Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

О, аз сега видях, че Фокси е направил тема за мен.

 

В такъв случай, Стела, ще те помоля въпросният да си получи някакви проценти (или каквото ти прецениш) за обидата "келеш". Не, че е кой знае какво, но щом ще се правим на интересни, така да бъде. :)

 

Какви проценти те гонят тебе бре? Защо не си наказан за поне 7 дена? Къде мислиш, че се намираш бе ей мишок? :feminist_en:

 

Аз имам над 100 бана за далеч по-маловажни неща, а ти се насра в тоя форум и те толерират. Поне 7 дена бан или ще запаля Рамания.... :feminist_en:

 

Нещо неясно келеш? :1000 (17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви проценти те гонят тебе бре? Защо не си наказан за поне 7 дена? Къде мислиш, че се намираш бе ей мишок? :feminist_en:

 

Аз имам над 100 бана за далеч по-маловажни неща, а ти се насра в тоя форум и те толерират. Поне 7 дена бан или ще запаля Рамания.... :feminist_en:

 

Нещо неясно келеш? :1000 (17):

Отговорът ще разбереш след 7 дни, когато се върнеш от бан. :bye2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти нарече всички, които харесваме "Феноменален" безмозъчни.

 

След това нарече самата модераторка с думи, които вменяваха, че е проста. Постовете ти седят. Бан тогава не получи. Та...? С какви очи сега се правиш на Света Вода? Ще ти кажа - с лицемерни.

 

Опа, издвинявам се. Намерихме фейспалма не на годината, ми направо на хилядолетието. Аз съм бил съгласен с модерирането на Стела, чувствам се персонално обиден, и апелирам на въпросната особа да се и прибавят поне 20 минути към актуалния бан. Минимум! Кога съм съгласен, кога не съм, но и признавам че е единствения модератор, който се трогва да върши няква работа, ако бях аз, отдавна да съм се първо отказал, второ да съм си обрал крушите от тука, както направиха редица други (без да цитирам имена) ...

 

А някой е време да си смени хапчетата просто. А годишните форумни награди е време да се закрият, вече втора поредна година водят до твърде остри психични разтройства.

 

И при мен така направи. Първо качва във важни, после я маха

 

С тоя нулев интерес - за 2 и кусур седмици, 10 поста, даже твърде много се заседя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, издвинявам се. Намерихме фейспалма не на годината, ми направо на хилядолетието. Аз съм бил съгласен с модерирането на Стела, чувствам се персонално обиден, и апелирам на въпросната особа да се и прибавят поне 20 минути към актуалния бан. Минимум! Кога съм съгласен, кога не съм, но и признавам че е единствения модератор, който се трогва да върши няква работа, ако бях аз, отдавна да съм се първо отказал, второ да съм си обрал крушите от тука, както направиха редица други (без да цитирам имена) ...

 

А някой е време да си смени хапчетата просто. А годишните форумни награди е време да се закрият, вече втора поредна година водят до твърде остри психични разтройства.

 

Ти ги диагностицираш, аз ги терапевтирам. :roll1:

 

Глеаш ли къв отбор сме? Да си отворим кабинет?

 

ОБЕЩАВАМ МНОГО НОВИ ИЗНЕНАДИ ПРЕЗ НОВАТА 2019 :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ги диагностицираш, аз ги терапевтирам. :roll1:

 

Глеаш ли къв отбор сме? Да си отворим кабинет?

 

ОБЕЩАВАМ МНОГО НОВИ ИЗНЕНАДИ ПРЕЗ НОВАТА 2019 :sneaky2:

 

Аман вече, хем мрънкат че им било досаждано със тая цигания Шефката, хем се нея коментират вместо да лансират няква алтернативна тема, те тва вече си е диагноза.

 

Аз ... ще се абстрахирам от диагностицирането :D Че много диагностици станахме, чак част почнаха да стават пациенти.

 

За кабинет може, стига да няма вода, нали, да не зеем да фанем нещо от тия толкоз бактерии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава продължава да си ходи с едни и същи дрешки, дори и на празници

 

bogatstvoto-na-pavel-pod-samnenie-preslava-prodaljava-da-si-hodi-s-edni-i-sashti-dreshki-dori-i-na-praznici-1.jpg

 

Преслава излиза доста изгодно на половинките си, а и на себе си самата, тъй като се отличава от колежките си по това, че не държи винаги да се облича различно и си носи тоалетите докато се изтъркат.

 

 

Наблюдателни фенове нахокаха брюнетката, че за пореден път се показва на празник с дреха, която е обличала и на други важни поводи.

 

 

„Преса пък с новогодишната си рокля, че няма ли пари да си вземе нещо новичко - все пак е нова година.Ох, живи да ги оплачеш тея коври изпрустели“, писа интернет потребител.

 

 

Черната й къса рокля за ЧНГ, която бе обсипан с блестящи камъни, е същата, с която Преслава, заедно с Тита, Криско, Азис и Галена, Тото и други изпълнители се появи в новогодишната програма на „Шоуто на Слави“. Въпреки че предаването се излъчи на 31 декември, то е било записано около 17 декември.

 

 

 

Тита и Галена са имали участия снощи, но са заложили на други тоалети от тези, с които се представиха при Слави. Само Пресито е решила да мине по тънката лайсна и да заложи на нещо, което е вече обличано. Тук идват и съмненията за финансовите възможности уж на богатия й приятел и баща на единственото й дете – Павел. Той изобщо нехае за аутфита на брюнетката и очевидно избягва да й прави подаръци и да обновява гардероба й.

 

 

Самата Преслава има пълен портфейл, но всички в бизнеса говорят колко е стисната и как цепи стотинката на две. Да не говорим колко пъти сме я хващали да носи едни и същи дрехи през годините до тяхното тотално изтъркване.

 

 

 

Снощи Преслава е имала цели две изяви в Пловдивско и е взела по 15 бона за всяка. Зад микрофона най-напред се е разписала в тузарски хотел, след което се е пренесла в местен клуб. До нея като послушно кученце е бил любимият й Павел, докато малката за малката Паола се е погрижила гледачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте се захванали с дрехите на Преслава сега? Вие всеки ден с нови ли блестите?

Именно... това ли е по-важно или че пее като звяр и помита всичко и всички...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...