари да им плати? :3fdb8960598fa63e:

 

Глория и Ивана са канени когато им е била силата... или когато Митко Пайнера ги е посочил при молба на Слави. И без това в края на януари в БТВ ще бъде обезчалгарено и само най-великата за всички времена (Камелия, разбира се) ще си вее задника в ефира им до май месец, а тези досадници от Пайнер ще си гризат ноктите на ръцете от яд, че лятото опитаха, но не успяха да се наместят на столчето за чалгата, което е запазено за (Камелия, разбира се). Слави принципно не е бог знае колко умен, но има сериозен екип от много години и общо взето в такива новогодишни програми гледат да се покажат всички жанрове музика. И да, хонорарът на най-хитовата за всички времена (Камелия, разбира се) си е 200 бона, а участието на Преслава и Галена не е и 20 стотинки с ДДС. А що се касае до Слави и отношенията му с (Камелия, разбира се), те винаги са били специални. Там парите не са от значение. Защото и Слави е пращал букети с по 100 рози в "Банишора", както много други мераклии като него. И понеже в "Банишора" са били достатъчно любезни да откажат както се прави това в белите държави, до ден днешен Дългия и подобни нему изпитват един друг, много специален респект към (Камелия, разбира се)....

 

Весели празници и щастлива нова година г-це Иванова! :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата между тези гледания е цели три дни.

Честита нова година и дано Преслава изкара повече от един хит, че ви е зле положението и настроението.

 

Офф, майна, жив и здрав да си! Тука всички сме станали тотално неадекватни, никой дори не е обърнал внимание на датата и часа на коментара, но xroflx9 се пъне, че тази Нова година била слаба.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какво голямо постижение. Бесните мазнотии винаги вървят добре по празници, независимо кой ги пее.

 

Е, да, но се оказа, че бесните мазнотийки завършват годината като номер 1 по гледания за годината. Явно в България целогодишно е празник. Не и тук, разбира се. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига вече сте плашили, че не искате да влизате тук. Както си решите, всеки си избира сам. :th_up:

 

В момента никой не натрапва нищо, отбелязваме общата картина на гледанията от НГ. Хората, които са си я пускали цяла нощ и са я слушали са я "бутнали" до върха.

 

Слушат я всякакви хора, казвам го за стотен път. Дори това, което казваш в миг на яд обаче не е удобно оправдание, защото това са реални гладания и ютуб няма скенер за българи и мангали да ги дели. Месеци наред не съм видяла обаче "Шефката" да кънти от мангалска кола, не съм видяла да си я поръчват мангали по мероприятия. Правеха го българи. Имам сериозни наблюдения от много места.

 

Много ясно, че след това ще паднат гледанията. На другите песни същите ли ще останат според теб? Това беше новогодишната нощ все пак, тогава винаги има бум. Важното е, че видяхме какъв е бил избора на хората тогава.

 

Хиляди хора в държавата се кефят на песента, но тук 5-6 неудовлетворени индивида - не. Тези хора (вечно недоволните от нещо) не са фактор и сам го знаеш. :derisive:

 

И не на последно място:

 

Честита Нова Година и на теб! Дано през 2019 се отпуснеш повече и се освободиш от негативните емоции. Бъди по-щастлив и доволен от живота... :cheers:

 

Мани, аз направо нямам думи, бе човек.

 

Правим класация за най-слушаните песни на Нова Година като всеки път, публикуваме резултатите и дежурните недоволници пак почват да се оплакват. Все едно ние сме виновни какво харесва народа!?

 

Да си мълчим и да укриваме факти само и само fen_na_payner и още няколко Пресловови да не им се обади язвата в стомаха!?

 

Ми станете обективни хора, които признават истината. Проявете доблест в тоя живот и язвите ви сами ще изчезнат, няма да има за какво да се ядосвате. Аман от фрустрирани мрънкачи.

 

Ако Преслава беше номер 1, щяха да ореват орталъка да го натякват, ама понеже е Галена и им прилошава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започваме годината пак с Преслава vs Галена :mf_surrender:

 

Преславови спрете се !!!!! защо я изкарвате най най най като има само 1 мегахит през 2018 ???

 

Мдам, точно.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=110571

 

Отправям апел модераторите от току що нататък да се опитат поне да канализират всички дискусии по темата където им е мястото, белким успеем да си кажем някоя друга приказка по някоя друга тема в скандалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана в Папараци тази неделя! Активността започва!!!

 

https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/vid...ez-cenzura.html

 

Браво! Дано да има някаква стратегия за завръщане и това мълчание да е било умишлено. С новата визия + готина песен, ще върне позиции стабилно. От трите дъртици - бивши лидерки - Глория се очертава да е с най-слаби позиции откъм хитовост поради някакви си нейни нагласи. Ивана е мастия, тя знае как. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикуван на 14.03.2018 г. :Vishenka_05:

 

а Шефката на 02.07.2018 г.

 

така че........

 

Какво така, че? Шефката има 1.5 mln в изтрити клипчетa. Номер 1 е за годината с над 100К повече от Зоопарк.

 

Един въпрос понеже знам какво следва: Ако изтрият клипчето на "Не се изтриваш", ще се правим че тези гледания ги е нямало никога ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана в Папараци тази неделя! Активността започва!!!

 

https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/vid...ez-cenzura.html

Брутално яка е! Ще се гледа!

 

Хора, никой не отрича успеха на Шефката, но ни идва ни в повече натрапването й. Както и това, че плюете по Преслава. Постоянно броите гледания и правите съпоставки с "Да гори в любов", опитвайки се да омаловажите успехът на Преслава. Това дразни. Факт е, че "Шефката" е с повече гледания от "Да гори". Очевидно на феновете на Галена това ви е много важно.

Но е факт също и че Галя и Тони изпяха вече готов хит - Nallane 2 има 22млн, а Оф оф 12млн. А и песента е мазнотийка - кючек, който е подходящ за купони и гюбек. Малцинствата сигурно я спукват от слушане. Виждаме, какви гледания правят циганските песни в тубата. Не съм изненадан от цифрите на Шефката, но не виждам защо я сравнявате с песента на Преслава. Двете нямат нищо общо.

 

Факт е също и че Стораро спаси годината на Галена. Парадоксът е, че през 2014-та ( доста след своя пик: 2005-2008) Преслава опита да догони Галя, пеейки със Стораро. А днес, четири години по-късно, Галена си спаси годината благодарение на него.

 

Честита Нова година! Поздрав с нещо много любимо.

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята любима песен е минала 7-те милиона за по-малко от два месеца. :3fdb8960598fa63e:

Ми браво, не очаквах. Мислих, че гледанията й ще забият.

 

Фаст, къде мога да гледам Преслава в шоуто на Слави?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята любима песен е минала 7-те милиона за по-малко от два месеца. :3fdb8960598fa63e:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Ти си моето друго АЗ тук. Само, че преди две години ти беше по-рязък, а сега сме си сменили ролите.

 

-----

@Vancho

И на мен на Грахич ми е любима. Снощи накарах едно момиче да й имитира танците от клипа на 2 уискита. Много я въртя напоследък и според мен заслужава да стане стабилен хит. Липсваше ми звученето на Спас Лазаров. Ако не се бъркам, той написа "Тихо ми пази" едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми браво, не очаквах. Мислих, че гледанията й ще забият.

 

Фаст, къде мога да гледам Преслава в шоуто на Слави?

http://vid.btv.bg/avod/2018/12/26/M0082255...eehee5eeN-2.mp4

 

53:00

 

Азис и Ку-ку бенд - Позна ли ме също си струва да се чуе.

01:11:11

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е пяла много фалшиво, както на концерта на Планета. Явно Да гори в любов й е много трудна. :whistling:

 

Жалка пък с тоя плейбек и гримаси. Много е антипатична. Като сложим, че и тук навира неуспешната си песен. Дали не е така намусена, заради това че пее и тук преди Преса?

Супер непрофесионално поведение има. Хората снимки за новогодишно издание правят, а тя гледа на кръв.

 

Умрях от смях как Тита завършва изпълнението си и започва да нарежда едни пожелания, докато средният й пръст мига на микрофона. :D :D :D Умирам от смях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...