Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти как разбра, че не е нещо брутално след като още не е излязла?

Това па с тоя Рики. И тука ли дойде да досаждаш с него, не ти ли стигат темите за световна музика? :mf_surrender:

 

Когато копира него, ще го намесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем само с цифрите, наистина е скучно, ако не е придружено с анализ, а това няма как да се случва всеки ден.

 

Съгласна съм и с това, че се принизяват успехите на "Луда по тебе" само защото ни е втръснало до болка от фокса и постоянните му изхвърляния и искаме да му натрием носа. Ами друга не го е правила, без значение песента на колко години е и дали е заради филм или не.

Мога да правя анализ на цифри от всяка класация, върху която горе-долу имам някакъв поглед, но тук постоянно скачат и протестират, че сме бутали the song whose name shouldn't be mentioned.

 

Вчера, като направих анализ, бях цитиран от мой и (вече) Галенов хейтър, който се присмиваше с подигравка едва ли не, че не "Шефката", а "Луда по тебе" била най-гледаната българска песен на Нова Година. Това е така, но тук водим статистика какво слушаме ние българите, а не граждани на други държави. Фокси и възхитените от успеха на "Луда по тебе" защо не се интересуват от това какво слуша народа на Уругвай примерно? Нали сме тръгнали да водим сметки на чужди държави.....?

 

Когато този въпрос беше зададен на въпросния господин, той не отговори по същество, а тръгва да обяснява как всякакви Преслави и шефки на Пайнер били наврени в кучи гъз... Отново бягане от темата, отново неадекватност. Как да се държиш нормално с такива хора? Как да се проведе смислен разговор с анализ? Опитваш веднъж, опитваш пет пъти, като видиш, че не става, просто почваш целенасочено да ги докарваш до истерии, защото те явно от друго не разбират.

 

Разбираме, че "Луда по тебе" има грандиозен успех. Признаваме го. Аз не съм учуден и няма какво да се мая и охкам. Песента така или иначе за мен е била наркотик години наред, бивша Югославия сега открива обаятелната й магия, сега е техен ред да се омайват под звуците.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти отваряш ли ми се бре келеш? :feminist_en: Така ли си взел да им говориш на тия тук? Къде е Стела да я питам аз, за чий дедов е тя модератор? :gun_bandana:

 

Айде питай я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, аз сега видях, че Фокси е направил тема за мен.

 

В такъв случай, Стела, ще те помоля въпросният да си получи някакви проценти (или каквото ти прецениш) за обидата "келеш". Не, че е кой знае какво, но щом ще се правим на интересни, така да бъде. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато копира него, ще го намесвам.

 

Ти кога гледа клипа та разбра дали е копирала? И какво ми намесваш тука брат ти, леля ти, стринка ти? Щом са твой роднини, ясно ми е. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти кога гледа клипа та разбра дали е копирала? И какво ми намесваш тука брат ти, леля ти, стринка ти? Щом са твой роднини, ясно ми е. :mf_surrender:

 

То е очевидно откъде се е вдъхновила от кадрите, които е качила. Колко клипа на Рики копирахме вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е очевидно откъде се е вдъхновила от кадрите, които е качила. Колко клипа на Рики копирахме вече.

 

Точно от него са копирали, той е измислил топлата вода. Като излезе клипа тогава прави заключения, Ванга не си станала още за да знаеш какво ще е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно от него са копирали, той е измислил топлата вода. Като излезе клипа тогава прави заключения, Ванга не си станала още за да знаеш какво ще е :)

 

Ще се разбере. Мария копира Анита, Анелия ще е на Фиебре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път ти прочетох поста. И бих казал: Дъртицо, пий една ракия да може да заспиш, а утре ще имаш време да си изнервен с нови сили.

 

 

А ти на кой си цел, бе подутиЙ? Хората се оплакват, че им досаждаш по телефона да ги разпитваш глупости - каквото ти кажат, после идваш тук, доукрасяваш и се имаш за много велик, че знаел това и онова. Найш ли колко ни дреме?

 

Ти си човек, който през годините е изговарял най-големите глупсти ЕВЪР. Само от последнте месеци две:

 

1. Галена купува гледания на клипове във фен канали

2. На Камелия й били дали 200 000 лв хонорар за 20 часа снимки на "Гласът"

 

По-добре да си броя аз, отколкото да се излагам като теб, тука и 15-годишните вече ти се смеят.

Фокси е абсолютно прав - вечерта, в която Стела реши за пореден път да се прави на модератор и ме банна, нейната дружка нарече Цветан "дъртицо" и "подутий", но тя определено е чувствителна само към обръщения и определения към хора, с които поддържа по-специални отношения, та не взе никакви мерки...

 

Ситуацията тук е повече от нелепа и се учудвам, че се намират и хора (извън лелите там, Джуджо и Фиклена), които намират модерирането на въпросната за нормално, а за поведението на повярвалия си бъдещ глобален мод да не говорим...

Все трябва да има и трезвомислещи фенове на фолка, които, макар и поклонници на Галена, примерно, да им е до гуша от статистики и "Шефки".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси е абсолютно прав - вечерта, в която Стела реши за пореден път да се прави на модератор и ме банна, нейната дружка нарече Цветан "дъртицо" и "подутий", но тя определено е чувствителна само към обръщения и определения към хора, с които поддържа по-специални отношения, та не взе никакви мерки...

 

Ситуацията тук е повече от нелепа и се учудвам, че се намират и хора (извън лелите там, Джуджо и Фиклена), които намират модерирането на въпросната за нормално, а за поведението на повярвалия си бъдещ глобален мод да не говорим...

Все трябва да има и трезвомислещи фенове на фолка, които, макар и поклонници на Галена, примерно, да им е до гуша от статистики и "Шефки".

 

И ти нарече всички, които харесваме "Феноменален" безмозъчни.

 

След това нарече самата модераторка с думи, които вменяваха, че е проста. Постовете ти седят. Бан тогава не получи. Та...? С какви очи сега се правиш на Света Вода? Ще ти кажа - с лицемерни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бонус:

1.Alo 1,121к

2.La Miami 448к

3.Луда по тебе 312к(само от канала на musicchannel)

4.Пей сърце 45К

5.Не се изтриваш 30к

6.В твоите очи 26к

7.Дяволът ме кара 23к!!!!!

8.Кой 21к

9.Моро му 20к

 

Честита нова година на всички!

Стоян пак е смазал :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, придържай се към темата на раздела. Коментари за личния живот на потребители оттук нататък няма да се толерират.
Темата я задавам аз и тя е твоето модериране и това, в което превърнахте форума!

Като за начало, я да видим... Как прецени да махнеш от "Важни" тема, която ти самата си качила там?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата я задавам аз и тя е твоето модериране и това, в което превърнахте форума!

Като за начало, я да видим... Как прецени да махнеш от "Важни" тема, която ти самата си качила там?

 

И при мен така направи. Първо качва във важни, после я маха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ли ви?

Не трупай гледания чрез певица, която плюеш във всички социални мрежи и пълниш всеки клип с множество отрицателни коментари и дислайкове. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трупай гледания чрез певица, която плюеш във всички социални мрежи и пълниш всеки клип с множество отрицателни коментари и дислайкове. :whistling:

Шушано, млък😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...