Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Опа, издвинявам се. Намерихме фейспалма не на годината, ми направо на хилядолетието. Аз съм бил съгласен с модерирането на Стела, чувствам се персонално обиден, и апелирам на въпросната особа да се и прибавят поне 20 минути към актуалния бан. Минимум! Кога съм съгласен, кога не съм, но и признавам че е единствения модератор, който се трогва да върши няква работа, ако бях аз, отдавна да съм се първо отказал, второ да съм си обрал крушите от тука, както направиха редица други (без да цитирам имена) ...

 

А някой е време да си смени хапчетата просто. А годишните форумни награди е време да се закрият, вече втора поредна година водят до твърде остри психични разтройства.

 

 

 

С тоя нулев интерес - за 2 и кусур седмици, 10 поста, даже твърде много се заседя.

 

Не думай. За това ти все пишеше първи да не те предвари някой 🐷

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това май ще е лейбъла на Галин.

ALPHA MUSIC

Супер много ме дразни Галин вече с тва забавяне на песента на Десита. Снимали са клипа, когато Теофиков е снимал "Мило мое". И още не го пускат. :gun_bandana:

 

След време очаквам Денис и Десита в дует. Стига са се мляскали по сторита и снимки. Да гръмнат с песен. :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Супер много ме дразни Галин вече с тва забавяне на песента на Десита. Снимали са клипа, когато Теофиков е снимал "Мило мое". И още не го пускат. :gun_bandana:

 

Щом вече има профил лейбъла, трябва да я пуснат по скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом вече има профил лейбъла, трябва да я пуснат по скоро.

Лейбъла е на Галин. Десита го е последвала. Песничката идва. :Vishenka_05:

Симона ( влогърката ) каза, че я е чула и много я кефи. Обнадежден съм. Само се надявам гласът на Десита да не е с толкова много аутотюн, както в "112", когато излезе с Галин на концерта.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

То цялата кариера на Галин е копие на Криско през последните години. Този човек от един потенциален бъдещ лидер в жанра, се превърна в тотален безличник и аутсайдер.

От толкова надуване на балано покрай Десита, имам чувството, че ще изкара флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейбъла е на Галин. Десита го е последвала. Песничката идва. :Vishenka_05:

Симона ( влогърката ) каза, че я е чула и много я кефи. Обнадежден съм. Само се надявам гласът на Десита да не е с толкова много аутотюн, както в "112", когато излезе с Галин на концерта.

Тук има много малка част. - 0:12

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия изскочи с балада! Кефи ме.

 

popnable са включили "Луда по тебе" в класацията им. Дори и тя не може да измести назмилерските циганьори от върха.

 

Иначе топът на песните на български език, слушани от българи за 2-ри януари е:

 

 

1. Едно ферари 97К

2. Яко ми е 87К

3. Феноменален 86К

4. Грешка беше 61К

5. Шефката 60К

6. Да гори в любов 59К

Ако трябва да се направи някакъв анализ:

Всякакво празнуване вече свърши, а Тони и Галена са в топ 5, което е странно, имайки предвид факта, че преди Коледа гравитираха около №11-№15 в дневната класация. Гледанията бяха паднали до 40К/ден. Обяснение намирам може би в това, че около фирмените партита и празниците нови хора са разбрали за тая песен, които съответно сега са почнали да я слушат. За друго обяснение да се сещате? :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дългосрочен план обаче Галош надви Преси. На Преслава подобно на Скъпата кола, и тази започна да изстива, докато на Галена дори с времето стана още по-пълноценен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия изскочи с балада! Кефи ме.

 

popnable са включили "Луда по тебе" в класацията им. Дори и тя не може да измести назмилерските циганьори от върха.

 

Иначе топът на песните на български език, слушани от българи за 2-ри януари е:

1. Едно ферари 97К

2. Яко ми е 87К

3. Феноменален 86К

4. Грешка беше 61К

5. Шефката 60К

6. Да гори в любов 59К

Ако трябва да се направи някакъв анализ:

Всякакво празнуване вече свърши, а Тони и Галена са в топ 5, което е странно, имайки предвид факта, че преди Коледа гравитираха около №11-№15 в дневната класация. Гледанията бяха паднали до 40К/ден. Обяснение намирам може би в това, че около фирмените партита и празниците нови хора са разбрали за тая песен, които съответно сега са почнали да я слушат. За друго обяснение да се сещате? :unsure:

И според мен е точно заради това. И да не са разбрали сега за нея, сега ги е зарибила.

Очаквай покачване и тези дни покрай имените дни, няма как да не се слуша много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен е точно заради това. И да не са разбрали сега за нея, сега ги е зарибила.

Очаквай покачване и тези дни покрай имените дни, няма как да не се слуша много.

 

Коментирай:

jalio.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че Фики възроди този хит! Брутална песен наистина, музиката е ТОП. Ще гърми в клубовете, спор няма.

Фики вече не е голям фактор по дискотеките, държат го там с Пате и Бум. От новите му нещо не се полуват дори дискотечни хитчета
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики вече не е голям фактор по дискотеките, държат го там с Пате и Бум. От новите му нещо не се полуват дори дискотечни хитчета

Тази ще върви според мен, макар че е факт, че пропадна доста в последно време. И той и Галин не вървят толкова, но при него положението определено е по-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...