Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Камелия обаче разбива с Луда по тебе. Много жалко, че песента не е в собствения й канал.

 

Ако беше в канала и Пайнер щяха да я изтрият, както други 2-3 клипчета с по няколко милиона през годините. А сега нямат очи да го направят... :hahaha:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Жалко, че Камс все още не държи правата върху Луда по тебе. Можеше да направи един взривоопасен нов клип с нов аранжимент и с лекота да навърти 20-30 милиона... поне.

 

За положението на Галена и Преслава от 2018 предлагам и двете страни да се успокоят. Каквото било в миналата година- било (казвам го въпреки, че мнението ми кой точно е хита на годината е доста колебливо и навярно на финалния етап на наградите доста ще се чудя). Време е за новите подвизи на любимците на Рамания. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички тук приписвате успеха на "Луда по тебе" на Камелия и я изкарвате голяма звезда, а всъщност всичко се дължи на успеха на филма. Ако филма не беше тотален хит там, кой щеше да чуе песента на Кама? Както казва Willy и други песни можеше да са в това положение. Винаги има интерес към песните от нашумели филми. По-интересно е двойният ви стандарт. Можем да броим гледанията на "Луда по тебе", нищо, че не идват от България, да парадираме и да го броим за мега успех на Камелия, като я изкарваме едва ли не балканска звезда. Не може, обаче да се броят гледанията на песни, като "Шефката", защото се натрапваме. Не можем и да го броим за успех И на Галена, нищо, че има участие в песента. Да... страхотна обективност имате. Продължавайте. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия от тия 315к сигурно 300к са от Ех Юго републиките. Която и песен да беше в филма щеше да има същият успех.

 

Много е лесно сега да се правят такива изводи. Що не го прогнозираха "капацитетите" преди "Южен вятър"? Която и да е друга песен? - не, няма такъв виц. Такива неща стават веднъж на 20 години и няма рецепта за тях. Просто Камелия си е късметлийка и това е положението. Най-малкото, което може да направи Кама за този ненадейно споходил я шанс е да иде, на премиерата на филма в София, след 10-тина дни. Със сигурност ще я чакат достатъчно журналя, които да създадат сензация в най-скучното откъм светски живот време на годината - след празниците.

 

Нядявам се да не ни обясняват сега, че "Луда по тебе" не става, само щото е смачкала и изплюла в кофата "Шефката" и "Да гори в любов" на нова година. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да се гадае дали друга бг чалга е щяла да има Каминия успех, просто защото няма такава към днешна дата. Късмет. И коя друга бихте предложили? Трябва да е запеваема, преди всичко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vid.btv.bg/avod/2018/12/26/M0082255...eehee5eeN-2.mp4

 

53:00

 

Азис и Ку-ку бенд - Позна ли ме също си струва да се чуе.

01:11:11

Мерси! Похвално е, че е пяла на живо, но нещо не звучи добре. Сигурно е била притеснена. Но иначе е страшна чаровница. :Vishenka_05:

И като я гледам спокойно може да отнеме прозвището Яката дупара от Гери-Никол. :Vishenka_05:

:roll1:

 

Азис е бетон на живо!

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

В това новогодишно шоу на Слави като видях Кирил Маричков стоях като втрещен. Един от най-големите хейтъри на чалгата, при чалгар на нова година? Иначе, поредното предаване в което Слави събира някакви звездици, за да им покаже, че нищо не струват пред него и бенда му. Като ги погледнеш как са му дошли на гости веднага става ясно, че на фона на костюмите, фраковете и вечерните рокли на бенда и беквокалистите, Преслава си е облечена като ученичка от Добрич и селото никога не е излязло от нея, а плейбека по участия прави синбековата и изява повече от постна. Тита пък е объркана девойка, която дрогиран дизайнер е решил да я направи Angry Birds, като я е убедил, че това е супер модерно. Галена видно е най-стилна и само нея може да не я е срам, че се е появила там, но пък тя с тоя избор на песен, плейбека и унилото излъчване.... абе дълга история. Азис май бе най-адекватен и като хитър циганин остави бенда да изсвири по свой начин песента му, като си придаде тежест пред Дългия, но "учиндолската" гордост не вярвам да се е впечатлил въобще. И без това може би най-добрата песен в чалгата за миналата година ("Затова") е негова и само като си я изпя, другите би трябвало само да ръкопляскат. Да, супер актив е да си там, точно преди нова година, но май само с това ще си останат така обсъжданите 2 чалгарки. За пореден път изпуснаха златен шанс. Утре като отворим сайтовете отново ще ги нареждат и пак ще имат основание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка пък с тоя плейбек и гримаси. Много е антипатична. Като сложим, че и тук навира неуспешната си песен. Дали не е така намусена, заради това че пее и тук преди Преса?

Супер непрофесионално поведение има. Хората снимки за новогодишно издание правят, а тя гледа на кръв.

 

никакви приятелства с бивши !

 

9473066y.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси! Похвално е, че е пяла на живо, но нещо не звучи добре. Сигурно е била притеснена. Но иначе е страшна чаровница. :Vishenka_05:

И като я гледам спокойно може да отнеме прозвището Яката дупара от Гери-Никол. :Vishenka_05:

:roll1:

 

Азис е бетон на живо!

 

Ти сериозно ли? Певица с 15 годишна и кусур кариера била притеснена да изпее 1 песен, и то даже не пред публика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли? Певица с 15 годишна и кусур кариера била притеснена да изпее 1 песен, и то даже не пред публика?

притеснена от присъствието на Галена

 

от километри личи, че са вкарани насила там

Link to comment
Сподели в други сайтове

притеснена от присъствието на Галена

 

от километри личи, че са вкарани насила там

Ебах ти и певицата начи, щом толкоз и лесно пада гласа. Ко ми я фалят тука тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебах ти и певицата начи, щом толкоз и лесно пада гласа. Ко ми я фалят тука тогава.

 

Тя си имаше чудесен глас, но явно го разсипа с тия наркотици и начин на живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нядявам се да не ни обясняват сега, че "Луда по тебе" не става, само щото е смачкала и изплюла в кофата "Шефката" и "Да гори в любов" на нова година. :ad:

 

"Луда по тебе" става. Ти не ставаш с липсата на логика. Правим класация за това какво са слушали българите на Нова Година, а не сърбите, хърватите и босненците. Анадън му, my friend?

 

По твоята логика, ако песните на Галена и Преслава освен от българи се слушаха в още 5 държави, щяха да са с трафик от порядъка на над 1 милион за денонощието.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си имаше чудесен глас, но явно го разсипа с тия наркотици и начин на живот.

 

По принцип не споря, че имаше чудесен глас навремето.

 

Тука обаче дори не говоря за глас, не съм сигурен че говорим и за техника или вокални умения дори.

 

Лично аз намирам за невероятно резилно певица с над 15 годишна кариера да бъде оправдавана как не може да си изпее песента - 1 песен - на живо, щото била притеснена?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли? Певица с 15 годишна и кусур кариера била притеснена да изпее 1 песен, и то даже не пред публика?

 

:roll1: :roll1:

 

Притиснителничка е тя. Като си взима парите вечер след участие също. Избива я пот по челото и се крие зад вратата на офиса да се подхилква. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип не споря, че имаше чудесен глас навремето.

 

Тука обаче дори не говоря за глас, не съм сигурен че говорим и за техника или вокални умения дори.

 

Лично аз намирам за невероятно резилно певица с над 15 годишна кариера да бъде оправдавана как не може да си изпее песента - 1 песен - на живо, щото била притеснена?

 

Резилно е, няма спор. И това е певица, която има претенции да е лидерка вече толкова години. Да не е дебютантка на сцената,че да се притеснява? Колко участия и концерти са й минали през главата....

 

Аз обаче не оправдавам и Галена за плейбека. Не и при положение, че си изкарва участията на живо, за разлика от Преслава. Можеше да си я изкара на живо, или да изпее друга песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" става. Ти не ставаш с липсата на логика. Правим класация за това какво са слушали българите на Нова Година, а не сърбите, хърватите и босненците. Анадън му, my friend?

 

По твоята логика, ако песните на Галена и Преслава освен от българи се слушаха в още 5 държави, щяха да са с трафик от порядъка на над 1 милион за денонощието.

 

Ама как се припозна на секундата, че говоря точно за теб и подобните ти тролове? :hahaha: СлучаЕност? - не мисля. Но пък от друга страна е супер, че точно ти, главният хет-брояч на "Шефката" си така "щастливТ", че "Луда по тебе", най-големият хит в българската чалга за всички времена е сгазила като валяк цинкова кофа всичко дето мърда в Пайнер, барабар половината "Шефка", че другата половина е на Тони Стораро и Касъмовите. Не е лошо да се уточняваш, като ми я хвалиш.

 

Та в този ред на мисли, след поредната издънка на Галена, що не вземеш да се скриеш поне за няколко дни, щото този път беше в национален ефир и ще те бъзикам до второ пришествие. 5 години не съм закачал Галена и само заради теб сега може да извадя архивите и да си припомним нещастната част от кариерата и. Дали си струва? Може би не, но пък ще те дисциплинирам, със сигурност. Може и да си пусна заявление за модератор и тогава Стела да не може да те пази както го прави сега, а ти за благодарност се насираш върху метеното...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та в този ред на мисли, след поредната издънка на Галена, що не вземеш да се скриеш поне за няколко дни, щото този път беше в национален ефир и ще те бъзикам до второ пришествие. 5 години не съм закачал Галена и само заради теб сега може да извадя архивите и да си припомним нещастната част от кариерата и. Дали си струва? Може би не, но пък ще те дисциплинирам, със сигурност. Може и да си пусна заявление за модератор и тогава Стела да не може да те пази както го прави сега, а ти за благодарност се насираш върху метеното...

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Модератор ще ставам аз (глобален). Ще хвърлям чоп кои трима от любимите ми потребители да получат перманентен бан. Причини винаги ще измисля, аз имам дар слово. :3fdb8960598fa63e:

 

Така, че те съветвам да обмисляш по два пъти какви ги говориш. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Модератор ще ставам аз (глобален). Ще хвърлям чоп кои трима от любимите ми потребители да получат перманентен бан. Причини винаги ще измисля, аз имам дар слово. :3fdb8960598fa63e:

 

Така, че те съветвам да обмисляш по два пъти какви ги говориш. :Vishenka_05:

 

Ще ставаш на некому дедовия. Нали знаеш, че като направя тема за модераторите започват да хвърчат глави? Имал дар слово? :roll1: Ти сериозно ли? :roll1:

 

Я се кротвай там, че видно си досадил на много хора тук и немам идея що те търпят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ставаш на некому дедовия. Нали знаеш, че като направя тема за модераторите започват да хвърчат глави? Имал дар слово? :roll1: Ти сериозно ли? :roll1:

 

Я се кротвай там, че видно си досадил на много хора тук и немам идея що те търпят.

 

И аз за теб нямам идея защо те търпят. А, всъщност се сетих - вече и малките не те взимат на сериозно.

 

 

Казах да си тих, за да не си първия изтеглен от томболата. :ar:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резилно е, няма спор. И това е певица, която има претенции да е лидерка вече толкова години. Да не е дебютантка на сцената,че да се притеснява? Колко участия и концерти са й минали през главата....

 

Аз обаче не оправдавам и Галена за плейбека. Не и при положение, че си изкарва участията на живо, за разлика от Преслава. Можеше да си я изкара на живо, или да изпее друга песен.

 

О, в никой случай не оправдавам Галена - изглежда като наказана и тя на това, да запазим добрия тон, мероприятие, и твърде ме съмнява, че е само щото са я курдисали да седи до Василка и Омразното Пете. То си е излагация зад тебе бенда да спи, а ти с плейбека все пак, пък и не е като да няма песни дето можеха да забият. Виж поне се беше нагласила като официален бал, не че не изглеждаше смешно, но да уважим старанието. При Преса и толкоз нямаше, мое ли да се нагласиш като за селска дискотека?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...