Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Точно пък в Арена винаги събират по няколко хиляди, няма база за сравнение с дискотеките. За тази година ще видим. Камелия винаги е мачкала на голяма сцена, дори и на концерти с доста по-малко публика- например ония във Фестивална или Универсиада (не помня на кой от двата беше участвала). В Арена би било още по-мощно. Там все още могат да се доказват хитове, особено ако върнат живото излъчване.

По принцип със втората част съм съгласен. За първата не ми се спори за пореден път, ама чак пък няколко хиляди, при условие че най-голямата публика в Армеец на Пайнер е беше 2000 души, от които 1750 с покани, дори не е смешно. Жалко е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Падни за 20. :3fdb8960598fa63e:

 

Когато към песента имаше интерес, сам видя, че няма значение, че е в малък канал - спокойно можеше да си блъска по над 100К на ден. Но сега падна до 25К. Това казвам аз, това е истината, те ми скачат тука, майна, понеже истината не им отърва.

Ваажно е да продължи с тея гледания и спокойно ще си направи стабилно гледания. Аз съм сигура че ще мине тея 3.5 млн. които ти и предрече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и аз отдавна не съм слушал песента на КАмелия. Наистина е фактор, че попаднеш ли в канала на Планета или Фен, никога с аутоплей не достигаш до Кама. Безпощадно е. Излезе ли от Трендинг, забравяш... макар че Дразни ме нямаше този проблем. Според мен, защото постоя на първо място в Трендинг доста повече.

 

От друга страна, ако забравиш, значи не ти е влязла така в главата.

 

Реално като гледания е доста слабо, едва влиза в топ 40.

 

Това казвам и аз, но те реагират все едно съм им изял закуската. mf_surrender.gif Чак някъв смешник ми вика "Излез от вас!", все едно стоя заключен в затвор, а песента звучи от всеки ъгъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това казвам и аз, но те реагират все едно съм им изял закуската. mf_surrender.gif Чак някъв смешник ми вика "Излез от вас!", все едно стоя заключен в затвор, а песента звучи от всеки ъгъл.

Ми песента наистина се.пуска по дискотеките и хората я харесват и и се радват. Значи това не е хит, така ли? Щом я пускат и се харесва и се поръчва - това какво значи.

Не каза нищо за песента на Лорена, която е с 4 млн. а я пускат по 2 пъти на вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това казвам и аз, но те реагират все едно съм им изял закуската. mf_surrender.gif Чак някъв смешник ми вика "Излез от вас!", все едно стоя заключен в затвор, а песента звучи от всеки ъгъл.

Естествено, че си в затвор, прекарваш цели дни да броиш гледания и да смяташ проценти.

И нали модераторите много следят за обиди тук, нека да ти сложат и на теб един бан за това, което написа в репутацията ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай момента на 1:19:56

Дано само уцелиш правилния. :1000 (29):

Ох, не мога. :1000 (29):

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Човеееек, защо ми даваш линк за 4 минути преди тоя култов момент да им слушам аз сума ти време глупостите. 1000%20(29).gif

 

Ох, бахти селянката, майна. Тя сякаш си помисли, че като говори Цветин, камерата снима него и тя може и по дупките да си бърка, ако иска.

 

Спокойно можеше да провери дали и дъхът й е лош така, като е тръгнала на проверки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че си в затвор, прекарваш цели дни да броиш гледания и да смяташ проценти.

И нали модераторите много следят за обиди тук, нека да ти сложат и на теб един бан за това, което написа в репутацията ми.

 

Женствен, гледания от 4 клипчета се броят за има-няма минута.

 

Това, което аз виждам, е че цял ден ме е нямало и се е изписало една страница. Появявам се в 1 през нощта и се изписва още страница и половина за 1 час.

 

Замълчи просто и изчезни!

 

Ми песента наистина се.пуска по дискотеките и хората я харесват и и се радват. Значи това не е хит, така ли? Щом я пускат и се харесва и се поръчва - това какво значи.

Не каза нищо за песента на Лорена, която е с 4 млн. а я пускат по 2 пъти на вечер.

 

Радват й се по дискотеките очевидно.

 

Ма да си я слушат в тях - не.

 

Стига сме говорили едно и също.

 

В малък канал била - ми, че Галена и Тони в още по-малки канали направиха 7 милиона. Една песен харесваш ли я истински, ще намериш начин да я потърсиш в тубата и да си я пуснеш.

 

Същото се отнася и за песента на Лорена. "Все ми е тая" как направи над 10 млн? Пак беше в малък канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 100к :Vishenka_05:

Ей, много ме радва тази им песен! От всичко, излязло тази година, това е песента, която най-много ме кефи! :Vishenka_05:

 

А, да те питам малко порицателно: защо не гласуваш за "Ей така" в класацията тук? Хаха :1000 (29): Гледам и друг потребител, освен мен, ги е подкрепил там.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, много ме радва тази им песен! От всичко, излязло тази година, това е песента, която най-много ме кефи! :Vishenka_05:

 

А, да те питам малко порицателно: защо не гласуваш за "Ей така" в класацията тук? Хаха :1000 (29): Гледам и друг потребител, освен мен, ги е подкрепил там.

Ами..даже не знам за коя класация говориш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форумската класация. Виж темите и ще я намериш. Айде, едно рамо за Сопранките! :1000 (29):

Боже,жива да не бях! Изобщо не съм подозирал за съществуването й. Веднага ще се поправя! :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че си в затвор, прекарваш цели дни да броиш гледания и да смяташ проценти.

И нали модераторите много следят за обиди тук, нека да ти сложат и на теб един бан за това, което написа в репутацията ми.

Невъзможно да следим какво се случва в репутациите на всички. Трябва вие да ни алармирате за обиди там. Както и да е, Kondomcho има 3 дни бан за това което ти е казал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

[/url]

Коментирай момента на 1:19:56

Дано само уцелиш правилния. :1000 (29):

Ох, не мога. :1000 (29):

Непринудено подушване 🤣

 

Добре са си гледанията на Камасутра. Това, че други купуват бая, малко ви изкривява представите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галя Щърбева беше веднъж и нещо ѝ обясняваше, след което с едната ръка си обърса подмишницата. :1000 (29): Но не мога да открия този момент. :1000 (29):

Много е непринудена. :1000 (29):

Това на моменти ме е кефило. Например как подсвирна на "Щипни ме" в залата. Тя си го е признавала, че не е дама като Глория, а е по-щура, но според мен в Камелия има някакъв магнетизъм и това обяснява толкова години нейната актуалност. Не е само до песни, работа, маркетинг и т.н. Тя и на участие, и на концерт има усета да вдигне хората, има такова излъчване. Не е от типа певици, които респектират с глас и осанка, но си има други преимущества и напълно си заслужава мястото в шоубизнеса.

Една Деса например толкова години не се научи как да се държи и облича на сцената. Супер неориентирана е, иначе и тя има хитове.

Глория пък често е скучна и не е хитра да подбере правилните песни, но пък като запее и закрачи, не оставя равнодушни хората.

Това са ни големите звезди + Ивана, която също си има своята харизма - умее да приобщава публиката.

 

Силно се надявам концертът в Арена да е ок. Нещо не я чувствам тая зала, но се надявам на различен концерт. Ще бъда там, дано на Пайнера му е дошъл акълът в главата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галя Щърбева беше веднъж и нещо ѝ обясняваше, след което с едната ръка си обърса подмишницата. :1000 (29): Но не мога да открия този момент. :1000 (29):

Много е непринудена. :1000 (29):

Това на моменти ме е кефило. Например как подсвирна на "Щипни ме" в залата. Тя си го е признавала, че не е дама като Глория, а е по-щура, но според мен в Камелия има някакъв магнетизъм и това обяснява толкова години нейната актуалност. Не е само до песни, работа, маркетинг и т.н. Тя и на участие, и на концерт има усета да вдигне хората, има такова излъчване. Не е от типа певици, които респектират хората с глас и осанка, но си има други преимущества и напълно си заслужава мястото в шоубизнеса.

Една Деса например толкова години не се научи как да се държи и облича на сцената. Супер неориентирана е, иначе и тя има хитове.

Глория пък често е скучна и не е хитра да подбере правилните песни, но пък като запее и закрачи, не оставя равнодушни хората.

Това са ни големите звезди + Ивана, която също си има своята харизма - умее да приобщава публиката.

 

Силно се надявам концертът в Арена да е ок. Нещо не я чувствам тая зала, но се надявам на различен концерт. Ще бъда там, дано на Пайнера му е дошъл акълът в главата.

 

Абе аз по принцип и друг път съм питал, щото за 17 години концерти един не е бил като хората, нали, та на Митьо да му дойде акъла в главата точно на 18тата. Та мимаш ли някви конкретни индикации през изминалите 365 дни че нещо може да е мръднало дори с тектонична скорост в посока на подобрение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе аз по принцип и друг път съм питал, щото за 17 години концерти един не е бил като хората, нали, та на Митьо да му дойде акъла в главата точно на 18тата. Та мимаш ли някви конкретни индикации през изминалите 365 дни че нещо може да е мръднало дори с тектонична скорост в посока на подобрение?

Не чак никога - имали са силни концерти, с добре подбрани песни и преобладаващо живо пеене.

Е, това не е масовия случай, за съжаление. В повечето пъти наблъскват един файтон пълнежи на плейбек, облечени като за магистралата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...