Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Лидерът в новогодишната нощ е Тони Стораро - Галена е мижава притурка. :Vishenka_05:

 

Започваме с клишетата ли? :3fdb8960598fa63e:

 

"Шефката" в която Галена участва НАРАВНО - 266К

"Феноменален" - 216К

 

Поздрави, Кели! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това с постоянното смятане и броене е много досадно и отблъскващо, just saying.

 

А относно "Шефката", вече не разбирам и двете страни. Противниците - защо отричате? Песента е огромен хит и трупа много гледания, а и не виждам какво е странното, има всички предпоставки за това: хитови имена, запомнящ се текст, подходяща за купони... напълно нормално е да се радва на интерес.

Защитниците - доказахте всичко възможно, вече това дали някой ще отрича или преиначава фактите си е негов проблем, не можете да го убедите повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с постоянното смятане и броене е много досадно и отблъскващо, just saying.

 

А относно "Шефката", вече не разбирам и двете страни. Противниците - защо отричате? Песента е огромен хит и трупа много гледания, а и не виждам какво е странното, има всички предпоставки за това: хитови имена, запомнящ се текст, подходяща за купони... напълно нормално е да се радва на интерес.

Защитниците - доказахте всичко възможно, вече това дали някой ще отрича или преиначава фактите си е негов проблем, не можете да го убедите повече.

Никой не отрича хитовостта на песента.

 

Ние сме против приписването на заслугите за успеха на песента върху Галена, в година в която с Пайнерските си сингли е гола вода. "Феноменален" става хит, но преди това - пълна греда.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не отрича хитовостта на песента.

 

Ние сме против приписването на заслугите за успеха на песента върху Галена, в година в която с Пайнерските си сингли е гола вода. "Феноменален" става хит, но преди това - пълна греда.

Не е точно така, "Дай ми любов" си е приличен проект, въпросът е, че излезе след нетолкова успешното "Просто шоу", та ни се видя като флоп. Сами по себе си двете песни са с добър успех, но ако бяха пуснати след големи хитове, това щеше да се забележи повече.

Галена има заслуги за проекта, със сигурност не по-големи от тези на Тони, но не е като да няма. Тя пее най-важните части от текста, а и не мисля, че ако ги пееше Ашли да речем, парчето щеше да стане чак такъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно така, "Дай ми любов" си е приличен проект, въпросът е, че излезе след нетолкова успешното "Просто шоу", та ни се видя като флоп. Сами по себе си двете песни са с добър успех, но ако бяха пуснати след големи хитове, това щеше да се забележи повече.

Галена има заслуги за проекта, със сигурност не по-големи от тези на Тони, но не е като да няма. Тя пее най-важните части от текста, а и не мисля, че ако ги пееше Ашли да речем, парчето щеше да стане чак такъв хит.

Някои хора тук директно си пишат сингъла като "Галена - Шефката", което е нелепо. :mf_surrender: Ако тя имаше свои хитове, хич нямаше да се занимават да броят и да я бутат в чужди проекти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

31.12.2018 15:00 = 01.01.2019 15:00

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

ЯНИЦА ИМПЕРАТРИЦАТА НА ПОПФОЛКА !!
YANITSA201512181.jpg
МОМА ЯНИЦА = 100К

Въртележката = 122К




Джена - Яко ми е = 200к
Джена - Хулиган = 55к


Преслава - Не се изтриваш = 29к
Преслава - Обратно в играта = 20к
Преслава - Да гори = 150к



ГАЛЕНА - ШЕФКАТА = 269К
Галена - Феноменален - 206К
Галена - Моро моу = 18к
Галена - Маракеш = 21к
Галена - Дай ми Любов = 15к


Деси Слава и Фики - Да вдигнем шум = 167к
Галин - Как си кажи = 83к

Азис - Мотел = 208к

Анелия - Зооопарк = 57к

Цветелина Янева и Денис Теофиков-Грешка беше = 134к

Емануела - Направи така = 128к
Емануела и Джордан - Купих ти сърце = 78к
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера в 12:40 засекох гледанията на някои от хитовете на 2018.

 

Резултати:

 

1.Шефката 259к

2.Едно ферари 225к

3.Феноменален 216к

4.Яко ми е 207к

5.Да вдигнем шум 171к

 

6.Да гори в любов 151к

7.Грешка беше 139к

8.Направи така 132к

9.Въртелешката 125к

10.Камъните 123к

 

11.Гледай как се прави 105К

12.Няма да съм твой 94к

13.Как си кажи 88к

14.Купих ти сърце 81к

15.Оп-оп 80к

 

16.Много съм добра 67к

17.Името ти 61к

18.Зоопарк 59к

19.Хулиган 55к

20.Нотариално заверен 54к

 

21.Богиня 46к

22.По такива си падам 41к

23.Бръм 28к

24.Маракеш 24к

25.Обратно в играта 21к

26.112 20к

27.Дай ми любов 16к

28.Твоя бях 15к

29.Гледай ме на снимка 14к

Бонус:

1.Alo 1,121к

2.La Miami 448к

3.Луда по тебе 312к(само от канала на musicchannel)

4.Пей сърце 45К

5.Не се изтриваш 30к

6.В твоите очи 26к

7.Дяволът ме кара 23к!!!!!

8.Кой 21к

9.Моро му 20к

 

Честита нова година на всички!

 

Честита определено :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера в 12:40 засекох гледанията на някои от хитовете на 2018.

 

Резултати:

 

 

Бонус:

1.Alo 1,121к

2.La Miami 448к

3.Луда по тебе 312к(само от канала на musicchannel)

4.Пей сърце 45К

5.Не се изтриваш 30к

6.В твоите очи 26к

7.Дяволът ме кара 23к!!!!!

8.Кой 21к

9.Моро му 20к

 

Честита нова година на всички!

и после Галена нямала вечни хитове :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви очаквания имате за 2019? И кой мислите, че ще е лидера тази година... ей така по интуиция :3fdb8960598fa63e:

Преслава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години на всички!

 

Честита нова година, котарачета :Vishenka_05:

 

Какви очаквания имате за 2019? И кой мислите, че ще е лидера тази година... ей така по интуиция :3fdb8960598fa63e:

 

Иска ли питане? Както от много години насам, така и тази, следва да е Галена. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита нова година, котарачета :Vishenka_05:

 

Какви очаквания имате за 2019? И кой мислите, че ще е лидера тази година... ей така по интуиция :3fdb8960598fa63e:

 

Още не съм избрал кого да лансирам тази година. Като реша, ще бъдете уведомени. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последните 24 часа:

 

"Шефката" е най-гледаната българска попфолк песен с 266К на Нова Година. Увеличението спрямо предното денонощие е 360%.

 

3.Луда по тебе 312к(само от канала на musicchannel)

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита нова година, котарачета :Vishenka_05:

 

Какви очаквания имате за 2019? И кой мислите, че ще е лидера тази година... ей така по интуиция :3fdb8960598fa63e:

 

За всеки случай няма да е Коя? със сигурност, аре стига си я лансирал тая вече :D

 

Иначе още от сега предвиждам как Петра ще е властелинката и тази година.

 

Мисля че е време

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора тук директно си пишат сингъла като "Галена - Шефката", което е нелепо. :mf_surrender: Ако тя имаше свои хитове, хич нямаше да се занимават да броят и да я бутат в чужди проекти.

 

Никой не отрича хитовостта на песента.

 

Ние сме против приписването на заслугите за успеха на песента върху Галена, в година в която с Пайнерските си сингли е гола вода. "Феноменален" става хит, но преди това - пълна греда.

 

Стига глупостотворяла, Кели. Разбирам, че годината за вас почна добре, когато злорадствахте за имагинерния край на Галена, но в заключителната част ви беше забит 6 ката. Недоволството ти е разбираемо.

 

Пайнерските сингли на Галена чухме с ушите как се пеят от цялата Арена Армеец. Разбрахме всъщност, че народът е харесал "Маракеш" (и тя се пя), разбрахме от къде идват 8-те й милиона гледания.

 

 

1 януари 2018 започва с 650К гледания за 24 часа за наскоро издаден сингъл на Галена.

 

1 януари 2019 започва с 2 парчета с участието на Галена в Новогодишния ТОП 3. Едното от тях с рекорд за най-силен дебют през 2018. Другото - лидерът на празника - официално става най-гледаната песен за годината в последния й ден.

 

Тук само един човек е писал "Галена - Шефката" и това е Фиклена - правеше го да дразни такива като теб. Явно му се е получило.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Песента на Камелия се слуша от няколко държави с общо население над 25 млн. човека.

 

Ами твоята Преси къде е в класацията? :hahaha:

 

Да не ти приседне в кривото гърло от много смях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години на всички бъдете живи и здрави!

 

Никой не иска вече да влиза тук заради натрапването на Шефката. Нормално е да направи тя най-много гледания има много цигани и постоянно я слушат , но след 1 седмица пак падат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

29.12.2017 16:00

 

да ги видим след 31.

 

 

Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi-От София до Банско - 3 881 665

 

 

TEDI ALEKSANDROVA/Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi-От София до Банско, 2017 – 4,798,712 views

 

Ето кой е бил хитът на вечерта..

 

Разликата между тези гледания е цели три дни.

Честита нова година и дано Преслава изкара повече от един хит, че ви е зле положението и настроението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години! :phpgrin2: Здраве, щастие и късмет на всички! :happyppl:

 

С много показателна дискусия започва годината. Като се абстрахираме от моментната лудост на едни хора по "Шефката" на чалгата, която бе като кротко котенце в "Шото на Слави", а Дългия я направи заедно с Преслава просто фон, на своето новогодишно предаване бих казал, че ако оттук нататък Преслава и Галена стъпят при него, значи никога не са били никакви шефки, колкото и да им се ще на много малка групичка техни последователи в Рамания да се окажат. Дори към Ивана и Глория, които по обясними причини не са на картата на сериозния бизнес в последните години Дългия има някакъв респект, за разлика от двечките съкратирантки. Но, когато сам си направиш харакири, то не можеш да обвиняваш никой, че ти е подал меча.

 

Иначе ми харесаха днешните мисли на някои хора тук, които с 20 000 по нова година, на "Дяволът ме кара" го обявиха за вечен хит, а там някакви си случайни 300 000, на "Луда по тебе" било щото го гледали в държави с 25 милиона население. Та така като се замисля, за това кой в последните години атакува този същият YUGO пазар, като правеше дуети с някой си Янко "Златото на Милица Тодорович", Стоянчо "Ла Маямито" и Кеба "Кукавицата" се чудя аз ли се побърквам или тук е пълно с....

 

... айде, че са празници.... :drunk: Затова нека поздравя всички нормални потребители в Рамания с истинската сензация на декември 2018. Наздраве! :bi:

 

Това наистина много дърпа..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години на всички бъдете живи и здрави!

 

Никой не иска вече да влиза тук заради натрапването на Шефката. Нормално е да направи тя най-много гледания има много цигани и постоянно я слушат , но след 1 седмица пак падат.

 

Стига вече сте плашили, че не искате да влизате тук. Както си решите, всеки си избира сам. :th_up:

 

В момента никой не натрапва нищо, отбелязваме общата картина на гледанията от НГ. Хората, които са си я пускали цяла нощ и са я слушали са я "бутнали" до върха.

 

Слушат я всякакви хора, казвам го за стотен път. Дори това, което казваш в миг на яд обаче не е удобно оправдание, защото това са реални гладания и ютуб няма скенер за българи и мангали да ги дели. Месеци наред не съм видяла обаче "Шефката" да кънти от мангалска кола, не съм видяла да си я поръчват мангали по мероприятия. Правеха го българи. Имам сериозни наблюдения от много места.

 

Много ясно, че след това ще паднат гледанията. На другите песни същите ли ще останат според теб? Това беше новогодишната нощ все пак, тогава винаги има бум. Важното е, че видяхме какъв е бил избора на хората тогава.

 

Хиляди хора в държавата се кефят на песента, но тук 5-6 неудовлетворени индивида - не. Тези хора (вечно недоволните от нещо) не са фактор и сам го знаеш. :derisive:

 

И не на последно място:

 

Честита Нова Година и на теб! Дано през 2019 се отпуснеш повече и се освободиш от негативните емоции. Бъди по-щастлив и доволен от живота... :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На HIT пожелавам повече усмивки и смях през новата година, но истински, че това търкаляне тук ми дойде по-скоро тровещо него и злобничко, отколкото искрено. Не успя да ни заблудиш. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години! :phpgrin2: Здраве, щастие и късмет на всички! :happyppl:

 

С много показателна дискусия започва годината. Като се абстрахираме от моментната лудост на едни хора по "Шефката" на чалгата, която бе като кротко котенце в "Шото на Слави", а Дългия я направи заедно с Преслава просто фон, на своето новогодишно предаване бих казал, че ако оттук нататък Преслава и Галена стъпят при него, значи никога не са били никакви шефки, колкото и да им се ще на много малка групичка техни последователи в Рамания да се окажат. Дори към Ивана и Глория, които по обясними причини не са на картата на сериозния бизнес в последните години Дългия има някакъв респект, за разлика от двечките съкратирантки. Но, когато сам си направиш харакири, то не можеш да обвиняваш никой, че ти е подал меча.

 

Иначе ми харесаха днешните мисли на някои хора тук, които с 20 000 по нова година, на "Дяволът ме кара" го обявиха за вечен хит, а там някакви си случайни 300 000, на "Луда по тебе" било щото го гледали в държави с 25 милиона население. Та така като се замисля, за това кой в последните години атакува този същият YUGO пазар, като правеше дуети с някой си Янко "Златото на Милица Тодорович", Стоянчо "Ла Маямито" и Кеба "Кукавицата" се чудя аз ли се побърквам или тук е пълно с....

 

... айде, че са празници.... :drunk: Затова нека поздравя всички нормални потребители в Рамания с истинската сензация на декември 2018. Наздраве! :bi:

 

Като има повече респект към Ивана и Глория, защо не бяха те поканени в програмата му? Слави е умен и знае на какво ще се зарадват хората и към какво има интерес. Кротко котенце и фон, но бяха там, нали? Това ми напомня за отсъствието на други, уж много хитови певици, менторки на едно предаване с хонорар от 200 бона... Или Слави не е имал пари да им плати? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...